17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Ben Polisim Dedi Ama İnanamadım (Yaşadığım Bir Olay)

Teo' s
    teo53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 116

Standart Ben Polisim Dedi Ama İnanamadım (Yaşadığım Bir Olay)

Merhaba arkadaşlar bugün iş yerimden evime gelirken avcılarda arkama gelen bir araç çok yakın mesefaden beni takip etmeye başladı ilk başta yol verdim hala arkamda daha sonra en sağa attım kendimi gene arkamda sağ şeritte açılınca bence gaza asılıp en sonunda sola geçtim gene geldi orta şeride geçtim solumu açık bıraktım ancak geçmedi haramiderede en solda gaza asıldım arkamdan gelmeye devam etti ve sol şerit şişince bende kendimi orta şeride hızlı bir şekilde attım ve dörtlü yaktı sonrasında ben orta şeritte kaldım ve yanıma geldi camı açtı araçta 3 kişiydik biz kendisi tek kişiydi ne yapıyorsun sen dedi ? Sen ne yapıyorsun işine bak dedim kapadım camı sonra birdaha geldi ben polisim çek sağa dedi ve sinyal verdi sağa arkama geçti bende yan yola girdim arkamda kaldı sonra gelmek içinde bir şey göremedim o sıra telefona sarıldı ama kimlik göstermediği için güvenip duramadım polis olsa neden durmayayım zaten sonrasında bastım gittim tekrardan E5'e girerek hızlıca uzaklaştım polis olmadığını düşündüğüm için ne yapacagını bilemezdim eğer gerçekten polis ise varmıdır bunun birşeyi avukatımı aradım kayıt etmesi lazım polis değildir zaten dedi ama içime kurt düştü. Bi ara karakola gitmeyi planladım sonra vazgeçtim zaten bir hataydı bendeki'de halbuki birak gelsin işte arkandan ne atraksiyon yaratıyorsam kendime :/
    Konu teo53 tarafından (07/02/2015 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

EKREM ALP
    Ekrem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 33

Öncelikle geçmiş olsun benzer bir olay İstanbul'da arkadaşımın başına geldi siyah bir megane ile oda durmamış ve yaklaşık yarım saat uyuz uyuz takip etti dedi.Bi ara frene asılıp vurmasını bile düşünmüş ciddi bir olay ben mana veremedim polis ise bile ne bilim bi lambası falan olur herhalde keşke plakasını alsaydınız. Arkadaşımda panik yapmış bi ara sokağa girip bastım gaza ne olduğu belirsiz tipti diye tırstım dedi. Polis olduğunu sanmıyorum yani sivil ekip bile olsa tehlikeli bir şekilde mi araç kullanıyordunuz? Yada herhangi bir modifiye işlemi var mı aracınızda? Arkadaşımda civic vardı ek biraz modluydu

Teo' s
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Ekrem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun benzer bir olay İstanbul'da arkadaşımın başına geldi siyah bir megane ile oda durmamış ve yaklaşık yarım saat uyuz uyuz takip etti dedi.Bi ara frene asılıp vurmasını bile düşünmüş ciddi bir olay ben mana veremedim polis ise bile ne bilim bi lambası falan olur herhalde keşke plakasını alsaydınız. Arkadaşımda panik yapmış bi ara sokağa girip bastım gaza ne olduğu belirsiz tipti diye tırstım dedi. Polis olduğunu sanmıyorum yani sivil ekip bile olsa tehlikeli bir şekilde mi araç kullanıyordunuz? Yada herhangi bir modifiye işlemi var mı aracınızda? Arkadaşımda civic vardı ek biraz modluydu
    Hiçbir modifiye yok aracımda standart halde takip ettikten sonra kıllandım ve biraz tehlikeli kullanmaya başladım ne yalan söyliyeyim (Tehlikeden kastım yolun açıklığına göre kimseyi tehlikeye sokmadan şerit değiştirdim yumuşak yani sadece bi ara çok yaklaştı o son durumda zaten birden sağa attım ben kendimi çok yakından takip ettiği için önümdeki araçla karşı karşıya kaldı kendisi ) tırstım zaten o yüzden öyle kullandım ama polis olsa sağa çek dedikten sonra mutlaka sol şeritten beni sağ şeride sıkıştıra sıkıştıra alırdı diyorum, sivil bile olsa mutlaka çevirmeye girerdim ki olaydan sonra o bölgede 20 -25 dakika kadar daha dolandım kaldı ki kimlik göstermedi gösterse zaten seve seve çekerim kendisi tekti ve aracı da pejo 407 mi 308 mi neydi o uzun yeni kasalar varya ondan Kendisi gömlekli traşlı 28 li yaşlarda birisiydi ki aracımın arkasında forum logosu vardı eğer araştırmaya girdiyse buradan da bulacaktır zaten beni
    Konu teo53 tarafından (07/02/2015 Saat 01:39 ) değiştirilmiştir.

Berkant Önlü
    Berkantonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397
    Edilen teşekkür: 124

hiçbir resmi yada sivil ekip bu tarz takip vs.durumunda kolay kolay bulunmaz ne yazıkki benimde başıma birkaç kez gelmiş olaylardandır.sellektör yapıp yol istedim diye peşime takılanlarmı soladım diye inad edip makas atanlarmı önüme gecenlermi aracını önüme kıranlarmı ne ararsannn..özellkle gece vakitlerinde boğazına kadar alkol dolu erkek görünümlü acizler bu tarz olaylara anlamsız tacizlere girişiyor ve kendine macera arayan dengesizlerde ..velhasıl bu tip durumlarda kesinlikle aracınızı durdurup aractan inmeyin veya herhangi bir şekilde muhattap olmadan ve mümkünsede bir polis merkezine doğru veya rastlarsanız bir ekip otosuna doğru yanaşın...dikkatli olun arkadaşlar trafikte amacı biryerden biryere gitmek olmayan !! dünya kadar insan var..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Teo' s
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Berkantonlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiçbir resmi yada sivil ekip bu tarz takip vs.durumunda kolay kolay bulunmaz ne yazıkki benimde başıma birkaç kez gelmiş olaylardandır.sellektör yapıp yol istedim diye peşime takılanlarmı soladım diye inad edip makas atanlarmı önüme gecenlermi aracını önüme kıranlarmı ne ararsannn..özellkle gece vakitlerinde boğazına kadar alkol dolu erkek görünümlü acizler bu tarz olaylara anlamsız tacizlere girişiyor ve kendine macera arayan dengesizlerde ..velhasıl bu tip durumlarda kesinlikle aracınızı durdurup aractan inmeyin veya herhangi bir şekilde muhattap olmadan ve mümkünsede bir polis merkezine doğru veya rastlarsanız bir ekip otosuna doğru yanaşın...dikkatli olun arkadaşlar trafikte amacı biryerden biryere gitmek olmayan !! dünya kadar insan var..
    Kesinlikle Haklısınız ben polis OLDUĞUNU düşünmüyorum ki polis olsa peşimi birakmaması Lazımdı ki takibi biraktı bende yan yola girince anlamıyorum şu insanları ciddi anlamda yapmıcağım Şeyler yaptırıyorlar bana kesinlikle şu cümlenize Katılıyorum trafikte amacı biryerden biryere gitmek olmayan dünya kadar insan var

mahmut kurt
    makko58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 45

bencesi şu malum istanbulda yaşıyorsunuz . adam sadece polis olduğunu söylemiş konu buraya kadar gelmiş yani istanbulda polisim deyince 2 kere düşünüyor insan acaba hata mı yaptım diye o yüzden herhangi biri de yolda söyleyebilir bunu aldırış etmeyin. biliyorsunuz istanbulda polis kıyafeti giyip adam kaçıran gasp yapan bile olmuştu . sen benim kim olduğumu biliyormusun sorusunun cevabını herkes bilir olay var demektir boş ver

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı teo53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir modifiye yok aracımda standart halde takip ettikten sonra kıllandım ve biraz tehlikeli kullanmaya başladım ne yalan söyliyeyim (Tehlikeden kastım yolun açıklığına göre kimseyi tehlikeye sokmadan şerit değiştirdim yumuşak yani sadece bi ara çok yaklaştı o son durumda zaten birden sağa attım ben kendimi çok yakından takip ettiği için önümdeki araçla karşı karşıya kaldı kendisi ) tırstım zaten o yüzden öyle kullandım ama polis olsa sağa çek dedikten sonra mutlaka sol şeritten beni sağ şeride sıkıştıra sıkıştıra alırdı diyorum, sivil bile olsa mutlaka çevirmeye girerdim ki olaydan sonra o bölgede 20 -25 dakika kadar daha dolandım kaldı ki kimlik göstermedi gösterse zaten seve seve çekerim kendisi tekti ve aracı da pejo 407 mi 308 mi neydi o uzun yeni kasalar varya ondan Kendisi gömlekli traşlı 28 li yaşlarda birisiydi ki aracımın arkasında forum logosu vardı eğer araştırmaya girdiyse buradan da bulacaktır zaten beni
    iyi ki durmamışsın kardeşim polis falan değil .tin tekidir aslında araçta 3 kişiymişsiniz biraz efelenseniz züppe basıp giderdi zaten neyse böyle .itlere bulaşmamak en iyisi maalesef İstanbul iyice .t yuvasına döndü

MURAT SEN
    thevahsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Standart polis

kardeş polis olsa neyazar durmama ihtimaline karşı 70 lira ceza ödersin ama öyle polis kafasına göre dur ülen ben polisim felan hareket çizemez polis olabilir sivildir görevinde degildir bi halt edemez böyle şeylerden korkma itin biridir belli sen içini rahat tut zaten görevli bir polis olsa kimligi gösterip sana gövde gösterisi yapardı kibirli olurlar bunlar zaten demekki degilmiş

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

akk 0212
    akk0212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 21

böyle durumlarda polisi arayacaksın peşimde biri var beni takip ediyor bana kaza yaptıracak diyeceksin gerçek polisler gelecek o zaman kimin ne olduğu belli olur

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TANER A.
    darktiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34 GP 5885
    Edilen teşekkür: 112

o polis olsa ne olucak. burası teksasmı ne yapacak? trafiği arayıp yolları kapattırıp senin peşine mi düşecek ne için peki hızlı şerit değiştirdin diyemi. benim bir sürü polis dostum var çoğuda bilgi işlemde çalışan çocuklar. onlarda polis de adı polis. eğer çok canını sıkıyorsa ara 155 i herşeyi düzgünce anlat sende ondan şikayetçi ol.
    See you in the future, if there is one...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Teo' s
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Aynen dediğiniz gibi arkadaşlar polis olsa ne olacak yani cezai işlem yapacak olsa orada yapardı bence polis bile değildi bu keşke 155'i arayip bildirseydim geçti iş işten birkere de allahtan garip bir anıma denk gelmedide durmadım.

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

plakasını alıp,yüzüne de söyleyip yanında arayacaksın 155'i, o zaman o düşünsün...

Atahan Kuşbaşoğlu
    ato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 123

hocam sıkıntı olmaz bence her polisim diyene inansaydık işimiz vardı ayrıca benim amcam da emniyet müdür yardımcısı polislerin kendi kimliklerini belli ederek insanlara üstünlük sağlaması yasak keşke plaka alsaydınız veya bende polisim hangi şubeye bağlısın deseydiniz öyle kimse kimseyi kafasına göre çeviremez devletin polise kime şekil yapıyor öyle saçmalık mı olur ben ki artist polisleri hiç sevmem genelde gider yaparım sıkıntı olmadı herkesin sınırları belli
    skoda yeti 1.4 tsı
    Opel insignia 1.6 T
    eski dizelci eski puntocu

mete gürler
    experoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 11

neden kaçtınki ister polis ister hakim olsun patlatsaydın iki tane

ALİ DEMİR
    alidemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 40

polis olduğunu zannetmem ama öyle bile olmuş olsa en kötü plakana 70 tl yazar gönderir sende itiraz edersin görevi başında olmayan memur tarafından yazılan bir cezaya itiraz hakkın var. zannetmiyorum senin olayda bişey çıksın.

ÖMER YALÇIN
    punto1414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 165

Standart Cevap: Ben Polisim Dedi Ama İnanamadım (Yaşadığım Bir Olay)

kardeşim boş işler bunlar takma kafana..ben polisim çek sağa yok yaa bende FBI

ALI ORS
    ORS15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 257

Standart Cevap: Ben Polisim Dedi Ama İnanamadım (Yaşadığım Bir Olay)

öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Kafana takılacak bir şey yok
    1.polis olsaydı önce kimliğini gösterip sonra kimliği gösterirken de ben polisim demeliydi, kimliğini göstermediğine göre demek ki polis değil.
    2. maalesef İstanbul trafiğinde saçma sapan adam çok, bu tarz olaylarda plakasını alıp 155 aramak en iyisidir. Daha önce benim başıma da geldi plakasını aldım 155 aradım 10 dakika sonra müdahale ettiler bir sarhoş çıktı.