Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İnsanlık öldü mü diye bir laf vardır. benimki az önce öldü!!

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Standart İnsanlık öldü mü diye bir laf vardır. benimki az önce öldü!!

Ara sokaktan yukarı tırmanıyorumyarıya geldim, sokak başında bir transit kafayı soktu ve durdu, solda da park eden araçlar arasında dar bir yer kalmış, ramazandır dedik bir iyilik yapalım, soktum burnumu oraya sellektör yaptım gel diye. adam geldi kafayı soktu gayet yeteri kadar alan var. Araç geçtikçe anamsız şekilde arkası araca yakşaşmaya başladı. En son çaat diye bir ses. Kafayı yicem. İndim hemen araçtan amaa adam uçmuş gitmiş sokağın dibine. Böğürdüm bi dünya ama, tınn.

Arka çamurluktaki, davlumbazın çıkıntıları vardır ya 1-2 mm tırnak gibi gözükür tamponun tekere bakan yerinde oranın üst kısmını kırmış 3-5cmlik yeri, sonrada tampana bir sıyrık açmış yarmadan.

Bu ..........(hayvanlar yazdım sonra sildim ne yazsam bilemiyorum) yüzünden insanlığımızı bir kenara koymaya da değmez. 2 tamponun 4 bir tarafı bu tarz sıtrıklarla dolu. Ne tuhaf bişi ya başkasının malına zarar veriyorsun ve hiç tınlamıyorsun. Ahirete de mi inanmıyorsun arkadaş!!!

2. Bu mesajı için 3 kişi celenlee'ye teşekkür etti:

fehmi ünlü
    WHITE EVO fhmnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    80 FU 2**
    Edilen teşekkür: 200

geçmiş olsun . Can sıkıcı bir durum. Siz insanlık yapıp yol veriyorsunuz adamIn yaptığına bakın. Insan hiç olmazsa durur birey varmı diye sorar merak eder.
    EVO 1.3 MJ DYNAMIC
    CHIP TUNNING

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Köpoğlusu

5. Bu mesajı için 3 kişi ibrahim06'ye teşekkür etti:

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Zararında değilim dediğim gibi, 3 tarafında sıyrık vardı 4. tarafta da oldu.
    İn bi bak! Bir özür dile yeter. Sadece paylaşmak istedim. İçim şişti

KADİR ŞAHİN
    kdrrshnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 74

geçmiş olsun trafikte hayvan çok bazılarınada iyilik yaramaz ama nerden bilcen işte

fuat coşar
    Fuat COŞAR fuatcosar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    60AZ955
    Edilen teşekkür: 44

çok can sıkıc bir durum geçmiş olsun kardeş..benim tamponlarımda aynı durumda daha 1 yıllık araç halbuki. kendim sürtsem bir yere bu kadar canım sıkılmaz. sen gözün bak adamın biri gelsin umursamazcadavranıp canını sıksın. gecende aravayı park ettim caddeye önde 1 tane R12 toros vardı. 5 dk olmadan geldimki çıkmaya çalışırken tanponun ucuyla çamurluğun birleşme noktasına çarpmıç hafiften göçürmüş. bir de demez mi abi hangi ara çektin bu arabayı buraya hiç görmedim diye. koskoca araba nasıl görünmez anlamadım aynaya hiç mi bakmazsın be adam.

Mehmet SOVUK
    Mehmet SOVUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

Gecmis olsun, Allah beterinden korusun.
    Avcılar - Istanbul

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

küfür etsem olmayacak...susarsam da gönül razı değil...ne desem bilemedim...
    Keyif BMW'Dir...

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Geçmiş olsun kardeşim. Bu şehirde awm otoparkına gayet nizami şekilde bıraktığın arabayı yumruk kadar göçükle bulabiliyorsun. Sokakların darlığına, taksicisine,minibüsçüsüne,kangoocu, doblocusuna belli ki çare yok. O yüzden sıkma canını. Bazen kendimi zorlayıp daha iyi bir araç almadığımıa seviniyorum. İnsan vicdan azabından gider erkenden alimallah...

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Maddi sıkıntılar ve saygı yitirilmiş durumuda eklenince bırakın durup bakmayı adamı yakalasan belkide benim yaptığım ne malum diyecekti...Araçlarımızın korunması gözetilmesi için artık Allahtan başka sığınacak yerimiz kalmadı...Dünden kalma bir anım var tam yeri sanırım...Eskişehirde 5 dakikalık bir işim var diye yol kenarına bulabildiğim bir boşluğa sığıştım, 5 dakikada da geldim, bir özürlü aracı önümde mevcut olan cebe girmiş yazık zar zor kapıdan çıkmaya çalışıyodu hemen çekeyim dedim yok kardeşim dedi 3 araba arkanda özürlü yeri var ama orasınıda doldurmuşlar bak bu halimle yürümek zorunda kalıyorum dedi ve gitti ama adam camını açık unuttu bende sonradan fark ettim baktım baktım yok hadi dedim biraz bekliyeyim tam o sırada bu adamın aracının arkasında bekleyen biri var onunda yanına bir kişi geldi bekleyen hemen dediki şuna baka arabayı nasıl park etmiş bunları asacaksın hiç saygı kalmamış kimseye ********ler diye konuştu gittiler dona kaldım orada park eden özürlü ve onun parketmesi gereken yere parkettikleri için adamın söylendiği yere bırakmak zorunda kalmıştı arabasını ama görmeyen gözler ve düşünemeyen bir beyin herşeyi altüst etti ve gitti artık bundan ne sonuç çıkarsa işte...Ha bu arada adamın camını bir şahitle kapattık (ön camları otomatik değildi allahtan) ne olur olmaz diye....Çok geçmiş olsun allah beterinden sakınsın...İnsanlık genede ölmesin ki hiç insan kalmadı dediğimiz ülkemizde çoğalsın düşünebilen saygı duyan ve seven insanlar çoğalsın...

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

söylenecek çok şey var ama... arabama bir şey olmaz mantığıyla geziyor bunlar... kasaya ne olursa olsun... diye düşünüyorlar... yazık olsun....

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

geçmiş olsun benzer durum bnmde başıma geldi kadının biri tampona surtup kaçmıstı. Ama birgun eskı kasalı sağlam bi araba ıle trafikte ne kadar okuz war hepsını sürtücem
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Genelde şehiriçi dolmuşları trafikte birisinin arabasına vururmuyum fazla yanaşmayım endişesi olmadan istedikleri gibi solama yapıp istedikleri gibi başka araçları sıkıştırarak kullanıyorlar.

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Geçmiş olsun...Ben herşeyde vardır bir hayır diye bakıyorum bu olaylara..Belki o olay olmasa daha büyük bir olay başınıza gelebilirdi..Örnek veriyim,bir gün abimle beraber balıktan dönüyoruz yol boş tabi biraz basıyoruz,sonra aniden bir Jeep geri geri önümüze çıkıyor bizde aniden fren yapıp yavaşlıyoruz o an adama küfür etmek geliyor içimden ama neyse diyip yola devam ederken herzaman geçtiğimiz düzgün yola öyle bir kasis yapmışlarki inanki o jeep olmasa o hızla o tümseğe girmeyi hiç düşünemiyorum ki,normal hızda bile zıplattı bizi...Sonra o jeep olmasa diye aklımdan geçti ve 2 dakika önce küfür etmek istediğim kişiye bu kez teşekkür ediyorum içimden...Belki size alakasız gelicek ama ben herşeyde bir hayrın olduguna zaten inanıyordum o jeep te tasdikli oldu..(Hayır ve şerrin Allahtan geldiğine inanmak)..Bunu sık sık aklımaza getirmek gerek..

Yağız Karadeniz
    CoachK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 68

Hata sende ne diye iyilik yapıyorsun ki ? Onlar eskidenmis, iyilik yap denize at... Gidiceksin dibine kadar giricen, bağırırsan tartışırsan saygı görürsün yoksa daha çok kaportaci dolaşırsın. Bende aynı haltı yedim, bnm tampon da aynı vaziyette çizik dolu. Çağa ayak uydurmak lazım....

sedat yıldırım
    sedat06DF5649 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06DF5649
    Edilen teşekkür: 185

geçmiş olsun arkadaşım iyilik yapmıycaksın o adam ordan kafayı uzatıp geldiyse bile bile zaten iyiliği haketmemiş bende aynı hatayı yaptım zamanında arabama kasasını boydan boya taktı bildiğin kapıları yırrtı o yüzden yapmıycaksın naparsa yapsin mecbur geri geri tekrar çıkacak girdiği gibi.bunla geçmiş olsun.

Onur M
    levan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 130

furkan o zihniyette adam çok...yuvasının adresini vereyim istersen,yüzlerinden ben burdayım diyorlar,benzer konu burada tıkla

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Alıntı celenlee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ara sokaktan yukarı tırmanıyorumyarıya geldim, sokak başında bir transit kafayı soktu ve durdu, solda da park eden araçlar arasında dar bir yer kalmış, ramazandır dedik bir iyilik yapalım, soktum burnumu oraya sellektör yaptım gel diye. adam geldi kafayı soktu gayet yeteri kadar alan var. Araç geçtikçe anamsız şekilde arkası araca yakşaşmaya başladı. En son çaat diye bir ses. Kafayı yicem. İndim hemen araçtan amaa adam uçmuş gitmiş sokağın dibine. Böğürdüm bi dünya ama, tınn.

Arka çamurluktaki, davlumbazın çıkıntıları vardır ya 1-2 mm tırnak gibi gözükür tamponun tekere bakan yerinde oranın üst kısmını kırmış 3-5cmlik yeri, sonrada tampana bir sıyrık açmış yarmadan.

Bu ..........(hayvanlar yazdım sonra sildim ne yazsam bilemiyorum) yüzünden insanlığımızı bir kenara koymaya da değmez. 2 tamponun 4 bir tarafı bu tarz sıtrıklarla dolu. Ne tuhaf bişi ya başkasının malına zarar veriyorsun ve hiç tınlamıyorsun. Ahirete de mi inanmıyorsun arkadaş!!!
    Ben bunlarda Allah inancı olduğuna inanmıyorum. Bunlar .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........ La kardeşim hepimiz araba kullanıyoz. Vurabilirsin kaza yapabilirsin. Bunlar olur ama kaçmak ne yaa kaçmak.Çok sinirleniyorum kusura bakma.Geçende cuma namazına gittim kıldım arabyıda böyle bi duvarın yanına çektim. Noktaların içinde bahsettiğim vatandaşın biri böyle sürtmüş geçmiş buyur.... Naparsın. tabi namazda kazandığımız sevabıda ona verdik. Çok kötü bi gündü....
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

insan olmayan birisi için, siz, insanlığınızdan taaviz vermeyin.
    çok geçmiş olsun.

ahmt cihan ökke
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ahmetcihanokke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    06 ac 3860
    Edilen teşekkür: 48

aramıza hoşgeldin (bende çıkanlardanım).geçen istanbulda istinyeden dolmuşa bindim ben hayatımda böyle birşey görmedim sıkıştırmadık araç sürtmedik ayna kalmadı.ankarada olsa trafıkde kesin döverdim o adamı.en son biri indi arabadan dedi napıyosun.insanı şu günlerde bile çileden çıkarıyolar.buna şükür genede

Sayfa 1/2 12 SonSon