Sayfa 1/2 12 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Opet Mağduru

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

Standart Opet Mağduru

yav bıktım artık şu opetten 16 aydır opetten mazot alıyorum her seferinde bir problem çıkıyor yok pompa bozukmuş,yok pos makinesi arızalıymış nakit verin,fulleyelim fulleyelim dırdır.....yatağan-milasla didim arası sağ tarafta bi opet yok.zor vardım po dan mazot aldım mecburen ,elemanları sanki fiat ve ford arabası olanlara beleş yakıt veriyolarmış gibi davranıyolar yakınımda 3 adet opet var hepsi aynı.promosyonları zorla veriyolar duyuyorum bazılarına çifter çifter veriyolarmış...........vs.vs........... garanti bitince bir daha opetten bişey almam zaten arıza yapsa masrafları karşılayaçaklarını hiç zannetmiyorum....
    Konu gogigogi tarafından (26/07/2007 Saat 09:08 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime hatası

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

aynen kardeşim bende opet ten hayatta almam

shell,bp dururken zor

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

bende ne biliyim opet daha sıcak geliyor demekki benzinlikten benzinliğe değişiyor

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

Bana son bir haftada kazı kazandan iki kere mike ve peluş çıktı opette.Bu aralar şanslıyım ama garantim bitince Totalden almayı düşünüyorum.

Ertan Kara
    heartfever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 6

opete ben de sinir oluyorum. shell den şaşmıyorum.

Onur Gönülkirmaz
    Reddline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 by 5955
    Edilen teşekkür: 21

opet shell hepsi aynı en iyisi güvendiğin bir istasyondan almak önemli olan o bence. adapazarı opetten alıyorum araba resmen gitmiyor, istanbula giderken otobandan alıyorum mehmetçik vakfının istasyonu orası adeda uçak sanırım kaçak olmayan sayılı yerlerden

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

hocam dediğiniz gibi opetin bu zararı ödeyeceği meçhul.ford ta bir abimiz 60000 km boyunca hep aynı opet istasyonundan yakıtını almış ama ona bile arızada aylarca uğraştırmışlardı.bizim yakıtımız temiz bizden kaynaklanmıyor diye.sizler için olumsuz durumda ne olur bilemem.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

mustafa vural
    M.Tolga multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 cjs
    Edilen teşekkür: 96

Ben Totalden başka eurodiesel kullanmam, fransız malı ama aracımda şimdiye kadar hiç sorun çıkmadı (62.000km boyunca) başka yerden de almayı düşünmüyorum, PO ve Opet ile kıyaladığımda da ortalama yakıt tüketiminin total ile daha düşük olduğunu gördüm(BP ile Total kanımca çok yakın kalitede). Zaten arızanın yakıt sebepli olduğunu ispat edebilirseniz kanunen de karşı taraf hasarınızı ödemek zorunda. Bu Opet kampanyası vs. hep ticari tuzak. Ben kendimce en kaliteli olduğuna inandığım yakıtı kullanıyorum. O da şu anda bana göre Total Eurodiesel...

Mustafa İŞLER
    mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

Arkadaşlar isim vermeyim zengin bir arkadaşımın babasının petrol istasyonu var .kaçak mazot getirtip içine kükürt oranını düşüren bir madde koyuyorlar ve kaliteli dizel olarak satıyorlarmış.Birinci ağızdan duydum.Ortalık dolu dikkat etmek lazım

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Bu Opet olayının tamamen Koç'un satış stratejisi olduğunu anlamayan yoktur herhalde.En önemlisi güvendiğin yerden almak o kadar.

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar isim vermeyim zengin bir arkadaşımın babasının petrol istasyonu var .kaçak mazot getirtip içine kükürt oranını düşüren bir madde koyuyorlar ve kaliteli dizel olarak satıyorlarmış.Birinci ağızdan duydum.Ortalık dolu dikkat etmek lazım

zaten bu olay aleni aslında genelde herkesin bildiği bişi ama... bende duymuştum buna benzer bişi... işte bu kaçak mazotla ilgiliydi... işte bu işle uğraşan mafyalar bazı benzin istasyonlarına kota koyuyorlarımı benden şu kadar kaçak mazot alıcaksın diye... ve katkı tabi kar uğruna yapılan katkı maddeleri solvent ve buna bezer katkı maddeleri bu ülkede biç ok şeyde olduğu gibi bundada çarpık düzen var malesef... şahsen opete güvenmiyorum çünkü ciddi ora<nda şikayet var... kaldiki zaten mazot kaynaklı bir sorun olduğunda bunu belgeleyebilirsen tüketici kanunlarında ayıplı mal olarak sayılıyo ve gerekli haklara sahibiz... bu bi pazarlama stratejisi...
    Konu ufukbzk84 tarafından (26/07/2007 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

12. 26/07/2007, 17:36

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Bence esas önemli olan markadan ziyade istasyon.Ben sürekli Opetten alıyorum (Aynı yerden) ve memnunum...

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

arkadaşlar bu Opet olayının bir zorunluluk olmadığını başka bir başlıkta da söylemiştim. ben bırakalı çok oluyor Opeti. Şu an Shell i kullanıyorum, çok da memnunum. o yüzden başınızı boş yere ağrıtmayın...

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı pascal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu Opet olayının bir zorunluluk olmadığını başka bir başlıkta da söylemiştim. ben bırakalı çok oluyor Opeti. Şu an Shell i kullanıyorum, çok da memnunum. o yüzden başınızı boş yere ağrıtmayın...
    +111111
    Zorunlu değil! Sadece yakıt güvencesi olduğu için tavsiye ediliyor!..

Fatih Antep
    NesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 BF 8191
    Edilen teşekkür: 108

Herkes yakıt güvencesi için kullanıyorda. Hiç yakıttan dolayı zararı opet tarafından karşılanan arkadaşımıza denk gelmedim. Basit promosyonları dahi kullanamıyoruz. kazı kazan yerine sms atılan kartlar veriliyor.600 gr lık deterjanı dahi bazen istiyerek alıyoruz . Yakıtta problem yok bana göre ama hizmet sınıfta kaldı. En önemlisi YGS çalışıyormu kullanan oldumu.

Deniz Akan
    Denizzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

yapılması gereken tek şey markaya önem vermeden güvendiğiniz bir istasyon bulup depoyu ordan doldurmak...

dayım tofaşta çalışıyor ve şirket arabası kullanıyor...bundan çok çok sene önce dayımı ziyarete gittiğimde, benzini petrol ofisinden alıyordu (ordan alması gerekiyor, o zamanlar opet falan yoktu henüz sanırım)...neyse bu petrol ofisi o kadar eski külüstür bir istasyon ki anlatamam size, göstergeler bile dijital değil, bazı araçlardaki km sayacı gibi rakamlar atıyor depo doldukça...çok rahat 70li yıllara ait dizi, film vs çekilebilir...

aynı po istasyonunun karşısında da, ışıl ışıl bir shell birkaç km uzaktan gözünüzü alıyor, tertemiz, pırıl pırıl, aletler cillop gibi, yepyeni...şimdi siz hangi istasyondan alırdınız ??? fantezi yapıp po'dan da alabilirsiniz tabii

ama inanın hiç fark etmez...çünkü her iki istasyonun da sahibi aynı olup, aynı benzini kullanıyorlarmış...hadi bakalım...
    "Muhterem milletime tavsiyem odur ki, sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki ve vicdanındaki cevher-i asliyi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an vazgeçmesin!"

M.K.Atatürk

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

peki deniz kardeş adam neden böle yapıo birine önem verip birine önem vermiyo sonuçta ikisinide aynı şekilde yapması gerekmiyomu... kendi pazarlama straterjisi için...
    2007 Grande Punto Dynamic 1.3 75 hp Titanyum Gri ...

Onur Gönülkirmaz
    Reddline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 by 5955
    Edilen teşekkür: 21

lanet olsun opet e aracım opet yakıtları yüzünden yolda kaldı!!!!
    allahtan garantiden temizlendi fakat yine aynısı olacak buna bir çözüm bulmalıyız.

Adem Tombak
    atombak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BB 0118
    Edilen teşekkür: 14

Alıntı NesT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes yakıt güvencesi için kullanıyorda. Hiç yakıttan dolayı zararı opet tarafından karşılanan arkadaşımıza denk gelmedim. Basit promosyonları dahi kullanamıyoruz. kazı kazan yerine sms atılan kartlar veriliyor.600 gr lık deterjanı dahi bazen istiyerek alıyoruz . Yakıtta problem yok bana göre ama hizmet sınıfta kaldı. En önemlisi YGS çalışıyormu kullanan oldumu.
    YGS dediğin sanırım otobilim,ben 15 gün önce kayıt olup aldım ama bununla ilgili gerek pompacıların gerek ofis içinde çalışan elamanların yeteri kadar bilgisi yok ayrıca promosyon ürünleri vermemek için salaga da yatıyorlar. Örneğin ben İstanbul yolu Eryaman -Hipodrom ayırımındaki Opet ten ilk defa otobilim i kullandım;
    1)Kampanya ürünü olan deterjanı yakıtı otobilimden aldıgım için veremezlermiş,
    2)Yakıt güvencesi için kullanılan Opet Kartı postan çekmeye gerek yokmuş,
    Ayrıca telefonuma gelmesi gereken sms uyarısı gelmedi...Eve gelince hemen müşteri hizmetlerini aradım..1) Kampanya ürünümü alabiliyormuşum ve her türlü kampanyadan yararlanabiliyormuşum(Ertesi gün arandım ilgili bayi ve saha görevlisi uyarılmış hediye ürünü alabileceğim söylendi..bidaha kim gider ki muhtaçmışız gibi 'ben geldim verin detarjanımı' mı diyeceğiz? )
    2)Yakıt güvencesi için Opet kartın ya İçeriye ofise gidilip Postan çekilmesi gerekiyormuş yada internetten kendimiz YGS bilgilerini girebiliyormuşuz.( Dolayısıyla Otobilimin tek avantajı olan zaman kaybı ve arabadan çıkmadan hizmet alabilme olayıda kendi kendini çürütmüş oluyor.Eğer yakıt güvence ile işi olmayan kullanırsa rahatlığını görebilir o ayrı)

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +111111
    Zorunlu değil! Sadece yakıt güvencesi olduğu için tavsiye ediliyor!..
    biliyorum abi işte ben de onu demeye çalışıyorum. shell de bu güwenceyi weriyo

Sayfa 1/2 12 SonSon