8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Androıd telefonu arac kamaerası yapma

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Standart Androıd telefonu arac kamaerası yapma

Arkadaslar arac kamerası almak ıstemısımdır hep ama ıstedıgım kamera burada yok var olanda uçuk fıyat zaten (Küçük hd 720p h. 264 mini araba dvr video kaydedici video kaydedici )yurt dısınada guvenmıyorum.Herneyse Samsung Note 2 telefonumu bu amacla kullanmak ıstedıgımde arka planda gızlıce kayıt yapmıyor ,dıger uygulamalar kullanılamayıp ekran sureklı acık kalıyor ve aynı anda navıgasyon,mp3 player kullanılamıyor bugun bır program ındırdım ve gızlı cekım yapıyor arka planda navıgasyon acıkken o halen cekıyor sız kapatmadıkca ve kendı ceptelefonu kamerasını kullandıgı ıcın 240 p den 1080 p ye kadar cekım yapabılıyorsunuz ayrıca ses kayıt edıyor tek dez avantajı programın SD karta kayıt yapmayıp telefon hafızasına kayıt yapması program google playde sınırlı (5 dk ) fakat asagıdakı lınktr free arac kamerası almak kısteyıpte alamayan ve kendı cep telefonunu bu amacla kullanmak ısteyen arkadaslara onerılır.
    Bu arada program gızlı kayıt yapıyor umarım hos olmayan ısler ıcın kullanılmaz.
    640x480 cozunurlukte> 1 saatlık cekım >785 mb
    LINK ALINTIDIR:
    Android Gizli Video Kaydetme Programı Secret Video Recorder Pro v9.3 APK İndir Yükle
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

OSMAN .
    ulusoy032 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

güzel bir uygulamaya benziyor ama nasıl çalışıyor çözemedim

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vallaha hiç uygulama indirmeye deymez bence gittigidiyor.com da 33 tl ye araç içi kamera var gece görüşlü 3 adet aldım.
    Tavsiye ederim kullanışı yok kolay.

H.KURU Saygılarımla

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Kameranın arkaplanda çalışması demek RAM ve batarya sömürüsü demek. Kabloyla şarja bağlanır ama bir telefonu seyahat boyu şarjda tutmak ta hiç sağlıklı değil. Eğer talep olursa ben Ebay ile alışveriş yapar dileyene getiririm kamerasını. Ek olarak harun abinin dediği kamera da iş görecektir. Telefon hafızasına kayıt yapması ek bir yük. Her araçtan indiğinizde bugün olay olmadı diyip silmekle uğraşmak lazım
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kameranın arkaplanda çalışması demek RAM ve batarya sömürüsü demek. Kabloyla şarja bağlanır ama bir telefonu seyahat boyu şarjda tutmak ta hiç sağlıklı değil. Eğer talep olursa ben Ebay ile alışveriş yapar dileyene getiririm kamerasını. Ek olarak harun abinin dediği kamera da iş görecektir. Telefon hafızasına kayıt yapması ek bir yük. Her araçtan indiğinizde bugün olay olmadı diyip silmekle uğraşmak lazım
    sağlıklı değil derken insan için mi telefon için mi ? ayrıca uygulamayı denedim 2,5 saatte çok fazla bir batarya sömürüsü olmadı bendede note 2 var rami zaten iyi olduğu için herhangi bir kasma yada takılmada yaşamadım programla beraber igo ve müzik çaları çok rahat çalıştırdım.Telefon hafızasına kaydetme ise çözülebilir bir durum araştırılısa sd karta atabilenide bulunabilir diye düşünüyorum.Tek handikabı telefon biraz ısınıyor ama ısınma sorunu navi ve mp3 dinlerkende oluyor tabi genel olarak

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlıklı değil derken insan için mi telefon için mi ? ayrıca uygulamayı denedim 2,5 saatte çok fazla bir batarya sömürüsü olmadı bendede note 2 var rami zaten iyi olduğu için herhangi bir kasma yada takılmada yaşamadım programla beraber igo ve müzik çaları çok rahat çalıştırdım.Telefon hafızasına kaydetme ise çözülebilir bir durum araştırılısa sd karta atabilenide bulunabilir diye düşünüyorum.Tek handikabı telefon biraz ısınıyor ama ısınma sorunu navi ve mp3 dinlerkende oluyor tabi genel olarak
    Programı 2 3 saat aktif olarak kullan abi. Bataryanın benzin gibi bittiğini görceksin. Ram sömürüsü sadece kasma olmaz zaten. Telefonun ısınması çok sakat bişey. Her şeye zararlı.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Programı 2 3 saat aktif olarak kullan abi. Bataryanın benzin gibi bittiğini görceksin. Ram sömürüsü sadece kasma olmaz zaten. Telefonun ısınması çok sakat bişey. Her şeye zararlı.
    hocam yanlış anlamada bu telefon işlerinden oldukça anlayan biriyim çok telefon geldi geçti ısınma çok sakat demişsin de ısınmanın herhangi bir zararı yok en kötü ihtimalle telefon kendini kapatıyor benim eski lg mde yazın araçta navi olarak kullandığımda birkaç defa yaşamıştım ama note 2 de bu sorun olmadı neyse sonuç olarak kamera almak mantıklısı telefonla her zaman olacak iş değil ama navigasyon olarak note 2 den vazgeçmem note2 varken naviye hiç gerek yok tabi buda benim düşüncem

Cenk Doğu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yanlış anlamada bu telefon işlerinden oldukça anlayan biriyim çok telefon geldi geçti ısınma çok sakat demişsin de ısınmanın herhangi bir zararı yok en kötü ihtimalle telefon kendini kapatıyor benim eski lg mde yazın araçta navi olarak kullandığımda birkaç defa yaşamıştım ama note 2 de bu sorun olmadı neyse sonuç olarak kamera almak mantıklısı telefonla her zaman olacak iş değil ama navigasyon olarak note 2 den vazgeçmem note2 varken naviye hiç gerek yok tabi buda benim düşüncem
    Emre abi madem telefondan anlayan birisin. O zaman bu telefonların ekranlarının,panele bildiğin çift taraflı bant gibi bir sistemle yapışık olduğunu biliyorsundur. Bu bant olası ısınma ile zamanla yapıştırıcı özelliğini kaybeder. Isınma bu açıdan zarar teşkil eder.

Örnek,Motorola Atrix telefonumun ekranı aynı sistemle panele yapışık. Çok ısınırdı. Zamanla ekranı panelden kendi kendine ayrıldı.

Ekstra olarak,telefon/bilgisayar isterse hesap makinesi olsun. Işlemcisi olan her şeyin ısınması o cihazın ömrü için sorundur.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler: