11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: müşteri temsilcisi ve fiat

Ümit Yanardağ
    ümit yanardağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 VY 902
    Edilen teşekkür: 29

Standart müşteri temsilcisi ve fiat

sevgili gp kullanıcıları 26 aralık 2006 tarihinde almış olduğum gp motorunu kontrol ederken izolasyon klipslerinin olmadığı izmir buluşmamızda da hava filitresinin iyice sıkılmadığını öğrendim pazartesi ilk işim izmir birmota giderek bahse konu arızalar için başvurdum çok kısa bir sürede ( burhan bey) 10-15 dakika bahse konu işlemlerimi hallettiler.taş oldum:confused: 8P
    herhalde iyi günümdeyim dedim8S buğünde aynı servisten bir telefon aldım müşteri temsilcisinde servisten memnun olup olmadığımı sordu bende memnuniyetimi bildirdim.bu arada sitemizden bahsettim.ilgilendiler
    hediyelerden bahsettim ses çıkmadı8W ama en azından bir bayramda veya özel bir günde aranabilirdik.8O
    sende mutluysan selam ver........
    bilmiyorum ama fiatta sanki bir değişim var gibi hayırlısı.umarım bu biz bilinçli tüketicilere yansır.toplu olarak hareket etmemizde çok önemli.
    kazasız belasız günler dilerim8O

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

umarım cok gec olmadan bızı farkederler yoksa
    bız bılınclı kullanıcılar olarak onları farketmıycegız...

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

abi nedir biliç piliç ama asıl olan bilinc diyoruz dimi kac arkadasımız bir bilincle hareket ederek nasıl bir bilinc bende bilmiyorum ama bir bilinç işte bunla hareket ederek yasadıgı problemden dolayı hakkını aldı yazarlarsa sevinirim.
    birde arkadaslar artık burada bri cogunluksak artı birşeyler isteyebilirzi fiattan ne mesela birçok sey olabilir ornek olarak aracın kapuutnu acın orada yakıt mıydı neydi ya bi motor fotosu olan biri yokmu koysun ordan gosteryim iki adet kablo var birinin kablo koruması var birinin yok bunu değiştrebilirisn bu en basiti de . bide arkadasalar hiç aracın sasesiiin içini goren varmı yoksa soyluyum içinde su dolu poşet var şasenin içinde

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

evet benzınlılerde gordum o koruma yok...

arkadaslar
    burda bır topluluk olarak herkese yardım etmeye calısıyoruz
    derdı sorunu olan kımse bu sıtede yalnız degıldır elımızden ne gelıyosa yapmayacalısıyoruz...

ornek
    1 hafta oncesıne kadar servıs problemı vardı
    ama gecen gun servıste beraber pasta yedık problemlerı cozduk uzerınede cay ıctık...

kımseyı yalnız bırakmaya cozumsuz bırakmaya nıyetımız yok
    ben elımden gelenı yapıyorum herkes yaparsa
    mutsuz puntocu kalmaz

Anne baba nasılım benımle gurur duyuyormusunuzz eyooo eyooooo...
    nedense demek geldı ıcımden mazur gorun

Mustafa SEZGİN
    Sezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418
    Edilen teşekkür: 31

Mart ayında benim patronum tofaşta tanıdığı personellere piknik düzenledi tabi puntolar yeni çıktığında Tofaşta o ucuzluktan yararlanan biçok kişi Punto almıştı. Nisan ayında pikniği yaptığımızda 12 tane punto olmuştuk olayın bu durumlara geleceğini bilseydim ilk buluşma olarak fotoları çekerdim.
    O gün piknikte herkes arabasını inceliyo bilmediğimiz özelliklerini paylaşıyoruz filan derken bi abimiz motorun bulunduğu bölümde şasenin içinde naylona sarılmış bi sünger gördü ve bu sünger hepimizde de vardı. Meraktan o abinin şasesinin içindeki ufacık delikten o poşeti çıkardık nedir acaba diye inceleyelim dedik.
    Meğersem o sünger şasenin içinde bişeyleri sıkıştırıyomuş yani izole ediyo. O gün onu çıkarttık ama yerine takamadık ogünden sonra arabanın orasından hep zırıltı gelmeye başlamış neyseki serviste bu durumu halletmişler. Nasıl yaptıysalar tekrar yerine koymuşlar. Şimdi ses yok.
    Pdr42 şasenin içinde su dolu torba deyince ondan bahsettiğini anladım aman abi sende bizim gibi sakın onu çıkarmaya kalkma sonra yerine takamazsın.
    Piknikte o olaya ne gülmüştüm ama aklıma geldikçe hala gülerim biz Türk milleti nekadar meraklı insanlarız.

Ümit Yanardağ
    ümit yanardağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 VY 902
    Edilen teşekkür: 29

kesinlikle size katılıyorum önce birlik olmalıyız ki taleplerimiz etkili olsun.kalabalık bir kurumda iş güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum oradada aynı problemi yaşıyoruz.bireysel olarak yapılan her davranış tepki oluşturmaz toplu olarak yapılan davranışlarda bir yapıcılık vardır. bu nedenden dolayı bu site var ve biz buna sahip çıkmalıyız.katılım olmayan bir çalışmada söz sahibi olamazsınız saygılarımla
    kazasız belasız günler dilerim

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

Standart Su poseti nerede?

Alıntı Sezgintr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mart ayında benim patronum tofaşta tanıdığı personellere piknik düzenledi tabi puntolar yeni çıktığında Tofaşta o ucuzluktan yararlanan biçok kişi Punto almıştı. Nisan ayında pikniği yaptığımızda 12 tane punto olmuştuk olayın bu durumlara geleceğini bilseydim ilk buluşma olarak fotoları çekerdim.
    O gün piknikte herkes arabasını inceliyo bilmediğimiz özelliklerini paylaşıyoruz filan derken bi abimiz motorun bulunduğu bölümde şasenin içinde naylona sarılmış bi sünger gördü ve bu sünger hepimizde de vardı. Meraktan o abinin şasesinin içindeki ufacık delikten o poşeti çıkardık nedir acaba diye inceleyelim dedik.
    Meğersem o sünger şasenin içinde bişeyleri sıkıştırıyomuş yani izole ediyo. O gün onu çıkarttık ama yerine takamadık ogünden sonra arabanın orasından hep zırıltı gelmeye başlamış neyseki serviste bu durumu halletmişler. Nasıl yaptıysalar tekrar yerine koymuşlar. Şimdi ses yok.
    Pdr42 şasenin içinde su dolu torba deyince ondan bahsettiğini anladım aman abi sende bizim gibi sakın onu çıkarmaya kalkma sonra yerine takamazsın.
    Piknikte o olaya ne gülmüştüm ama aklıma geldikçe hala gülerim biz Türk milleti nekadar meraklı insanlarız.
    Sivi dolu bu posetin yerini tam olarak tarif edebilir misiniz???
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

Mustafa SEZGİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418

Motor kaputunu açınca çamurluğun yanında uzanan şasi kolu içinde duruyor. Ama pdr42nin dediği gibi ben içinde sıvı bişey göremedim.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

yok kardes ben ona dokunmadım zaten anladım onun izalosyon ile alakaı bi şey oldugunu ama onun içinde sıvı var yahu hiç bakmadınızmı bak benide supheye dusurdunuz bidaha bakıyım

Mustafa SEZGİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    16 LP 418

Abi bak ne anlattım biz onu merak ettik çıkardık acaba nedir diye ama içinde su yoktu. Poşetin içinde sert bi sünger vardı.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

yok merak etme acmıyacagımda cıakrmıyacagımda sadece fazla inceleyeceğim arabada yerterince sorun var bide ben sorun cıkarmak istemem