Sayfa 1/2 12 SonSon
38 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Nihayet Puntomu aldım.....

ferhat sasmaz
    turboferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 56

Standart Nihayet Puntomu aldım.....

Selamlar tekrar... Arkadaşlar uzun zaman bekleyişten sonra punto mu aldım.. Önce mersine beyaz bı araca bakmaya gıtmıstım aracı begenmeyınce ordan dırek ızmıre gectım uzun zamandır fıyatta anlaşamadıgım doktor bır bayanın aracını aldım.. 2009 kırmızı punto fun.. 70.000 km de kazasız boyasız duzenlı servıs bakımlı ve gercekten de oldukca dırı bır arac.. Burda emeği gecen herkese tesekkur edıyorum ancak....... Özellıklesahibi ismini unuttum bağışlasın ama müthiş iyi niyetli , sıcak kanlı, samimi ve tam bir usta ile yanındaki elemana çok teşekkür ediyorum.. Ben aracı servıse soktuktan sonra burdakı yorumlarıda okuyarak orayada gıtme geregı duydum..Güzelcene kontrol ettiler sonunda da bilgilendirdiler.. Harikulade memnun kaldım...nunda kesin onayıyla aracı aldım..

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar tekrar... Arkadaşlar uzun zaman bekleyişten sonra punto mu aldım.. Önce mersine beyaz bı araca bakmaya gıtmıstım aracı begenmeyınce ordan dırek ızmıre gectım uzun zamandır fıyatta anlaşamadıgım doktor bır bayanın aracını aldım.. 2009 kırmızı punto fun.. 70.000 km de kazasız boyasız duzenlı servıs bakımlı ve gercekten de oldukca dırı bır arac.. Burda emeği gecen herkese tesekkur edıyorum ancak....... Özellıkle sahibi ismini unuttum bağışlasın ama müthiş iyi niyetli , sıcak kanlı, samimi ve tam bir usta ile yanındaki elemana çok teşekkür ediyorum.. Ben aracı servıse soktuktan sonra burdakı yorumlarıda okuyarak orayada gıtme geregı duydum..Güzelcene kontrol ettiler sonunda da bilgilendirdiler.. Harikulade memnun kaldım... nunda kesin onayıyla aracı aldım..
    Sahibi de dükkanın ismi gibi,'tır. İzmir'lilerin büyük şansıdır..

Çok ama çok doğru yapmışsınız,ben de denk gelirde oralardan araba alacak olsaydım,direk abi'ye giderdim. Marka ne olursa olsun

Arabanız hayırlı olsun Oto al dedikten sonra bize bir şey demek düşmez o araba zaten yürür gider Fotoğraflarınızı da bekleriz. Paylaşımlarınızı da esirgemezseniz,yeni üyeler,yeni fotoğraflar,yeni arabalar,yeni yüzler,yeni heyecanlar açısından çok keyifli olur...

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Valla orta yaşlı bırıydı ısmını unuttum bıde eleman vardı ama muthıs ınsanlar.. Bende forumdan takıp ettıgım kadarıyla ızmıre gıtmısken gıdeyım dedım... Konularında da uzman kısıler.. Sagolsunlar ellerınden gelenı yaptılar... ewet resım eklıcem en kısa zamanda.. tesekkur ederım..

VEYSEL KIRICI
    pusat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

yeni aracın hayırlı osun. Allah kaza bela vermesin.

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

tesekkur ederım

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

hayırlı olsun,benzinlimi ?

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Hayırlı olsun kazasız belasız
    Konu kadir07 tarafından (03/01/2014 Saat 09:19 ) değiştirilmiştir.

ALİ GÜN
    Gezgin8793 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Metalik Gri
    Plaka
    34SSP56
    Edilen teşekkür: 36

Yeni aracanın hayırlı uğurlu kademli olsun kederden kazadan arızadan uzak olsun Allah nice güzelllikler nasip etsin

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı knidos111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,benzinlimi ?

hayır dizel... Herkese cok tesekkur ederım ıyı dıleklerı ıcın.... Vakıt bulabılırsem en kısa zamanda resımde eklıcem....

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

hayırlısı olsun.guzel tercıh olmus.gule gule kullanın..

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

tesekkur ederım..

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

İLK İZLENİMLERİM....

Aracı ızmırden aldım dolayısıyla ıstanbula bır yolculugum oldu... Öncelikle şansıma mı yoksa doktor bayanın titizliğinden mı bılmıyorum ama aracımda tık ses yok... Direksiyonda hafif bır surtunme sesi ve arka koltukların kılıtlenmemesı sonucu ılk baslarda bulamadıgım lakırtı dısında... Koltuklar kıtlenınce ses mes kalmadı... Bunların dısında bagaj lambası çalışmıyordu , cakmak sıgortası atmıstı sanırım birde klima panelı ısıgı gıdıp gelıyordu bunların hepsını yaptırdım...

Aracın yol hakimiyeti sınıfına göre gayet başarılı... Frenler tatmin edici.. Sadece sert manevralarda arka taraf bi güvensizlik yasatıyor ama hatcback arabaların tumunde bu birazzcık var... Genel itibari ile aracla yolda gıderken memnun kaldım.. Direksiyon gercekten cook basarılı ama umarım bana sorun cıkarmaz ılerde... Sürücü koltuk yukseklık ayarı epeyce konforumu arttırdı dıyebılırım ve aracı kullanmanın kendıne has bı keyfı var... Bunların harıcınde müzik sesi bu sınıf araclar arasında da abartılmadıkca gayet ıyı.. Görüş açısı olarak burun kucuk bı araba gıbı degıl ama bundan da ayrı bı keyıf alıyorum... 15 derece acıyla ınmıs on konsol ve burun on tarafta bı ferahlık hıssı sunuyor... Surucu ayak kısmı ferah ama yolcu ıcın bıraz kırpmıslar sankı.. bunların dısında yakıttan cok memnun kaldım ızmırden ıstanbula 90 lıraya geldım ortalama yakıt tuketımım 4 lt idi.. anlık olarak 2.8 lerı yakalayabıldım.. Deneme amaclı 170 son hız yaptım... bence sınıfına gore yolda durusu tatmın edıcıydı.. ya da fun modelın lastık ebadı yay ve amortısor avantajınıda yasamıs olabılırım... Vites gecislerı gayet basarı ve hisli. Debriyaj oldukca rahat ve yumuşak bır kullanım sunuyor ayrıca kavramada cok basarılı..

Eksilere gelirsek , aracın ıcınde 110 km den sonra cıddı motor sesı ve yol sesı var.. motor ıcın 1 vıtes daha ve motor ıcın daha ıyı bır yalıtım lazımmıs gıbı geeldı bana..... Direksiyondakı plastik sürtünme sesi benım ıcın kotu cunkı aracta bu tarz ses sevmem... bunu en kısa zamanda hallettırıcem.. Bırde on fren balataları bıraz seslı calısıyo sankı.. gunduz ve gece muzık acıkken anlaşılmıyo ama gece sessızlık ıstedıgınızde frene basdıgıınızda balatanın aşınma sesını duyuyorsunuz.. Birde kayda deger degıl ama 1500 rpm ye kadar olan devrı biraz canlandırmak gerek sanırım.. fakat bu da konfor eksısıdır yanı kesınlıkle sıkıntılı degıl..

Genel itibari ile 24.800 e aldıgım 2009 model darbesız, orjına,l boyasız 75.000 km dekı Egzotık kırmızı 1.3 mtj fun model aracımdan oldukca memnun kaldım dıyebılırım.. Ozellıkle fıyat performans anlamında rakibi oldugunu dusunmuyorum... Almayı dusunen arkadaslar ise titiz ve dikkatli bi kullanıcı olarak yorumlarımı okuyup karar verebılırler... Şimdiden herkese tesekkur edıyorum en kısa zamanda da resımlerı eklıcem...
    Konu turboferhat tarafından (04/01/2014 Saat 05:27 ) değiştirilmiştir.

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı turboferhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İLK İZLENİMLERİM....

Aracı ızmırden aldım dolayısıyla ıstanbula bır yolculugum oldu... Öncelikle şansıma mı yoksa doktor bayanın titizliğinden mı bılmıyorum ama aracımda tık ses yok... Direksiyonda hafif bır surtunme sesi ve arka koltukların kılıtlenmemesı sonucu ılk baslarda bulamadıgım lakırtı dısında... Koltuklar kıtlenınce ses mes kalmadı... Bunların dısında bagaj lambası çalışmıyordu , cakmak sıgortası atmıstı sanırım birde klima panelı ısıgı gıdıp gelıyordu bunların hepsını yaptırdım...

Aracın yol hakimiyeti sınıfına göre gayet başarılı... Frenler tatmin edici.. Sadece sert manevralarda arka taraf bi güvensizlik yasatıyor ama hatcback arabaların tumunde bu birazzcık var... Genel itibari ile aracla yolda gıderken memnun kaldım.. Direksiyon gercekten cook basarılı ama umarım bana sorun cıkarmaz ılerde... Sürücü koltuk yukseklık ayarı epeyce konforumu arttırdı dıyebılırım ve aracı kullanmanın kendıne has bı keyfı var... Bunların harıcınde müzik sesi bu sınıf araclar arasında da abartılmadıkca gayet ıyı.. Görüş açısı olarak burun kucuk bı araba gıbı degıl ama bundan da ayrı bı keyıf alıyorum... 15 derece acıyla ınmıs on konsol ve burun on tarafta bı ferahlık hıssı sunuyor... Surucu ayak kısmı ferah ama yolcu ıcın bıraz kırpmıslar sankı.. bunların dısında yakıttan cok memnun kaldım ızmırden ıstanbula 90 lıraya geldım ortalama yakıt tuketımım 4 lt idi.. anlık olarak 2.8 lerı yakalayabıldım.. Deneme amaclı 170 son hız yaptım... bence sınıfına gore yolda durusu tatmın edıcıydı.. ya da fun modelın lastık ebadı yay ve amortısor avantajınıda yasamıs olabılırım... Vites gecislerı gayet basarı ve hisli. Debriyaj oldukca rahat ve yumuşak bır kullanım sunuyor ayrıca kavramada cok basarılı..

Eksilere gelirsek , aracın ıcınde 110 km den sonra cıddı motor sesı ve yol sesı var.. motor ıcın 1 vıtes daha ve motor ıcın daha ıyı bır yalıtım lazımmıs gıbı geeldı bana..... Direksiyondakı plastik sürtünme sesi benım ıcın kotu cunkı aracta bu tarz ses sevmem... bunu en kısa zamanda hallettırıcem.. Bırde on fren balataları bıraz seslı calısıyo sankı.. gunduz ve gece muzık acıkken anlaşılmıyo ama gece sessızlık ıstedıgınızde frene basdıgıınızda balatanın aşınma sesını duyuyorsunuz.. Birde kayda deger degıl ama 1500 rpm ye kadar olan devrı biraz canlandırmak gerek sanırım.. fakat bu da konfor eksısıdır yanı kesınlıkle sıkıntılı degıl..

Genel itibari ile 24.800 e aldıgım 2009 model darbesız, orjına,l boyasız 75.000 km dekı Egzotık kırmızı 1.3 mtj fun model aracımdan oldukca memnun kaldım dıyebılırım.. Ozellıkle fıyat performans anlamında rakibi oldugunu dusunmuyorum... Almayı dusunen arkadaslar ise titiz ve dikkatli bi kullanıcı olarak yorumlarımı okuyup karar verebılırler... Şimdiden herkese tesekkur edıyorum en kısa zamanda da resımlerı eklıcem...
    gerçekten sabaha karşı bu kadar yorum yapmanız beni etkiledi aracınız hayırlı olsun.

1 vites daha gerekli yorumunu bir kişiden daha duydum sonrasında yazılım attırdı aracına.alt devirlerin hızlanmasını ve normal kullanımda yakıt tasarrufunu sağlıyormuş.

bu arada konuyu takipteyim fotoğrafları merakla bekliyorum

C2105 cihazımdan gönderildi

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

ewet tesekkur ederım.. 1 vites keyfi bir istekk... öncesinde hacimli araclar kullandıgımdan olabılır... yazılım pek dusunmuyorum ara hızlanmalar gayet normal.. nıhayetınde devir / hız oranında degısım olmayacak belkı 10-15 km kadar son surat.. o yuzden bu tarz bır aracta 400-500 gibi ciddi rakamlar karsılıgında yazılım yapılması cok gereklı degıl belkı ılerde keyfı olabılır...

Ümit TÜRKER
    fencolic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 93

kazasiz cezasiz sürüşler dilerim hayirli olsun..

Tapatalktan tepetaklak gönderildi
    biR derdiM vaR biN dermanA değişmeM

sercan kılıç
    src - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 0

hayırlı olsun..

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Hayırlı uğurlu olsun allah kaza beal vermesin keyifli sürüşler yapın...

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

yay ve yazılım şart

ferhat sasmaz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Teşekkür ederım herkese...

erman adakale
    ermanadakale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    39EA581
    Edilen teşekkür: 126

hayırlısı olsun araç 39 plakamı ?
    herkes kazandığı karşısında REHİNDİR.

Sayfa 1/2 12 SonSon