Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 21 ile 35 arası

Konu: Skydome dan memnun musunuz ?

Emre Şahin
    emrek8899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536
    Edilen teşekkür: 72

Alıntı Benhur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ful + ful bi araba nız varsa boş bi araç srüdğünüzde o aracınızın kıymetini daha iyi anlıyorsunuz biraz fazla para vermenın avantajı cam tavan konusunda ise gerçekten cam tavansızz bi araca bindğinizde kafesdeymiş bi hissi veriyor çok kötü birşey
    Allah kimseyi gordugun den geri koymadin iyi olana alisinca kotu olan cok zor oluyor o yzuden bundan sonra cam tavansiz arac dusunmuyorm

hilmi aşık
    italyan__atesi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

skydome candır can seste cıkarsa sıcakta yapsa skydomlu bi punto bambaskadır aşık eder kendine sizi. sattığım aracım skydomluydu ve inanılmaz keyifliydi kullanımı. tavana tas carpması sonucu acılan kısım komple patladı bi keresinde. servis komple mekanızma değişimi dedi 5250tl'cik. kabul etsem bile 2 ay içinde italyadan gelcegini belirtti. tabi ben baska yollarla 100 tl'ye hallettm. tekrar punto alsam skydomlu alır mıyım. hiç tereddut etmeden alırım.

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Alıntı italyan__atesi16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skydome candır can seste cıkarsa sıcakta yapsa skydomlu bi punto bambaskadır aşık eder kendine sizi. sattığım aracım skydomluydu ve inanılmaz keyifliydi kullanımı. tavana tas carpması sonucu acılan kısım komple patladı bi keresinde. servis komple mekanızma değişimi dedi 5250tl'cik. kabul etsem bile 2 ay içinde italyadan gelcegini belirtti. tabi ben baska yollarla 100 tl'ye hallettm. tekrar punto alsam skydomlu alır mıyım. hiç tereddut etmeden alırım.
    Kasko karşılamıyormuydu bu patlama olayını peki ?

hilmi aşık
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

o zaman kaskom anadolu sigortaydı. sky dome olayını kaskoda bulamadılar mekanizma oldugu için kafası karıstı o zaman sigorta danısmanlarının. ve olsa bile hasarsızlık indirirm gidecek ve tramere fazla bi hasar girmiş oalcaktı.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

o zaman kaskom anadolu sigortaydı. sky dome olayını kaskoda bulamadılar mekanizma oldugu için kafası karıstı o zaman sigorta danısmanlarının. ve olsa bile hasarsızlık indirirm gidecek ve tramere fazla bi hasar girmiş oalcaktı.
    Siz nasıl halletiniz peki ? Bilgilendirdin de basimiza gelirse bizde oyle cozelim
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

hilmi aşık
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz nasıl halletiniz peki ? Bilgilendirdin de basimiza gelirse bizde oyle cozelim
    bağlantılarımız sagolsun

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

bağlantılarımız sagolsun
    Bu nasıl bir bağlantıdır merak ettim. Camcıya gidip cam mı taktırdımız ne yaptınız ? Yağmur yağdıgında doluya dönüp tavan başıma inecek diye çok korkuyom. onun dışında bir zararını görmedim skydome un ses yapıyo diyen arkadaşlar eğer açıp kapar iken çıkan gıcırtıyı kast ediyorlar ise 10 tl ye sıvı gres alıp ömür boyu bu sesten kurtulabılırler ki ben öyle yaptım.sıcaklık konusunda rahatsız edici değil bence
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı henky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir bağlantıdır merak ettim. Camcıya gidip cam mı taktırdımız ne yaptınız ? Yağmur yağdıgında doluya dönüp tavan başıma inecek diye çok korkuyom. onun dışında bir zararını görmedim skydome un ses yapıyo diyen arkadaşlar eğer açıp kapar iken çıkan gıcırtıyı kast ediyorlar ise 10 tl ye sıvı gres alıp ömür boyu bu sesten kurtulabılırler ki ben öyle yaptım.sıcaklık konusunda rahatsız edici değil bence
    abi sıvı siyah ya da kahverengi gresi bir kere sürdüysen birdaha sürme bence.bu tip gres pislik tozu topluyor balçık , çamur gibi oluyor.giderek yoğunlaşıyor sonra...birsonraki bakımına yakın oraları temizleyip ki şöyle...

yağın kabasını alıp, sonra wd40 ile iyice temizleyip, kalan kabayı da aldıktan sonra beyaz gres yağıyla yaparsan toz toplamaz, balçık olmaz...

Sprayway Beyaz Gres Yağlayıcı Sprey 090017 Fiyatı

ürün bunun gibi.daha ucuza da bulunur zaten bunun gibi bir sprey skydome'u 20 defa falan yağlar heralde.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sıvı siyah ya da kahverengi gresi bir kere sürdüysen birdaha sürme bence.bu tip gres pislik tozu topluyor balçık , çamur gibi oluyor.giderek yoğunlaşıyor sonra...birsonraki bakımına yakın oraları temizleyip ki şöyle...

yağın kabasını alıp, sonra wd40 ile iyice temizleyip, kalan kabayı da aldıktan sonra beyaz gres yağıyla yaparsan toz toplamaz, balçık olmaz...

Sprayway Beyaz Gres Yağlayıcı Sprey 090017 Fiyatı

ürün bunun gibi.daha ucuza da bulunur zaten bunun gibi bir sprey skydome'u 20 defa falan yağlar heralde.
    Tavsiyen için teşekkürler birdaki sefere bunu bulup kullanalım o zaman böyle bi üründen Haberim yoktu
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Bugün başka bir araca baktım. Aracın skydome elimde kaldı 4-5 kere açıp kapadım. 6. da skydome kapanmadı. Tam sona geldi orada takılı kaldı Acaba niye öyle oldu ? adam yarın serviste garantiden baktırıp bana dönüş yapacak. Eminim şu an sövüyordur arkamdan ama isteyerek olmadı. Denemek için yaptım. İyi ki yapmışım. Yoksa araç elimize patlayacaktı yine
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Bugün başka bir araca baktım. Aracın skydome elimde kaldı 4-5 kere açıp kapadım. 6. da skydome kapanmadı. Tam sona geldi orada takılı kaldı Acaba niye öyle oldu ? adam yarın serviste garantiden baktırıp bana dönüş yapacak. Eminim şu an sövüyordur arkamdan ama isteyerek olmadı. Denemek için yaptım. İyi ki yapmışım. Yoksa araç elimize patlayacaktı yine
    vallahi yine puntoya dönmüşüz bakıyorum olsun kokma hele evoysa hiç korkma düzeltmeler bariz yapılmış skydome iyidir temizini bulursan al derim ama cam tavan çoğu araçta sıkıntı olabiliyor benim kardeşim audi doğuşta otoda servis mühendisiydi q7q8 ler de bile sıkıntılı araçlar çıkıyormuş yani sökülme tekrar takma yapıyoduk diyor su alanlar oluyordu diyor. akrabam hangi model bilmiyorum ama pahalı bir model bir sıfır ford aldığını cam tavanın 2 kez sökülüp contaların yenilenip takıldığını anlatmıştı bir ay önce adam avukatına gitmiş dava açayım değiştireyim tavan söküldü orjinallik gitti demiş avukat üç yıl arabasız kaldığınla kalırsın çok zor deyince vazgeçmiş yani marka bazında takılma ama sen yine iyice bak kasko yaptırırkende mutlaka dikkat et klozuna felan derim ben bu yüzden sıkıntı yaşayan vardı forumda

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı fawori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi yine puntoya dönmüşüz bakıyorum olsun kokma hele evoysa hiç korkma düzeltmeler bariz yapılmış skydome iyidir temizini bulursan al derim ama cam tavan çoğu araçta sıkıntı olabiliyor benim kardeşim audi doğuşta otoda servis mühendisiydi q7q8 ler de bile sıkıntılı araçlar çıkıyormuş yani sökülme tekrar takma yapıyoduk diyor su alanlar oluyordu diyor. akrabam hangi model bilmiyorum ama pahalı bir model bir sıfır ford aldığını cam tavanın 2 kez sökülüp contaların yenilenip takıldığını anlatmıştı bir ay önce adam avukatına gitmiş dava açayım değiştireyim tavan söküldü orjinallik gitti demiş avukat üç yıl arabasız kaldığınla kalırsın çok zor deyince vazgeçmiş yani marka bazında takılma ama sen yine iyice bak kasko yaptırırkende mutlaka dikkat et klozuna felan derim ben bu yüzden sıkıntı yaşayan vardı forumda
    Tesekkurler uyarilarin icin . Yapacak bir sey yok. Piyasa da bu fiyatlara alinip binilicek konfor ve surus keyfi veren ve tipi duzgun olan B segmenti baska bir arac yok. Ayrica yakit olarak tabi. Arabaya icim sindi esasen. Adam zaten garantiden butun kronik sorunları yaptirmis. Gogus, kapi gergileri, kapi kol ve kilitleri. Kornasi. Sol sinyali falan hep yenisiyle degistirmis. Su skydome isinde de sikinti cikmazsa alacaktim araci hayirlisi bakalim. Araba bakmaya devam

ilker k
    hyzanki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 21

Tesekkurler uyarilarin icin . Yapacak bir sey yok. Piyasa da bu fiyatlara alinip binilicek konfor ve surus keyfi veren ve tipi duzgun olan B segmenti baska bir arac yok. Ayrica yakit olarak tabi. Arabaya icim sindi esasen. Adam zaten garantiden butun kronik sorunları yaptirmis. Gogus, kapi gergileri, kapi kol ve kilitleri. Kornasi. Sol sinyali falan hep yenisiyle degistirmis. Su skydome isinde de sikinti cikmazsa alacaktim araci hayirlisi bakalim. Araba bakmaya devam
    bence o aracı kaçırmayın hocam. skydome kapanmama sorunu bütün araçlarda oluyor o da yağlanma eksikliğinden. oracıkta skydome a biraz wd40 sıksaydınız anında yağ gibi açılıp kapandığını görürdünüz. (tabi başka bir arızası yoksa) yine de adam göstersin servise. servis yağlayıp sorunsuz hale getirir skydome u. siz de alırsınız

muhammed müştak
    coinage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 4

bence görüntüsü çok güzel.
    Duruşunu hiç bozma sen alemi değil,alem seni seyretsin,Öyle bir durki;dünya sana meyletsin.

Evren İskent
    evren iskent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 43

Skydome evo gibi küçük sınıf bir araçta benzeri olmayan bir ferahlık yaratıyor. Perdeler klasik surooflardaki gibi kalın ve deliksiz olmadığı için güneşi içeri geçiriyor. Ancak araca kattıklarının yanında kısa süre maruz kalınan güneş ışığına değer. Ayrıca bu güneş ışığı kısışn da ısınmak için yardımcı olur. Cam tavanın diğer güzelliği aracın dolu ve tavan hasarlarına karşı güvencede olması. Sunrooflu araçların tavanları sanılanın aksine nırmal tavanlı araçlardan çok daha güçlüdür. Eski aracım da sunroofluydu ama skydome kadar kullanmıyordum. Hatta klimayı bile sayılı kullandım klima içinde bu yaz. Özellikle skydom'lu aldım, aldığım için de memnunum.

Saygılarımla.

17. Bu mesajı için 3 kişi evren iskent'ye teşekkür etti:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12