Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 21 ile 32 arası

Konu: Gp Almak Istiyorum Lütfen Yardim

Özgür Erkek
    spritetale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Arkadaşlar, cumartesi Birmot'a gidiyorum. Onlar beni tam aydınlatamadı gibi geldi. Bir de size sorayım. EBD, ASR, MSR, HBA özellikleri 1.4 95HP Dynamic Düz vites versiyonda mevcut mudur? Fiat sitesinde de karışıklık varmış gibi geldi anlamadım. Bir de Hillholder sadeceotomatik vites için mi geçerli? Teşekkürler... İstediğim modelde özellikle de EBD+ASR varsa verdim gitti vallahi siparişi...

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

İstediğin özellikler mevcuttur.

hayırlı olsun.güle güle kullan

A. K.
    nasrettinhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı spritetale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, cumartesi Birmot'a gidiyorum. Onlar beni tam aydınlatamadı gibi geldi. Bir de size sorayım. EBD, ASR, MSR, HBA özellikleri 1.4 95HP Dynamic Düz vites versiyonda mevcut mudur? Fiat sitesinde de karışıklık varmış gibi geldi anlamadım. Bir de Hillholder sadeceotomatik vites için mi geçerli? Teşekkürler... İstediğim modelde özellikle de EBD+ASR varsa verdim gitti vallahi siparişi...
    Saydıklarının hepsi var...Yalnız yazdığın EBD tüm gp lerde standart ...yanılmıyorsam sen ESP demek istedin...Sen yine de bu bilgileri Birmot a onaylat...
    Konu nasrettinhoca tarafından (27/07/2007 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.

Tarık Taşkıran
    paradiseLost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Skydome u unutmuşsunuz kesinlikle skydome lu olsun.

Özgür Erkek
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Evet EBD standart sanırım. Ben ESP+ASR demek istemiştim. Neyse onlara da onaylatıp sonucu sizlerle paylaşırım. herkese teşekkürler

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Evet EBD standart sanırım. Ben ESP+ASR demek istemiştim. Neyse onlara da onaylatıp sonucu sizlerle paylaşırım. herkese teşekkürler
    2007 modelden itibaren starjet 95hp ve multijet 90hp'lerde güvenli paketi standart oldu. saydıklarınızın hepsi var. siparişinizi verebilirsiniz hehe

Özgür Erkek
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Mutlu Test izlenimleri

Arkadaşlar,

Haftasonu Birmot'a gidip 1.3 dizel 75 Hp Active ile test sürüşü yaptım.
    İzlenimlerimi paylaşmak istedim:

1.Frenler oldukça hassas; dokunur dokunmaz tepki veriyor. Alışmak zaman alacak.
    2.Arka koltuk diz mesafesi haliyle biraz kısıtlı.
    3.Dikiz aynaları çok iyi görüntü veriyor, ama arka cam biraz küçük.
    4.Araba gaza basınca çabuk tepki veriyor; fakat hızlanma yavaş.
    5.City fonkdiyonu park etmede çok büyük kolaylık.
    6.Hakimiyet kolay, sürüş rahatsız etmiyor.Tek sorun aracın burnunu görememek.
    7.Müzik sistemi ve direksiyondan kontrol tatmin edici.

SONUÇ = Bazı eksiklere rağmen standardın üzerinde diyebilirim. (Dynamic tabi daha da güzel)

Bu arada biraz daha bekleyip Ağustos yada Eylül'de sipariş vermeye karar verdim. Stokları bitirmek için fiyatları düşürecekler gibi. Hem 1-2 milyar daha peşinat olur.

Bir de dikkat ettim de 1.4 95HP benzinli Dynamic ile 1.3 75 HP dizel Dynamic arasında 1,5 milyar fark var. Dizel'in yüksek torku ve ekonomisi düşünülürse bu da mantıklı bir tercih. Varsın ESP de olmasın.

Siz ne dersiniz, yorumlarınızı bekliyorum. Bahsettiğim dizel şehirlerarası yolda da iyi mi, benzinliye göre performansı nasıldır? Tüketimi ise çok az sanırım.

doĞuş kaRa
    ACTOROFTHEROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 DK 730
    Edilen teşekkür: 67

bence dieseL performans kotu diiL we cok ekonomik.

onur çıtak
    internetonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar bende 2008 gp almak istiyorum siteye yeni üye oldum.Palio yeter bana şimdilik ikinci el dizel palio düşünüyordum sıfırlarınıda incelemk istedim ve yeni palio solelerin kapı döşemeleri hiç hoşuma gitmedi.sonra gözüm gpye takıldı ve baktım gerçekten aşık oldum araca.hemde paliola arasında fiyat farkı çok az.fakat palio yaklaşık 10yıldır piyasada ve çok tutulan ikinci eli olan bi araç.acaba gpnin piyası ne halde bileniniz varmı sonradan satarken falan sıkıntı yaşarmıyız yada kullanımda bi sıkıntı olurmu.şimdiden teşekkürler

OĞUZHAN ÜLGEN
    MACHINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EF 3797
    Edilen teşekkür: 22

Arkadaşlar,

Haftasonu Birmot'a gidip 1.3 dizel 75 Hp Active ile test sürüşü yaptım.
    İzlenimlerimi paylaşmak istedim:

1.Frenler oldukça hassas; dokunur dokunmaz tepki veriyor. Alışmak zaman alacak.
    2.Arka koltuk diz mesafesi haliyle biraz kısıtlı.
    3.Dikiz aynaları çok iyi görüntü veriyor, ama arka cam biraz küçük.
    4.Araba gaza basınca çabuk tepki veriyor; fakat hızlanma yavaş.
    5.City fonkdiyonu park etmede çok büyük kolaylık.
    6.Hakimiyet kolay, sürüş rahatsız etmiyor.Tek sorun aracın burnunu görememek.
    7.Müzik sistemi ve direksiyondan kontrol tatmin edici.

SONUÇ = Bazı eksiklere rağmen standardın üzerinde diyebilirim. (Dynamic tabi daha da güzel)

Bu arada biraz daha bekleyip Ağustos yada Eylül'de sipariş vermeye karar verdim. Stokları bitirmek için fiyatları düşürecekler gibi. Hem 1-2 milyar daha peşinat olur.

Bir de dikkat ettim de 1.4 95HP benzinli Dynamic ile 1.3 75 HP dizel Dynamic arasında 1,5 milyar fark var. Dizel'in yüksek torku ve ekonomisi düşünülürse bu da mantıklı bir tercih. Varsın ESP de olmasın.

Siz ne dersiniz, yorumlarınızı bekliyorum. Bahsettiğim dizel şehirlerarası yolda da iyi mi, benzinliye göre performansı nasıldır? Tüketimi ise çok az sanırım.
    Frenler zamanla yumuşuyor sen ona değil GP sana alışıyor.Ben 3 kapılısını kullanıyorum araca 5 kişi bindiği halde hiç kimse arka koltuklardan şikayet etmedi.Kendi sınıfının bence en iyisi.Aracın burnuna zamanla alışırsın hatta köşeler kesik olduğundan park etmesi kolay.Ben şehir içi 100kmde 6.4-6.5 lt yakıyorum ve 1 depo benzinle rahatlıkla 600kmyi geçiyorum.Dizel kullanan arkadaşlarıda site içinde bulabilirsin.Eğer 1 senede 30-35bin km yapacaksan dizel al.95hp ile 75hp elbette performans olarak farklı.Birde bu sıcaklarda klimayı kullandığınıda unutma.Ayrıca dizel 90hp ve benzinli 95hp lerdeki güvenlik paketi sadece ESPden ibaret değil mesela HILLHOLDER büyük rahatlık.Bu özellikler üst sınıf otomobillerin bazılarında yok bile.Ayrıca almışken konfor paketinide almanı tavsiye ederim.Bu arada yaptırabilirsen almn. jantları kendine hediye yaptırt. hehe! ne koparırsan kardır!

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı internetonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 2008 gp almak istiyorum siteye yeni üye oldum.Palio yeter bana şimdilik ikinci el dizel palio düşünüyordum sıfırlarınıda incelemk istedim ve yeni palio solelerin kapı döşemeleri hiç hoşuma gitmedi.sonra gözüm gpye takıldı ve baktım gerçekten aşık oldum araca.hemde paliola arasında fiyat farkı çok az.fakat palio yaklaşık 10yıldır piyasada ve çok tutulan ikinci eli olan bi araç.acaba gpnin piyası ne halde bileniniz varmı sonradan satarken falan sıkıntı yaşarmıyız yada kullanımda bi sıkıntı olurmu.şimdiden teşekkürler
    İki araçta aynı sınıfta yer alıyor olsa da GP Palio nun bir üst sınıfı gibi.Aradaki fiyat farkı gerçekten az dediğin gibi.GP Tr de tutulmuş bir araç.Palio yu ne kadar kolay satarsan GP yi de aynı şekilde satabilirsin ve değer kaybı Palio dan fazla olmaz GP nin, hayırlısı olsun...

hikmet şekerlioğlu
    şekerlioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    07kg993
    Edilen teşekkür: 662

tofaşın sitesinde grande puntolarla ilgili geniş bilgiler var aracın dış rengi,iç döşemeler hangi renk araçta hangi iç döşemeler var gibi,çok güzel resimler ve animasyonlar var bence oldukça yararlı olur

Sayfa 2/2 İlkİlk 12