12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: 20.000-35.000 tl arası dizel otomatik araç tavsiyesi.

ONUR HAN
    ritimsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    CBV
    Edilen teşekkür: 20

Standart 20.000-35.000 tl arası dizel otomatik araç tavsiyesi.

Merhabalar. siteden beni tanıyalar vardır. ekim ayı içerisinde 3. puntomu da sattım. şimdi kendime değil kız arkadaşıma araba alacağız. ancak uzun yola günlük toplam140 km gidiş geliş yapacak. düz vites kullanmayı sevmediğinden otomatik ya da yarı otomatik alalım diyoruz. ancak dizel otomatik olunca işler bayağı değişiyor. fiyat punto alalım dedik, beyin arızası olayı canımızı sıktı biraz.
    yaris, auris, astra corsa, focus, megane clio bravo. aracın segmenti çok önemli değil ama güvenliği iyi olan bir araba olsun istiyorum.
    dizel Otomatik şanzımanlar kosunda bilgi ve fikirlerinizi rica edeceğim. alırken nelere dikkat etmeliyiz? ben hiç otomatik araç almadım biraz tedirgin oldum o yüzden.
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Hakan GÖÇKON
    hakan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26B5657
    Edilen teşekkür: 107

hyundai i30 ya da kia ceed bakabilirsiniz,tork konvertörlü şanzıman kullandıkları için konfor ve sorunsuzluk manasında en iyi seçenek diyebilirim kendim i30 kullanıyorum çok memnunum..

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EREN ZOR
    TJetci CMasteR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35Y5140
    Edilen teşekkür: 223

kia ceed Çok güzel bir tercih olur yakıt desen az güvenlik desen 10 airbag gayette yakışıklı bana göre

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mert Saraçoğlu
    06MRT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 23

Corolla,megane,peugeot 308,astra,polo,ibiza,fabia alabileceğiniz çok araba vardır ama 1.6TDI Seat İbiza öneririm DSG şanzuman bende manuali vardı bu aracımdan öncekinde harika bir araç

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

düzgününü bulabilirsen astra h derim..o paralara alabileceğin en az yakan 2.eli sağlam düzgün otomatik dizel araç o dur..

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzgününü bulabilirsen astra h derim..o paralara alabileceğin en az yakan 2.eli sağlam düzgün otomatik dizel araç o dur..
    +1 Astra H güzel seçim olur.

Fiat'ın otomatik şanzımanına ben pek güvenmiyorum.

Kia Ceed'de güzel alternatif ve güzel bi araba. Yakıt olarak en baba HDi yani Peugeot öneririm ama kaportası karton gibi..

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

kesinlikle tam otomatik alın.bencede kia ceed ve i30'a bakın derim.

ONUR HAN
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    CBV

adanada 32000 tl ye 2008 model 85000 km de ilk sahibinden bir 308 buldum. araç gayet temiz. baz versiyon.
    astrada 37000 tl ye 45000 km de 2011 model var sağ kaıpı ve sol çamurluk boyalı. (Dod ikincielde)
    i 30 un yeni kasasına çok istiyorlar. eski kasayıda ben pek beğenmedim.
    kia ceed dersen hiç düşünmedim ya kia marka bir araç alabileceğimi. bakmadım bile. bu kadar güzel mi ceed? piyasa durumu ne?

ben dün gidip sıfır alsam mı dedim. önce fiata gittim normal olarak. 46000 tl ye dinamik versiyon bir tane önerdiler. araç dolu olanmış. ama çok para ya punto için. şimdi ben 2006 grande puntodan sonra araç mersedes gibi geliyorda o araba için çok para.
    sonra enteresan bir şekilde 1100 km de 2013 model bir bir punto buldum. araç tamamen sıfır gibi. şahıs aracı. punto benimle konuştu ya la! hala şaşkınım. maykıl ile karakit muhabbeti gibiydi. şok oldum. çocukluğumun en büyük hayeliydi arabam ile konuşmak. bildiğin konuştu bir hatun sesi ki sormayın velhasılan tertemiz ve full olan o puntoyu sahibi en son 36 ya bıraktı. benzin duaglogic. bence yine çok para.

sonra ford fiesta buldum. 2013 model 13000 km de sıfır hata. 38000 tl. benzin trend modeli. sadece dijital klima varmış otomatik trendlerde.

c3 sordum sonra. dizel orta paket otomatik fiyatına 56000 tl dediler ya ne yalan söyleyim gülümsedim.

kısaca araçlar uçmuş gitmiş beyler. ben niyeti bozdum 45000 tl ye kadar sıfıra yakın ikinci el alacam. zaten param nakit.
    c4 dizel otomatik için ne dersiniz? sıfır dizel otomatikler 62000 tl den başlıyor. 2012 modelleri 40-45000 tl arasında. şanzıman ve sağlamlık olarak sizce nasıl?
    kafam karma karışık oluyor arkdaş.
    45000 tl ye sağlam şanzımanlı dizel otomatik bulamayacaksak herkes dışarı çıksın şu ülkeyi bir yıkayim. çok kirlenmiş. bu ne ama yaa...
    Konu ritimsiz tarafından (31/01/2014 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.

Yusuf Bilal Kara
    yubika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

35 liraya alınacak en makul araba astra h dir. tam otomatik olmamasına rağmen vitese alıştıktan sonra bir sorun olmaz. bu fiyat aralığında tam otomatik bir dizel almanız yakıt tüketimini 7 litrenin altına düşüremeyeceğiniz anlamına gelir. sana tavsiyem 308 le astrayı kıyaslama. astra kesinlikle daha güvende hissettiriyor.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

astra dizel ,puntodan sonra sizi üzebilir.gidişiyle ve duruşuyla eski puntonuzu ararsınız.ha malzeme kalitesi vs.süper ama dediğim gidiş ve duruş sıkıntı.arkadaşım dizel evoyu satıp dizel hatchback beyaz j kasa astra aldı.araba on numara görüntü olarak ama evoyu arıyor şimdi.

iPad 'den aracılığı ile gönderildi

ONUR HAN
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    CBV

2013 model benzin otomatik 1.6 auris açılmayan cam tavan 59750 tl.
    2014 dizel otomatik yaris 54400 tl civarıydı.
    2013 benzin otomatik astra 59700 tl
    2013 reno clio dizel otomatik 56750 tl.
    polo dizel otomatik trend. 44800 tl. (ellerinde araç yok gelen kurdan tam fiyat verilecek)

şimid bir tane kaza kayıtlı cam tavan 2007 model grande punto buldum. 23000 tl ye verecekmiş arkdaş. durum bu beyler. sizce 4. grande punto mu alayım? dizel otomatik dinamik cam tavan. ne dersiniz?

ONUR HAN
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    CBV

beyler birde eski kasa bir clio var 2009 model dizel otomatik 80.000 sağ çamurluk değişmiş. 29000 tl.