17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Plastik Site Tanıtım Kartı

mahmut akay
    1ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 46

Standart Plastik Site Tanıtım Kartı

Arkadaşlar site tanıtım kartı başlığı altında gördüm, sanırım çok az kişide bu tür bir kart mevcut eğer değilse yada mevcutsa bu kartlardan yaptırıp Gp cilere maliyetleri karşılığı dağıtmayı düşünüyormuyuz. İyi bir tasarımla kredi kartı şeklinde hem indirim hem tanıtım ve etkinliklerdende öncelikle yararlanmak için; lütfen hepimiz bunu hayata geçirmeye çalışalım.

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Site kartlarımız zaten mevcut

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

böyLe bir kartımız var evet. önceden yaptırıLmıştı. cüzi bir ücret karşıLıgında isteyen arkadaşLara gönderiLmiş ve bazı şirketLere de haber veriLip, tarafımıza indirimLer, koLayLıkLar yapıLması sagLanmıştı. şu an için ikinci bir kart basımı gündemde degiL ancak geLen taLepLer dogruLtusunda yeniden GrandePuntoTR kart bastırabiLiriz.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence site kimlik kartından daha önemlisi yeniden site tanıtım kartımızın bastırılması. Bence gündeme getirilmesi gereken daha acil ve önemli konu budur.

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

+100000000

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

edebilirsiniz ama daha basım işi yok basım işi olunca haber verilecektir

mahmut akay
    1ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 46

Standart .

Arada bu durum gündeme geldiğine göre bu sitede bu kart üyeliğinin koşullarının bildirildiği bir başlık olmalı diye düşünüyorum .Artık bu topluluk bir olma aşamasına geldiyse bireysel hareketler, öneriler ve az sayıda basılmış ve sadece çok az GP kullanıcısın elinde olan kartlar yerine (buraya üye olan her kişinin bu kartlardan ve onun saglayacagı menfaatlerden yararlanmak yada o kartı bulundurmak hakkıdır diye düşünüyorum) otolarımızın arkasındakı sticker ler haricinde yeni,işlevli güncel ve grandepuntotr ye yakısır bir kart hayata sokalım. Sevgili GP ci arkadaşlar ve sitenin çalışkan ve gerçekten yaptıkları işlerle saygın yöneticileri bu konuda neler yapabiliriz?

Bu arada konuda geçen kart; kredi kartı şeklinde isim ,plaka yada serino kabartma basımlı kalieli bir karttır. Maaliyetlerininde 1 ytl nin çok altında olduğunu öğrendim .İy i bir grafik düzenleme ve logo ile iyi bir şeyler çıkartabiliriz diye düşünüyorum.
    Konu 1ekim tarafından (02/08/2007 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

hocam kartLar sınırLı sayıda degiLdi.. eski şartLarımızda sitede yüz civarı üyemiz vardı, nerdeyse tüm üyeLer bastırdıLar. şimdi şartLar degişti tabi, binbeşyüzLeri aştık. hani üye ayrımı vs. yaptıgımız yok asLa..

yeni site kimLik kartı konusunda eskiden tüm site üyeLerinden yardım istemiştik.. bu sefer de öyLe birşey yapabiLiriz. herkes tasarımLarını gönderir.. demoktarik şekiLde oyLarız.. en fazLa begeniyi topLayan kartı basıma verir.. sonra da üyeLere uLaştırırız, tabi bunLar bir süreci gerektiriyor. zaman içerisinde haLLediLebiLecek durumLar.

iLginiz için teşekkürLer.

Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

hoşgeldin keremcem

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kartLar sınırLı sayıda degiLdi.. eski şartLarımızda sitede yüz civarı üyemiz vardı, nerdeyse tüm üyeLer bastırdıLar. şimdi şartLar degişti tabi, binbeşyüzLeri aştık. hani üye ayrımı vs. yaptıgımız yok asLa..

yeni site kimLik kartı konusunda eskiden tüm site üyeLerinden yardım istemiştik.. bu sefer de öyLe birşey yapabiLiriz. herkes tasarımLarını gönderir.. demoktarik şekiLde oyLarız.. en fazLa begeniyi topLayan kartı basıma verir.. sonra da üyeLere uLaştırırız, tabi bunLar bir süreci gerektiriyor. zaman içerisinde haLLediLebiLecek durumLar.

iLginiz için teşekkürLer.

O zaman burda yapılması gereken bu konu ile ilgili bir konu açmak ve katılımın miktarını (kaç kişi) öğrenmek. Düşünülen talep yeterli ise kart dizaynı konusunda yarışma dahi yapılabilir. Sonraki adımlar belli zaten anlaşmalı servis, tamirci, mağaza, benzin istasyonu, lokanta, cafe, sinema vs. gibi yerler ayarlamak. Gerek yönetim gerek üye arkadaşların bu konuyu takip etmesi de bence uygundur.

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

iki sene oncenin konusu hortlamis : )

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki sene oncenin konusu hortlamis : )

Demekki talep var....!!!

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Herşeye tamamda Keremcem Arkadaşımız Yeni Üye olmuş ve ilk mesajını 2007 tarihli konuya Sadece "Teşekkürler" yazarak Kendini göstermiş..:
    keremcem nerden buldun taaa 2007nin konusunu yaa

hoşgeldin bu arada

AKIN KOCAMAN
    Puntosuna Aşık Bir Adam HugemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    07 ABM 37
    Edilen teşekkür: 69

Alıntı 1ekim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada bu durum gündeme geldiğine göre bu sitede bu kart üyeliğinin koşullarının bildirildiği bir başlık olmalı diye düşünüyorum .Artık bu topluluk bir olma aşamasına geldiyse bireysel hareketler, öneriler ve az sayıda basılmış ve sadece çok az GP kullanıcısın elinde olan kartlar yerine (buraya üye olan her kişinin bu kartlardan ve onun saglayacagı menfaatlerden yararlanmak yada o kartı bulundurmak hakkıdır diye düşünüyorum) otolarımızın arkasındakı sticker ler haricinde yeni,işlevli güncel ve grandepuntotr ye yakısır bir kart hayata sokalım. Sevgili GP ci arkadaşlar ve sitenin çalışkan ve gerçekten yaptıkları işlerle saygın yöneticileri bu konuda neler yapabiliriz?

Bu arada konuda geçen kart; kredi kartı şeklinde isim ,plaka yada serino kabartma basımlı kalieli bir karttır. Maaliyetlerininde 1 ytl nin çok altında olduğunu öğrendim .İy i bir grafik düzenleme ve logo ile iyi bir şeyler çıkartabiliriz diye düşünüyorum.

+10000

Bencede bu kartları cıkartıp tüm turkiyedeki arkadaşlarımızında desteği ile uyeliği bir avantaj haline getirelim...
    GRANDE PUNTO 1.3 MTJ FUN BEYAZ CO-PİLOT - BLUE ME - FIAT HI-FI 100W SES SISTEMI
    Eski Nick:07sea07

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

enteresan bir durum olmus gercekten

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Valla keremcem canı sıkılmış galiba ben teşekkür edeyim bize bir eğlence çıkar demiş bizde hoşgeldin diyelim ona

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kemal Özsu
    plastro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90
    Edilen teşekkür: 786

Keremcem aramıza ilginç bir giriş yapmışsın bende sana teşekkür ediyorum aramıza hoşgeldin