Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Tjet alıyorum

ümitt üstt
    ümitjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Standart Tjet alıyorum

arkadaşlar aşağıda linkte bulunan aracı yarın görmeye gidiyorum.sahibi ile her konuda anlaştık.bi aksilik olmazsa yarın alıcam.aracı tabiki almadan önce yetkili servise götürüp baktırıcam.kazası boyası ve değişeni olmayan bir araçmış.yalnız 5664 e mesaj atınca 3250 liralık hasar kaydı çıkıyor.sahibine sordum kesinlikle böyle birşey olamayacağını istediğim servise gösterebileceğimi belirtti.yalnız tramer kaydına bakıyorum aracın hiçbir hasar kaydı çıkmıyor.bana çok entresan geldi.

sizler nedersiniz..

Fiat Punto Grande 1.4 T-jet Sport 2008 Model 27.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 30547179
    unutmaki ağzında bal olan arının
    kuyruğundada iğnesi vardır..

2. 10/05/2012, 17:46

Onur Ö.
    Kablonet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 60

Guzel gorunuyor umarim bi sorunu yoktur.

2 ile GT-I9100 cihazımdan gönderildi

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

çok güzel bir seçim;hasar kaydı gözüküyosa olmama gibi bir şansı yok,şimdiden hayırlı olsun..

ömer kabak
    Seat Leon stylance punt0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 142

5664 e pek güvenme derim bilmiyorum ben pek güvenmiyorum servise götür bence adamlar iyice baksınlar ok verirlerse al derim
    hos onlarada pek güven olmuyor ama iste..

bi tanıdık honda almıs bi kac sene önce arabayı satmaya karar vermis muayenesi gelmis aracın iste tüv e gitmis orada arabanın pert kaydı oldugunu ögrenmis servis alırken bu aracı alabilirsiniz sorunu yok demis kime güvenecegimizi bilmiyoruz ya

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Plaka pek önemli değil asıl önemli olan şase numarasıdır, mümkünse şase numarasından kontrol ettirin hem tramerden hem servisten neyi varsa çıkar. Sonrada tam bir ekspertize sokun.

Furkan Çolakoğlu
    frkn1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 49

İnşallah hıc bı sıkıntısı yoktur cok guzel gorunuyo,hayırlısıysa olsun
    2009 Grande Punto/2011 Linea/2012 Yenilenmiş Punto

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Ümit, tanıdık değilse (Hatta tanıdık bile olsa) yetkili serviste detaylıca baktır araca.Fotolardan güzel duruyor.Özellikler kısmında biraz abartı var ama

Bir de ilan 18 aylık,

Hayırlısı olsun...

Efe ERDEM
    efe_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

Ben de ona dıkkat ettım. İlan tarıhı kasım 2010 2 yıl olmus. Bı arac bu kadar uzun sure satılmamıssa mtlaka bıseyı vardr dıye dsunuyorum. Ayrıca aracta modıfıye var ve chıp uygulaması var motoru saglıklı mı acaba

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

hevesinizi kırmak istemem ancak t-jet'e 179 beygir verdirecek yazılım atmışlarsa o motoru yıpratmışlardır. 179 beygire kadar çıkartılan motorun hiç bir sahibi sıkıştırmadan kullanmaz. chip'i ne zaman yaptırmış öğrenin gerekirse daha makul bir güce çekerek devam edin. kat iptal ve son susturucu ile motor dayanıklı hale gelmez. neticede 120 beygire göre tasarlanmış ünite. Forumdaki Romeo_er'e danışabilirsiniz.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Belki dinamometre kaynaklı bir güçtür.Yani normalde daha az olabilir gücü.

Benim de tercihim hep orijinalden yana.Forumumuzda da satan arkadaşlar var.Bunlara bir bak istersen Ümit...

Efe ERDEM
    efe_erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

Zaten çipli araçlar motorun ömrünü kısaltıyor. Bunu her fırsatta soyluyorum. Aracın gucu arttıkca motorun urettıgı ısı enejısı de artıyor. O yuzden sadece çip takıp baska parca degstrmedıkce motor oldugundan cok daha fazla zorlanıyor. Zamanla bu motorlarda aşınma meydana gelıyor. Arac motorun urettıgı ısı enerjısını hareket enerjısıne cevırerek gıdıyor. O yuzden çip takıldıgında bazı parcaların da degısmesı gerekıyor.
    O yuzden modofıyelı arac satın alan arkadasların cok dkkatlı olması gerekıyor bu dogrultuda.

ümitt üstt
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

araç sahibi ile konuştuğumda aracı o zaman oylesine satılıklar bolumune koymuş piyasasını öğrenmek için ama satmamış dediği bu.
    179 hp olayı banada garip geldi sorduğumda 40 hp civarını chipten yaklaşık 29 hp civarıda kat iptalı egzost filtre orta boru downpipe ile elde edildi dedi
    bu kısım benim kafamda soru işareti olarak kaldı açıkcası bunlar çok yuksek değerler

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

renk beyaz ve sunroof gerçekten süper hocam..

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Benim orjinal modifiyesiz tjet var.sadece cam tavan yok siyah renk dusunurseniz pm atabilirsiniz

ümitt üstt
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim orjinal modifiyesiz tjet var.sadece cam tavan yok siyah renk dusunurseniz pm atabilirsiniz

aslında tek kapı düşüncem yoktu malum ufak 2 çocuğum var.
    ama beyaz+skydome+take off jant 3 lemesi beni benden alıyor.

Mehmet SOVUK
    Mehmet SOVUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 51

Ümit ikinci el araba işi biraz şansa kalıyor. Hani az para diğil? Bana kalırsa 1-2 donanımı eksik olsun ama sağlam araba olsun. Araçla baya bi oynanmış gibi, bu modifikasyonu yapan bi insan bu araçla esnaf esnaf gitmez. İyi düşün, ya çok iyi tanıdığın birinden al ya da bütçen elveriyorsa 0'ını al derim ben. Yine de karar senin tabi, ben sadece kendi düşüncelerimi paylaştım.
    Avcılar - Istanbul

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Forumdandı bu araç hatırlıyorum. Süper bi araç ama hala satılmamış. İlginç

Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Alıntı bora.sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir seçim;hasar kaydı gözüküyosa olmama gibi bir şansı yok,şimdiden hayırlı olsun..
    Alıntı punt0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5664 e pek güvenme derim bilmiyorum ben pek güvenmiyorum servise götür bence adamlar iyice baksınlar ok verirlerse al derim
    hos onlarada pek güven olmuyor ama iste..

bi tanıdık honda almıs bi kac sene önce arabayı satmaya karar vermis muayenesi gelmis aracın iste tüv e gitmis orada arabanın pert kaydı oldugunu ögrenmis servis alırken bu aracı alabilirsiniz sorunu yok demis kime güvenecegimizi bilmiyoruz ya
    Alıntı effect1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plaka pek önemli değil asıl önemli olan şase numarasıdır, mümkünse şase numarasından kontrol ettirin hem tramerden hem servisten neyi varsa çıkar. Sonrada tam bir ekspertize sokun.
    Alıntı frkn1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah hıc bı sıkıntısı yoktur cok guzel gorunuyo,hayırlısıysa olsun
    Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit, tanıdık değilse (Hatta tanıdık bile olsa) yetkili serviste detaylıca baktır araca.Fotolardan güzel duruyor.Özellikler kısmında biraz abartı var ama

Bir de ilan 18 aylık,

Hayırlısı olsun...
    Alıntı efe_erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ona dıkkat ettım. İlan tarıhı kasım 2010 2 yıl olmus. Bı arac bu kadar uzun sure satılmamıssa mtlaka bıseyı vardr dıye dsunuyorum. Ayrıca aracta modıfıye var ve chıp uygulaması var motoru saglıklı mı acaba
    Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hevesinizi kırmak istemem ancak t-jet'e 179 beygir verdirecek yazılım atmışlarsa o motoru yıpratmışlardır. 179 beygire kadar çıkartılan motorun hiç bir sahibi sıkıştırmadan kullanmaz. chip'i ne zaman yaptırmış öğrenin gerekirse daha makul bir güce çekerek devam edin. kat iptal ve son susturucu ile motor dayanıklı hale gelmez. neticede 120 beygire göre tasarlanmış ünite. Forumdaki Romeo_er'e danışabilirsiniz.
    Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki dinamometre kaynaklı bir güçtür.Yani normalde daha az olabilir gücü.

Benim de tercihim hep orijinalden yana.Forumumuzda da satan arkadaşlar var.Bunlara bir bak istersen Ümit...
    Alıntı efe_erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten çipli araçlar motorun ömrünü kısaltıyor. Bunu her fırsatta soyluyorum. Aracın gucu arttıkca motorun urettıgı ısı enejısı de artıyor. O yuzden sadece çip takıp baska parca degstrmedıkce motor oldugundan cok daha fazla zorlanıyor. Zamanla bu motorlarda aşınma meydana gelıyor. Arac motorun urettıgı ısı enerjısını hareket enerjısıne cevırerek gıdıyor. O yuzden çip takıldıgında bazı parcaların da degısmesı gerekıyor.
    O yuzden modofıyelı arac satın alan arkadasların cok dkkatlı olması gerekıyor bu dogrultuda.
    Alıntı ümitjet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç sahibi ile konuştuğumda aracı o zaman oylesine satılıklar bolumune koymuş piyasasını öğrenmek için ama satmamış dediği bu.
    179 hp olayı banada garip geldi sorduğumda 40 hp civarını chipten yaklaşık 29 hp civarıda kat iptalı egzost filtre orta boru downpipe ile elde edildi dedi
    bu kısım benim kafamda soru işareti olarak kaldı açıkcası bunlar çok yuksek değerler
    Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renk beyaz ve sunroof gerçekten süper hocam..
    Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet SOVUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit ikinci el araba işi biraz şansa kalıyor. Hani az para diğil? Bana kalırsa 1-2 donanımı eksik olsun ama sağlam araba olsun. Araçla baya bi oynanmış gibi, bu modifikasyonu yapan bi insan bu araçla esnaf esnaf gitmez. İyi düşün, ya çok iyi tanıdığın birinden al ya da bütçen elveriyorsa 0'ını al derim ben. Yine de karar senin tabi, ben sadece kendi düşüncelerimi paylaştım.
    Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdandı bu araç hatırlıyorum. Süper bi araç ama hala satılmamış. İlginç

msjlı ve ılanı gorunce arkadasdların yazdıklarını dusundum tamamen...ben olsam uzak durup orjınal bakardım...ama arac cok tatlı

Orkun Aksoy
    ABARTH OAGP1960 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 633

Alıntı ümitjet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aşağıda linkte bulunan aracı yarın görmeye gidiyorum.sahibi ile her konuda anlaştık.bi aksilik olmazsa yarın alıcam.aracı tabiki almadan önce yetkili servise götürüp baktırıcam.kazası boyası ve değişeni olmayan bir araçmış.yalnız 5664 e mesaj atınca 3250 liralık hasar kaydı çıkıyor.sahibine sordum kesinlikle böyle birşey olamayacağını istediğim servise gösterebileceğimi belirtti.yalnız tramer kaydına bakıyorum aracın hiçbir hasar kaydı çıkmıyor.bana çok entresan geldi.

sizler nedersiniz..

Fiat Punto Grande 1.4 T-jet Sport 2008 Model 27.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 30547179
    Sevgili kardeşim, stock 120 HP t-jet sadece yazılım ile hiçbir zaman 180 HP veremez, bu güçleri ancak bir üst stage turbo uygulaması ve yazılım ile alabilirsinizki bu, benim satmaya karar verdiğim t-jet imin şu an üzerindeki set-up dır, söz konusu araçta sanırım bir dyno veri problemi var, stock 120 HP lik t-jet sadece yazılımla en çok 150 HP güce ulaşabilir. Benim aracımın 180-200 HP lik teknik donanımını garaj kısmında t-jet sport başlığı ile görebilirsiniz. Şunu da belirteyimki, bilinçli yapılan modifikasyonlarla 200 HP üzeri güçlere çıkmak ve sorunsuz kullanmak münkün bu makineleri ve ayrıca özellikle Avrupa'da da örneklerini görebilirsiniz.
    Konu OAGP1960 tarafından (10/05/2012 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.

GURUR DEMİR
    GRDEDE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 624

Genç kardeşim sadece uzak dur diyorum.Hayırlısı olur inş.
    1.4,120hp,tjet,emotion,duolojik,skydome,teknopaket ,GRDEDEpaket,BEYAZ BRAVO

Tehlikeli olan sürat değil ,KONTROLSÜZLÜK tür.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon