Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Park halindeki aracıma çarptılar

mustafa keskin
    kristaldeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Kızgın Park halindeki aracıma çarptılar

bugün akşama doğru evimin önünde park edilmiş halde duran aracımı nakliyat firmasına ait bir kamyon sürttü. arka çamurlukta büyük derin sürtme ön kapıda da lokal derin sürtme. ya arkadaş aracın ön tarafına telefon numaramı koymuşum neyine ısrar ediyorsun geçemeyeceğin yerden geçeceğim diye. tek yönlü genişçe ara bir sokak. önce soldaki aracın lastiğini patlatmış sürtünce. sonra geri geleyim derken benim araca sürtmüş. ulan ben o telefon numarasını kızlar dönsün diye mi bırakmışım ön cama. ara çekiver de çekeyim aracım. sürttükden sonra arıyorlar abi araca sürttüler diye. kamyoncu sürtüyor bir de aracı şuraya park edeyim yol kapandı deyip kaçıyor. neyse ki plaka ve firma bilgilerini aldık. firmayı aradık abi araçlarımızın kaskosu var. gel pazartesi hallederiz dedi. tamam falan dedik bakalım.umarım arıza çıkarmazlar. olur ki arıza çıkardılar ne tavsiye edersiniz.şahidim falan var diğer araç sahibi vs. ben olay çıkarsa orada trafiği arayıp şikayet etmeyi düşünüyorum.

resimler;

Konu kristaldeniz tarafından (14/06/2014 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: resim linkleri düzeltildi.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Geçmiş olsun,bi problem yok ufak hasarlar. Değişime gerek kalmadan boya ile kurtarır.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Geçmiş olsun her ne kadar can sıkıcı bir surum olsada karşı tarafın trafik sigortası ve kaskosu halleder.
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

mustafa keskin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

pazartesi firma gelin görüşelim dedi. umarım arıza çıkarmazlar. cana geleceğine mala gelsin tabi ama hiç yoktan can sıkıntısı işte..
    sağolun bu arada.

Elvan Bey
    hoksi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Geçmiş olsun neyse ki çok büyük bir şey yok
    Evvelden Bade-i Aşk İle Mestiz

mustafa keskin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

tevafuk 2 ay önce boyattırmıştım aynı yeri. yine park halindeyken biri sürtüp kaçmıştı. kendim yaptırmıştım. vardır bir hayır bakalım. ikidir aynı yere sürtüyorlar.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Tam 5 sefer arabama park haline aynen bu tarzda sürttüler. O yüzden hep derim kasko yapacağıma arabamı oto parka bırakırım diye.

Çok büyük hasar yok. Bana kalırsa adamın sigortasından kaskosundan halletirmek yerine. 100-150 lira nakit almaya çalışın. Kendiniz yaptırın. Sırf şu ufak şeyler için arabanıza en az 300-500 hasar kaydı geçirecektir kasko şirketi. Yazık günah.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

mustafa keskin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

kendi kasko ya da sigortan üzerinden değil de karşı tarafın kasko ya da sigortasından işlem yapıldığında tramerde hasar kaydı gözükmüyor diye biliyorum. kimin sigorta ya da kaskosu üzerinden işlem yapılıyorsa hasar kaydı onda gözüküyor.

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı kristaldeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi kasko ya da sigortan üzerinden değil de karşı tarafın kasko ya da sigortasından işlem yapıldığında tramerde hasar kaydı gözükmüyor diye biliyorum. kimin sigorta ya da kaskosu üzerinden işlem yapılıyorsa hasar kaydı onda gözüküyor.
    malesef öyle değil.kusur sizde de olsa aracınıza hasar kaydı işleniyor.nice 100 liralık işler 3000 lira diye işleniyor piyasada biliyorsunuz.Eğer kendi kaskonuzun hasarsızlığı bunu kabul ederse ki sanmıyorum, öyle deneyin.Yoksa kasko aracınıza hasar kaydı işletecektir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Hocam maalesef İstanbul gerçeği. Benim de aracıma ufak da olsa olmuş ben yokken çok sinir olmuştum ama bir süre sonra gerçekten İstanbul gerçeği diyorum kendi kendime..

mustafa keskin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef öyle değil.kusur sizde de olsa aracınıza hasar kaydı işleniyor.nice 100 liralık işler 3000 lira diye işleniyor piyasada biliyorsunuz.Eğer kendi kaskonuzun hasarsızlığı bunu kabul ederse ki sanmıyorum, öyle deneyin.Yoksa kasko aracınıza hasar kaydı işletecektir.
    hocam yanlışınız olmasın?
    tüm kusur karşı tarafta olup, onun sigortası aracılığı ile aracınıza işlem yapılırsa hasar tutarınız tramerde hasarı karşılayan aracın sorgulamasında çıkıyor. yani siz kendi plakanızı sorguladığınızda çıkmıyor. çünkü siz kendi sigortanız ile herhangi bir işlem yaptırmamış oluyorsunuz ve çıkacak bir sonuç olmuyor.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam 5 sefer arabama park haline aynen bu tarzda sürttüler. O yüzden hep derim kasko yapacağıma arabamı oto parka bırakırım diye.

Çok büyük hasar yok. Bana kalırsa adamın sigortasından kaskosundan halletirmek yerine. 100-150 lira nakit almaya çalışın. Kendiniz yaptırın. Sırf şu ufak şeyler için arabanıza en az 300-500 hasar kaydı geçirecektir kasko şirketi. Yazık günah.
    Kimse nakit para vermez. Şahsen ben vermem Sigorta bu zamanlar için var.

caner can
    Eagle34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

geçmiş olsun,ben experim hata sizde değilde hasar kaydı sizde görünmez

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse nakit para vermez. Şahsen ben vermem Sigorta bu zamanlar için var.
    Valla ben aldım. E-5 te arka tamponuma bindirdi biri. Dedim bunla uğraşamam ben kardeş kusura bakma. Yok fotoğraf çek yok ara sor et bilmem ne. Ki zaten hiç bir kaportacı da uğraşmaz bu küçük işlem için. Sen bana ver bir 150 ben boyatırım dedim. Aldım 150 liraya boyattım arka tamponu komple
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Sağlık olsun oluyor böyle şeyler dün akşam da ben vurdum aganın birine, geri giderken indim baktın onun tampunda avuç içi kadar boya gitmiş benim tampon 5 cm falan çizik boyatayım istersen dedim gerek yok, yok onda bişey dedi ben de ısrar etmedim iyi akşamlar dedim bastım gittim .

Ozan ERTUĞRUL
    Problem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Öncelikle geçmiş olsun, aynı olay neredeyse tam anlattığınız gibi eski arabamda başıma gelmişti, firma aracın yanındaki dükkana kartvizit bırakmış sorunsuz halledildi. Benim belirtmek istediğim konu şu ki aracıma hasar verildikten sonra kendi başıma bir kaportacıya gittim hasarın tahminen 300-350 lira arası hallolacağını söyledi, ekspertiz vs. işlemleri yapıldıktan sonra verdiğim banka hesabına yatan para 680 liraydı yanı bana 350 civarı masraf çıkaran kaportacı sigortaya 680 lira hesap çıkarmıştı, bu nedenle ikinci el arabalarda basit tamirat ve düzeltmelerde bile çok absürt rakamlar çıkmakta, yani bir aracın sadece bir çamurluğu boyanmış fakat tramerde yansıması 2000 civarı, bu bana garip geliyor, arada birileri yolunu buluyor sanırım.

Bülent AKARSU
    grandeizmit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 36

Alıntı Eagle34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun,ben experim hata sizde değilde hasar kaydı sizde görünmez
    Kesin olarak gözükecektir. Hasar kaydının görünmeme durumu söz konusu değil. Sadece park halinde çarpma yazıyor bazı şirketler. Ama kesin olarak sorgulamada gözükür.

Kadir OSAN
    Kadir00906 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 342

Büyük geçmiş olsun.Allah beterinden korusun

caner can
    Eagle34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

Alıntı grandeizmit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin olarak gözükecektir. Hasar kaydının görünmeme durumu söz konusu değil. Sadece park halinde çarpma yazıyor bazı şirketler. Ama kesin olarak sorgulamada gözükür.
    görünmez kardeşim experim diyorum akşama kadar milyon tane arabayla uğraşıyorum yalanmı söylicem:=))

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRE ALTINOK
    EMRE ALTINOK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 83

yalaan sööylüüyorrsuunn..yalaann.. (KADİR İNANIR)

Sayfa 1/2 12 SonSon