19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Önemli..

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

Bilgilendirme Konusu Önemli..

Yönetimden Duyurular bölümünde aylar önce açılan bu başlık pek kaale alınmamış sanırım.Lütfen okuyalım dostlarım.

Sevgili GPTR ailesi;

Son günlerde açılan konular-atılan başlıklar-yazılan mesajlar,hepimizin malumu olduğu üzere fazlaca siyaset içerir oldu.

5. İmzalara siyasi amaçlı yazılar yazmak veya reklam içeren imza kullanmak: 2 gün süreli uzaklaştırma.

10. Diğer üyelerin siyasi görüşlerini, dini tercihlerini rencide edici mesaj atmak: 10 gün süreli uzaklaştırma.

11. Her hangi bir nedenle ayrımcılığa sebep olabilecek fikirleri (renk, ırk, cinsiyet vb.) genel başlıklarda beyan etmek: 10 gün süreli uzaklaştırma.

12. Herhangi bir başlık altında gerginliğe yol açmak: 7 gün süreli uzaklaştırma

GPTR YÖNETİM...

Pek sevdiğim saygı duyduğum abilerim bu sabah açılan yılmaz özdil topiğinde tartışmanın dozunu kaçırmışlar.O an da sitede smod bulunmadığı ve mesajlara müdehale edilemediği için konu uzamişta uzamış.Yukardaki kural ihlallerinden dolayı bazı dostlarımız ceza alacaklar.Bazıları ise uyarıldılar..Bu topiği açmamdaki sebep şudur..Daha önce defalarca belirtmemize rağmen bu tür tartışmaları bu noktalara getirmekte ülke olarak çok başarılıyız bu nedenledir ki sitemizde bu tür konuların tartışılmasını istememekteyiz.Sizlerinde üstünüze düşen görevi yapmanızı rica ediyorum.Saygılar

ekleme: Unutmayın ki biz kimsenin ceza almasını,sitemizden uzaklaşıp,soğumasını istemiyoruz.Bu dostluk ortamında birbirine hasım üyeler olmasını istemiyoruz.Lütfen daha sakin ve ılımlı olalım.Tartışma ile kavga arasındaki ince izgiyi geçmeyelim.Kalp kırmayalım..MOd arkadaşlarımızın uyarılarını da göz ardı etmeyelim.Çünkü tartışma anında onlarında fazla yapacakları birşey olmuyor güzelce uyarmak dışında.
    Konu shoparr_ tarafından (31/08/2007 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesajı için 9 kişi shoparr_'ye teşekkür etti:

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

forumda herşey iyi güzel de yetkili sayısı çok az. olan yetkililer de genel de konuyu bizim gibi izlemekle yetiniyorlar maalesef

4. Bu mesajı için 2 kişi anvil'ye teşekkür etti:

Bekir Şahin
    Backer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 147

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda herşey iyi güzel de yetkili sayısı çok az. olan yetkililer de genel de konuyu bizim gibi izlemekle yetiniyorlar maalesef
    katılıyorum sadeceee görüntüleme sayısı artıyo yorum yazanlarda bilmiyorummm ya daha kötüye götürüyo yadaaa saçma sapan kısacık yorumalr ilglenilmiyo forumlaaa

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

emre teşekkürler

Grande punto..
    xtremetrx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

önemli bir konu dikkate alınmalı

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

yukarda belirtilenlerden hiçbiri bende yoktu ama yinede ceza alan biz olduk hadi hayırlısı bu iş burda biter ok

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ali kemal metin
    dejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134
    Edilen teşekkür: 282

@fatih ve bekir neye katılıyorsunuz..
    bence doğru değil.. ne yani başımıza bir sürü bekçi olması çok mu iyi.. sanki koyun çokda bekçisi yeterli değil. hepimiz akıllı insanlarız. insana saygı duymasını öğrenirsek burda hiç problem yaşamayız. yöneticiyede ihtiyacımız olmaz.. tek yapmamız gereken insan olduğumuzu unutmamak.
    Konu dejavu tarafından (01/09/2007 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.
    GP active 5 k. mj 75 hp new orleans mavi

11. Bu mesajı için 6 kişi dejavu'ye teşekkür etti:

doĞuş kaRa
    ACTOROFTHEROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 DK 730
    Edilen teşekkür: 67

herKes kendi görüşünü kabUL ettirmeye çaLıŞmak yerine, sadce düşündüğünü, yorumunu yazsa, ortada tartışma da sorun da kaLmaz diye düşünuorum...

13. Bu mesajı için 2 kişi ACTOROFTHEROAD'ye teşekkür etti:

Emre Ayvaz
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232

Alıntı dejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence doğru değil.. ne yani başımıza bir sürü bekçi olması çok mu iyi.. sanki koyun çokda bekçisi yeterli değil. hepimiz akıllı insanlarız. insana saygı duymasını öğrenirsek burda hiç problem yaşamayız. yöneticiyede ihtiyacımız olmaz.. tek yapmamız gereken insan olduğumuzu unutmamak.
    neden katılmadığınızı neresine katılmadığınızı bi anlatsanıza allahaşkına..ne koyunu ne bekçisi

Kadir Eryılmaz
    mavi-punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    38 S
    Edilen teşekkür: 48

Emre, hepimiz birbirimizin görüşüne saygı duyduğumuz süreçe ,bekçiye gerek kalmaz.Ben yaklaşık 19 yıllık öğretmenim.Öğretmenliğim boyunca öğrencilerime saygı ,sevgi en önemlisi okumayı ve araştırmayı öğretmeye çalıştım...Bu güne kadar, kendisinin her konuda herşeyi bildiğini sanan hiç bir öğrencim başarılı olmadı...Ben bu sitede fazla yazman ama sitedeki yazılanların % 95 okudum....Bu benim otomobilden anlamadığımdan degil...Acaba öğreneçeğim yeni şeyler var mı? diye...Burda gördüğümü söyleyim: 'okumuyoruz'.Otomobil el kitabında: lastik basıncından ,20000km bakımına kadar nelerin yabılması gerektiği yazıyor.Burda insanları bir araya getiren otomobil sevgisidir...Bir insanın kalbini kırmak kolay,ama kazanmak zordur ..Sizden ricam hoşgörü ve saygı!..

16. Bu mesajı için 9 kişi mavi-punto'ye teşekkür etti:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

evet hocam katılıyorum ama hayatınzorlugundanmı yogunlugundanmı bazen gozden kacırabiliyo herkes

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

Alıntı shoparr_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden katılmadığınızı neresine katılmadığınızı bi anlatsanıza allahaşkına..ne koyunu ne bekçisi

benim güzel kardeşim @emre

güzel kardeşim yukardaki yazımı daha açık nasıl yazabilirim. lütfen söylermisin bana. senden ricam yukardaki yazımı lütfen dikkatlice oku ve yorumlarsan sevinirim.

Emre Ayvaz
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232

bn şu yazıyı yazmışım..

Pek sevdiğim saygı duyduğum abilerim bu sabah açılan yılmaz özdil topiğinde tartışmanın dozunu kaçırmışlar.O an da sitede smod bulunmadığı ve mesajlara müdehale edilemediği için konu uzamişta uzamış.Yukardaki kural ihlallerinden dolayı bazı dostlarımız ceza alacaklar.Bazıları ise uyarıldılar..Bu topiği açmamdaki sebep şudur..Daha önce defalarca belirtmemize rağmen bu tür tartışmaları bu noktalara getirmekte ülke olarak çok başarılıyız bu nedenledir ki sitemizde bu tür konuların tartışılmasını istememekteyiz.Sizlerinde üstünüze düşen görevi yapmanızı rica ediyorum.Saygılar

ekleme: Unutmayın ki biz kimsenin ceza almasını,sitemizden uzaklaşıp,soğumasını istemiyoruz.Bu dostluk ortamında birbirine hasım üyeler olmasını istemiyoruz.Lütfen daha sakin ve ılımlı olalım.Tartışma ile kavga arasındaki ince izgiyi geçmeyelim.Kalp kırmayalım..MOd arkadaşlarımızın uyarılarını da göz ardı etmeyelim.Çünkü tartışma anında onlarında fazla yapacakları birşey olmuyor güzelce uyarmak dışında.

siz de bunu..

şimdi ben okuyorum ve benim yazdığım hangi cümleye hangi fikre karşı olduğunuzu katılmadığınızı ve yanlış bulduğunuzu anlayamıyorum.1.si yazdıklarımın katılınmayacak bir kelimesi dahi olduğuna inanmadığım gibi kimseye koyun kimseye de bekçi muamelesi yapmadığım gibi algılama ve anlama problemimde şimdiye kadar pek görülmemiştir yine de malesef yazınızdan anlayamadım..buarada ben size katılıyorum yazdığınız yazıyı yönetim toplantılarında defalarca söyledim ve siyasi konuların paylaşım yasağına muhalefet ettim ancak görülüyor ki olmuyor..

Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı dejavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ali Kemal;

keşke herşey düşündüğün gibi kolay olsa. herkesi kendin gibi düşünme canım kardeşim. heryerde olduğu gibi bu forumda da farklı farklı duygu ve düşüncelere sahip insanlar var. normal hayatta olduğu gibi burada da kuralların ve kuralları uygulatacak yöneticilerin olması gerekiyor. ben demiyorumki herkesin başında bir yönetici olsun. ama o günkü yazışmaları görseydin keşke ortalıkta bir yönetici olsaydı da bu konu daha fazla uzamadan kilitlenseydi derdin. herhalde görmedin o konuyu. 1 kişinin başlattığı bir kıvılcımla herkes çizgiden çıkabiliyor.

yöneticilerden de ricam bu konular olup bittikten sonra Türk polisi gibi gelip konuyu silmemeleri. ya zamanında gelip tartışma büyümeden konuyu kilitlesinler yada kötü mesajları silip konu kilitlensin. bu şekilde konuyu uçurunca görmeyenler yanlış fikirlere kapılabiliyor.

21. Bu mesajı için 2 kişi anvil'ye teşekkür etti:

ali kemal metin
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BD 2134

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ali Kemal;

keşke herşey düşündüğün gibi kolay olsa. herkesi kendin gibi düşünme canım kardeşim. heryerde olduğu gibi bu forumda da farklı farklı duygu ve düşüncelere sahip insanlar var. normal hayatta olduğu gibi burada da kuralların ve kuralları uygulatacak yöneticilerin olması gerekiyor. ben demiyorumki herkesin başında bir yönetici olsun. ama o günkü yazışmaları görseydin keşke ortalıkta bir yönetici olsaydı da bu konu daha fazla uzamadan kilitlenseydi derdin. herhalde görmedin o konuyu. 1 kişinin başlattığı bir kıvılcımla herkes çizgiden çıkabiliyor.

yöneticilerden de ricam bu konular olup bittikten sonra Türk polisi gibi gelip konuyu silmemeleri. ya zamanında gelip tartışma büyümeden konuyu kilitlesinler yada kötü mesajları silip konu kilitlensin. bu şekilde konuyu uçurunca görmeyenler yanlış fikirlere kapılabiliyor.
    ewet o forum sayfasını takip edemedim. haklısınız. yanlız insanları eğitmek kolay değildir. (ben bir eğitimciyim) bir bireyin topluma yararlı bir birey olması için en az 25 yıla ihtiyaç vardır. ewet haklısın benim dememle hemen şıp diye olmuyor, bende zaten bunu beklemiyordum. söylediklerimi yarın başka bir durumda gene tekrarlıcam. ve gene insanları insanlığa davet edicem.. 10 yıl sonra başarıya ulaşmısşam.. ne mutlu bana..

23. Bu mesajı için 2 kişi dejavu'ye teşekkür etti:

SARP BAHAR
    Power Of Japan Little F.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum sakıncası yoksa.Vedat abi (VULAS)neden siteden ayrıldı?

Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı bebeto85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum sakıncası yoksa.Vedat abi (VULAS)neden siteden ayrıldı?
    ben de şaşırdım açıkçası. kendi isteğiyle denmiş ama tam bir açıklama yapılsa daha münasip olurdu bence

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

arkadaşLar kapanmış konuLarı tekrar açmayaLım Lütfen.

şu ve ya bu şekiLde, orası biLinmez, ayrıLan arkadaşımız kendi istegiyLe gitti. burası herkese açık ortam, bizim çizgimiz beLLidir. bir kişi gitti diye gpTR aiLe ruhumuz asLa kayboLmaz. aramızda kaypak yıLanLar varmış onLardan uzakLaşmak istedi durum bu.

GrandePuntoTR büyük bir camiadır, arada daLgaLanmaLar oLacaktır.
    hepberaber geçmişe degiL, geLecege bakaLım. kapataLım gitsin böyLesi konuLarı.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

27. Bu mesajı için 5 kişi erdiyilmaz'ye teşekkür etti:

28. 03/09/2007, 19:55

SARP BAHAR
    Power Of Japan Little F.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Erdi yanlış anlaşılma olmasın konuyu tekrar açarak alevlendirme niyetinde dilim ama Vedat abi de sevdiğimiz bi abimizdi o yüzden sordum.

Cevap için teşekkürler.