15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Fiat Servislerde Araç Kamerası Hediye Kampanyası!

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

Standart Fiat Servislerde Araç Kamerası Hediye Kampanyası!

Dün benim arabanın ( Multiair) 40.000 Km. bakımı yapıldı. Henüz 39.580 km de ama fark etmez. Bakımı formumuzun müdavimi olduğu Ankara - Kavaklıdere'de yaptırdım Müslüm Bey ve bütün usta ve çalışanlar sağolsunlar çok ilgiliydi. Bir kampanyadan bahsetmişlerdi 490 TL. ve üzeri servis işlemlerinde araç kamerası hediye dediler ve bende dün aldım bir adet. Bakım yaptıracakların bilgisi olsun. Zaten 2015 yılında kasko yaptıcaklar için zorunlu olacak deniyor gerçi kasko şirketleride verecektir çok pahalı bişey değil Rusya'da zorunluymuş mesela.
    Bakım konusunda Müslüm Bey carbon clean de hediye etti şidetle tavsiye edilir herşeyden önce işin hakkını veriyorlar ilgi alaka on numara. Ön sol farın ayakları kırıktı onu da mükemmel onarmışlar.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Hayirli olsun kavaklidere candir

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

korhan korhan
    korhan1482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Parlak Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

20000 bakim yaptirdim ta otodan verdiler. Sasirdim tabi bugune kadar tan oto gunahini bile vermedi megersem hala vermemis, genel servis hediyesiymis, onuda aslinda parayla sattilar indirim yapamiyoz dediler 20000bakim arti fren hidrolik yagi 548tl verdim. Ustune turbo arizasi tespit ettilet ancak degisimi icin 1 haftadir bekliyoruz. Uzun yola cikcam bu hafta dedim risk almayin bu hafta kesin gelecek dediler ama hafta gecti pazrtesi ararlar bende gecti borunun pazari dicem. Antalyadan selam soylicem hepsine, ayrica yolda kalirsam sorumluluk sizin demeyide ihmal etmicem. Ayricaaaa bitmedi, 450liraya kiyip alt izalasyon yaptirmistim, son donemlerde alttan kucuk taslarin vurmasi ile ses gelmeye baslamisti hayirdir dedim ne is, alta egilmem ile sok oldum cogu yer soyulmus, servise anlattim fotolarini cekip istanbula gonderdiler onay alacaklarmis onuda bekliyoruz.alt izalasyon yaptiranlar bence alta bi egilip baksinlar soyulma var mi püskürtme yontemi ile izalasyon sorunlu bence. Valla tum sıkintilarimi dokmusum foruma, bu servis konusunda onu farkettim bu arada aracim 2012 punto dizel lounge. İs bilen adamlar candir basimizin tacidir.

Çağatay Koçak
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Hocam tan otoda bir yetkili bizim ailenin ahbabı ancak yinede forumdan ankara için kavaklıderenin ayrı bir yeri var denemenizi tavsiye ederim. Lokasyon olarakta aracınızı bırakıp şehrin tam merkezinde keyfinize bakarsınız.

korhan korhan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Parlak Beyaz

Haklisiniz 10bin bakimi icin gitmistim ama kizilay ve kavaklidere trafigine girmemk icin tan a gittim evime de isime de yakin oldugundan simdilik pazartesiyi bekliyorum hayirlirisi, simdi yoldayim yeni yeni arizalar da tespit ettim bakalim artik.

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Kesinlikle kavaklıdere. Arabayı bırakıp şehrin merkezinde takılmak keyifli..

LG-D802 cihazımdan gönderildi
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Benim servis zamanım da geldi verdikleri kameranın markası modeli nedir acaba?

korhan korhan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Parlak Beyaz

Valla ozellikle bi markasi yok cin den ithal edilmis sanirim kampanya icin bide acilis kapanisa fiat araclarinin resimlerini koymuslar, pil problemi var yan sanayi nokia telefon pili var ince ve amperi dusuk oldugu icin cok cabuk bitiyor. Surekli sarj ihtiyaci var. 40liraya piyasadan alinir.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı korhan1482 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20000 bakim yaptirdim ta otodan verdiler. Sasirdim tabi bugune kadar tan oto gunahini bile vermedi megersem hala vermemis, genel servis hediyesiymis, onuda aslinda parayla sattilar indirim yapamiyoz dediler 20000bakim arti fren hidrolik yagi 548tl verdim. Ustune turbo arizasi tespit ettilet ancak degisimi icin 1 haftadir bekliyoruz. Uzun yola cikcam bu hafta dedim risk almayin bu hafta kesin gelecek dediler ama hafta gecti pazrtesi ararlar bende gecti borunun pazari dicem. Antalyadan selam soylicem hepsine, ayrica yolda kalirsam sorumluluk sizin demeyide ihmal etmicem. Ayricaaaa bitmedi, 450liraya kiyip alt izalasyon yaptirmistim, son donemlerde alttan kucuk taslarin vurmasi ile ses gelmeye baslamisti hayirdir dedim ne is, alta egilmem ile sok oldum cogu yer soyulmus, servise anlattim fotolarini cekip istanbula gonderdiler onay alacaklarmis onuda bekliyoruz.alt izalasyon yaptiranlar bence alta bi egilip baksinlar soyulma var mi püskürtme yontemi ile izalasyon sorunlu bence. Valla tum sıkintilarimi dokmusum foruma, bu servis konusunda onu farkettim bu arada aracim 2012 punto dizel lounge. İs bilen adamlar candir basimizin tacidir.
    kardeş 20 binde turbo arızası dedin ilgimi çekti ben multijet in turbolarının minimum 60 binden önce sorun çıkardığını duymamıştım.

korhan korhan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Parlak Beyaz

Fabrikasyon hatali olsugunu soylediler o yuzden ben hic farketmedim ariza varmiydi yok muydu. 20bin bakiminda servis gorevlisi kesfrtti.

TUNCAY KCD
    tuncaykcd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    19zz333
    Edilen teşekkür: 17

dün 80.000 bin bakımını yaptırdım aracımın
    5-40 selenia yağ 80tl
    4 buji ngr-zgk 7a 84tl
    yağ-polen-hava filtreleri orjinal opar 26 tl toplam 190 tl
    işçilik olarak komple bakım artı arka kampana temizliği 40 tl
    kampana spreyi 10 tl toplam rutin bakım 240 tl)
    verdikleri o dandik kameranın aynısını hepsiburadadan 50 tlye almıştım oda içinde 290 tl fiat aynı bakımı 500 tlden aşağı yapmaz varın gerisini siz düşünün garanti bittiği gibi sanayi şart artı garanti uzatmak bence mantıksız.

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

O kamerayı 1-2 hafta kullandım.Kusuruma bakmayın arkadaşlar ama bana göre bir b.ka yaramaz.Yukarı mesajda arkadaşın dediği gibi yan sanayi bataryası kullandıkları için şarz tutmuyor.Çakmaklıktan söktüğünüz anda 2-3 dakikada bataryası bitiyor.Sürekli çakmaklıktan cama uzanan bir kablo ortalıkta iyi olmuyor açıkçası.Bir de üzererinde hd yazıyor ama alakası yok.Ekran çözünürlüğü berbat.Biraz kamerası daha iyi.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

Çağatay Koçak
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Aslında gerçekten kamera dandik mi dandik komedi olmuş fiat farkında mı bilmem ama şu an gülüyorum. Şimdi ben toplam 600 TL. verdim yapılan işlemler
    40.000 KM. bakım yağ+yağ filtre+hava filitre+polen filtre+ön balata + balata spreyi + arka kampana ön fren diski bakımı (gereken malzemesi) + ön tampon sökümü-takımı ve ayarı + sol farımın ayakları kırıktı sökülüp plastik kaynağı + far ayarları + karbon temizleme ( servisin Hediyesi). Çok ucuz değil farkındayım ama güvenle yetkili servise yaptırıyorum. Balatalar fazla tutumuştu ama benim araç multiair 105 beygire göre üretilen balatada ucuz değil. Ha sanayide çok daha ucuzdur ama tanıdık olmayınca milletin eline oyuncak olsun diye veremem. Kamera kampanyası denk geldi sadece ama kelitesi alay konusu olmuş hiç vermeseler daha iyidi onun yerine oyuncak felan daha iyidi. Ancak aldığım hizmetler dört dörtlük kavaklıdereyi bilen bilir zaten.

Çağatay Koçak
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Bir akrababım volvo jipi vardı bir gün garantisi bittikten sonra gitmiş sanayide arkadan fazla ses geliyor diye koltukları sökelim bir işlem yapalım demişler tama demiş nasıl bilirseniz yapın adamlar uğraşmış çok zor sökmüşler koltukları. Sonra o koltukları o modelde alttan tutan bir vida sistemi varmış elemanlar kesmiş atmışlar o parçaları taktından sonra işlem eskisinden daha beter olmuş.Naptıysa olmayınca mecbur servise ve servis demişki abi mahvetmişler koltuk bağlantılarını sana 180TL. olan işlem servisin parça değişimi yani bağlantıları kesilen parçalar felan 3900 TL. gibi bir fiyata gelmiş ona. Bir kaç kez anlattı bu acı deneyimini sanayideki adam kabul etmemiş tabii nasıl alcan. Elbette çok iyi üstadlar var benimde İzmir'de vardı ancak Ankara'da olmayınca mecbur servis.

Eren AYDOĞAN
    erenaydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    81KB431
    Edilen teşekkür: 14

Aynısını banada verdı 80.000km bakımda bataryası çalışmıyodu yenı batarya verdı oda uyumlu degıldı olmadı bende sus nıyetıne taktım bataryalarıda camdan asagıya attım neden bılıyomusun ınsanları salak yerıne koyuyolar yazık yazık okadar para ver paranla rezil ol biz değil onlar utansın ne diyi artık demekten yoruldum pes ettım....