Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Tjet alacağım yardım lütfen

özkan taş
    karamurat1735 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 20

Standart Tjet alacağım yardım lütfen

Merhaba, punto tjet sport alma arefesindeyim. İzmirdeyim ama araç istanbulda. Arkadaşımdan rica edeceğim benim yerime servise yada ekspertize götürmesi için. Nelere dikkat etmeliyiz alırken? Bir de önerebileceğiniz servis yada ekspertiz var mıdır Mecidiyeköy yada Maslak civarında?

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Hangi tjet kirmizi cam tavan mi?

O araca bakan birkac arkadasim komple boyali demisti.

22500e var bi arkadasim satti onada o araci turbosu arizali araba hişir

24500olanda hasar kaydi var

Bende alirken bakmstm ikisine taa ne zaman çok arastirmistim
    Konu Arrest tarafından (22/10/2014 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Ayrıca teşekkür ederim ilginiz için

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi tjet kirmizi cam tavan mi?

O araca bakan birkac arkadasim komple boyali demisti.

22500e var bi arkadasim satti onada o araci turbosu arizali araba hişir

24500olanda hasar kaydi var

Bende alirken bakmstm ikisine taa ne zaman çok arastirmistim
    Arkadaşınızın sattığı turbosu arızalı olan araç benim almayı düşündüğüm araç mı?

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

22500e satilan arac bi ara yurumuyodu turbosu bozuk , catt yok muayneden gecmez motoruda hışırdi benziyo ama plaka degismis. İki uc lira durduk yere kimse ucuza vermez arabasini. 22ye alirsin 4 lira harcarsin kendine gelirsin
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

22500e satilan arac bi ara yurumuyodu turbosu bozuk , catt yok muayneden gecmez motoruda hışırdi benziyo ama plaka degismis. İki uc lira durduk yere kimse ucuza vermez arabasini. 22ye alirsin 4 lira harcarsin kendine gelirsin
    Gizli değilse arkadaşınızın adı ve aracın eski plakasını gönderebilir misiniz bana pm olarak?

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı karamurat1735 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gizli değilse arkadaşınızın adı ve aracın eski plakasını gönderebilir misiniz bana pm olarak?
    Malesef ayip olur

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Malesef ayip olur
    O yüzden pm atmanızı rica etmiştim. Arkadaşınızın aracının bu araç olduğuna emin değilsiniz sanırım plaka da değiştiği için. Ben de karşılaştırmak istedim kesin bilgi için neticede satan arkadaş böyle bir bilgi paylaşmadı ve sizin turbosu bozuk 4 bin masraf açar demeniz korkuttu beni

okan atak
    okan atak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 RUD 78
    Edilen teşekkür: 183

22 bine multijet vermiyorlar ustam ki tjetin en ucuzu suanda 26 bin tl iyice araci arastirin derim

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı okan atak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 bine multijet vermiyorlar ustam ki tjetin en ucuzu suanda 26 bin tl iyice araci arastirin derim
    Gel bi agzini opim kanka

Oluculere selamlar

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı okan atak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu durumun üstünde durup dediğiniz gibi araştırmaya çalışıyorum. Yeterli olur mu bilmiyorum ama iyi bir ekspertiz yaptıracağım. Forumdan bilen birileri var mıdır diye size danışmak istedim bu yüzden de. Teşekkür ederim ilginize

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Gel bi agzini opim kanka

Oluculere selamlar
    Bütçemize göre araç arıyoruz, al satçı değilim ve bilgi almak için buraya yazdım tjet e ve puntoya yabancıyım diye. Bu ölücülük mü oluyor sizin oralarda?

Turbosu bitik,katı yok ve 4 bin masraf açar diye çamurladığınız aracın sahibini zan altında bırakıyorsunuz hem de aracın o araç olduğuna emin olmadan (çünkü plaka değişmiş araç benziyor demiştiniz). Sizce bu "ölücüklük" ten daha kötü bir durum değil midir?

Sizin aracınız da malum sitede satılık olarak duruyor. Bu yada başka forumlarda aracınız hakkında sizin yaptığınız şekilde emin olmadan bu şekilde şeyler söylense canınız sıkılmayacak mı?

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı karamurat1735 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütçemize göre araç arıyoruz, al satçı değilim ve bilgi almak için buraya yazdım tjet e ve puntoya yabancıyım diye. Bu ölücülük mü oluyor sizin oralarda?

Turbosu bitik,katı yok ve 4 bin masraf açar diye çamurladığınız aracın sahibini zan altında bırakıyorsunuz hem de aracın o araç olduğuna emin olmadan (çünkü plaka değişmiş araç benziyor demiştiniz). Sizce bu "ölücüklük" ten daha kötü bir durum değil midir?

Sizin aracınız da malum sitede satılık olarak duruyor. Bu yada başka forumlarda aracınız hakkında sizin yaptığınız şekilde emin olmadan bu şekilde şeyler söylense canınız sıkılmayacak mı?
    Sana demek istemedim ustune alindin ama yanlis alindin biri var o kendini iyi bilir o nonosa demek istedim Yanlis anlama kardes.

Ya ben eminimde fazla detaya girmek istemiyorum. Yazmissin sknti çekme diye soledim. Bende aldgm bi araca 3 bin civari masraf ettm sen yasama diye dedim keyif senin alacaksan al tabi. Bendr araba baksam ucuzdan baslarim bakmaya gayet normal ama okanin dedigi gibi. Normal bi tjet 26iken kmse 22yr araba sini vermez. Ben keyfe keder koydum bravo alcam diyr ama acelemde yok. Sadece karli takaslari degerlendirmrk amacli koydum. Aracima 25.500u verdiler siz fire active bakin dedim.

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Sana demek istemedim ustune alindin ama yanlis alindin biri var o kendini iyi bilir o nonosa demek istedim Yanlis anlama kardes.

Ya ben eminimde fazla detaya girmek istemiyorum. Yazmissin sknti çekme diye soledim. Bende aldgm bi araca 3 bin civari masraf ettm sen yasama diye dedim keyif senin alacaksan al tabi. Bendr araba baksam ucuzdan baslarim bakmaya gayet normal ama okanin dedigi gibi. Normal bi tjet 26iken kmse 22yr araba sini vermez. Ben keyfe keder koydum bravo alcam diyr ama acelemde yok. Sadece karli takaslari degerlendirmrk amacli koydum. Aracima 25.500u verdiler siz fire active bakin dedim.
    Bana verilen bir cevabın altına yazdığınız için bana dediğinizi düşündüm doğal olarak.

Aracın plakası değişmemiş. Eski sahibindeki plaka ile aynı devam etmiş ve eski sahibinin adını öğrendim. Bu yüzden durdum bu konunun üzerinde de. Yardımınız için teşekkür ederim

ONUR G
    ONURGUC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Arkadaşlar merhaba,

Modifiyesi olmayan bir aracı diğerine benzetmeniz normal tabi ki ama turbosu arızalı vs olan araç benimki değil
    Plakası ilk sahibinin isminin ilk 3 harfidir, bende 2. sahibiyim.
    Tartışmaya gerek yok bence.
    Hepinize iyi günler..

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Kardesim sen sana denilenlere aldırma..
    Öncelikle şunun farkında ol: alacağın tjet motor olarak ölü olamaz.. fpt motorlar sağlam senin canını sıkacak yürüyen ve mekanik aksamda 2 sey var..
    1.si Fuji sanzuman.. tjetin kullanmış olduğu sanzuman model olarak bilmiyorum ancak gc8 modeli ile aynı daha doğrusu sadece dişli oranı farklı.. biri 0.5 oburu 0.7 yada 0.8mm oran farkı var.. seni üzecek etkenlerden biri budur , böyle bir sorun ne kendi aracımda gordum nede diğer tjet kullanıcılarından duydum ancak en kötü ihtimali göz onune alalım dişlilerden biri tökezlese bile yapımı 1500tl.
    2.si turbo ; tjette kullanılan turbo ıhı vl37 bu turbo forumdan (orkun abi-OAGP- , erkan -Volume23- ) iyi bilirler cunku üzerinde cok oynama yaptılar ve yaptım gerçekten umulmadık kadar sağlam tjetin turbosunu bozabilecek tek kriter araçtaki farklı bir arızadan oturu oluşabilecek turbo arızası olabilir..
    Gel gelelim bozuk olsa dahil gt1446 ebayden 1500 tl yada td04 500tl ikinci el alabilirsin hemde 120den 200 beygire çıkarsın kısacası sana en kotu ihtimali düşünerek konuşalım pert bir tjet bile alsan sana 2500 lira masraf açmaz bile..
    madem almaya niyetlisin sana ufaktan bir fikir vereyim alacağın tjetin motor numarasının son 4 hanesini bana yolla bakalım neler yapılmış o tjete ilk numara 14'le baslar son 4 numarayı ogren butun inciği cıncığı çıkar meydana.. ben suanda malum sitede bozuk bi tjet göremiyorum.. hepsi gayet güzel.. millete aldırma artık hersey kolayca anlaşılıyor 60 model kadillak bakmıyorsun sonuçta ekzeminere bağlat hata kodlarını görürler olmadı bursadan bak gel fabrikasında banda sokalım

19. Bu mesajı için 2 kişi dicaser'ye teşekkür etti:

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim sen sana denilenlere aldırma..
    Öncelikle şunun farkında ol: alacağın tjet motor olarak ölü olamaz.. fpt motorlar sağlam senin canını sıkacak yürüyen ve mekanik aksamda 2 sey var..
    1.si Fuji sanzuman.. tjetin kullanmış olduğu sanzuman model olarak bilmiyorum ancak gc8 modeli ile aynı daha doğrusu sadece dişli oranı farklı.. biri 0.5 oburu 0.7 yada 0.8mm oran farkı var.. seni üzecek etkenlerden biri budur , böyle bir sorun ne kendi aracımda gordum nede diğer tjet kullanıcılarından duydum ancak en kötü ihtimali göz onune alalım dişlilerden biri tökezlese bile yapımı 1500tl.
    2.si turbo ; tjette kullanılan turbo ıhı vl37 bu turbo forumdan (orkun abi-OAGP- , erkan -Volume23- ) iyi bilirler cunku üzerinde cok oynama yaptılar ve yaptım gerçekten umulmadık kadar sağlam tjetin turbosunu bozabilecek tek kriter araçtaki farklı bir arızadan oturu oluşabilecek turbo arızası olabilir..
    Gel gelelim bozuk olsa dahil gt1446 ebayden 1500 tl yada td04 500tl ikinci el alabilirsin hemde 120den 200 beygire çıkarsın kısacası sana en kotu ihtimali düşünerek konuşalım pert bir tjet bile alsan sana 2500 lira masraf açmaz bile..
    madem almaya niyetlisin sana ufaktan bir fikir vereyim alacağın tjetin motor numarasının son 4 hanesini bana yolla bakalım neler yapılmış o tjete ilk numara 14'le baslar son 4 numarayı ogren butun inciği cıncığı çıkar meydana.. ben suanda malum sitede bozuk bi tjet göremiyorum.. hepsi gayet güzel.. millete aldırma artık hersey kolayca anlaşılıyor 60 model kadillak bakmıyorsun sonuçta ekzeminere bağlat hata kodlarını görürler olmadı bursadan bak gel fabrikasında banda sokalım
    Bu kadar ayrıntılı bir değerlendirme yaptığınız ve emek verip yazdığınız için çok teşekkür ederim. Aracı sorgulama konusunda yardım teklifiniz için ise ayrıca teşekkür ederim.

Aracın sahibi arkadaşa ben güvendim. Bu saatten sonra bu sorgulamayı yapmayı bu yüzden düşünmüyorum. Fakat aracı kısmetse alırsam bu sorgu teklifinizi değerlendirmek, aracımın durumunu öğrenmek isterim. Bursaya yolum düşerse de sizinle tanışmak tjet ler hakkında bilgi almaktan memnuniyet duyarım

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Eger aracı alırsanız dediğim gibi sorgulatırız o basit ; forumdan olan olmayan herkese bilgiler ışığınıda her zaman yardım ederim.. Bursayda her zaman beklerim

özkan taş
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger aracı alırsanız dediğim gibi sorgulatırız o basit ; forumdan olan olmayan herkese bilgiler ışığınıda her zaman yardım ederim.. Bursayda her zaman beklerim
    Sağolun kısmetse geliriz biz de

Sayfa 1/2 12 SonSon