Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 75 bg. puntom ve arkadaki marea :)))

Ömür Kuru
    omurkuru08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    07HAN47
    Edilen teşekkür: 17

Kızgın 75 bg. puntom ve arkadaki marea :)))

arkadaşlar dün arabayı yıkadık yola çıktık enişte önde ben arkada yavaş yavaş gidioz baktım ışık yeşilden kırmızıya döndü durduk ikimizde eniştem hava atıyo bu 75 le mi geçecen die tmam dedim ışık yanınca başlarız görürsün nese uzun bi bekleyişten sona ışık yandı ben sağlam bi kalkışla geçtim arada 2 m boy vardı yırtındı geçmek için ama yapamadı böylece 2. kez bana geçildi daha da utanmıyo bidaaa bidaaa dio adam doymuyo nese ii günler byes..... )))uel:uel:uel:uel::fiatsmile::fiatsmile::fiatsmile::fiatsmile::t abe:

ali dedeoğlu
    *C@N* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

ehehehe helal olsun denir ne denir

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

enişte felan demedin adamı yedin yani helal yakışır

Ömür Kuru
    omurkuru08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    07HAN47
    Edilen teşekkür: 17

abixim kaşınanı kaşıcan kısada geçen uzun yol yapak dedi yine bastım 160 dan sona o yavaşladı bende yavaşladım napım dönüşte ışıkta dedi yine geçtim kaşındı kaşıdım... ))

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

kardeşim fazla uzatma derimm kalkışıı. şöle 80km/h ye falan gelince artizce bi tavır içinde "Bu sana yeter enişte.daha uzatmayalım"demeni tavsiye ederim.çünkü bizim 75 likler olsun 90 lıklar olsun sadece 80-90 km/h a kadar ii kalkıo.sonrası benzinlilerin işi.ben çok denedim.

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet doğru bir yorum katılıyorum. 80-90 a kadar ezmiş oluosun

serdar ...
    gp_tuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 71

bende ıkı defa megane2yı gectım

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    75 bg. puntom ve arkadaki marea    :)))
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Forumumuzun seviyesi adına, konu açmadan önce 2 sefer düşüneLim. 17 yaşında görünüyorsun ehLiyetin var mı? trafikte, her gün onLarca kişi hayatını kaybediyor, biLinçsizLik yüzünden.

2 sefer düşünüp 1 sefer yazaLım. övüLecek durum yok ortada. GrandePuntoTR forumunun kuruLuş mantıgı oLan sosyaLLeşme iLkemizi unutmayaLım. basit bir; hız, modifiye, yarış tutkunu forumu degiLiz.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumumuzun seviyesi adına, konu açmadan önce 2 sefer düşüneLim. 17 yaşında görünüyorsun ehLiyetin var mı? trafikte, her gün onLarca kişi hayatını kaybediyor, biLinçsizLik yüzünden.

2 sefer düşünüp 1 sefer yazaLım. övüLecek durum yok ortada. GrandePuntoTR forumunun kuruLuş mantıgı oLan sosyaLLeşme iLkemizi unutmayaLım. basit bir; hız, modifiye, yarış tutkunu forumu degiLiz.
    Katılıyorum 17 yaşında ehliyetsiz kardeşim 160 lardan bahsediyor ..bu muhabbeti sevmedim.

Ziyaretçi047

hmm ona dikkat etmemişim. evet arkadaşım ehliyetsiz araç kullanman hiç hoş değil.

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

Teknik Konu

Bencede çok Yalniş Yaptiği Her Insan Kendi Hayatindan Sorumludur... O Beni Ilgilendirmez Ama Başkalarinin Hayatinida Tehlikeye Sokuyosun Aslinda En çok Kendi Hayatini Tehlike Altina Atiyosun Belkide Hayatinin Karartabilecek Bi Hata Yapabilirsin Bence 1 Sene Bekle Ehliyetini Al Ozaman 160 Mi Yapiosun 200 Mü Yapiosun önemli Deil...KENDİ TUTKALRINLA ALAKALI...:icon_smile_evil:
    Konu ufukbzk84 tarafından (29/05/2007 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Özgür Doğan
    Lordrivendel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 38

Admin duruma müdahale edene kadar atılan maillara bak, admin müdahale ettikten sonra atılan maillara bak.
    Arkadaşlar, ehliyetiniz olsun yada olmasın 100km/saat süratın üstüne çıktığınızda hem kendinizi hem tanımadığınız insanları tehlikeye atıyorsunuz. Ne demek "ehliyet al ondan sonra istediğini yap" Sen kendi şeridinden edebinle giderken karşı şeritten hatalı sollama yapan biri gelip ortadan sana çarpınca ehliyeti var o kendi sorunu mu diyeceğiz?

Lütfen rica ederim, hızı, sürati telkin edecek mailller yazmayalım. Kardeşim ne 160 yap ne 200 yap kimse GP'n 250 yapınca sana kupa vermeyecek ama 200 ile giderken bir küçük çocuğa çarparsan hayatın boyunca bu acı ile yaşayabilecek misin?!?!

Aydın. Beygul
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Yazdıklarımızın Adminle ne alakası var , Mesajı yazanın yaşına dikkat etmediğimizden Erdi belirtince bizde olayın yanlışlığını belirttik.

Ufuk kardeşim güzel şeyler yazmış ama son tarafı olmamışş. Ehliyet alınca da bu hızlara çıkılmamalı.
    Konu the_Algn tarafından (29/05/2007 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Özgür Doğan
    Lordrivendel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 38

Benimde parmak basmak isteğim nokta o dostum, önemli olan yaşının küçük olması değil, "sürat" yapmasının hata olması.
    Yaşı büyük olunca sürat yapabilir anlamına gelen mesajlar vermeyelim demek istiyorum...

Aydın. Beygul
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Konu

Alıntı Lordrivendel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde parmak basmak isteğim nokta o dostum, önemli olan yaşının küçük olması değil, "sürat" yapmasının hata olması.
    Yaşı büyük olunca sürat yapabilir anlamına gelen mesajlar vermeyelim demek istiyorum...
    Katılıyorum

batuhan kurt
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. batuhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 DV 1074
    Edilen teşekkür: 1

hersey insanın kafasında biter ha 17 ha 27 emre bir yanlıs yapmıs ama bundan sonra birdaha dusunecektir boyle bir sey yapmaka kalktığı zman

Ziyaretçi047

bir konuya açıklık getirim . olayın ehliyet almakla şu alakası var. ben de ehliyet almadan önce gayet güzel bir sürücüydüm. ehliyet aldıktan sonra şunu fark ettim. bu yüksek hızlara çıkmak için deneyim çok önemli . bilgi yetmiyor. ve ehliyeti olmayan bir insana araba verilmez. annesi babası vermez. o da sadece 40 yılda bir kullanıyordur. ya rica minnet ya da arabayı kaçırarak. bu demek oluyor ki bu adam ehliyet sahibi bir adamdan büyük ihtimalle daha az deneyim sahibi. bu da yüksek hızlarda panik yapmasına ve hata yapmasına yol açacaktır. ehliyetsizlik sorunu sadece bundan ibaret. umarım olaylara açıklık getirdim.

ayrıca bir ek getireyim. bir kazada bu arkadaş yüzde yüz suçsuz dahi olsa, karşısındaki adam 1000 promil de alkollü olsa arkadaş cezadan yırtamaz hatirlatim.
    Konu Ziyaretçi047 tarafından (29/05/2007 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

ufuk bozkaplan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326

Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir konuya açıklık getirim . olayın ehliyet almakla şu alakası var. ben de ehliyet almadan önce gayet güzel bir sürücüydüm. ehliyet aldıktan sonra şunu fark ettim. bu yüksek hızlara çıkmak için deneyim çok önemli . bilgi yetmiyor. ve ehliyeti olmayan bir insana araba verilmez. annesi babası vermez. o da sadece 40 yılda bir kullanıyordur. ya rica minnet ya da arabayı kaçırarak. bu demek oluyor ki bu adam ehliyet sahibi bir adamdan büyük ihtimalle daha az deneyim sahibi. bu da yüksek hızlarda panik yapmasına ve hata yapmasına yol açacaktır. ehliyetsizlik sorunu sadece bundan ibaret. umarım olaylara açıklık getirdim.

ayrıca bir ek getireyim. bir kazada bu arkadaş yüzde yüz suçsuz dahi olsa, karşısındaki adam 1000 promil de alkollü olsa arkadaş cezadan yırtamaz hatirlatim.
    CİHAN KARDEŞİME SONUNA KADAR KATILIYORUM EKLEMEK İSTEDİĞİM KONU... İNSANLAR 60 KM HIZLA BİLE DÜZ Bİ YERE ÇARPSA ÖLÜM TEHLİKESİ ÇOK YÜKSEKTİR... BURADA HAYATINDA HİÇ HIZ DENEMESİ VEYA RİSK DÜZEYİ YÜKSEK OLAN HIZLARA ÇIKMADIM DERSE İNANMAM BU BAŞKA BİŞİDİR. OTOBANDA 120 KM/HIZLA Bİ İNSANA ÇARP YÜZDE 10 BİLE BELKİ SUÇLU SAYILMAZSIN EHLİYETİN OLDUĞU ZAMAN... AMA EHLİYETİ OLMAYAN BİRİ HEP NE OLURTSA OLSUN SUÇLU HEMDE GEREKLİ EĞİTİMLERİ ALMADIĞI İÇİN SADECE PANİKTEN KAZA YAPABİLİR VE İNSANLARIN CANINA KAST EDEBİLİR... BENM ANLATMAK İSTEDİĞİM SÜRAT YAPARSIN BELLİ ÖLÇÜTLERDE AMA BAZI EĞİTİMLERİ ALARAK YAPARSIN TECRÜBEYE SAHİP OLARAK YAPARSIN. HİÇ YAPMADIM BÜTÜN TRAFİK KURALLARINA UYDUM DİYEN VARSA İNANMAM ÇÜNKÜ BU ÜLKEDE KURALLARA UYDUĞUN İÇİN KAZA YAPARSIN Bİ ÇOK YERDE...AMACIMDA HIZA ÖZENDİRMEK DEĞİL Kİ KALDIKİ SÜRAT YAPMAYI HİÇ SEVMEM.ÇÜNKÜ GPMİN TADINI ÇIKARTARAK KULLANIYORUM... BİZİM EVDE SÜREKLİ ARABA OLURDU BABAMIN FİLAN BİGÜNDE BEN ALIPTA KAÇIRMADIM VEYA EHLİYETSİZ TRAFİKTE KULLANMADIM. 18 YAŞINA GİRER GİRMEZ EHLİYETİMİ ALIP ÖLE KULLANDIM...bence buradaki asıl sorun kardeşimizin ehliyetli araba kullanıp kullanmamasıdır...
    Konu ufukbzk84 tarafından (29/05/2007 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

Ziyaretçi047

güzel yazmışsın ama küçük yazsan daha hoş olacaktı.

ufuk bozkaplan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326

Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel yazmışsın ama küçük yazsan daha hoş olacaktı.
    dikkat çeksin diye öle yazdım

Sayfa 1/2 12 SonSon