Sayfa 1/3 123 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: GP & Stilo

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

Standart GP & Stilo

Bazen diyorum ki o kadar uğraştık ama şu hantal GP yi verip yerine gazlı skydome lu dolu bi stilo alsam mı acaba... sonra 2. el piyasasını (alsam yarın öbür gün satarken sıkıntı olur mu gibilerinden)kronik sorunlarını ve parçalarının ucuz mu pahalı mı olduğunu bilmiyorum , gp den daha canlı olur mu bilmiyorum kullanmadan onu da bilemiyorum, peki ya değecek mi acaba diye düşünüyorum. salaklık mı etmiş olurum acaba temiz bi stilo alsam ?

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

GP ile yola devam abi
    TSİ Jetta.

caner eminoğlu
    caner_ege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 165

erhan abi sende böyle diyosan güzelim punton ile biz ne yapalım?
    abi boşver stiloyu fln oğuz abinin dediği gibi yola devam...

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Stilo aslında 10 üzerinden 10 numara araba ama gel gör ki saçma sapan fiyat politikasından dolayı Fiat o güzelim aracıda Türkiye de rezil etti. Segmentinin araçlarında daha pahalıya satmaya kalktı insanlar da gitti segmentinde daha uygun araçları aldılar stiloda Fiatın Türkiyede tozlu raflardaki yerini aldı.
    Bir kere stilo C sınıfı bir araç yayla gibi geniş yol tutuş falan bence çok daha güzel ama almış iken tek kapılı alacaksın aile yok ise uygun alındımı uygun da satılır eldede kalmaz derim ben.

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

bence stilo fiatın en kaliteli ve en dolu aracı stilonun içine oturduğumda inmek istemiyorum plastiğinin kalitesi bile bizim puntoların çok çok üstünde eğer fiat stilo 1.3 multijet olsaydı en çok satan hb ünvanını alırdı bence

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

stilo iyi hoş ama zor satılır bence...hem gp nin tasarımı çok daha iyi...amaç performanssa t jet olabilir...
    Keyif BMW'Dir...

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

aklında kalmasın al. .)
    ilk gp mi satmak zorunda kalınca galeride..
    Alfa 147 yi gördüm 1 hafta peşinde gezdim test sürüşü diye 3 gün gittim gezdim.. aldım sattım döndüm gp ye ama haaala aklım alfada.. (alırken evladın olmuş diye dalga geçtiler (satılmaz diye düşündüler) ama ilanı verdim 2. gün satıldı... kısmet meselesi uygun alırsan satarken sıkıntı yaşamassın... (benimki öyle olmuştu yoksa alfayı satmam okadar kısa sürmesdi..)

aklında kalacağına bul uygun yollu bitane bin elbet satılır..

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı nevarulan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen diyorum ki o kadar uğraştık ama şu hantal GP yi verip yerine gazlı skydome lu dolu bi stilo alsam mı acaba... sonra 2. el piyasasını (alsam yarın öbür gün satarken sıkıntı olur mu gibilerinden)kronik sorunlarını ve parçalarının ucuz mu pahalı mı olduğunu bilmiyorum , gp den daha canlı olur mu bilmiyorum kullanmadan onu da bilemiyorum, peki ya değecek mi acaba diye düşünüyorum. salaklık mı etmiş olurum acaba temiz bi stilo alsam ?
    Benide dusunmuyor degilim.

Mehmet Erduru
    RedLine effect1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 396

Evet aslında bende stilo değilde c sınıfı araç düşünmüyor değilim ilk arabam c idi ondan sonrakilerde hep b sınıfı oldu ama gerçekten c sınıfı bir araç bir üst sınıf olduğunu belli ediyor herşeyi ile ne olursa olsun. Benim düşüncemde 2-3 yaşında b sınıfı bir araba yerine 5-6 yaşında c sınıfı temiz bir arabaya binmek daha mantıklı hiç değilse arabaya bindiğini hissediyorsun Birdaha ki sefere b sınıfı araca binmeyi düşünmüyorum yaşı çok da olsa c sınıfı kesinlikle..

Mesut Deniz
    ayaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 273

arkadaşım 1.9 ful+ful üstü de komple sanrof lu bir sitilo aldı. daha önce kullandığı araç hecbek astraydı ve aldığı stilo yu öve öve yere göğe sığdıramıyordu. daha önce hiç deneme şansım olmamıştı. inanın koltuğa oturur oturmaz kendimi uçakta gibi hissettim. bildiğiniz uçak arkadaşlar içinde o kadar tuş düğme felan var ki aklınız karışıyor heyecanlanıyorsunuz istersen koltuğa oturun ilk izleniminiz böyle olacak gel gelelim aracın gidişine:
    daha önce passat 1.9 kullandım ama sürat,güç,konfor ve yol tutuşu stilonun yarısı değil çünkü stilo gerçekten yaşayan efsane

not: stilo alfa romeo adıyla piyasaya sunulacak araç iken stılo prestij aracı olarak fıat adıyla üretildi.
    neyse arcı otobanda sürmek istedim otoban çıktım aman allahım araç uçuyor deli gibi hızlanıyor 5. viteste bile devirden düşürdüğünüzde gaza yüklendiğinde sizi koltuğa olduğu gibi yapıştıryor , araçta tekerlek yok mıknatıs var o derece yola yapışıyor yol tutuşu 10 üzerinden 10, araçla 240 ta yapsanız inanın o kadar rahatsınız ki gittiğini hiç ama hiç hissetmiyorsunuz, rüzgar ve teker sesi neredeyse içeriye hiç ama hiç gelmiyor, suspansiyon manyak bir şey, arçta körnokta minimize edilmiş, arçta bir ses sistemi var orijinal teyip ve ses sistemi size en kral müzik sistemini aratmaz. yeri göğü inletiyor sesi. konfor ve hız bakımından passat yanında alt etmiş inanın stilo yu onunla kıyaslamam bile. hele de torpidonun olduğu yerde bir buzdolabı aklınız çıkar içecekleri buzzzzz gibi yapıyor en sevdiğim yanlarından bir tanesi. koltuklar hafızalı ve ısıtmlı, abs epd esp ... alfabede ne kadar harf varsa hepsi mevcut araç manyakkkk o kadar özelliği varki anlatamam . anlayacağınız arça sadece ve sadece hız içi tasarlanmış
    ama racın parçaları çok pahalı ve çok sıkınca 1 litre ile 13 km ye kadar çıkıyor yani çok yakıyor eksileri bunlar. ama o hızı yapınca gözünüze gelmiyor eve geldim kendi puntomu sürdüm kendi aracımdan soğudum
    ama bizim araçta onunla kıyaslanamayacak derecede ama az yakıyor güzel tarfı da bu

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erhan YALÇIN
    Farklı sadece_erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    34BLP269
    Edilen teşekkür: 297

Alıntı ayaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 1.9 ful+ful üstü de komple sanrof lu bir sitilo aldı. daha önce kullandığı araç hecbek astraydı ve aldığı stilo yu öve öve yere göğe sığdıramıyordu. daha önce hiç deneme şansım olmamıştı. inanın koltuğa oturur oturmaz kendimi uçakta gibi hissettim. bildiğiniz uçak arkadaşlar içinde o kadar tuş düğme felan var ki aklınız karışıyor heyecanlanıyorsunuz istersen koltuğa oturun ilk izleniminiz böyle olacak gel gelelim aracın gidişine:
    daha önce passat 1.9 kullandım ama sürat,güç,konfor ve yol tutuşu stilonun yarısı değil çünkü stilo gerçekten yaşayan efsane

not: stilo alfa romeo adıyla piyasaya sunulacak araç iken stılo prestij aracı olarak fıat adıyla üretildi.
    neyse arcı otobanda sürmek istedim otoban çıktım aman allahım araç uçuyor deli gibi hızlanıyor 5. viteste bile devirden düşürdüğünüzde gaza yüklendiğinde sizi koltuğa olduğu gibi yapıştıryor , araçta tekerlek yok mıknatıs var o derece yola yapışıyor yol tutuşu 10 üzerinden 10, araçla 240 ta yapsanız inanın o kadar rahatsınız ki gittiğini hiç ama hiç hissetmiyorsunuz, rüzgar ve teker sesi neredeyse içeriye hiç ama hiç gelmiyor, suspansiyon manyak bir şey, arçta körnokta minimize edilmiş, arçta bir ses sistemi var orijinal teyip ve ses sistemi size en kral müzik sistemini aratmaz. yeri göğü inletiyor sesi. konfor ve hız bakımından passat yanında alt etmiş inanın stilo yu onunla kıyaslamam bile. hele de torpidonun olduğu yerde bir buzdolabı aklınız çıkar içecekleri buzzzzz gibi yapıyor en sevdiğim yanlarından bir tanesi. koltuklar hafızalı ve ısıtmlı, abs epd esp ... alfabede ne kadar harf varsa hepsi mevcut araç manyakkkk o kadar özelliği varki anlatamam . anlayacağınız arça sadece ve sadece hız içi tasarlanmış
    ama racın parçaları çok pahalı ve çok sıkınca 1 litre ile 13 km ye kadar çıkıyor yani çok yakıyor eksileri bunlar. ama o hızı yapınca gözünüze gelmiyor eve geldim kendi puntomu sürdüm kendi aracımdan soğudum
    ama bizim araçta onunla kıyaslanamayacak derecede ama az yakıyor güzel tarfı da bu

gazlısının dezavantajı ne olur acaba?

Serhat Sağlam
    diesel32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 190

Alıntı ayaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....
    abs epd esp ... alfabede ne kadar harf varsa hepsi mevcut araç manyakkkk o kadar özelliği varki anlatamam ...

öldüm gülmekten ya...

bu arada internette görmüştüm bi stilo ilanında geri vitese takıldığında sağ yan ayna aşağıya kendiliğinden iniyormuş

Mesut Deniz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

gazlısının dezavantajı ne olur acaba?
    vallaha bilmiyorum nasıl olur ama hız delisiysen 1.9 jtd dizel güvenlik paketi, Ses paketi, Stil paketi ve Konfor paketi olanı al. 1.4 ve 1.6 olanları var onlar benzinli nasıl gider yakıtı nasıl yakar onu bilmiyorum. zaten 1.9 dizel. diğer motor seçeneklerinde tüp takınca hızında nasıl bir değişim oluyor onu kullanana sormak gerekir ve kesinlikle sanrof olsun arabayı araba yapan onun sanrofu zaten.
    bu araç tamamen asfalt canavarı 1.9 JTD DİZEL stilo

15. 06/03/2012, 12:15

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Teknik donanım vs konularına bişey demicem sonuçta farkını verince hepsinin dynamiclisi stil paketlisi slx klimalısı var
    ama Gp arabaya benziyor stilloyu ise bi şeye benzetemedim ben...
    Tutulmaması ve üretimden kalkması da cabası. Gp ve Bravo gibi araçlar varken esamesi okunmaz. ...

aytek aydın
    Araba Hastası AYTEK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 171

bence grande punto tercih sebebi olmalı. stilo aslında wv golf ayarında bir araçtır ama ikinci eli zayıftır.
    FIAT LINEA 1.3 EASY

Mesut Deniz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı reddragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik donanım vs konularına bişey demicem sonuçta farkını verince hepsinin dynamiclisi stil paketlisi slx klimalısı var
    Tutulmaması ve üretimden kalkması da cabası. Gp ve Bravo gibi araçlar varken esamesi okunmaz. ...
    italyada en çok satan ve tutulan araç istersen arştır. ve stiloyu gerçekten kendi sınıfındaki arçla kıyaslamak ban çok gülünç gelrir bunların active leri bile 4 airbeg ona göre düşün yani en boş olanından bahsediyorum

Mesut Deniz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

bu aracın ikinci eli çok sakat türkiyede tutulan bir araç değil. satmak biraz zor oluyor

Mesut Deniz
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı reddragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha bir şey daha dicem kardeşim benim bravo gerçekten iyi bir araç ama gel gör ki stilo ile konfor yol tutuşu vb konularda kıyaslanamaz bile akılll karı değil. yapma gözünü seveyim. bu demek olmuyor bravo bir şeye yaramaz bravo da güzel ama kesinlikle bravo hız konusunda kesinlikle stilo nun tozuna kavuşacak bir araç değil. bence sen bir dene ve ondan sonra fikrin eminim değişecek

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

stilo görüntü olarak çok düz bir araç.dış ve iç dizaynıyla ne evoya nede bravoya yaklaşamaz donanım olarakta çok bir üstünlüğü olacağini sanmıyorum.
    motor ve performans olarak yorum yapamam

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

stilo kokpit

Sayfa 1/3 123 SonSon