Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Trafik polisi ve grande punto

mustafa gdk
    dandun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

Standart Trafik polisi ve grande punto

bugün artık kesin olarak eminim ki trafik polisleri granda puntoları sevmiyor 1 ay içerisinde 2. kez arabamı cektiler 70+70 otopark parası birde cezaları gelicek daha
    fındıkzadede bilen bilir bankaya 40 tl yatırcaktım kartı soktum parayı koydum ok derken arabanın cekildini fark ettim katı alana kadar mecbur bekledim iş işten gecti arabamın önünde iki araç arkamda 2 araç bekliyor yanlız benim 4 lüler yanıyor buna ragmen cekilen araç granda punto
    Konu kadir07 tarafından (20/05/2013 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlıklarda ilk harf büyük olmalı...
    aracım GRANDA PUNTO
    pilakam 34 :GP ....

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

geçmiş olsun... araba yakışıklı kıskanıyorlardır
    C(C)K

AHMET CAN
    bykacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 42

bizim burdan cekmişler senin arabanı bende vatan caddesindeyim arka caddemiz fındıkzade kuveytin önümü yapıkredinin önümü ?
    my punto evo 34 be 6047

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Kaldırım varsa kaldırıma çıkarın 2 tekerleğini öyle bırakın. Çeksinlerde göreyim.

mustafa gdk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı bykacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim burdan cekmişler senin arabanı bende vatan caddesindeyim arka caddemiz fındıkzade kuveytin önümü yapıkredinin önümü ?
    denizbankın önünden cektiler bende cerrahpaşada çalışıyorum
    aracım GRANDA PUNTO

YÜCEL YALÇIN
    cagali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 14

Benim aracı THY B kapısında servis otoparkından çektiler. Sadece turexe ait servislere aitmiş. 70 + 10 tl ile aracı parktan aldım. Ceza gelir mi bilmem...

قُلْ إِنَّ صَلاَتِي وَنُسُكِي وَمَحْيَايَ وَمَمَاتِي لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

“Şüphesiz benim namazım da, diğer ibadetlerim de, yaşamam da, ölümüm de âlemlerin Rabbi Allah içindir.” En-am Suresi 162. ayet

mustafa gdk
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

araba çekilir amenna ama ben artık isyan etme noktasına geldim adam kaldırıma cekiyor yayanın yok hakkını tamamen işgal ediyor saatlerce cıkmıyor kimsenin sesi çıkmıyor ancak belliki atm ye yada bankaya ugramışız dörtlüler yanıyor cam aralık 2 dakkaya gelicez ne diye cekiyorsun önümde arkamda araçlar var puntolor kücük kutu gibi çekimi kolay ugraştırmıyor anında çekiyorlar..
    aracım GRANDA PUNTO

Onur ARI
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. onur1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34UG026
    Edilen teşekkür: 153

Vay cibiliyetsiz herifler..benim de egzotik kırmızı dikkat çekiyo diye onca aracın yanından çekmişlerdi Esenler'de..

barış unye
    İl Başkan (Iğdır) barisunye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı dandun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün artık kesin olarak eminim ki trafik polisleri granda puntoları sevmiyor 1 ay içerisinde 2. kez arabamı cektiler 70+70 otopark parası birde cezaları gelicek daha
    fındıkzadede bilen bilir bankaya 40 tl yatırcaktım kartı soktum parayı koydum ok derken arabanın cekildini fark ettim katı alana kadar mecbur bekledim iş işten gecti arabamın önünde iki araç arkamda 2 araç bekliyor yanlız benim 4 lüler yanıyor buna ragmen cekilen araç granda punto
    bu teze bende katılabılırım...şimdiye kadar 5 aracım oldu..bı oncekı 4. aracımdı grande punto..egzotık kırmızı...ben onla çevrildiğim kadar şuan hiçbir aracımla çevrılmedım...her çevirmede çogu araç gecerdı benı alırdı polis....app plakadan aynı gun ıcınde 2 defa cevırmısledı bır keresınde....sonunda app lerde gitti puntoda gitti
    iyi yönden bakarsak puntiş dıkkat çekıyor demekkı adamlar yakından görmek ıstıyor...ama işi i...e vuryorsa yok app var yok film var ıvız zıvır bahane yapıştır cezayı........

MUSTAFA KAAN
    mustafa kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

arkadaşlar neden birazcıkta hatayı kendinizde aramıyorsunuz da hemen cibiliyetsiz herifler, i...lik yapıyor oluyor sonuç?

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı mustafa kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar neden birazcıkta hatayı kendinizde aramıyorsunuz da hemen cibiliyetsiz herifler, i...lik yapıyor oluyor sonuç?
    çünkü polislerin yüzde sekseni öylede o yüzden ..

MUSTAFA KAAN
    mustafa kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

geriye kalan yüzde yirmiye dikkat et

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa çakır
    puntohastasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6

3- 5 polisin yaptığını tüm polislere mal etmeyelim hepimizin eşi dostu akrabası var polis olan lütfen çoğul kullanmayalım

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Polislerin bir kısmının böyle naneler yediği aşikar. Hele ki kendisine memur bey diye hitab ettiniz mi,işiniz bitti. Otoriter baskıyı kurar,ben bu devletin polisiyim diyerek istediğini yaptırmaya çalışırlar..

Ancak tam tersi olarak da,zamanında denk geldiğim çok sevdiğim bir polis abim vardı bir keresinde olan bir kazada bana çok yardımcı olmuştu sağolsun.artık karşılıksız olarak böyle şeyler yapan polisler yok denecek kadar az.illa rüşvet,ruhsat arası 50-100-200 TL'ler

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı mustafa kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geriye kalan yüzde yirmiye dikkat et
    niye dikkat edecekmişim zaten ayırdım işte yüzde yirmi diye hem onlar bana dikkat etsin ben onlara değil

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Park etmenin yasak olduğu yere park ederseniz aracınız çekilir. Polis işini yapmış. Belki diğer araçları çekmemiş olabilir ama bu onların çekilmeyeceği anlamına gelmez. O çekici sizden sonra tekrar gelip diğerlerinide çekecektir. Benim babamda emekli polis ama puntomu çok seviyor Birazda hatayı kendinizde arayın derim.

19. Bu mesajı için 2 kişi SaLDo'ye teşekkür etti:

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

valla dörtlüler yanıyor, cam açık geçici park durumu var adam atm nin önünde... bence burda arkadaşın hiçbir günahı yok. geçen gün küçükbakkalköyde eğitim aldığım kursun camından izliyorum. park yasağı var. polis 5 arabanın tam ortadakini çekiyor. çekerken başka bir araç dörtlüleri yakmış arkasında bekliyor. çekici çıkar çıkmaz diğer araç o boşalan yere arabasını park etti. polisin ekip aracı da hala orda... ben burda polislerde bulurum suçu. iki dakikada o aracı çekmeye uğraşacağına diğer park halindeki araçları çekse o arada zaten arkadaş aracını alacak gidecek. doğal olarak 2 araç boşalmış olacak. bence art niyetli bir yaklaşım... tepkisinde haklı ama maalesef yapılacak birşey yok...

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Hata belkide polislerde değil yasak park uygulamasının yapıldığı yerlerde diye düşünüyorum. Banka, elektrik idaresi, sular idaresi ve buna benzer yerlerde 15 dakika en azından izin verilmeli yasaklama düzenlemesi yapılan yerlerde sanki yakınlarında otopark varmışda kimse oraya bırakmıyorda bu yerlerin önüne duruyor sanıyorlar düzenlemenin temeli yok. zaman zaman kişisel sorunlarını işine taşıyan bir toplumuz ya adamın tipi hoşumuza gitmez ya da bindiği arabaya takarız, inşallah bir gün insani değerlerimizi tekrar geri kazanırızda kimse zan altında kalmaz...

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

polislerin inisiyatiflerini bol keseden kullandığı hatta onların iki dudağının arasında olduğu bir ülkede yaşıyoruz. bu çok yanlış. gerçi bu aileden başlayan bir gelenek. aman abim, canım abim, sen halledersin, çoluğumuz çocuğumuz vss... bu davranış biçimi kültür halini aldığından o aracı görmezden gelmesini bekliyoruz. bu da olmaması gereken bir durum ama biliyoruz ki polis başka aracı çekebilir... tercihini yaparken inisiyatif kullanmıştır. o bakımdan bence suçludur. dediğiniz gibi çekme önceliği kurallarda belirtilmemişse yasalardadır suç.

olay özünde ve genel polis davranışlarına göre bakıldığında bence çekmemliydi... toplumsal ve insani değerler ve birlikte yaşam kuralları kanunları çerçevesinden bakıldığında ise taa aileye kadar inmeliyiz ki bu zaten kendisi bir kısır döngüdür... ancak 70 lik bir ayran masasında tartışılır

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

konuyu açan arkadaşı tenzih ederim.
    3-5 dk da işi olanların kefyi olarak rastgele yere park etmesine karşıyım.
    park yapmak yasak sa yapmayacaksın, hele hele yolu tıkamayacaksın.
    git öteye park et, arka sokağa park et.
    3-5 adım yürü, biraz yakıt yak ama başkalarını rahatsız etme.
    kendini sıkıntıya sokmak istemeyen sorumsuzlar için başkasının sıkıntıya girmesi çok beni çok sinirlediriyor.
    bir de hatalı park eden her aracı çek, aradan seçmece 1-2 değil, tüm araçları çek.
    hiç taviz verme, zamanla hatalı park etmek diye bir terim olmaz.

Sayfa 1/2 12 SonSon