Sayfa 1/2 12 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Özel Plaka

Bilgehan AYKUL
    biloGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 54

Karizmatik Özel Plaka

Merhaba arkadaşlar,özel plaka alımı ile ilgili bir kaç şey sormak istiyorum. Konunun tam yeri burası mı bilemedim ama değilse zaten konu taşınacaktır.

Öncelikle sorum şu : Araç alırken,aldığımız yere plaka siparişi verebiliyor muyuz? Mesela (34 abc 34)-örnek.. gibi bir plaka isteme hakkımız var mıdır? Varsa fiyata nasıl yansımaktadır? Yoksa alırken hiç bir şekilde bu duruma karışamıyor muyuz? Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim..
    Palio Speedgear 1.2 16v

Haluk Korkmaz
    Halook!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 249

Benim bildiğim plaka ile ilgili işlemler trafikte hallediliyor.Eğer istediğiniz plaka boşta ise aracınıza bu plakayı alabilirsiniz...

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

Trafik şubenin internet adresinden boş(uygun) plakaları görebilirsin..İstrsen birini seçersin biraz hoş söz birazda aldığın yerin ilgisi ile..Ama orada yoksa sen direk istediğin plakayı almak istiyorsan özel işlemi var parası da iyidi baya ayrıntılı bilmiyorum ama aldığın yer söyler sana..ben örneğin 5 para vermedim aldım adım soyadımı boştu listeden seçtim adamlarda biraz ilgilendi halletti..umarım şansın yaver gider...hayırlı olsun.

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Trafik Tescildeki Polis Memurunun psikolojik durumuna bağlı,o gün iyi ise şansın yaver gidebilir ama oruç başına vurmuşsa uğraştırma deyip kestirip atabilir...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

benim trafikte te bir hastam vardı o ayarladı benim ve oğlumun baş harfler ve trabzonun plaka nosu

serkan BİLGİN
    tanjat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 SB 330
    Edilen teşekkür: 25

drek trafik şubeden halledilir ellerinde boş plaka listeleri var istediğin plala boşsa aranda biraz iyise neden olmasın.mesela benim adım ve soyadım sb

candan c
    candan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    06 GP 5**
    Edilen teşekkür: 63

ankara emniyet'in sayfasında plaka tahsis seçeneği var..
    adresi

ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

burdan plaka ayırtabiliyosun, ertesi gün alman gerekiyo ama. para falan da vermiyosun. ben plakamı boyle almıştım.

istanbul emniyetin sayfasına da baktım, benzer bi'şey var mı diye... bulsaydım onun da link'ini buraya yazıcaktım ama ben göremedim... sen de bi bak istersen, olmadı telefonla öğrenirsin...

(yalnız özel plakadan kastın "candan" falan gibi plakalarsa... o beni aşıyo... ek para istenilen herşey beni aşıyo.. hiç araştırmıyorum bile )
    Konu candan tarafından (26/09/2007 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    -görece bazı tuhaflıklar içermeyen mükemmel güzellik yoktur
    -istisnalardan öğrenilecek çok şey vardır
    -insanların birbirini tanımaları için en iyi zaman, ayrılmalarına yakın zamandır. dostoyevski
    -şeytanda da bi bacak var ki... tam kırılmalık.candan

- -
    Baracuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 97

Şöyle bir plaka alma imkanımız varmı acaba 06 ALP 81 BAzıları diyorki 600 ytl sıkıştır alırsın diyorlar özel plakalar için doğrumu ?
    "Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene"

Haluk Korkmaz
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Bu 600 YTL yi bende duydum.Ama plakanın boşta olması lazım.Bnm arkadaşım kendi arabasına 34 KDR diye bir plaka aldı mesela ama uzun süre takip etti plakayı.Plaka boşa çıkınca da aldı hemen.Dediğiniz gibi acık tuzlu oldu ama

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Verilen cevapların ilden ile hatta şubeden şubeye farklılık göstereceğini göz önünde bulundurursanız iyi olur.
    Mesela izmirde merkezde sorun çıkarmdan veriyolar ama karşıyakada ne yapsanız vermiyolarmış
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

burası Türkiye gerçeğini hatırlatmak isterim , kolayca verilmeyen plakalar için alma yöntemi de vardır , iyi ilişkileri olan muameleciler halledebilir.
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

Ahmet Öztürk
    ^^^ViPeR^^^ viper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 17

Alıntı h k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burası Türkiye gerçeğini hatırlatmak isterim , kolayca verilmeyen plakalar için alma yöntemi de vardır , iyi ilişkileri olan muameleciler halledebilir.
    Alma Yöntemi=YTL
    ------------------------------
    '''ViPeR'''

cevher çeken
    cewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 CVR 49
    Edilen teşekkür: 11

ben plakamı özel yaptırdım CVR olsn dedim muameleci araştırdı 2-3 tane varmış o seride boşta plaka ve kadıköye bağlıydı 350 milyon rüşvet verdik gayette hallettiler 120 kaıtta APP ye verdim çıkarttırdım. böle çıkıyo işte

bu arada plakayı çıkarırken atıyorm adın mehmet mmt çıkarmak istiyosn ruhsat isminde mehmet se yaani bariz neden o plakayı çıkarmak istediin belliyse o zaman iş biraz daha tuzluya biniyo ordaki adamın o anki çocuğunun veya karısının ihtiyaçlarının miktarıyla doğru orantılı
    Konu cewo tarafından (26/09/2007 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

cevher çeken
    cewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 CVR 49
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı shoparr_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik şubenin internet adresinden boş(uygun) plakaları görebilirsin..İstrsen birini seçersin biraz hoş söz birazda aldığın yerin ilgisi ile..Ama orada yoksa sen direk istediğin plakayı almak istiyorsan özel işlemi var parası da iyidi baya ayrıntılı bilmiyorum ama aldığın yer söyler sana..ben örneğin 5 para vermedim aldım adım soyadımı boştu listeden seçtim adamlarda biraz ilgilendi halletti..umarım şansın yaver gider...hayırlı olsun.

o siteye baktım ben biçok boşta plaka görünüyo ama yalan. yaani yalan derken güncelleme tarihi deişmesine rağmen güncellenmiyo

Haluk Korkmaz
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Benim trafikten plaka araştırmama gerek yok aslında.Ben direk olarak Ozanın plakasını çalcam.Adımın soyadımın baş harfi onun plakasında çünkü.Hazır Ankarada zaten.Ohh mis gibi gider yürütürüm

Ozancım şaka bir yana İzmirde başka bir adet HK plaka bulamazmıyız ya?Arabanın taksitleri de bitiyor hazır.Kendi üstüme alcam arabayı.Plakasıda şöyle afilli olsun değil mi

Birde böyle bir plaka bulursak ne kadara patlar???

eril_83
    Ziyaretçi eril_83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben plakanın harfleri cbb olsun istedim onun içinde sadece 20 ytl dosya parası verdim.

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

@Haluk
    senin ikametgah izmirdemi???
    merkezemi bağlısın???
    biz hk için ekstra bişey ödemedik poyraza hk olsun dedik onlarda aldı(cmaxin yk da aynı şekilde)(yukarda yazdığım karşıyaka kesinlikle vermiyor bilgisinin kaynağıda otokoç satış temsilcisi ben kendime bile alamadım dedi)
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Haluk Korkmaz
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Haluk
    senin ikametgah izmirdemi???
    merkezemi bağlısın???
    biz hk için ekstra bişey ödemedik poyraza hk olsun dedik onlarda aldı(cmaxin yk da aynı şekilde)(yukarda yazdığım karşıyaka kesinlikle vermiyor bilgisinin kaynağıda otokoç satış temsilcisi ben kendime bile alamadım dedi)
    Ozancım ikametgahım tabiki İzmirde.5 senedir hemde
    Merkeze bağlı olup olmadığımı bilemiyorum fakat büyük olasılıkla merkeze bağlıyımdır...
    Oturduğum yer ilçe olarak Konak diye geçiyor çünkü.Aslında 06 HK plaka istiyorum ama Ankaradaki boş plakalara baktım yok.Eğer İzmirde HK bulabileceksek ve ücretsiz alabileceksem ne güzel olur...

Ozan K
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***

ee araştırmasıda sana kalmış
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Cuneyt kayakıt
    Cnyt01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Plaka
    01 ck 1905
    Edilen teşekkür: 94

eger trafıkte tanıdık warsa anında alırsın para vermezsın. trafıkte tandık yoksa para verırsın. bossa alırsın. bızım tanıdık wardı yardımcı olsunlar bılgısayarın basına gectık bu olsun su olsun dıe ıtına ıle 1 saate sectım plakayı bı hevesle ayırttım sora adana mıçıların bu ıslerı takıp etsın dıe verdıgı elaman benım ayırttıgım plakayı dıılde kafasına gore bı plaka alması uzerıne artık servisim adana birmot .)

Sayfa 1/2 12 SonSon