Sayfa 1/3 123 SonSon
60 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Fiat'a olan ön yargılardan ve piyasanın saçmalığından bıktım

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

Kızgın Fiat'a olan ön yargılardan ve piyasanın saçmalığından bıktım

Ya konuşmayım diyorum ama susamıyorum zoruma gidiyor bu ne salak bir piyasadır arkadaş 20 yaşında toyota corolla lar bomboş golf ler ne paralara hemen satılıyor ben bu aracı kaç aydır satamıyorum hemde araç herşeyiyle orijinal km de düşük olmasına rağmen aracı aldığıma en ufak bir pişmanlığım yok her bindiğimde iyiki almışım diyorum bu fiyata alınacak en iyi arabadır ama bu durumuda görüncede sinirlenmemek elde değil nasıl bir piyasa var anlamadımki illa dışarda gördüğümüz arabalardan mı almak zorundayız biz.Millet o bomboş donanımsız konforsuz arabaların önündeki ambleme para veriyorsa bende mi o salaklığı yapmak zorundayım yani tekrar araba alacak olsam bu paralarda bakacağım ilk araba stilo olur.ama bu millet gerçekten sürü zihniyetiyle dışarda ne araba görürse onu alır 3 kuruşluk arabalar milletin ağızında büyütülerek nerelere getirilmiş.fiat marka araçları hep kalitesiz ve halen tofaş sanan bir zihniyet var.çok yazık gerçekten.Allah kimseye borç yüzünden malını sattırmasın biraz saygısızlık etmiş olabilirim kusura bakamayın.
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

acy

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yooo haklısın sana katılıyorum bende senin gibi düşünüyorum ama bu kesinlikle fiatın suçu aracın değerini düşüren kesinlikle fiat

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yerden göğe kadar haklsın. Inş bir an evvel sıkıntın geçer.

Erkin KURTULUŞ
    ErkinuA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34 UHB 22
    Edilen teşekkür: 25

hakslısın aynı dertten bende muzdaripim bendede bravo var
    birde Türkiye'de birçok insan arabadanda anlamıyor onun için değerini bulamıyorsun

İbrahim IŞIK
    ibrahimes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 12

Kesinlikle haklısın. Herkes bi tutturmuş vw, toyota gidiyor. Okulumda müdür yardımcım 2. bir araç düşünüyordu benim puntoyu çok beğendi. Punto araştırıyorduk. Hemen aklıevvel birisi çıktı hocam o paraya polo alınır passat alınır demeye başladı. Baktığımız punto 209-2011 arası söylediği polo 2004-2006 boşline passat 1998-2002 boşline . Hiçbirşey demedim haklısın hocam dedim güldüm geçtim.

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu fiatın sucu...

20 Bin tl'ye 30 ay sıfır faiz kredi veriyor...

Aracların fiyatları donanım ve standart olarak yuksek iken fiyat olarak dusuk.

Şimdi oturup dusunmek gerekiyor.

Resmen bizim piyasayı bizim marka mahvetti.

WW Polo Bana gore en boktan arabalardan biri...

Acık ve net...eşimde vardı araca binince icime sıkıntı cokuyordu.Bir arabanın içi bu kadar konforsuzmu olur.

Sırf alman adından satıyor.

Mehmet yıldırım
    kevin48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

geçen yıl sıfır lineamı 36 bine aldım ben aldıktan bir hafta sonra bir tanıdğımıza aynı aracı 34 bine vermişler. bide şu spotçular var başka markalarda karşılaşmadığım sıfır araçlar yetkili bayi fiyatının 3 ila 4 bin lira aşağısında. atıyorum aracımı bu gün satmaya kalksam ve 30 bin tl desem ilk gelecek tepki aynen şu olur , ya spotçular sıfırını 31 bine veriyor.
    fiat kendi markasının kalitesini düşürdüğü meddetçe ikinci elde yerlerde sürünüz bizim araçlar

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar fiatın güzelliği T.C. de stilo ile başladı daha önceki arabaların İthal olanları dışında bi düşünün tamamen dümdüz sıkıntılı arabalarsı şuana göre. Ve bunu yıkmak gerçekten kolay değil artık. Tabikide satış politikalarıda etkiliyor olayı. Ancak meraklısını bulursanız satarsınız sanırım stilo'yu. Kolay gelsin.

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

hayır bende şunu anlamıyorum kaç kişi punto almışta yada stilo almışta arabası durduk yere su kaynatmış ? yada hangisini aks mili bozulmuş , Tofaş veya fiat benim için farketmez gerçekten başına bi kaza gelmediği sürece dayanıklı araçlar yapılıyor.. oysaki çekici bi tanıdığınız varsa sorun en çok hangi araçları çekiyosun diye citroen , pejo , Toyota ; bende bu duruma çok kızıyorum , adam kıçıkırık 2009 model polosunu 33bine satılığa koymuş ve millette gidip alıyor bunu , bi allahın kuluda demiyoki "AGA SEN NAPIYON ?" biz 33 bine bravo turbo alıyoruz adam gidiyor boşline polo alıyor hey gidi yarabbim !!

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ahmet Gençay
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic

Alıntı mrtgokdepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerden göğe kadar haklsın. Inş bir an evvel sıkıntın geçer.
    Soğolun
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

Ahmet Gençay
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic

Alıntı ErkinuA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakslısın aynı dertten bende muzdaripim bendede bravo var
    birde Türkiye'de birçok insan arabadanda anlamıyor onun için değerini bulamıyorsun
    Hocam gerçekten anlamıyorlar hiç araştırma yok sokakta hangi araba çoksa iyi araba o mantığı var.

Ahmet Gençay
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic

Alıntı ibrahimes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısın. Herkes bi tutturmuş vw, toyota gidiyor. Okulumda müdür yardımcım 2. bir araç düşünüyordu benim puntoyu çok beğendi. Punto araştırıyorduk. Hemen aklıevvel birisi çıktı hocam o paraya polo alınır passat alınır demeye başladı. Baktığımız punto 209-2011 arası söylediği polo 2004-2006 boşline passat 1998-2002 boşline . Hiçbirşey demedim haklısın hocam dedim güldüm geçtim.
    hem 5-6 yaş eski araba alcak hem donanımsız araba alacak tek artısı (oda onlara göre)markası benim içim el vermez gerçekten bomboş araçlara o kadar para vermek.

Ahmet Gençay
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic

Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır bende şunu anlamıyorum kaç kişi punto almışta yada stilo almışta arabası durduk yere su kaynatmış ? yada hangisini aks mili bozulmuş , Tofaş veya fiat benim için farketmez gerçekten başına bi kaza gelmediği sürece dayanıklı araçlar yapılıyor.. oysaki çekici bi tanıdığınız varsa sorun en çok hangi araçları çekiyosun diye citroen , pejo , Toyota ; bende bu duruma çok kızıyorum , adam kıçıkırık 2009 model polosunu 33bine satılığa koymuş ve millette gidip alıyor bunu , bi allahın kuluda demiyoki "AGA SEN NAPIYON ?" biz 33 bine bravo turbo alıyoruz adam gidiyor boşline polo alıyor hey gidi yarabbim !!
    pahalı iyidir deyip o paraları veriyorlar ya ben aracımı aldığımdan beri Maşallah bir plaka lambası bile arıza yapmadı tüm lambaları full yanıyor her donanımı kusursuz çalışıyor piyasadaki araçlara bakıyorum yepyeni araçlar ya ışığı yanmıyor ya çok garip sesler çıkarıyor hayret ediyorum heleki peugeot 406 larda daha sis farının 2 side yananını görmedim ama piyasada milletin aklı gidiyor araca bilmiyorum ya biz birşey bilmiyoruz yada millet çok biliyor. :/

Ahmet Gençay
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic

Alıntı NOZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fiatın güzelliği T.C. de stilo ile başladı daha önceki arabaların İthal olanları dışında bi düşünün tamamen dümdüz sıkıntılı arabalarsı şuana göre. Ve bunu yıkmak gerçekten kolay değil artık. Tabikide satış politikalarıda etkiliyor olayı. Ancak meraklısını bulursanız satarsınız sanırım stilo'yu. Kolay gelsin.
    hocam zaten bilenler arıyor aracın özelliklerini bile anlatmıyorum sadece durumunu anlatıyorum arayan çok ama korkuyor millet almadan satmayı düşünüyor.bir yakınımız 2001 model golf aldı km si 150 bin üstü kaportada işlemde var ama benim araçtan pahalı aldı benim araca bindiğinde aklı gidiyor golf aldığına pişman oluyor.gerçekten golf o kadar basitki ne digital klima var ne hız sabitleyici ne cd çalar iç kapı kolları inanılmaz derecede yıpranmış vites direksiyon öylesine ama millete sorarsan çok kaliteli araç.

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

stilo fiatın en tutulmayan aracı nedendir bilmiyorum ama sanırım araç aşırı çok yakıyor

18. 14/12/2012, 14:12

A. Çağ
    ametist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 159

stilo, bir önceki model brava ya göre bir adım geri gibi oldu... zira bravo/brava ilk nesliyle avrupada ylın otomobili seçilmişti. daha golfte vs yokken arkada bağımsız salıncak kullanıyordu vs vs. stiloda bundan vazgeçtiler. zamanının tasarım anlayışından farklı, belki de biraz erken bir tasarımla ama eski tip arka bağlantılar ve eski çok yakan motorlarla piyasaya çıktılar. o dönemin motorları, özellikle dizeli de öyle çok güvenilir makineler değildi.stilocuların en büyük derdi bir türlü halledilemeyen boğaz kelebeği ve ECU arızası sorunları da eklenince araç ülkemizde de yurtdışında da istenildiği gibi satmadı, bir önceki bravo/brava nın onda birine bile ulaşmadı. bunun üzerine stilo alt yapısının büyük kısmını koruyup, yeni Bravo'yu yaptılar. şahane motorlar koydular ama yürüyen aksamda ( sportiflik ve yeni teknoloji anlamında ) atı alan üsküdarı geçmişti, yetişemediler. marka da kendini asıl işleri gibi gördükleri küçük sınıfta konumlandırıp, orta sınıfı alfa romeoya bırakınca anavatanı dışında çok az satan bir tür "bu sınıfta ben de varım" aracından öteye gidemedi.
    ben de bravo kullanıyorum. ama artık millete dert anlatmıyorum. binen şaşırıyor, kullanan almaya kalkıyor. zaten "sürü"ye katılmamak için gittim bravo aldım,bir de yerine ne alacağıma karar verebilsem çok güzel olacak, değişiklik olsun diye bir kaç kere satışa çıkardım ama sırf bu yüzden vazgeçtim.
    hem herkes fiata giydiriyor, hem de memleketin en çok satan üç markasından biri... asıl ben bunun izahını bulamıyorum

erhan yildirim
    dicaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 LN 308
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı ahmet4646 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pahalı iyidir deyip o paraları veriyorlar ya ben aracımı aldığımdan beri Maşallah bir plaka lambası bile arıza yapmadı tüm lambaları full yanıyor her donanımı kusursuz çalışıyor piyasadaki araçlara bakıyorum yepyeni araçlar ya ışığı yanmıyor ya çok garip sesler çıkarıyor hayret ediyorum heleki peugeot 406 larda daha sis farının 2 side yananını görmedim ama piyasada milletin aklı gidiyor araca bilmiyorum ya biz birşey bilmiyoruz yada millet çok biliyor. :/
    millet bayağı bişey bil - diğini sanıyor ki o paraları o araçlara veriyorlar sonrada ellerinde patlıyor kulaktan dolma efsanelerle araba alırlarsa daha çok kızarız biz

ali yavuz
    Adana İl Başkanı rockforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 230

bilmemek ayıp değil ama daha bizim milletin %80-90 ı asr -esp gibi donanım özelliklerinin ne işe yaradığını bırakın adını bile bilmiyor o yüzden eski kafa ile hareket edip 1.6 ies e, 2000 model w, opel e hala sırf kasa ve markaya bakarak 20000 tl paralar veriyorlar allah akıl fikir versin ne diyim...

Mehmet Çamcı
    mehmetvyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 BA ....
    Edilen teşekkür: 67

Ben dediklerinize katılmıyorum ciddi değilim, uygun fiyata bu arabayı aldım, hiç de pişman olmadım, alıştıkça daha çok sevmeye başladım, bence fiyatına göre çok iyi bi araba, Fiatla ilgili olumsuz bir sürü şey duyuyorum ama arabamı düşündükçe içten içe gülüyorum, artık o kadar da söylenenleri takmıyorum satma zamanı geldiğinde fikirlerim değişecek muhtemelen şu an tadını çıkarıyorum

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu fiatın sucu...

20 Bin tl'ye 30 ay sıfır faiz kredi veriyor...

Aracların fiyatları donanım ve standart olarak yuksek iken fiyat olarak dusuk.

Şimdi oturup dusunmek gerekiyor.

Resmen bizim piyasayı bizim marka mahvetti.

WW Polo Bana gore en boktan arabalardan biri...

Acık ve net...eşimde vardı araca binince icime sıkıntı cokuyordu.Bir arabanın içi bu kadar konforsuzmu olur.

Sırf alman adından satıyor.

kesınlıkle katılıyorum...tutup arac satılırken 5 bın tl ye kadar ındırım yapıyor...0 faizlerı ortaya atıyor..tutup gıdın vw ye bakalım ındırım yapıyormu bu kadar! HERSEYI GECTIM BIRDE ARABASININ ARKASINDA DURMUYOR! STILO URETTI PATTTTT NE OLDU? URETIM BITTI! ADAM GOLF 7 CIKARIYOR! COROLLA NIN KAC SERISI CIKTI BEYLER? BRAVO URETIR SONRA BRAVA YAPAR SONRA TEKRAR BRAVO YAPAR SONRA ONUDA SİLER!

Sayfa 1/3 123 SonSon