11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Sıfır araba sorunu

semih emanet
    okahinoTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 3

Standart Sıfır araba sorunu

belki yardımcı olabilecek vardır

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Kardeşim full var Full var ne demek istemiş.. 8 kere servise gitmiş gitmeyecekmiydi yani... BU adamı araştırın kesinlikle altında bi bit yeniği çıkar. Fiatı karalamak kolay....Almasaydın kardeşim.Zorlamı sattılar yakanamı yapıştılar...
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

semih emanet
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

hocam adam zaten zorla almamış gitmiş full olarak almış. yani araba alırken parayı bankaya yatırırsın dekontuyla gidersin arabanı alırsın ellerinde yoksa sipariş verirler araba ertesi günü gelir gider alırsın. adamda full diye alıyor ama araç full çıkmıyor itirazda bulunmasına rağmende bir cevap alamamış anlatmak istediği bu. lakin siz ne için bu kadar celallendiniz ben onu anlayamadım türkiye fiat sorumlusumusunuz yada fabrikaya ortakmısınız. adam maduriyetini belirtmiş. dünyanın en büyük şirketlerinde bile bu tarz şeyler oluyor işte. ben daha dikkatli olun diye böyle bir örnek verdim.

Tony Montana
    Ingegniere tonymontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 448

bunun bi de Caddy versiyonu vardı DSG problemi için. Ne yapalım yani VW ve Fiat almayalım mı?

semih emanet
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

hocam tabiki alıcaz imkanımız yetse keşke bugatti alsak. lakin parayı kimse sokakta bulmuyor. alış veriş yaparken bunlarıda göz önünde bulundurarak dikkat etmek gerek. bu aracın sahibi talihsiz bir olay yaşamış Allah hiç kimseye vermesin, bizler daha dikkatli olalım diye resimi paylaştım.

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim full var Full var ne demek istemiş.. 8 kere servise gitmiş gitmeyecekmiydi yani... BU adamı araştırın kesinlikle altında bi bit yeniği çıkar. Fiatı karalamak kolay....Almasaydın kardeşim.Zorlamı sattılar yakanamı yapıştılar...
    Bu zorlamı sattılar lafı bence pek yakışık almamış..Sonuçta,Hiçbir bayininde alıcıya sorunlu araç satmaya hakkı yok..Aracı satana kadar iyi davranma olayı malesef bizim ülkede çok oluyor..Peki aynı duruma siz düşseydiniz,''Bana bu aracı zorla satmadılar,yakama yapışmadılar''diyip çürümeye veya tüm masrafları cebinizden vermeye razımı olucaktınız...Hiçkimse aracın kötü çıkacağını bile bile araç almaz..

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

abi adam yerden göge kadar haklı ben olsam showroomun önüne cekerim arabayı onlar kaldırsınlar oradan arabayı yine cekerim ..
    olurmu öyle sacmalık ya sadece fiat icin konusulmuyor burada genel olarak bu beyaz esyada olur baska birseyde olur bu hakkını aramaktır bu verdigin paranın karsılıgını almak icin mucadeledir..
    ki bana arabayı full+full olarak satacaklar araba full olmayacak vay onların haline elimden gelen ne varsa yaparım acıkcası.. ki kronik olan bir sorun City sorununun giderilebilmesi icin bile müsterisinden bir miktar para isteyen bir firma ise bu hic gocunmadan elimden ne geliyorsa yaparım hic cekinmem... !

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zorlamı sattılar lafı bence pek yakışık almamış..Sonuçta,Hiçbir bayininde alıcıya sorunlu araç satmaya hakkı yok..Aracı satana kadar iyi davranma olayı malesef bizim ülkede çok oluyor..Peki aynı duruma siz düşseydiniz,''Bana bu aracı zorla satmadılar,yakama yapışmadılar''diyip çürümeye veya tüm masrafları cebinizden vermeye razımı olucaktınız...Hiçkimse aracın kötü çıkacağını bile bile araç almaz..
    Ben böyle düşünüyorum. Adamın yaptığıda ayıp. Firma sıkıntı yaratabilir. Hukuki çözümleri vardır. Sonuca bu şekilde ulaşmaya çalışırsan altında bi bit yeniği vardır.....Kusura bakma bilader.

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Siz neyi tartışıyorsunuz Allah aşkına ya????

Adamın servise neden gittiğini bile bilmiyoruz.
    Varsa bilen anlatsın.

*** Belki adam yokuşlarda kalkerken stop ediyor diye gitti 8 kere?? Açtı klimaya yokuşta kalkamadı belki.

**Full ne Full?? Bu aracın Full'ü ne adamın aldığı ne?? Yazmış mı bunları??
    Tespit dediği resmi mi ne belli değil hiç bişi.
    Mahkemeye verse, expert tespiet eder çatır çatır alırdı parasını. Bu ne iş peki?

Ortada bir branda var tarış dur. Olcak iş değil!!
    Konu celenlee tarafından (02/08/2012 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

Alıntı biancoangelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle düşünüyorum. Adamın yaptığıda ayıp. Firma sıkıntı yaratabilir. Hukuki çözümleri vardır. Sonuca bu şekilde ulaşmaya çalışırsan altında bi bit yeniği vardır.....Kusura bakma bilader.
    valla arkadasım bazı konularda kimseyi muhattap bulamıyorsun karsında insanları bu duruma düsürenler utansınlar bence...

ben hepsiburada.com'dan birsey almıstım alakasız birsey gönderdiler müsteri hizmetleri diye biryer yok aramadıgımız numara kalmadı müsteri hizmetleri denilen bölüm beni tam 39 dakika telefonda bekletti derdimi anlatacagım bir yer bulamadım.. adam zaten hukuki olarak ihtar falan yollamıs ama adamı pek kaale almamıslar anlasılan ne yapacaksın bi sekilde hakkını aramak istiyorsun.. bence haklı adam böyle yapmakla.. ( tabi orada yazdıgı gibiyse hersey!)

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı okahinoTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam adam zaten zorla almamış gitmiş full olarak almış. yani araba alırken parayı bankaya yatırırsın dekontuyla gidersin arabanı alırsın ellerinde yoksa sipariş verirler araba ertesi günü gelir gider alırsın. adamda full diye alıyor ama araç full çıkmıyor itirazda bulunmasına rağmende bir cevap alamamış anlatmak istediği bu. lakin siz ne için bu kadar celallendiniz ben onu anlayamadım türkiye fiat sorumlusumusunuz yada fabrikaya ortakmısınız. adam maduriyetini belirtmiş. dünyanın en büyük şirketlerinde bile bu tarz şeyler oluyor işte. ben daha dikkatli olun diye böyle bir örnek verdim.
    olaya celallenen yok. Normal yazı yazmakta celallenmekse konu açmıcaktınız. yada yazanların fikirlerine en fazla saygıyı göstercek kişi bu konu için sizsiniz. Yorumlara ''türkiye fiat sorumlusumusunuz yada fabrikaya ortakmısınız'' bu gibi entrikalı cümleler yazıp popülarite oluşturmak gibi bir amacınız yoktur umarım. Yine diyorum. Hiç bir firma zorla satmaz. Fakat ortada ayıplı bir mal varsa bunu hukuki yoldan halletmek en doğrusu olur. Hatalar elbette herkesi bulabilir. Mantıklı ve doğru çözümü aramak ve elde edemiyosakda artis artis hareketlere girişmek ergenlik sendromu yaşıyan birinin tutumuyla aynı olur. Lütfen madur olan kadar diğer tarafıda düşünmek lazım. Bu arada ben kamu sektöründe müdürüm. Fiat sorumlusu felan değilim. Kelimelerinizi biraz daha usuturplu kullanırsanız sevinirim.