20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Araç'ta telefon şarjı

.. ..
    khanjar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 7

Standart Araç'ta telefon şarjı

aracımda kullanabileceğim çakmaklığa takılan şarja aletlerinden arıyorum.. elimde 2 tane var ancak punto'nun çakmaklık girişine tam oturmuyor.. sizin kullandığınız varsa önerilerinizi bekliyorum

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Goktug Dogan
    dogangoktug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Standart Cevap: Araç'ta telefon şarjı

Turkcell t collection marka olan var bende hem uyumlu hemde 2 girişli hemde çok hızlı şarj ediyor

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

.. ..
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı dogangoktug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcell t collection marka olan var bende hem uyumlu hemde 2 girişli hemde çok hızlı şarj ediyor

internette bulamadım

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Bende dün Araç şarj cihazı siparişi verdim. Ama çakmaklığa değil aracın herhangi bir yerine monte edilebilen ışıklı şık bir cihaz. Geldiğinde montajını yapıp buraya koyacağım. Bir tanede fazladan sipariş verdim bakalım beğenen olursa onuda vericem.

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

HB' baktım case 4U ürünleri ℅30 indirimli görünüyor. Şu ürün dikkatimi çekti;
    Case 4U Fonemax Cactus Hızlı Araç Şarjı 3USB çıkışlı (4.2A) 35 TL'ye geliyor.
    Ancak bizim araçlarda söylediğiniz soket uyumsuzluğu düşündürüyor.

süleyman Ş
    General edll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR
    Edilen teşekkür: 834

bu sıkıntı hemen hemen herkeste var. araç kamerası cuk diye oturuyor ama hiç bir şarj aparatı orada durmuyor. bulupta bu sorunu çözen olursa çok duamızı alır

EVO fire 1.4 8V LPG
    ethemyigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 76

S 3 Galaxi Araş Şarji Makarali çekmeli Kablolu GittiGidiyor'da 259222082

linkteki ürünün benzerini eminönünden almıştım 5 tl ye neredeyse 10 senedir aynı cihazı kullanıyorum şarj hızı orta derece ve en az yer kaplayanı
    kabloyu içine sardığı için yer kaplamıyor sırası ıle nokia N8 808 discovery galaxy s5 - s6 ve son olarak note 5 hepsını sorunsuz şarj ediyor

devrim kara
    kara devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Plaka
    06 AZ 7913
    Edilen teşekkür: 35

https://tr.aliexpress.com/item/R1B1-...9999.14.1XIHJo

en iyi çözüm bu arkadaşlar siparişimi verdim bekliyorum çakmaklıktan elektrik alınarak el freninin oraya yapacağım

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

Araç Telefon Tutucu Tutacağı Kaydırmaz Pad Şarj Cihazı - n11.com

bende bunu aldım

çok güzel bi ürün cama tutturulan modeller güneşten etkileniyor yada kullanışlı olmuyordu telefon büyük olunca seçenek az oluyor tavsiye ederim şarj sistemide mevcut
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

Alıntı kara devrim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://tr.aliexpress.com/item/R1B1-...9999.14.1XIHJo

en iyi çözüm bu arkadaşlar siparişimi verdim bekliyorum çakmaklıktan elektrik alınarak el freninin oraya yapacağım
    bunu 4 ay önce sipariş verdim ve gelmeyince iade edip paramı geri aldım. umarım seninki gelir. en güzel çözüm bu alet.

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç Telefon Tutucu Tutacağı Kaydırmaz Pad Şarj Cihazı - n11.com

bende bunu aldım

çok güzel bi ürün cama tutturulan modeller güneşten etkileniyor yada kullanışlı olmuyordu telefon büyük olunca seçenek az oluyor tavsiye ederim şarj sistemide mevcut
    güzel bir aparat ancak bizdeki sorun çakmaklıktaki bağlantı aparatı orda durmuyor sürekli atıyor bağlantıyı kesiyor. yoksa bu çok güzel bişeymiş güle güle kullan.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

yok hocam ben A101 den 2 amper şarj edebilen çift çıkışlı çakmaklığa giren şarj kafası aldım bunun kablosunuda ona taktım hiç sıkıntı falan yaşamadım şimdiye kadar
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

süleyman Ş
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    TR

Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hocam ben A101 den 2 amper şarj edebilen çift çıkışlı çakmaklığa giren şarj kafası aldım bunun kablosunuda ona taktım hiç sıkıntı falan yaşamadım şimdiye kadar
    aynı 101 drn bende aldım kullandım ama benim çakmaklıktan sürekli atıyor. çakmağımı değiştirsem daha derin olan bişi taksam.

cenk cenk
    acemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 22

ben çinden kablolu olanı aldım sonra taktırmaya üşendim, hb'den bu aleti aldım fena değil eskisi kadar atmıyor.
    Bludfire 2'Li Aliminyum Usb 5V Power Çevirici Araç Çakmak Fiyatı

elin çarpmadıkça şarj ediyor boyu kısa olduğu için çakmaklığa tam uyuyor, beğenmezseniz iade edersiniz.
    çinden aldığımı da takıcam ama kabloları kesmeden bir yöntem arıyorum

.. ..
    Rengi
    Evo Beyaz

Eski konuları karıştırırken gördüm birisi bu ürünü denemiş ve tam oturuyormuş. sipariş verdim ben de.. gelince sonucu da yazarım

ürün linki: Runtime Error

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Alıntı khanjar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski konuları karıştırırken gördüm birisi bu ürünü denemiş ve tam oturuyormuş. sipariş verdim ben de.. gelince sonucu da yazarım

İlan sayfasını incelerken bu ürünü gördüm. Gerçekten çok güzel ve fonksiyonel. Buradan hiç alış veriş yapmadım. Ama bu ürün alınır.
    https://www.dx.com/p/car-12v-24v-dig...7#.WI84mKCjPqC
    <strong><i>Eklenmiş küçük resimler</i></strong><br/><br/> Eklenmiş küçük resimler

-sku_420877_1.jpg  

.. ..
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı Ezeldenberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlan sayfasını incelerken bu ürünü gördüm. Gerçekten çok güzel ve fonksiyonel. Buradan hiç alış veriş yapmadım. Ama bu ürün alınır.
    https://www.dx.com/p/car-12v-24v-dig...7#.WI84mKCjPqC
    evet güzele benziyor ama bizim cakmakliga tam oturur mu diye tereddüt ediyor insan

ibrahim Türkaslan
    Ibrahimtrksln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

https://m.n11.com/profesyonel-blueto...g&gclsrc=aw.ds bende bunu aldım çıkmıyor yerinden ve Bluetooth lu telefona bağlıyor şarkı dinliyorum ayrıca telefonu jarz etmesi mükemmel

EMRE KUMRU
    GPEMREE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186
    Edilen teşekkür: 157

Alıntı khanjar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende bu urunu kullaniyorum. Sikinti yok.

Kemaltiz Turkey
    Kemaltiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Plaka
    Sales
    Edilen teşekkür: 0

Apple yeni &#231;&#246;kertme telefonu modeli iPhone 11 yi ge&#231;tiğimiz g&#252;nlerde kullanıcıların beğenisine sundu. Yepyeni bir tasar &#231;izim ve son uygulayım bilimi ile donatılmış iPhone 11 kılıf modelleri &#246;zellikle Apple kullanıcıları aracılığıyla kocaman bir rağbet ile alınlandı. Bilindiği &#252;zere bu iki d&#252;r&#252;stıllı cep telefonu piyasaya &#231;ıktıktan sadece sonra &#231;&#246;kertme telefonu aksesuar &#252;reticileri bile bu cihazlara iyi aksesuar &#252;retimine sarrafiyeladılar ve katı &#231;ok farklı se&#231;enekteki &#231;&#246;kertme telefonu kılıflarını m&#252;şterilerin beğenilerine sundular.

Hen&#252;z zinde ve hen&#252;z esenlıklı bir hayat muhtevain spor şpeş! Spor yaparak hem elan fit hem de daha enerjik kalabilirsiniz. &#220;stelik spor yetiştirmek derunin semtılgının tersine rastgele bir spor salonuna eşya olmanıza da ister namevcut. Evde kullanabileceğiniz spor aletlerini satın alarak spor salonunu evinize taşıyabilirsiniz.

İnce, sıkıntısız ve kolay kavranabilen bu Apple tasarımı kılıf, ekstra koruma sağlarken iPhone&#160;11’in dide kızılıcı rengini &#246;n&#160;plana &#231;ıfamilyayor. Şeffaf polikarbon ve esnek TPU karışımı bir malzemeden &#252;retilen iPhone&#160;11&#160;muhtevain Şeffaf Kılıf, g&#252;venilir&#160;ve huzurlu bir his veriyor. Arkası dayanıklılık sağlamlayacak şekilde tasarlandı. Yanları&#160;ise hen&#252;z&#160;yavuz kavrayabilmeniz&#160;karınin d&#252;ğmelerin &#252;st&#252;ne tam oturan, hen&#252;z okşayıcı&#160;ve esnek&#160;bir malzemeden konstr&#252;ksiyonldı. Kablosuz olarak şarj&#160;eylemek istediğinizde kılıfı &#231;ıkarmadan iPhone’unuzu Qi&#160;sertifikalı şarj platformuna bırakabilirsiniz.

Kılıflar Kılıf modelleri midein telefon markanızı se&#231;erek pazare temellayabilirsiniz Apple

Kaldı ki, olağan Silikon ların da bu tesiri tam olarak saptama edilmiş bir yardım olmamakla bile bir şehir efsanesi olma yolunda ilerliyor.&#160;

Ben Geskin, yeni paradigma iPhone’ların tasavvurının keşif edildiği kadar olacağını ve isimlerinin ne olacağını g&#246;steren bir kılık paylaştı.

Akıllı telefonumuzu yanımızdan kocaoğlanrmadığımız, onunla yanında yatıp yan yana kalktığımız ve iş&#231;iliklerimizin &#231;oğunu onun &#252;zerinden hallettiğimiz teknoloji &#231;ağında se&#231;eceğimiz &#231;&#246;kertme telefon kılıfı, en azca d&#252;r&#252;stıllı telefonun kendisi derece &#246;nem taşır. Daim&#238; cihetımızda taşıdığımız, birtakım d&#246;nem cebimizde, kimi vakit &#231;antamızda tuttuğumuz ve farklı dış ortamlarda barındırdığımız cep telefonu derunin gerekli olan korumayı sağlamak bayağı &#246;nemlidir.

Onaylı askeri sınıf himaye ile &#231;ift katmanlı &#246;rg&#252;ya sahiptir. Esnek TPU şok emilimini sağlamlarken demir PC, kabuk telefonunuzu darbelere karşı korur.

Kredi ana&#231;ına taksit ve peşin &#246;demelerle istediğiniz devir ger&#231;ekleştirme edebilirsiniz. Apple iPhone 11 kılıfları ciğerin her &#231;ağ y&#246;nındayız. Apple iPhone 11 temizıllı telefon kılıflarını bileğmeslektirerek giymek karınin hoppadak bize ulaşın ve sipariş verin.

&#231;&#246;kertme telefonu aksesuarları bağırsakin tasarlanan &#252;r&#252;nler ortada şarj aletleri de &#246;nemli bir durum cirim. Telefonun kullanılabilir halde kalması bağırsakin m&#252;stelzim enerjiyi bataryaya iblağ etmek amacı ile kullanılan şarj aletleri farklı &#246;zelliklere sahiptir. Standart ve hızlı se&#231;enekleri k&#226;in şarj aletlerinin bunlara ulama olarak taşınabilir se&#231;enekleri bile bulunmaktadır.

Yorumlarda markaların ticari krediını zedeleyici, karalayıcı ve rastgele bir şekilde ticari zarara minval a&#231;abilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Apple aracılığıyla iPhone 11’i tamamlaması karınin tasarlanan silikon kılıf, seda&#160;d&#252;ğmelerine, cephe d&#252;ğmeye&#160;ve telefonunuzun meyyal kenarlarına tam oturuyor&#160;ve ekstra s&#246;zınlık yaratmıyor. İ&#231; kısımdaki hafif mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumanıza yardımcı&#160;oluyor. Yumuşak dokulu&#160;ve ipeksi silikon dış y&#252;zeyse elinizde harika&#160;bir his yaratıyor.

&#246;b&#252;r bazı &#231;erezler bile sitemizi geliştirmek ve bizim doğrultuımızdan veya salahiyetli hizmet sağlayanlarımız tarafından size alaka meydanınıza bakarak reklamların sunulması i&#231;in kullanılmaktadır. Detaylı olgun sinein Mahremiyet Politikası, &#199;erez Politikası ve Tenvir metnini inceleyebilirsiniz.

Bazı temizıllı telefonlar tasarım itibariyle &#246;yle rebabi ve narindir ki, elinizde tuttuğunuzda muazzam bir hafiflik hissi yaratır. Zımnında siz bile telefona fazladan kılıf ilaveten onu lafınlaştırmak ve ağırlaştırmak istemezsiniz. &#214;te taraftan telefonunuzu oluşabilecek &#231;arpış ve &#231;iziklere karşı bir şekilde korumanız gerekir.

Bu yalabık cep telefonu aksesuarlarını siz saygınlık m&#252;şterilerimize her ahit en normal hediye politikası ile sizlerle buluşturmak en &#246;nemli hedefimiz olmuşdolaşma. Kullanmakta baş&#252;st&#252;neğunuz cihazlar ve &#231;&#246;kertme telefonu aksesuarları ile her devir anlı şanlı haberler almanız dileği ile...

iPhone 11 Kılıf
    https://www.teleplus.com.tr/