16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Grande Punto 1.3 Multijet 90HP Emotion alacağım ama

Şakir Yalçın
    makineman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 92

Standart Grande Punto 1.3 Multijet 90HP Emotion alacağım ama

Arkadaşlar uzun zamandır aranıza katılmak istiyordum ama bir türlü kararımı netleştirememiştim. En sonunda bayiye gittim test sürüşü yaptım ve tamam ben sipariş vermek istiyorum dedim. İstediğim araç GP 1.3 Multijet 90 HP Emotion+16"Jant+Skydome+diz havayastığı idi. Görevli merkezi aradı, fabrikayı aradı ve bana istediğim aracın Türkiye'de olmadığını, İtalya'dan sipariş verileceğini ve gelmesinin en az 2,5 ay alacağını söyledi. O anda şok oldum ve kekeleyerek nasıl olur daha renk bile belirtmedim dedim. Görevli bisaniye bir de diğer bayi stoklarına bakayım dedi. Bu arada ben skydomedan vazgeçtim. Ama farketmedi Türkiye'de hiçbir bayide 1.3 Multijet 90Hp Emotion yok dedi. Ben daha sonra Linea'nın 90 HP liğini de test ettim. Linea'nın 90Hp si dahi GP nin 75HP si kadar iyi değil kanaatimce. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Ben en az 3 ay nasıl bekliycem bilmiyorum. Gerçekten şimdi sipariş versem 3 ay beklemek mi gerekir. Daha kısa sürede olamaz mı bu süreç yardımcı olursanız sevinirim.

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

hmmm... kötü bir durum. başka bayileri araştırsaydınız.

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

öncelikle bi konyalı olarak sitemize hoşgeldiniz.bence beklemeye değer..yok bekleyemem diyorsanız dynemic wersiyonuna inebilirsinz..weya benim için zaman hiç önemli değil diyorsanız ...t-jet 120 hp leri bekleyin derim...

barış dikici
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***

Alıntı anvil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmmm... kötü bir durum. başka bayileri araştırsaydınız.
    başka bayilerde bulması biraz daha zor..en fazla sunroof lu araç konyada satılıyor iki üç aydıristanbuldan bir yönetmen bir hafta önce konyaya arac almaya geldi...hiç bir bayide olmadığı için..

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

şuraya bak araba alınmak isteniyo model yok biraz trajikomik bi olay... bence bekle beklemene değicek çünkü...
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

valla o kadar beklicene yakında bravo gelecek nede olsa onu alırsın daha iyi

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Ben 93.günde alabildim.Bence o kadar beklersin ama değer.

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

otomatigini almada ne yaparsan yap bizede istediginz araba yok dediler 2 ay dediler ok vazgectik renault alcaz dedik nedense diger bayi stoklarından buluverdiler!

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

icinize sinerse donanimdan vazgecip dynamic bakabilirsiniz , acil arac ihtiyaci varsada baska model tavsiyesi bulunabiliriz bütceye göre
    Granit Gri F.I.R.E Dynamic KP + SP + AJ

Musa Öncü
    blackmacig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5

bravolara bak derim arac manyak bişi fiyatı da emotiona yakındır sanırım..sonra keşke bunu alsaydım dememek için Nuova Fiat Bravo - Sito Ufficiale bak derimm..

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

maalesef şu an için yapabileceğiniz tek şey beklemek. Fiat ta çalışan bir arkadaşım da bana bu söylediklerinizin aynısını anlattı. şu an stoklarda yok denecek kadar az Gp warmış.

hayırlısı olsun...

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

bendede aynı araç var benim içinde beklemen gerek demişlerdi..sonra istediğim aracı benden önce alan ve rengini beğenmeyip vazgeçen bi arkadaş sağolsun,biraz da şansımın yardımıyla sadece skydome dan vazgeçerek istediğim aracı aldım..siz yinede diğer bayileri araştırın bu tarz bişilerde olabilir..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Göksel S.
    grande41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    41 R XXXX
    Edilen teşekkür: 11

Bayiler bazen ellerindeki araçları diğer bayilere vermiyorlar. Size de bayinizden Türkiyede hiçbir bayide yok deniyor. (Benim başıma gelmişti de)

Bölgenizdeki tüm bayileri arayıp sorun bence de...

Şakir Yalçın
    makineman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 92

Ben de aranıza katılmaktan dolayı çok mutluyum. Yardımcı olan arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

Alıntı grande41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayiler bazen ellerindeki araçları diğer bayilere vermiyorlar. Size de bayinizden Türkiyede hiçbir bayide yok deniyor. (Benim başıma gelmişti de)

Bölgenizdeki tüm bayileri arayıp sorun bence de...
    Ankara'yı da arayıp sordum. Verdikleri cevap aynı. İnanmadım Fiat m.h. lerini aradım. Bakalım cevap bekliyorum.

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede aynı araç var benim içinde beklemen gerek demişlerdi..sonra istediğim aracı benden önce alan ve rengini beğenmeyip vazgeçen bi arkadaş sağolsun,biraz da şansımın yardımıyla sadece skydome dan vazgeçerek istediğim aracı aldım..siz yinede diğer bayileri araştırın bu tarz bişilerde olabilir..
    Ben zaten skydomedan vazgeçmiştim. Yine de hiçbir şey değişmedi.

Bir ara Linea 90HP liği düşündüm ama inanın GP nin 75 HP liğinden dahi ağır kalıyor gibi geldi bana. Sanırım bugün gidip siparişimi vereceğim ve 3 ay beklemeyi göze alacağım. Şu anda renk seçmeye çalışıyorum. Büyük ihitmalle new orleans mavisi veya egzotik kırmızı olarak düşünüyorum. Bu arada bazı arkadaşların bahsettiği torpido kapağının zor kapanması olayını test sürüşü esnasında deneyerek kontrol ettim ve gerçekten böyle bir durumun olduğunu gördüm. Ama bence önemli olmayan bir husus. Netice de aracı beğenip de torpido kapağı zor kapanıyor diye vazgeçmek bence çok saçma olur.

15. Bu mesajı için 2 kişi makineman'ye teşekkür etti:

barış dikici
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***

Alıntı makineman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aranıza katılmaktan dolayı çok mutluyum. Yardımcı olan arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

Ankara'yı da arayıp sordum. Verdikleri cevap aynı. İnanmadım Fiat m.h. lerini aradım. Bakalım cevap bekliyorum.

Ben zaten skydomedan vazgeçmiştim. Yine de hiçbir şey değişmedi.

Bir ara Linea 90HP liği düşündüm ama inanın GP nin 75 HP liğinden dahi ağır kalıyor gibi geldi bana. Sanırım bugün gidip siparişimi vereceğim ve 3 ay beklemeyi göze alacağım. Şu anda renk seçmeye çalışıyorum. Büyük ihitmalle new orleans mavisi veya egzotik kırmızı olarak düşünüyorum. Bu arada bazı arkadaşların bahsettiği torpido kapağının zor kapanması olayını test sürüşü esnasında deneyerek kontrol ettim ve gerçekten böyle bir durumun olduğunu gördüm. Ama bence önemli olmayan bir husus. Netice de aracı beğenip de torpido kapağı zor kapanıyor diye vazgeçmek bence çok saçma olur.

servis müdürnü bulup bnm adımı söylerseniz size yardımcı olur...kendisi babam olur(atıf dikici babamın adı..)

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

bencede bravoyu beklemeniz daha mantıklı.sonuçta bir üst segment araç.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****