Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 21 ile 36 arası

Konu: Yeni 2015 Punto Evo !!!

Cem YK
    cemyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

yan aynaları uygulayan çıkacakmı bakalım
    ama fena olur

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 senelik önceki kasayı 3. kez makyajlayıp satmaya çalışan bi marka.. tüm fiat yönetimi hasta yemin ediyorum... güzel olsa neyse. jantlar berbat , farların çizgileri kötü ve büyük. ve araba suv olmuş bildiğin, çok yüksek..
    evodan sonra bitmeliydi artık..

serkant helli
    sonofisiris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 0

ford fiasta terk olmuş. aşırı derecede çirkin. grande punto öncesi ve sonrasındaki tüm modeller bence tasarım özürlü.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı sonofisiris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ford fiasta terk olmuş. aşırı derecede çirkin. grande punto öncesi ve sonrasındaki tüm modeller bence tasarım özürlü.
    mk2a kasa punto larında hakkının yememek gerek o zamanki şartlara göre son derece şık bir tasarımdı ancak bizim ülkemize gelmedi bizim ülkemize mk2b kasa geldi son derece çirkin bir makyajla hiç tutulmadı

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

tam Fiat araba yapmayı öğreniyor diyoruz gene başa dönüyoruz. Ya arkadaş başka arabalara benzeteceğine daha sağlam makyaj yap Puntoya yeter. Önden baksan Fiesta başka yerden baksan kia...neyse Allahtan her model her ülkede satışa çıkmıyorda rahatız. Kamyonet gibi o ne ya öyle, adamlar direk sanayi esnafı kazansın diye araba yapıyor....neyse grande puntoların piyasası böyle giderse artıcak bu kadar çirkin tasarımlar oldukça
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

hakan aydın
    aydinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 13

Bu model hindistan da üretiliyor.hint sitelerinde görmüştüm daha once

EKREM ALP
    Ekrem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 33

Bu model ne zaman geliyor Türkiye'ye hemen aynalardan kapmak lazım aynalar hoşuma gitti farlar ve tampon hoşuma gitmedi birde bagaj için kilit koymuşlar 2011 kasasında amblemden açılıyor mana veremedim.

Berkant Önlü
    Berkantonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397
    Edilen teşekkür: 124

arkadaş evlat olsa sevilmez bir kasa sis grupları ön farlar tampon vs vs vs tam bir rezillikkkkkkk...evo stoplarını görmesek alakası yok punto ile arkadaş hiçbirey yapmayın biz arabanın kasasından farından stopundan memnunuz..braz donanım zenginleştirin led ışıklar kullanın gösterge renklerini değiştirin led göstergeler koyun multimedya koyun biraz aracı zenginleştriin Allah rızası için ...bir ayna sinyali bile koysanız sevinecek duruma getirdiniz bizi

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Aracın yüksekliğine takılmayın. Bu araçlar Hindistan şartlarına göre yüksek yapılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=aPTf8jQa9bU

bu video da i20 de aynı suv gibi yüksek.

bu Punto bizim ülkeye gelmez. Gelse bile bu şekilde arazi tarzında yüksek olmayacaktır.

Keşke makyaj işine o kadar para harcayacaklarına mevcut puntoları donanım ve kalite bakımından zenginleştirseler. Berkant'ın dediği gibi, multimedya teypler ledli aydınlatmalar, bravo gibi kapı kolu, sinyalli aynalar, 4 cam standart otomatik, daha güçlü motor seçenekleri, iç trim kalitesi vs. vs.
    Konu SaLDo tarafından (05/02/2015 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.

Berkant Önlü
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın yüksekliğine takılmayın. Bu araçlar Hindistan şartlarına göre yüksek yapılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=aPTf8jQa9bU

bu video da i20 de aynı suv gibi yüksek.

bu Punto bizim ülkeye gelmez. Gelse bile bu şekilde arazi tarzında yüksek olmayacaktır.

Keşke makyaj işine o kadar para harcayacaklarına mevcut puntoları donanım ve kalite bakımından zenginleştirseler. Berkant'ın dediği gibi, multimedya teypler ledli aydınlatmalar, bravo gibi kapı kolu, sinyalli aynalar, 4 cam standart otomatik, daha güçlü motor seçenekleri, iç trim kalitesi vs. vs.

aynen abi kasa güzel stop far grupları güzel yeni kokpitte güzell biraz ne biliyim bmw mercedesdeki gibi kolçak yerini doldur yani orayı... rengi değiştir kamyondan minibüse otomobile herşeyde tutuncu var Beni Çağırsalar italyada ki fabrikaya deselerki arkadaş ne diyosan donanım onu koyacaz tr için size öyle bir araba gönderirimki
    Konu Berkantonlu tarafından (05/02/2015 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı Berkantonlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen abi kasa güzel stop far grupları güzel yeni kokpitte güzell biraz ne biliyim bmw mercedesdeki gibi kolçak yerini doldur yani orayı... rengi değiştir kamyondan minibüse otomobile herşeyde tutuncu var Beni Çağırsalar italyada ki fabrikaya deselerki arkadaş ne diyosan donanım onu koyacaz tr için size öyle bir araba gönderirimki
    Dün de Çağatay'a dedim. Abi arabaları iyi güzel ama ne biliyim. Vitesin olduğu bölümde en ufak aydınlatma yok. Çakmalığı kullandıktan sonra yerine koymak için tepe lambası yakıyorum ) Evolarda durum ne bilmiyorum. Özellikle gp de iç aydınlatma sıfır abi. Kara bir mezara biner gibi oluyorum geceleri :p

Berkant Önlü
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Plaka
    01p3397

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün de Çağatay'a dedim. Abi arabaları iyi güzel ama ne biliyim. Vitesin olduğu bölümde en ufak aydınlatma yok. Çakmalığı kullandıktan sonra yerine koymak için tepe lambası yakıyorum ) Evolarda durum ne bilmiyorum. Özellikle gp de iç aydınlatma sıfır abi. Kara bir mezara biner gibi oluyorum geceleri :p
    aynen iç aydınlatma namına bişey yok bu yüzden koltuk altlarım ledli bu yüzden neon döşüyorum bu yüzden biraz adama benzesin diye 2 yıldır adres bile girmediğim navigasyonu kullanıyorum sırf şekil dursun içerisi boş görünmesin diye diye vs vs vs adamların işini biz yapyruz resmen

Ahmet Yazgan
    acy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

2015 makyajlı Fiat Punto'nun ilk görüntüleri | Yarım Debriyaj

2016 da puntonun kaldırılacağını yazmışlar umarım doğru değildir ,fiatın bence en büyük hatası forumda da sık sık dile getirdiğimiz gibi modelleri çok çabuk değiştiriyor bravo gitti stilo gitti sıra punto da mı ?

hakan aydın
    aydinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 13

Resimlerdeki arac hindistanda satilan punto. Bi kac yildir satiliyor hindistanda. Bu link . Buy Fiat Punto Evo
    Avrupa ve Türkiye de ise bizim kullandığımız puntolara devam

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Çakma i20

Sayfa 2/2 İlkİlk 12