19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Pasta & cila hakkında

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Standart Pasta & cila hakkında

arkadaşlar merhaba

bugün sahibinden.com'da gezerken 50 tl ye pasta cila yapıldığı ile ilgili bir ilan gördüm.Telefon açtım ve bilgi aldım.Gerçekten 50 tl ye kendi yerinizde meguiars kullanarak pasta cila işi yaptığını anlattı.Sadece 1.kattan aşağı elektriği uzatacağım.30 tl daha verirsem boya korumada yapabileceğini söyledi.

yarın sabah için randevulaştık.Gelip pasta cila atacak.Fiyat bu kadar uygun olunca işkillendim.Dikkat etmem gereken bişey varmıdır?
    Memnun kalırsam özellikle anadolu yakasında oturanlara tavsiye edeceğim.

Kamuran Öztekin
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. MALAGUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 0

....
    Konu MALAGUT tarafından (01/05/2012 Saat 01:31 ) değiştirilmiştir.

KEYA KEYA
    DarknessFall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 103

aracınızın başında durun , temkinli olun korkacak birşey yok. adam belkide ciddi ciddi yapıyor bu işi. flaşlı bir foto.makinesi ile aracınız kaput tavan kapı gibi bölgelerinden 15 cm yakından flaşlı çekimler yapın. kılcal vs.. çizikleri göreceksiniz. adam uygulamayı yaptıktan sonra tekrar çekin çizikler yok olmuş yada ciddi azalma varsa sonuna kadar haketmiştir parasını

cihan juventude
    juventude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 16

gerçekten o markayı kullanıyorlarsa o markanın iyi olduğunu duyduk. inşallah tahmin ettiğiniz gibi olur.
    2010 Beyaz Punto Evo 1.4 77hp Fire Dualogic Dynamic + Skydome + Asistkit + Güvenlikkit +Popkit + Bordo

Baran --
    Yagmuradam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 43

Gezerek amatör olarak iş yapıyorsa ve sonuçları güzelse parasını hak ediyor demektir. Malzeme olarak 15 tl gibi bir masraf yapar. Gerisi gelip gitme ve işçilik.

Benim kişisel olarak girmeyi düşündüğüm işlerden birisi. Araba işinde iyi para var

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

şimdi işlem bitti ve usta gitti.Gözlemlediğim kadarıyla temiz çalışıyor plastik aksamları bantladı.Ben 1.kattan elektrik kablosunu uzattım gerisini o halletti.Meguiarsın şişeleriyle geldi ama o markayı kullandığını sanmıyorum.Bence daha önceden doldurmuş Ama genel olarak çok memnun kaldım dışarda 150-200tl ye yaptıracağınız işlemi 50 tl ye 2 saatte hallediyor.Bütün hareler ufak tefek çizikler gitti.Reklam olmasın diye burada telefonunu vermiyorum isteyen olursa pm ile ulaşabilir.

irfan cuşinsa
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 248

bence her yeri yaptırmadan önce dikkat çekmeyecek yerde dene iyice incele ondan sonra aracın tümüne yaptır. Marka olarak pahalıdır meguiars acaba gercekten kutunun içinde o mu var?
    2009 Tekno Gri Multijet Dynamic
    2009 Beyaz 1.4 Fire Dynamic
    2009 Gümüş Multijet active
    2011 Siyah Evo 1.4 Fire Dynamic
    2011 Egzotik Evo 1.3 Multijet Dynamic
    2011 Beyaz Evo 1.3 Multijet Dynamic

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı blackhawk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence her yeri yaptırmadan önce dikkat çekmeyecek yerde dene iyice incele ondan sonra aracın tümüne yaptır. Marka olarak pahalıdır meguiars acaba gercekten kutunun içinde o mu var?
    dediğim gibi tüm araç bitti.Herhangi bir sorun olmadı.Kılcal çizikler,hareler,boyanın matlığı,kireç gitti.Ama meguiars kullandığını sanmıyorum.Belkide günahını alıyorum

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

Arkadaşlar bi sakınca olduğunu düşünmediğim için sitenin adını yazıyorum.

Birliktealalım.com adresinden 190 tl değerinde auto wax tan iç dış yıkama cila reçine temizleme falan ı 43 tl ye aldım.hzirana kadar herhangi bi türkiye bayisinde randevulu olmak koşulu ile yaptırcam.bursa da var. Diğer markalarında on numara kampanyaları var.bence buradan bak derim...

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

abi en fazla 10 liralık malzeme gider meguiars bile kullansa. meguiars cilaların kokuları çok güzeldir. eğer burnunuza hoş kokular geldiyse meguiars kullanmıştır usta
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı menesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi sakınca olduğunu düşünmediğim için sitenin adını yazıyorum.

Birliktealalım.com adresinden 190 tl değerinde auto wax tan iç dış yıkama cila reçine temizleme falan ı 43 tl ye aldım.hzirana kadar herhangi bi türkiye bayisinde randevulu olmak koşulu ile yaptırcam.bursa da var. Diğer markalarında on numara kampanyaları var.bence buradan bak derim...
    böyle şeylere inanmıyorum.Abartarak yazıyorlar.iç dış yıkama cila atma nerde 190 tl ?Dışarıda 20 tl ye yaptıracağınız şeyi size 43 tl ye satıyorlar.

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı SteinGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi en fazla 10 liralık malzeme gider meguiars bile kullansa. meguiars cilaların kokuları çok güzeldir. eğer burnunuza hoş kokular geldiyse meguiars kullanmıştır usta
    koku yoktu

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Bende yapıyorum bu işi kendi evimin önünde dükkan kirası vb. giderler olmadığı için uygun fiyata yapıyorum bu arkadaşta öyledir sanırsam.
    TSİ Jetta.

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

Alıntı emrahisilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle şeylere inanmıyorum.Abartarak yazıyorlar.iç dış yıkama cila atma nerde 190 tl ?Dışarıda 20 tl ye yaptıracağınız şeyi size 43 tl ye satıyorlar.
    dostum bende senin gibi düşündüm.autowax ı aradım.normal iç dış fiyatı 35 tl.sonuçta marka.cilayı sordum 100 tl dedi.ben bu durumda yine kardayım.arabamda reçine falan yok onları sallıyorum zaten..

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı menesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bende senin gibi düşündüm.autowax ı aradım.normal iç dış fiyatı 35 tl.sonuçta marka.cilayı sordum 100 tl dedi.ben bu durumda yine kardayım.arabamda reçine falan yok onları sallıyorum zaten..
    dostum iç dış yıkama için sonax autowax vs.. giden varsa tabi bişey diyemem.Ben göztepe erenköy kozyatağı sahrayıcedit bu civarlarda nerdeyse tüm yıkamaları denedim ve iç-dış için 15TL alıyorlar.Yaptıkları cila işlerini küçümsemiyim ama standart basit bir uygulama.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

dostum iç dış yıkama için sonax autowax vs.. giden varsa tabi bişey diyemem.Ben göztepe erenköy kozyatağı sahrayıcedit bu civarlarda nerdeyse tüm yıkamaları denedim ve iç-dış için 15TL alıyorlar.Yaptıkları cila işlerini küçümsemiyim ama standart basit bir uygulama.
    aslında bence de heryerde standart 15 tl olmalı fakat bazı firmalar bugünlerde 20 liraya falan yükseltmişler çok aşırı fazla insanları resmen enayi yerine koyuyorlar..autowax da bile 15 lira olan iç dış cilalı yıkama yerel sıradan firmalarda 20 lira olmuş..

emrah ....
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Bu arada bizim taraflarda oturan varsa yenisahrada ic dis 10 tl

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

şimdi işlem bitti ve usta gitti.Gözlemlediğim kadarıyla temiz çalışıyor plastik aksamları bantladı.Ben 1.kattan elektrik kablosunu uzattım gerisini o halletti.Meguiarsın şişeleriyle geldi ama o markayı kullandığını sanmıyorum.Bence daha önceden doldurmuş Ama genel olarak çok memnun kaldım dışarda 150-200tl ye yaptıracağınız işlemi 50 tl ye 2 saatte hallediyor.Bütün hareler ufak tefek çizikler gitti.Reklam olmasın diye burada telefonunu vermiyorum isteyen olursa pm ile ulaşabilir.
    Keşke işlem öncesi ve sonrası foto çekme imkanınız olsaydı

ersan balkan
    WILD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 65

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bence de heryerde standart 15 tl olmalı fakat bazı firmalar bugünlerde 20 liraya falan yükseltmişler çok aşırı fazla insanları resmen enayi yerine koyuyorlar..autowax da bile 15 lira olan iç dış cilalı yıkama yerel sıradan firmalarda 20 lira olmuş..
    En son autowax ta ne zaman yıkattınız ben 6 gün önce iç dış yıkattım. Zam gelmiş 18 TL.