14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Alkollü Bisiklet Sürücüsü

Ozz Evo
    beceriqli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07NZE..
    Edilen teşekkür: 8

Standart Alkollü Bisiklet Sürücüsü

Evet durum biraz acayip, geçen ay park halindeki Evo'ma alkollü bir bisiklet sürücüsü çarptı.

Binanın üç cephesine park edilebiliyor aslında ama, ben hem göz önünde olsun hem de daha geniş cadde olan ön caddeyi tercih ederdim hep. Zaten bar var, gece 4'e kadar açıklar, malum göz kulak oluyorlar. Ancak gel gör ki, bardakilere bakarak seyir halinde olan bu alkollü bisiklet sürücüsü, Evo'ya sağ aynaya çarpmak suretiyle dengesini kaybedip, sağ kapıya ayna hizasından 30 cm kadar boyaya girmiş, kaportayı da 1 cm kadar içeri bükmüş. Bu arada dengesini kaybedip takla atmış, takla esnasında da arka tekerlekleriyle arka kapıyı boydan boya lekelemiş.

Benim iki gün sonra barmenler söyleyince haberim oldu. Onlar adam yere düştüğünde kafasından çıkan sıvıyla ilgilendiklerinden, normal olarak benim aracı görmemişler.

Servise götürdüm ancak, söküp düzeltmek gerektiğini, sonra da boyaya girmesi gerektiğini söylediler. Kasko karşılıyor ama, aracı satarken durumun böyle olduğunu hayatta anlatamam, daha büyük kaza yaptığımı zannederler. Vakumun da çekmeyeceğini ifade ettiler. 30 cm çiziği pastayla kapattılar. Arka kapıdaki lekeleri temizlediler.

Şanssızlık işte. Duran araca bisiklet çarpsın, sürücü de sarhoş olsun. Artık soteye parkediyorum.

Allah hepimizi beterinden saklasın.
    At, Avrat, EVO !..

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

geçmiş olsun... istediğin kadar gözün gibi bak ama sonuçta biri gelip çarpıyor...

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

Alıntı beceriqli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet durum biraz acayip, geçen ay park halindeki Evo'ma alkollü bir bisiklet sürücüsü çarptı.

Binanın üç cephesine park edilebiliyor aslında ama, ben hem göz önünde olsun hem de daha geniş cadde olan ön caddeyi tercih ederdim hep. Zaten bar var, gece 4'e kadar açıklar, malum göz kulak oluyorlar. Ancak gel gör ki, bardakilere bakarak seyir halinde olan bu alkollü bisiklet sürücüsü, Evo'ya sağ aynaya çarpmak suretiyle dengesini kaybedip, sağ kapıya ayna hizasından 30 cm kadar boyaya girmiş, kaportayı da 1 cm kadar içeri bükmüş. Bu arada dengesini kaybedip takla atmış, takla esnasında da arka tekerlekleriyle arka kapıyı boydan boya lekelemiş.

Benim iki gün sonra barmenler söyleyince haberim oldu. Onlar adam yere düştüğünde kafasından çıkan sıvıyla ilgilendiklerinden, normal olarak benim aracı görmemişler.

Servise götürdüm ancak, söküp düzeltmek gerektiğini, sonra da boyaya girmesi gerektiğini söylediler. Kasko karşılıyor ama, aracı satarken durumun böyle olduğunu hayatta anlatamam, daha büyük kaza yaptığımı zannederler. Vakumun da çekmeyeceğini ifade ettiler. 30 cm çiziği pastayla kapattılar. Arka kapıdaki lekeleri temizlediler.

Şanssızlık işte. Duran araca bisiklet çarpsın, sürücü de sarhoş olsun. Artık soteye parkediyorum.

Allah hepimizi beterinden saklasın.
    hasarlı haliyken ve yapılırken fotoğraf çekersiniz satarken gösterirsiniz hocam sorun olmaz.
    geçmiş olsun.

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

geçmiş olsun
    TSİ Jetta.

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Geçmiş olsun daha neler duyacağız merak ediyorum...

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

O sarhoşu bulmaya çalış ve ağzını burnunu kır.

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

çok şanslısın abi

geçmiş olsun, iyi yapmışsın bence gözüne takılıp sinirini bozmuyosa bırak nazarlık kalsın
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Geçmiş olsun
    Hayatta anlatamam diye düşünmeyin Fotolarını çekip bir kenarda bulundurun Zaten aracı gösterdiğiniz zaman kazadan mı yoksa bisikletten mi olduğunu ustalar anlayacaktır Artık üzerine sinek konmamış tozlanmamış araba bulma devri bitti 1-2 parça boya olmazsa olmaz oldu neredeyse Bu konuları çok büyütmemek lazım Ne arabalar satılıyor sizin arabanız mı satılmayacak Hiç canınızı sıkmayın
    2 gün önce arkadaşıma 2. el bir araç bakıyoruz Sahibi sağ tarafın boyalı olduğunu söylüyor ve her konuşmada ısrarla belirtiyor "Bende iken olmadı Benden önceki sahibi yapmış" Bu kadar manyaklık olurmu yav Arabanın boyası varsa sende iken olsa ne yazar sende değilken olsa ne yazar Sanki aracında boya-değişen olanları dar ağacına götürüyorlar

Hüseyin Asa
    maccoder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 28

Valla geçen gün bende sıkışık bir yolda başka bir araça yol veriyordum benim durduğum yerde logar kapağı varmış sağ lastik logar kapağının uç kısmına gelmiş ve kaldırmış hareket edince küt diye bir ses geldi bir indim baktım logar kapağı sağ ön kapıya vurmuş 15 cm derin çizik ve göçük var aynı zamanda alt eteğide boydan boya çizmiş daha sıfır cillop gibi evo gitti kaskodan yaptıracağım bende allahtan senede bir kere ufak şeyler için hakkın varmış kasko bozulmadan yapacaklar ama yaptırmadan fotoğraflarını çekeceğim satarken sorun olmasın diye görünmez kaza işte allah daha beterinden korusun.

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Benim de şu dört köşe çöp tenekeleriyle başım dertte.

Oğuz MERDAN
    byspayn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 405

Allah beterinden korusun bi daha da yaşatmasın abi. Sinir bozucu bi durum fazlasıyla...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

geçmiş olsun...
    Keyif BMW'Dir...

Ozz Evo
    beceriqli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Plaka
    07NZE..
    Edilen teşekkür: 8

Teşekkürler herkese,

Ozan, sağ kapıya olmuş, hiç görmüyorum

Bu arada sarhoş bizim mahallede oturuyormuş, ama artık bizim sokağı kullanmıyor

İbrahim abi, hayırdır sen neden sevmiyorsun dört köşeleri ?

Neyse, Allah kazayı belayı hepimizden uzak tutsun
    At, Avrat, EVO !..

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı beceriqli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler herkese,

Ozan, sağ kapıya olmuş, hiç görmüyorum

Bu arada sarhoş bizim mahallede oturuyormuş, ama artık bizim sokağı kullanmıyor

İbrahim abi, hayırdır sen neden sevmiyorsun dört köşeleri ?

Neyse, Allah kazayı belayı hepimizden uzak tutsun

Bir gün arabanı sürtersen anlarsın (inşallah olmaz tabi)