19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: milleti anlamıyorum

tek tek
    tekeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 dt 5120
    Edilen teşekkür: 0

Standart milleti anlamıyorum

arkadaşlar sizinle bir derdimi paylaşmak istiyorum geçen gün arabaya spoiler taktırdım gerçekten hoş oldu sabah bir uyundım spoileri çizmişler çok üzüldüm

arabamı allalı iki sene oldu hala daha o kötü bakışlar devam ediyor insanları anlamaktan zorlanıyorum her her geççen bakmak zorundamı onuda geçtim arkadaşlarım komşularım hepsi geçerken bakıyor ve bakışlarında bir tuhaflık seziyorum... bilmiyorum galiba başıınızı ağrıttım. derteleşeceğim kimse yoktu yazayım dedim.... düşüncelerinizi beklioyrum

sakinleşmeye ihtiyacım var

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Tabiki paylaşacaksın üzüldüm ama malesef bazı zihniyetler herşeyin önüne geçiyor ağız tadıyla aracaa bir şey yapamıyorsun .Müzik sistemi yapmak istiyorum istediğime göre ama en azıyla yetinmek mecburiyetinde kalıyorum ya bir şey olursa korkusu ve bunun gibi bir çok şey senin başına gelende buna benzer artık sakınan göze çöp batar olayı kalmadı ne yaparsan yap o çöp çıkmıyor.

çok geçmiş olsun ne yapacaksın olan olmuş ufak sinek mide bulandırır ama sıkma canını

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

hani vardırya meyve veren ağaç taşlanır diye.. gerçi ne alaka diyeceksin ama... kıskanılan araç da çızılir işte.. ben artık böyle yaşamaya alıştım.. sanada tavsiye ederim.. çünkü başka yolu yok...
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

Cem COLAK
    ceyms_cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 GE 4069
    Edilen teşekkür: 144

valla aynen ole ama bunu degıstırmek ımkansız arabayı aldım renk cayır cayır yakıyo 17 jant taktım daha fena oldu ıkı gun sonra garajcının oglu kapıyı vurdu bende yaptırmadım nazarlık olsun dıye her neyse sonucta herkez yıne o acaip bakıslarla bakmaya devam edıyor bende ınadına her ıkı gunde bır arabamı yıkatıyor ve onlerınden gecıyorum tesısatı acıyorum delı oluyorlar madem bakıyolar bosa gıtmesın

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

ben halen anlamiyorum ? nasil bir zevk bu arac cizme olayi...

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sen ne diyorsun benim arabayı kıskanan bir veya birkaç zibidi tekerim altına şişe koymuşlar geçende. geri bi geldim çıkarken şangırtı koptu. indim şişe parçalarını attım. lastiğe bişe olmadı. tabi nasıl nelerine sövdüğümü burda anlatmayim. kıskanan çok malesef.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasin KURT
    ReDWoLf BaDWoLf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BUT 01
    Edilen teşekkür: 26

Bende anlamıyorum arabayı gittiğim yerlerde çekmeye korkuyorum, tam arabayı park ediyorum inicem bakıyorum arabayı kesiolar ordan çık başka yere geç olmadı baştan bilmemne ... çekemiolar,napabiliriz bilmiyorum bizimde bi arabamız var hepsi bu ... Arabamın dili olsa derki '' güzel olmak suçmu? '' Ama insan olsalardı bu tip hareketleri yapmazlardı. Bizde anamızın karnından arabayla doğmadık, arabamız yokken gidip sırf yeni yıkanmış parlıyo die veya diğer araçlardan daha dikkat cekici die zarar vermioduk demekki verilmedende oluyomuş.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Haluk Korkmaz
    Halook!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 249

Adi herifler işte servet düşmanlığı başka birşey değil bu.Zamanı gelipte kendi arabası olduğunda onun başına da aynı şey gelince o kişi de niye çizdiler benim arabamı diyecek ve sonradan jetonu düşüp bende böyle birşey yapmıştım bu kötü birşeymiş diyecek...

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

geçmiş olsun, arabayı çizip çekememezliklerini bu şekilde gidermeye çalışan yaratıklar için yapılacak hiçbirşey yok...

EVREN ÖZMERMER
    ozmermer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 LA 148
    Edilen teşekkür: 18

Geçmiş olsun üzüldüm ve ne kadar gıcık bişey bilirim geçenlerde bayram için izmirdeyiz bayram sabahı aracın lastiğini yarmışlardı park halindeyken, boydan boya çizilmeler şunlar bunlar bıkmıştım ya benim bir önce ki arabamın başından böle kötü şeyler eksik olmazdı. Çözüm için hiç inanmasam da yeni aldığım araba için kurban kestim bir iki gariban buldum (çöp falan toplayan) verdim şimdilik sıkıntı yok.

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

valla arkadaşlar önceleri çok dikkat çekiyo az arabalarımız piyasada diye düşündüğümden oluyo sanmıştım ama durum öle değil malesef insan böle insan olmayan hatta hayvan sınıfına bile sokamayacağım mahluklara ne diiceğini bilemiyrum tek temennim bigün şöle iş üzerindeyken bunları yakalayıp ağzını burnunu kırıp ondan sona polise teslim etmek ....
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

emrah bakan
    piranha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

öncelikle geçmiş olsun,dertleşmen iyi olmuş sonuçta halinden anlayan birçok arkadaşımız çıkmış.düşünüyorum düşünüyorum bu nasıl bir güdü anlayamıyorum.tamam şu anda benimde bir arabam yok,bende çok istiyorum bi gp sahibi olayım,ona birşeyler yapayım.ama başkasında olana zarar vermek hiç aklıma gelmedi.kıskanmak yerine çalışmayı denemek belki doğru olandır bu arkadaşlar için!!!ama dedim ya anlayamıyorum,belkide bizim organizmalarımızla bunların ki farklı çalışıyordur.Aynı oksijeni soluyoruz ama o oksijen bunlara içerdeyken ne yapıyosa böyle embesillikler yapıyorlar...
    Söz konusu VATANsa gerisi teferruattır!!!

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Eser geçmiş olsun, Tr de aracı çizilmeyen (kasıtlı-kasıtsız) çok az kişi vardır maalesef...

Bilgehan AYKUL
    biloGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 54

Tamamiyle kıskançlıkla yapılan terbiyesizce hareketler demek istiyorum.. ve diğer yorumlara katılıyorum.. geçmiş olsun..
    Palio Speedgear 1.2 16v

ilker aykal
    commandante galkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 FC 1505

öncelikle cook geçmş olsun.böyle psikopatlar daima var ve olacak.bide psikopat oldukları kadar üçkağıtçı olanlar da var.özellikle biraz yaşlı arabalarda aracın boyasını yenilemek için aracı komple kendileri çizip kaskodan yaptırmaya çalışıorlar...
    Bizim en ufak bişeye böyle içimiz acırken bunlara ne demeli???

ersen koçer
    cadencepunto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    34 E 4810
    Edilen teşekkür: 53

evet aynı şeyleri inanki bende yaşıyorum dikiz aynasından baktıgımda adamın kafası kopcak arabaya bakarken sanki bide çekemeyenler var tabiiki allah nazardan korusun kardeşim sen onlara inat gez oralarda madara et onları biz puntocutuz alışıgız madara etmeye

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

abi sırf insanlarmı geçen aşağı bi indim kedinin biri tavanın ortasına çıkmış orda oturuyo bunu bizim mahallenin çocuklarından boncuk tabancayı aldım bi vurdum bi daha gelemedi
    benim arabayada üçdür aynı yere kadınlar çarpıyo heralde arabanın cazibesindenmidir yoksa benim cazibemdenmidir anlamadım

Yasin KURT
    ReDWoLf BaDWoLf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BUT 01

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sırf insanlarmı geçen aşağı bi indim kedinin biri tavanın ortasına çıkmış orda oturuyo bunu bizim mahallenin çocuklarından boncuk tabancayı aldım bi vurdum bi daha gelemedi
    benim arabayada üçdür aynı yere kadınlar çarpıyo heralde arabanın cazibesindenmidir yoksa benim cazibemdenmidir anlamadım
    hehehe Haklısın ...

chaglac Cha
    *cha* chaglac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 17

Evet cok sinir bozucu.. Benimkinin de benzin depo kapagından ön kapıya kadar çizmişler, hem de anahtarla. nasıl bi hırs yaptıysa artık, anahtarın üç dişinin izi vardı. Pasta cila biraz düzeltti ama dikkatli bakılınca hala belli oluyo. Şiddetle kınıyorum bu zihniyeti, ama içim rahat nasıl olsa çıkar onların da biryerinden...