Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Arkadaslar cikmazdayim yardim edebilirmisiniz?

Emir Burak
    crauser34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Standart Arkadaslar cikmazdayim yardim edebilirmisiniz?

Arkadaslar araniza 5 ay once falan katildim 2008 5k 1.3 t.jet punto ile cok cok sevdim aracimi az yakti ogrenci halimle mutlu etti emsaline gore konforu sportif gorunumu elektronik direksiyonu ile asik etti kendine fakat ailemin maddi sikintisi ile uzun surmedi ayrilmak zorunda kaldim 2 ay once su an durumu duzelttik fakat piyasa artti benim sattigim arac 2 lira yukseldi ki sattigim fiyat su an cebimde yok 17 binlira param var sadece punto bakiyorum fakat bu paralara temiz puntolar yok hasar kayitli kazali araclar var bende boyasiz degisensiz 2007 160 bin km ilk sahibinden bi punto buldum arac cok temiz gercekten fakat tek kapi aslinda daha sportif gorunum ama internetten arastirdigimda burdaki yorumlar cikti genelde herkes alirsin son sahibi olursun falan seklinde yorumlar yapilmis pazartesine kadar dusunme zamanim var sizce ne yapmaliyim almalimiyim yoksa 5k mi bakmaliyim gerci butcem az 20 nin uzerinde hep eli yuzu duzgun araclar kafam cok karisik lutfen su kardesinize yardim edin

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

Tek kapı olduğu için mi son sahibi olacaksınız ? Yada 160binde olmasından dolayımı ? Multijet motor için 160bin çerezdir bakımları tam yapıldıysa.

erman adakale
    ermanadakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    39EA581
    Edilen teşekkür: 126

merhaba ;
    piyasada 2000 model aşağısında bir sürü tek kapı boyanmamış macunlanmamış parçası kalmıyan arabalar satılırken tereddüt etmene gerek yok .

bende 3k multijet sahibiyim
    hep t-jet sport alamk istedim seninle aynı konudan muzdarip oldum elimde parayla kala kaldım piysa yükselince sağlık olsun

3 ay kadar bekledim sonunda 68 km 3 k multijet ilk sahibinden boyasız kazasız servis bakımlı aracım oldu.
    çok ta iyi oldu iyiki mltjet almışı diyorum mubarek yakmıyor kokluyor.
    şu an 69 km de

bence biraz bekle elbet az km de temiz araç bulursun
    aman dikkat ben çok araç bakmaya gittim tlfnda anlata nlata bitiremiyorla canlısı bitik kesinlikle özel bir expertiz firmasına kontrol ettir alamadan otorapor tavsiyemdir ben memnun kaldım .

3 k gerçekten gerek süren kişiye ferahlık ve geniş görüş açısı gerekte dış görünüş süperrr.
    herkes kazandığı karşısında REHİNDİR.

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Kardeş punto tek kapida tjet en iyi satilan modeldir. Tek kapida insanlar hiz ararlar. Ama surasida var emsallerine gore 6 bin 7 bin daha ucuz. Satarken de ona gore ucuza satarsiniz. Arac hosunuza gittiyse hayirli olsun

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Arkadarlari araci yarin gorucem kismetse km korkmuyorum arkadas 10 binde bir duzenli bakimlarini yaptirmis ilk sahibi benim korkum tek kapi aslinda sekil olarak 5 kapidan daha spor bir gorunumu var ama yarin satarken sikinti yasarmiyim sonucta ayni aracin es degerinde 5k yaklasik 20 22 bintl arasinsa bu araci 4 5 bin tl dusuge alicam satarkende benzer paralara gidersi sikinti yok

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı crauser34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadarlari araci yarin gorucem kismetse km korkmuyorum arkadas 10 binde bir duzenli bakimlarini yaptirmis ilk sahibi benim korkum tek kapi aslinda sekil olarak 5 kapidan daha spor bir gorunumu var ama yarin satarken sikinti yasarmiyim sonucta ayni aracin es degerinde 5k yaklasik 20 22 bintl arasinsa bu araci 4 5 bin tl dusuge alicam satarkende benzer paralara gidersi sikinti yok
    sen uygun fiyata almaya calıs satarsın kardeş sıkıntı olmaz 16 17 bine punto alınmazmı ya
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Emre Şahin
    emrek8899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AV 2536
    Edilen teşekkür: 72

2006 model 124.000 km de tek kapi multijet dinamik konfor paket aracim var 20.000 tl ye bana maliyeti var aracimda boya yoj cam tavan rengide siyah suan 22000 verseler vermem

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

160 bin de araba alma derim
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen uygun fiyata almaya calıs satarsın kardeş sıkıntı olmaz 16 17 bine punto alınmazmı ya
    Kardesim 19 dan 17 ye indirebildim oda ogrenci olmamdan baska bir sey yapacagini sanmam ki zaten etikte olmas bir daha pazarlik yapmak benim vazgecmem halinda musterisi var sali gunu konustuk parayi toparlamami bekledi benden sonra arayan oldu falan yarin sabah eger skinti cikmazsa isi bitiricez gibi

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    160 bin de araba alma derim
    Hocam multijetler 500 600 bin km gidenler var eger duzenli bakimi yapildiysa sikinti orani dusuktur diye dusunuyorum ama tabi sizin tecrubeniz benden iyidir bildiginizi sakinmayin benden vazgecebilirim satistan yarina kadar vaktim var ama sunuda unutmamak lazil 17 bin liram var en son :/

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Alıntı emrek8899 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model 124.000 km de tek kapi multijet dinamik konfor paket aracim var 20.000 tl ye bana maliyeti var aracimda boya yoj cam tavan rengide siyah suan 22000 verseler vermem
    Masallah hocam vermeyin tabi full arti full araciniz var bende sifir punto alsam skydoom sart cok ayri havasi var )

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ramazan oktay
    ramazan oktay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 13

hayırlısı olsun

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

yav motor 500 giderse baskam asraflar cıkıyor arkadaşlar öyle demeyin

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Hocam multijetler 500 600 bin km gidenler var eger duzenli bakimi yapildiysa sikinti orani dusuktur diye dusunuyorum ama tabi sizin tecrubeniz benden iyidir bildiginizi sakinmayin benden vazgecebilirim satistan yarina kadar vaktim var ama sunuda unutmamak lazil 17 bin liram var en son :/
    Araba demek sadece motor demek mi ? Şanzuman, amantisör, yay, ön takım, bujı, motor kulağı vs. vs.. bir sürü mekanik aksamı var arabaların Motoru 500 bin gidiyor diye amantisörü veya bilmem başka bir mekaniği de 500 bin mi gidecek demek midir bu
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Araba demek sadece motor demek mi ? Şanzuman, amantisör, yay, ön takım, bujı, motor kulağı vs. vs.. bir sürü mekanik aksamı var arabaların Motoru 500 bin gidiyor diye amantisörü veya bilmem başka bir mekaniği de 500 bin mi gidecek demek midir bu
    Hocam iyi hos diyorsun da araba distan gorerek hadi abi notere al gulum ver gulum seklinde olmayacak bir kaportaci ve motorcuya göstericem masraf cikarsa eger karsilarsa satici ona gore alirim su an 160 bin km motor durumuna yorum yaptim hani tam gormeden bir sey denilmez arac var 160 bin km tertemiz full bakimli arac var 100km hasat yani su an yorum yapmak tam inceligine kadar yanlis su var benim sattigim arac 130 bin km de yaklaşık 400tl masraf cikti dustum masrafi sattim bende masraflar neydi arka amorsitor kece enjektor isitmasi patlakti ve ufak tefek bir kac seyler

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

kardeş 160bin km riskli.malum bu aracı şirketler de tercih ediyor, genel olarak fiat grubunu filo olarak alabiliyorlar rent a cardan.

Aracın geçmişini iyice kontrol etmek gerek.Kaportacını bu konuda iyi uyar, altına üstüne iyice bakmalı.Motor ustan da kesinlikle bu motoru iyi bilen, aracın mekaniğinden anlayan biri olmalı.Hatta eğer imkanın varsa, aracı Fiat yetkili servisine götürüp, Citysinden sigorta kutusuna, verdiği hata kodlarına kadar takip etmen en iyisi olur.Bakımlı diyorsun, eğer yetkili servis bakımlıysa son KM ile, en son bakıma girdiği KM'yi karşılaştırmayı kesinlikle unutma.Bu yüzden serviste kontrol ettir diyorum çünkü bunların kayıtları orda iyice tutuluyor.

Görüntüye göre de bakmakta fayda var.Sonuçta pastası cilası boya koruması eksik edilmiş bir arabaya nerden baksan 500 Lira daha masrafın olur en az bunları düzeltmek için.Tabii yaptıracaksan.Yoksa pasta cila atıp boya koruma yapmakta birşey yok polisaj makinası ve malzemeye bakar...

En temizi dediğim gibi yetkili serviste kontrol etmek.Ayrıca Computest'e sokup aracın fabrika çıkışı beygirinin kaçtan kaça düştüğünü de gözlemlemek gerek.atıyorum 75 Beygir araç 65 Beygir olmuşsa yorulmuştur hor kullanılmıştır.O kadar düşmez zaten...

Umarım iyi bir aracın olur.Forumda da senin KM'nde alıp uzunca sorunsuz binenler, ya da küçük masraflarla yırtanlar var.Tabii yırtamayanlar da var.Bu yüzden bayaa seçici olmanı tavsiye ederim

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş 160bin km riskli.malum bu aracı şirketler de tercih ediyor, genel olarak fiat grubunu filo olarak alabiliyorlar rent a cardan.

Aracın geçmişini iyice kontrol etmek gerek.Kaportacını bu konuda iyi uyar, altına üstüne iyice bakmalı.Motor ustan da kesinlikle bu motoru iyi bilen, aracın mekaniğinden anlayan biri olmalı.Hatta eğer imkanın varsa, aracı Fiat yetkili servisine götürüp, Citysinden sigorta kutusuna, verdiği hata kodlarına kadar takip etmen en iyisi olur.Bakımlı diyorsun, eğer yetkili servis bakımlıysa son KM ile, en son bakıma girdiği KM'yi karşılaştırmayı kesinlikle unutma.Bu yüzden serviste kontrol ettir diyorum çünkü bunların kayıtları orda iyice tutuluyor.

Görüntüye göre de bakmakta fayda var.Sonuçta pastası cilası boya koruması eksik edilmiş bir arabaya nerden baksan 500 Lira daha masrafın olur en az bunları düzeltmek için.Tabii yaptıracaksan.Yoksa pasta cila atıp boya koruma yapmakta birşey yok polisaj makinası ve malzemeye bakar...

En temizi dediğim gibi yetkili serviste kontrol etmek.Ayrıca Computest'e sokup aracın fabrika çıkışı beygirinin kaçtan kaça düştüğünü de gözlemlemek gerek.atıyorum 75 Beygir araç 65 Beygir olmuşsa yorulmuştur hor kullanılmıştır.O kadar düşmez zaten...

Umarım iyi bir aracın olur.Forumda da senin KM'nde alıp uzunca sorunsuz binenler, ya da küçük masraflarla yırtanlar var.Tabii yırtamayanlar da var.Bu yüzden bayaa seçici olmanı tavsiye ederim
    cem hocam parmaklarina saglik cok guzel fikirler kesinlikle uyucam cok dogru tespitler tmm sonucta ikinci el aliyoruz olucak az bucuk seyler ama onemli olan fazla cikip bas agritmamasi aslinda seytan diyor git sifir al borclan ama ne bilim okul yeni bitti is durumlari olucak su an gelirim yok ne zaman is imkani olur kestiremiyorum

erman adakale
    ermanadakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    39EA581
    Edilen teşekkür: 126

yılandan korkmam bkımsız dieselden korktuğum kadar
    herkes kazandığı karşısında REHİNDİR.

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Hocam iyi hos diyorsun da araba distan gorerek hadi abi notere al gulum ver gulum seklinde olmayacak bir kaportaci ve motorcuya göstericem masraf cikarsa eger karsilarsa satici ona gore alirim su an 160 bin km motor durumuna yorum yaptim hani tam gormeden bir sey denilmez arac var 160 bin km tertemiz full bakimli arac var 100km hasat yani su an yorum yapmak tam inceligine kadar yanlis su var benim sattigim arac 130 bin km de yaklaşık 400tl masraf cikti dustum masrafi sattim bende masraflar neydi arka amorsitor kece enjektor isitmasi patlakti ve ufak tefek bir kac seyler
    Ben aldığıımda exper ettim hiç bir şeyi yoktu. Her şey 3 ay sonra çıkmaya başladı. 3 ay sonrasına exper yapan firma tanıyorsan al gönül rahatlığıyla

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Ben aldığıımda exper ettim hiç bir şeyi yoktu. Her şey 3 ay sonra çıkmaya başladı. 3 ay sonrasına exper yapan firma tanıyorsan al gönül rahatlığıyla
    sen bi punto alsana abi artık heheheh

Xperia L cihazımdan ile gönderdim.Olası yazım hatalarım için Özür Dilerim.

Sayfa 1/2 12 SonSon