18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Arkadaşlar benim Punto kaç para eder?

ŞABAN KONUK
    tu_navy82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 22

Bilgilendirme Arkadaşlar benim Punto kaç para eder?

Herkese selamlar. arkadaslar bende 2007 model siyah 5 kapi 1.4 8v fire active grande punto var. aracimin ilk sahibiyim.suan itibariyle 90 000 km de iki yillik brc lpg var lpg de 50 000 km yol yaptim. fire active arti olarak abarth spoyler 2 numara gebze ford servisinde taktirdigim cam filmi, krom tabanli sis fari depo marka, mugen ruzgarlik,orjinal kolcak,orjinal koltuk kilifi.bunun disinda arabamin genel durumundan bahsedeyim. aracimda 1800tl lik tek hasar kaydi var oda gebze fiat servisinde yapildi. hasarda yapilan onarim cok dusuk suratte 20km hizda 20-25cmlik kaldirima carpmam sonucu lastik cant kartel kapagi degisti. tabi kartel kapagi degisince yag degisimi buji hava filtresi yag filtresinide degistirdiler.onun disinda ontakimda salincaklarda rotlarda takozda amortsorde en ufak bir mudahale olmadi. o kazadan sonra 5 sene dir kullaniyorum en ufak bir sikinti yasamadim. kaportada avuc ici kadar bile boya yok. zaten sasenin durumunu soylemeye gerek yok. genel bakimlari yapildi. agir bakim olarak acil triger seti degisecek. hala orjinali mevcut.ve fren balatalari diskler degisecek.baski balata ihtiyaci yok diyebilirim.yani alicinin karsisina gectigimde aracimda alicinin camur atacagi bisiey yok diye dusunuyorum. Şimdi benim g punto sizin gozunuzde kac para yapar.objektif olursaniz sevinirim.Ha bu arada aciliyeti yok tam otomatik bir vites arac almak icin satma dusuncesi olustu ve onunda aciliyeti yok

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ŞABAN KONUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

malum araci aldigimda yas 26 diydi.simdi 32 ye merdiven dayadik.bunun ustune coluk cocuga karisinca benim punto oldu puntocuk. bagaj di iciydi otomatikti derken kulagi duymasin. okutacak gibiyim.gecenlerde memlekete giderken minik kizimin malzemelriyle puntocuk doldu. ee ben gelirken bir suru malzeme getircem nasil olcak bu is. yani arkadaslar sizin anliyacaginiz memleketten soganiydi patetesiydi yumurtasi ekmegi peyniri eti budu sunu bunu derken bir suru nimetten olacam

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

hocam aracın fiyatı hakkında yorum yapamayız,sonuçta sizin aracınız ve istediğiniz fiyata satabilirsiniz. bu yüzden yorum yapmak doğru olmaz.

ayrıca aracı görmeden yorum yapmamız zaten doğru olmayan duruma iyice bi yanlışlık katar. o yüzden aracın fotoğraflarını paylaşmanız en iyisi olacaktır. yeterince detaylı anlatmışsınız aracı,bir de fotoğraf olursa gayet güzel olur

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

hocam en mantıklısı internetteki ilanları baz alıp fiyat vermek olabilir sizin kafanızdada az çok bir fiyat oluşur başkasının verdiği fiyat çok mantıklı olmaz.birde arkadaşın dediği gibi foto olmadan yorum yapmakta daha mantıksız.
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

umut saygın
    umutsaygin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 34

evet hocam internetteki emsallerini baz alarak fiyatı siz belirleyeceksiniz. . aracın fotoğraflarını çekip bilgileriyle beraber oto satış sitelerine koymanızda fayda var.koyduğunuzda burayada bir link atınız, forumdaki arkadaşlar inceleyecektir.belirlediğiniz fiyata satmanız temenimle.saygılar.

ŞABAN KONUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

arkadaslar tabiki resim satis sitesinde cok etkilidir. fakat resim kondugunda ne degisecek sonucta gozunun onune siyah bi punto getireceksin.ben zaten araci gayet acik bi sekilde ifade ettim.hani benim ogrenmeye calistigim şu!! cevrenizde veya sizlerin yapilan alim satimlarda ki rakamlar. ilan sitelerindeki rakamlarda reel rakamlar degil dikkat ediyorum bazi arabalar makul fiyatlarda olmasina ragmen satilmiyor. aracin fotosuna cok ihtiyac yok. sizlerden ricam bildiginiz gordugunuz yapilmis alisverislerdeki araclarin durumu ve odenen miktarlar.

umut saygın
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı tu_navy82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tabiki resim satis sitesinde cok etkilidir. fakat resim kondugunda ne degisecek sonucta gozunun onune siyah bi punto getireceksin.ben zaten araci gayet acik bi sekilde ifade ettim.hani benim ogrenmeye calistigim şu!! cevrenizde veya sizlerin yapilan alim satimlarda ki rakamlar. ilan sitelerindeki rakamlarda reel rakamlar degil dikkat ediyorum bazi arabalar makul fiyatlarda olmasina ragmen satilmiyor. aracin fotosuna cok ihtiyac yok. sizlerden ricam bildiginiz gordugunuz yapilmis alisverislerdeki araclarin durumu ve odenen miktarlar.
    hocam çevremde denk gelmedim. .hasar kaydınız ufak sorun çıkacağını sanmıyorum satarken.yardımcı olmak amacıyla vakit ayırıp sizin için şöyle bir göz gerdirdim sahibinden de. .sizin aracınız emsalindeki araçların satıcıları genellikle 19000-21000 arası yazmışlar. .sahadaki piyasayı pek bilmiyorum ama bunları baz alarak 20000 ya da 19.500 e satabileceğinizi düşünüyorum. .emsalinde araç alan ya da satan arkadaşlar varsa onların yardımları daha tatminkar olacaktır. .saygılar

ŞABAN KONUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

umut teşekkur ediyorum kardeşm ilgin alakan için. dediğin rakamlar arasında ben de değerlendirmeyi düşünüyorum. ama sanki piyasa da çok tercih edilmiyor gibi bir gözlemim var benim. iş yerinde arkadaşlar genelde 23-40 yaşlarında ama daha kimsenin gpunto alcam diye heves ettiğini görmedim genelde hedefler bu rakamlarda golf focus yanı adamlar 12-13 yasındakı arabaya 20 lıra vermeyı göze alıyorda 5 yasındakı arabaya burun kıvırıyor. memleketin safı bizmişiz galiba

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

umut teşekkur ediyorum kardeşm ilgin alakan için. dediğin rakamlar arasında ben de değerlendirmeyi düşünüyorum. ama sanki piyasa da çok tercih edilmiyor gibi bir gözlemim var benim. iş yerinde arkadaşlar genelde 23-40 yaşlarında ama daha kimsenin gpunto alcam diye heves ettiğini görmedim genelde hedefler bu rakamlarda golf focus yanı adamlar 12-13 yasındakı arabaya 20 lıra vermeyı göze alıyorda 5 yasındakı arabaya burun kıvırıyor. memleketin safı bizmişiz galiba
    arabayı bilmedikleri için, piyasa arabası almak daha kestirme geliyor olmalı
    C(C)K

ERSOY BAYDEMİR
    MRFEE mrfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 100

eğer aracınız dizel olsaydı. durum değişirdi. ben 2008 mjt active aracımı 1 günde sattım. tabii arkadasların dediği gibi herkes puntoyu bilmiyor ama tanıyan vazgeçemiyor veya bir kere koltuğuna oturan hayran oluyor. kim ne derse desin punto dizel olsun benzinli olsun fiyatı ile piyasada rakipsizdir bana göre.

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

bende 2007 de almıştım puntomu ve bekardım.
    şu an evliyim ve 1 kızım var.
    portbagaj alarak bagaj sorununmu şimdilik çözdüm.
    ama yanımızda annelerden birisi de oluyor genelde.
    2. bebekle beraber puntiş yetmeyecek.
    satmak istediğimde kaça satabileceğim çok merak ediyorum,
    çünkü benim aracın kazaları da var.
    siz sattığınız fiyatı burda belirtirseniz bize de yol göstermiş olursunuz.
    inşallah hakkı olan bir fiyata satarsınız.

umut saygın
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah

rica ederim hocam.evet hocam eski üst sınıf araba alıyor bizim milletimiz ben şahsen korkarım 6-8 yaştan sonraki arabadan zaten bu önyargıya sahip olduğum için hiç o yaşta araba binemedim. .sizin aracınıza genelde orta halli yeni evli ya da bekar veya iyi durumlu öğrenci talip olabilir. .aracınız o km de bir dizel olsaydı satarken daha rahatça satardınız. .bu arada aracınızla ilgili değişen bir durum oldu mu? yani satıldı mı ??

erkan toraman
    erkn44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 3

2. el DoD aracınızın özelliklerini girerek ortalama bir fiyat veriyor. deneyin isterseniz...

Umut K.
    Seat İbiza 1.2 TSİ DSG sundown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 242

Alıntı erkn44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. el DoD aracınızın özelliklerini girerek ortalama bir fiyat veriyor. deneyin isterseniz...
    dod un sitesindeki verdiği fiyat şişirme
    " Mazeret zayıfların silahıdır. Bahaneler daha çok batmak için iyi bir yöntemdir. Akıllılar buna başvurmaz"
    Osman PAMUKOĞLU

ŞABAN KONUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

herkese selamlar. aracımı hala satılığa cıkarmadım. ama iyice koydum gibi okutacam bu aracı. şuan elimde abarth spoiler ve sis farı var takılacak onları taktıktan sonra güzel 3*5 tane foto çekip koyacam ilana. birazda ağırdan almamın sebebi 2*3 ay sonra maddı olarak toparlanmıs olcam ınsallah.üzerine 7 liraya kadar koyup bişiler alacm inşallah.

ŞABAN KONUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

arkadaslar puntom 20500 tl ye satildi.

umut saygın
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah

arkadaslar puntom 20500 tl ye satildi.
    hayırlısı olsun iyi fiyata satmışsınız

ŞABAN KONUK
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

eyvallah