15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Punto mu değişsemmi

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Standart Punto mu değişsemmi

Arkadaşlar epeydir forumdan uzak kaldım.Umarım herkes iyidir ve keyifler yerindedir.2012 ocak ayından beri punto evo mylife 1.4 duologic kullanıcısıyım.Aracımı zevkle kullanıyorum fakat motoru güçüz geliyor.Aracımı değiştirmeye karar verdim.Astra sport düşünürken bir anda Opel GTC ye döndü fikrim. 1,6 otm. GTC ler sıfırı 80 bin tl civarındayken 2013 ocak çıkışlı 9-15 bin arası temiz opel GTC ler 50-55 bin tl arasında.2. elleri çok uygun.Ayrıca bulduğum araçlarda ;
    -Panaromik Ön Cam 2350 tl
    -7" Renkli Ekran - 7 adet hoparlör - Türkiye Haritası : 2650 tl
    -Kör nokta uyarı sistemi - Elektrikli, ısıtmalı, gövde rengi ve otomatik katlanır yan aynalar ve Gelişmiş park pilotu özelliklerini : 2350 tl

gibi ekstra donanımlarda mevcut bayilerde 80 binin altında olmadığını düşünüyorum.benim puntoda 32 bin civarı etse 20-23 bin tl gibi bir farkla 2.elini alabilirim

Sizce böyle bir maceraya atılmalımıyım tavsiyeniz nedir ?

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Size sadece şunu söylemek istiyorum,2011 gp aracımı satıp 2007 vectra almıştım,sadece 5 ay bindim ve 3000 tl yi aşkın sanayi masrafı ile karşılaştım,sonrasında daha fazla masrafa girmemek için 2000 tl zararına sattım kurtuldum ve yine puntoya biniyorum ve aldım alalı 5 kuruş masraf etmedim Allah'a şükür,diyeceğim o ki opel mi ben hayatta yanından geçmem

Oğuzhan Mungan
    Ozzy3327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 63

astrayla vectrayı kıyaslamayın. astra opelin en çok tutulan ve neredeyse en sorunsuz araçlarından. bakımları zamanında yapılmış temiz bi astra almanızı öneririm,gtc lerin piyasası çok hızlı değil sadece, onun haricinde astra alıp kullanıp satarken zarar edene hiç denk gelmedim

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Bravo neden dusunmuyorsun opc biraz asiri uc bence

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Alıntı Ozzy3327 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    astrayla vectrayı kıyaslamayın. astra opelin en çok tutulan ve neredeyse en sorunsuz araçlarından. bakımları zamanında yapılmış temiz bi astra almanızı öneririm,gtc lerin piyasası çok hızlı değil sadece, onun haricinde astra alıp kullanıp satarken zarar edene hiç denk gelmedim
    Hocam bakın ben mesajımda belirttiğim üzere kendi yaşadıklarımı anlattım,ve herhangi bir kesin yargıda bulunmadım alın yada almayın diye sadece şahsi fikirimi söyledim,arkadaşta bizden fikir istemiş

Oğuzhan Mungan
    Ozzy3327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı Kadir00906 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bakın ben mesajımda belirttiğim üzere kendi yaşadıklarımı anlattım,ve herhangi bir kesin yargıda bulunmadım alın yada almayın diye sadece şahsi fikirimi söyledim,arkadaşta bizden fikir istemiş
    orası öyle tabi bende, araç işi şans işi ama vectra zaten genel olarak tutulan bi model değil onu belirtmek istedim bende

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

işin aslı iş yerinin vermiş olduğu bir aracım daha var.GTC yi eşim hafta içi işe gitmek için kullanacak(4 km).
    Hafta sonu keyif için kullanıcam...
    o yüzden 5 kapıdan ziyade daha iddali birşey bekıyorum.bravo ve opel astra 5k 1.4 sport ve barovo tercihim değil.....
    scrocho da tercihlerim arasında ama 2. ellerinin 65-70 bin tl civarında olması opeli öne çekiyor

Mehmet Aşkın
    Moderatör elbruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 458

Baktım da GTC ikinci el satan neredeyse yok gibi çok az var hatta yeni kasa hiç yok gibi...

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

alfa gulietta düşünmüyor musunuz?

Gurcan Ozmen
    gurcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 29

Yakin bir arkadasimda 1.4t gtc kendi arabam gibi cok kullandim basta cok guzel gelmisti hatta arkadasima ben gostermistim alirken araba guzel tamam ama cok ustun birsey degil beklentiniz cok yuksek ise ilk basta guzel gelebilir. Ama sonradan sikinti hele o her seferindeki arkadakinin inip binme derdi yokmu izdirap insana arkasi cok dar ve basik vede yakit olarak insani uzen bir arac ben dizel 4 kapi bir araba tercih ederdim

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

Araştırma Konusu

1453 kere punto..

opel mi? "keşke araba değiştirmeyle sorunlar çözülseydi.." (E.A.)

yeni bir puntiş al. güzel bi renk seç SADECE İHTİYACIN OLAN aksesuarları taktır.yoluna HIZ YAPMADAN devam et. her parçanın 1 ömrü var. yeni olan hep yeni kalmayacak. opelin servisi ilgisiz parçası pahalı. hele otomatisko vitesso amman deyim. heleki dizel..! 0.50 kuruş için benzinden vazgeçilmez. alamanyada sattıkları opelle türkiyedekileri aynı sanma allah ne verdiyse söküyorlar. astar kalitesi,boyanın kaç kat atıldığı,kalitesi bile farklı.malesef çoğu firma için geçerli bu.

puntişten vazgeçme derim. illa opel dersen beğendiğin modelle puntonun AYNI renk foroğraflarını yan yana koy. ona göre karar ver.. gerçi ülkemizde araba sürmek için değil "ilerde satmak için" yani başkaları için alınır. beyaz ve gri rengin dışına çakmama nedenimizde budur.. neyse toparlayalım, hayırlısı neyse o olsun. " gönlümüzden geçen herşey cebimizden geçmiyor".. iyi düşünüp ona göre karar vermek lazım gelir.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Alıntı Kadir00906 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size sadece şunu söylemek istiyorum,2011 gp aracımı satıp 2007 vectra almıştım,sadece 5 ay bindim ve 3000 tl yi aşkın sanayi masrafı ile karşılaştım,sonrasında daha fazla masrafa girmemek için 2000 tl zararına sattım kurtuldum ve yine puntoya biniyorum ve aldım alalı 5 kuruş masraf etmedim Allah'a şükür,diyeceğim o ki opel mi ben hayatta yanından geçmem
    Aynı şeyi ben Puntoyla yaşadım. Araba işi şans işi gerçekten
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Neden bilmyorum ama coupe merakı sardı 5 kapı bakmak içimden gelmiyor

Burak Südemen
    fredsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

Madem şirket aracınız var ve sadece keyif için alacaksınız, ben olsam sizin gibi performaslı bir araç alırdım. Marka model fark etmez hangisini beğendiyseniz gönlünüzden geçeni alın. İkinci el alınarak da satarken edilecek zarar minimuma indirgenir. Zaten performans ve keyif içinse ikinci elde edilecek zararı fazla düşünmemek lazım bence. Şimdiden hayırlı olsun tercihiniz.

Selamlar

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı fredsav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem şirket aracınız var ve sadece keyif için alacaksınız, ben olsam sizin gibi performaslı bir araç alırdım. Marka model fark etmez hangisini beğendiyseniz gönlünüzden geçeni alın. İkinci el alınarak da satarken edilecek zarar minimuma indirgenir. Zaten performans ve keyif içinse ikinci elde edilecek zararı fazla düşünmemek lazım bence. Şimdiden hayırlı olsun tercihiniz.

Selamlar
    Burak bey 2. el alacağım için zarar etçeğimi sanmıyorum.eşimde kullanıcağı için rc araç bakmıyorum.motor açısından hayal kırıklığı olmayacak görsel açıdan tatmin edecek bir araç bakıyorum

megane 3 HP coupelar 1.5 dcı otm. 2012 model ve üstü max. 30,000 km de 45-55 bin tl arası
    opel gtc ler otm. 2012 model ve üstü max. 30,000 km de 50-55 bin tl arası

2 aracından 2. el piyasası olmadığından pazarlık payı çok yüksek ve 50.000 tl civarına temiz bir araç alınır.

Ama ne yazıkkı en beyendiğim coupe scrocco lar 60 bin tl aşaşğı bulmak imkansız
    pegeout rcz otm. görsel açıdan süper fakat çok kof bir araç olduğu söyleniyor

Yer imleri

Yer imleri