14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Evo gitti satıldı uçtu gitti bi tavsiye :)

mstf ergl
    unreal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 23

Standart Evo gitti satıldı uçtu gitti bi tavsiye :)

arkadaşlar 1 senedir kullandıgım takırtılı tukurtulu punto evomu sattım birkaç gün önce nakit ihtiyacım yüzünden. Sizden ricam bu seat cordobalar nasıldır kullanan varmıdır aranızda 2001 2003 model arası bakıyorum ikinci eli felan nasıldır 1.6 benzinli düşünüyorum tüp ile ortalama nekadar yakıyordur? biraz çok soru oldu ama yardıma ihtiyacım var.

Dip not: Giderken arkasından baka kalıyor insan sanırım sevmek ayrı bi duygu

KEYA KEYA
    DarknessFall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 103

kokpit kaliteli sağlam , kullanımı güzel , 100 hp çok iyi olmasada üzmez , ortalama şehir içi 280 - 330 kr. yakarsınız.
    satması biraz nazlı olabilir ama elbette alıcısı çıkacaktır.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bence tüplü astra g bak..

Kubilay Kubilay
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. evokit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    37 MHP 007
    Edilen teşekkür: 0

takırtılı-tukurtuludur. (kısa ve öz)

adı soyadı
    demirçekirdek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

kaça sattınız?

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Bencede Astra Al Cordoba Felan Dönemi Bitti Dizellerini Hiç Ettiler Benzinliside Bildiğim Kadarıyla Pancar Motor Dedikleri Gürültülü Ve Performanssız Bir Motor. Onun İçin Ne Kadar Bir Bütçe Ayırdıysan Onu Söyle Tavsiyelerimizi Ona Göre Yapalım.
    "Ulaşılmaz Olduğumuz Söylentisi Doğru Değil.Sadece Çocukların Ulaşamayacağı Yere Koyduk Kendimizi..."

ali kaan
    kaan3368 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    33 ARA 58
    Edilen teşekkür: 24

golf 4.... tek gecerim

Yiğit TÜREN
    sharky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 18

Cordoba yerine ben olsam polo classic alırım.. Tek eksiği digital kliması yok...
    Arkadaşım sattı geçen 2000 model stella 75hp 120000km de.. Satış biraz hızlı oldu şansına hatta 14500tl gibi uçuk bi fiyata verdi.. Ama gitmeye güzel tamam ok yol tutuşuda muadillerine göre iyi ama biraz yakıtta aç diyebiliriz ve uzun yolda 75hp lerin jantları 13", 100hp lerin jantları 14" olduğu için, 75hp le uzun yolda ekonomi yapamıyosun..

tolga tolga
    BeCkS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

cordobaya 1 yıl kadar bindim 2008 dizeldi araç güzel donanım vs.. fakat çok sesli çalışıyordu rahatsız edicek kadar fazla dizeli inanılmaz az yakıyordu benzinlisini bilemiyorum araç güzel ama ......
    Servetimi Karıncalar Taşısın, Onurumu Gemiler Kaldıramaz....

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

Alıntı unreal123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1 senedir kullandıgım takırtılı tukurtulu punto evomu sattım birkaç gün önce nakit ihtiyacım yüzünden. Sizden ricam bu seat cordobalar nasıldır kullanan varmıdır aranızda 2001 2003 model arası bakıyorum ikinci eli felan nasıldır 1.6 benzinli düşünüyorum tüp ile ortalama nekadar yakıyordur? biraz çok soru oldu ama yardıma ihtiyacım var.

Dip not: Giderken arkasından baka kalıyor insan sanırım sevmek ayrı bi duygu
    dostum benim eski aracımdı daha doğrusu bizim. 12 sene kahrımızı çekti. 99 - 2011 arası sıfır almıştık, son 7 sene de benim kahrımı çekti. performansı baya iyidir. tüple gayet uyumluydu 5 sene BRC marka kitle kullandık tık demdi.

yakıt konusuna gelince 35 lik simit tank vardı , 28 litresi doluyordu... 28 litre LPG ile ortalama 315 - 350 arası bir yol gidiyordum izmir içinde.. yazları samsuna giderken ise bazen 370 - 400 kmleri buluyordu.

cordobadan sonra punto evo bana özellikle virajlarda savuruyor gibi geldi.muhtemelen evodan sonra sana da tank gibi gelir. mesela hala en özlediğim özelliği budur. acayip bir dinamiği vardı aracın. malum bir de yere yakın bir araç.

wolksvogen üretimi olduğunu söylemeye bile gerek yok sanırım. ilk anda aklıma gelenler bunlar herhangi bir sorun olursa cevaplamaya çalışırım.

fiyat konusunda da 13 - 14 - 15 civarı temizliğe bağlı olarak bulabileceğinizi düşünüyorum. ben geçen sene bu zamanlar 99 modelini 13500 e satılığa çıkardım 90000 de bir öğretmen arkadaşa 12500 e verdim. beklediğimden baya hızlı satıldı. ne de olsa kaputu açınca tüm parçalar yani her tarafı vw ve audi amblemleriyle kaplı
    Konu shellcininabisi tarafından (03/04/2012 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Al bir tivingo bak keyfine takırtı tukurtu neymiş onda görürsün tavsiyem
    Kia CeeD 1.4 DİZEL 43000 LİRA
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

mstf ergl
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz

arkadaşlar herkeze teşekkürler cevaplar için bi arkadaşım sormuş kaça sattın dıye 28900 e verdım 33 binde idi çok fazla bütçem kalmadı 10 binlira civarı bişey kaldı bende 28 bin e almıştım kredi kullandıgım için zarar ettim alırken nakit alsaydım ıyıydı 2001 bi seat cordaba buldum sahibindende sw araba 9800 e bırakıyor şu sıralar birde aklımda starex kaldı çok yaktıgı söyleniyor ama bilemıyorum para az olunca böyle oluyor gidipde şahin e dogan a tipo ya da veresim gelmiyor baya bi kararsız kaldım gitti

mstf ergl
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al bir tivingo bak keyfine takırtı tukurtu neymiş onda görürsün tavsiyem
    Kia CeeD 1.4 DİZEL 43000 LİRA
    nerde o paraaaaa

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

Alıntı unreal123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkeze teşekkürler cevaplar için bi arkadaşım sormuş kaça sattın dıye 28900 e verdım 33 binde idi çok fazla bütçem kalmadı 10 binlira civarı bişey kaldı bende 28 bin e almıştım kredi kullandıgım için zarar ettim alırken nakit alsaydım ıyıydı 2001 bi seat cordaba buldum sahibindende sw araba 9800 e bırakıyor şu sıralar birde aklımda starex kaldı çok yaktıgı söyleniyor ama bilemıyorum para az olunca böyle oluyor gidipde şahin e dogan a tipo ya da veresim gelmiyor baya bi kararsız kaldım gitti
    hocam al cordoba , pişman olmazsın. parçası falan da kolayca bulunuyor. vw olduğu için.
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?