Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
62 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Arifiye Neviye İlköğretim Okulu Yardım Kampanyası Gerçekleştirildi.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı GUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar , Öncelikle yaptığınız çalışmadan ötürü yürekden kutluyorum, tebrikler...hepinizin emeğine yüreğine sağlık...Sizlere ufak birkaç önerim olacak , bende çünkü sık sık bu tür aktiviteler düzenleyen ve bizzat öncülüğünü yapan birisiyim..En son geçen hafta gebzede zihinsel engelli çocuklar okulunda ki çocuklara bir parti düzenledim.Engelliler haftası sebebiyle hatta bu partimize Sermet Erkin geldi , ücretsiz olarak...Eğer bir okula bir kuruma ...vs..yardım yapıyorsanız bu makbuz karşılığı olsada nakit olarak yapmayın...Sizden isteklerini sorun , mesela çatımızı değişin , sıralarımız eski , oyucak gerekli vs.... diye size söylesinler ve bizzat bu eksiklikleri tamamlayarak yardımızı yapmanızı öneririm...bu şekilde inanın bana çok daha faydalı olacaksınız...üstelik çok daha fazla zevk alıp sizlerde bu olayı eğlenceli bir hale dönüştürebileceksiniz...sevgiler , saygılar ....
    üyelerimizin çoğu konudan haberdar ama yeni kayıt olduğunuzu düşünerek bilgi vermek istiyorum.
    yaptığımız nakdi yardım, okulun fotokopi makinası ve baskı makinası tedarik ettiği firmaya ödenerek halihazırdaki borcun kapatılması için sakaryada ikamet eden vulas ( vedat ) nickli üyemize teslim edilmiştir. bunun karşılığında da okul aile birliğinden makbuz alınmıştır.

tabi ki diğer durumlarla ilgili olarak elimizden geldiğince malzeme vb. şeklinde çeşitli yardımlarımız sözkonusudur.

ilginiz için teşekkür ederim.

DİLEK K.
    GUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üyelerimizin çoğu konudan haberdar ama yeni kayıt olduğunuzu düşünerek bilgi vermek istiyorum.
    yaptığımız nakdi yardım, okulun fotokopi makinası ve baskı makinası tedarik ettiği firmaya ödenerek halihazırdaki borcun kapatılması için sakaryada ikamet eden vulas ( vedat ) nickli üyemize teslim edilmiştir. bunun karşılığında da okul aile birliğinden makbuz alınmıştır.

tabi ki diğer durumlarla ilgili olarak elimizden geldiğince malzeme vb. şeklinde çeşitli yardımlarımız sözkonusudur.

ilginiz için teşekkür ederim.
    ÖYLEYSE YAPTIĞINIZ DOĞRU , TEKRAR EMEKLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK...

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı kemal_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Grande Punto TR ailesi
    Punto marka arabam yok ama sitenize yeni kayıt oldum benide belki aranıza kabul edersiniz. Öncelikle kendimi kısa tanıtayım Adım: Kemal Neviye İlköğretim Okulu personeliyim
    Hafta sonu arkadaşlar geldiğinde bende oradaydım gerçekten yapmak istedikleri yardım eğitim ve öğretime vermiş oldukları değer yüzlerinden okunuyordu arkadaşların yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tebrik ve teşekkür ederim.
    Merhaba Kemal bey.
    Okul müdürünüz Nail bey ile, sizinle ve diğer arkadaşlarla tanışmak bizler için inanın ki büyük bir onur, büyük bir şeref.
    Türlü imkansızlıklarla mücadele ederek ülkemize, milletimize hayırlı evlatlar yetiştirmek için göstermiş olduğunuz çabayı ve yaptığınız fedakarlıkları takdir etmemek önünüzde saygı ile eğilmemek mümkün değil.

asıl biz teşekkür ederiz sizlere.
    ulaşmaya çalıştığınız o kutsal hedefe doğru ilerlerken bizlerin de ufak bir katkısının olmasına vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

sağolun , varolun.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

Alıntı GUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar , Öncelikle yaptığınız çalışmadan ötürü yürekden kutluyorum, tebrikler...hepinizin emeğine yüreğine sağlık...Sizlere ufak birkaç önerim olacak , bende çünkü sık sık bu tür aktiviteler düzenleyen ve bizzat öncülüğünü yapan birisiyim..En son geçen hafta gebzede zihinsel engelli çocuklar okulunda ki çocuklara bir parti düzenledim.Engelliler haftası sebebiyle hatta bu partimize Sermet Erkin geldi , ücretsiz olarak...Eğer bir okula bir kuruma ...vs..yardım yapıyorsanız bu makbuz karşılığı olsada nakit olarak yapmayın...Sizden isteklerini sorun , mesela çatımızı değişin , sıralarımız eski , oyucak gerekli vs.... diye size söylesinler ve bizzat bu eksiklikleri tamamlayarak yardımızı yapmanızı öneririm...bu şekilde inanın bana çok daha faydalı olacaksınız...üstelik çok daha fazla zevk alıp sizlerde bu olayı eğlenceli bir hale dönüştürebileceksiniz...sevgiler , saygılar ....

öncelıkle merhaba hoş geldınız dıyorum aramıza.
    haklı önerılerınızi canı gönülden kutluyorum ancak yıldıray arkadaşımında dedığı gıbı zanledersem konuyu tam olarak takıp etmedınız hangı durumda ne şekılde davranacağımız konusunda hıç şüphenız ve kımsenın şüphesi olmasın konuya en başından berı fazlasıyla hakımız ve herhangı bır karısıklığa sebep vermemek adına herşeyı bızzat sitemız üyelerı adına kendım yapıyorum. ve hıc bır kımseye veya kuruma nakıt para yardımı değil bu konuda hayatımda hıç bır zaman yapmadım yapmamda o konuda gönlünüz rahat olsun kımın veya kımlerın neyaptığı meselesıne gelıncede emın olunuzki sızden çok çok daha tecrubelıyım ılgınızden ve duyarlılığınızdan dolayı da ayrıca teşekkür ederım gül hanım..

benım adım vulas54 tanıştığımıza memnun oldum

DİLEK K.
    GUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı vulas54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelıkle merhaba hoş geldınız dıyorum aramıza.
    haklı önerılerınızi canı gönülden kutluyorum ancak yıldıray arkadaşımında dedığı gıbı zanledersem konuyu tam olarak takıp etmedınız hangı durumda ne şekılde davranacağımız konusunda hıç şüphenız ve kımsenın şüphesi olmasın konuya en başından berı fazlasıyla hakımız ve herhangı bır karısıklığa sebep vermemek adına herşeyı bızzat sitemız üyelerı adına kendım yapıyorum. ve hıc bır kımseye veya kuruma nakıt para yardımı değil bu konuda hayatımda hıç bır zaman yapmadım yapmamda o konuda gönlünüz rahat olsun kımın veya kımlerın neyaptığı meselesıne gelıncede emın olunuzki sızden çok çok daha tecrubelıyım ılgınızden ve duyarlılığınızdan dolayı da ayrıca teşekkür ederım gül hanım..

benım adım vulas54 tanıştığımıza memnun oldum
    Merhaba ,
    Sanırım yanlış anlaşıldım...sadece amacım ufak birkaç öneri vermekdi...ama bu kadar tepki vermenizi şuan anlamış değilim...zaten durumu sizden önce bir arkadaşımız çok güzel aktardı.Ben konuyu tam olarak bilmediğim için öneride bulunmak ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim...ama arkadaşımız konuyu o kadar güzel anlatmış ki , tam olarak içeriği anladım..polomik yapmaya gerek yok diye düşünüyorum...bu arada elbette benden çok daha tecrübeli olabilirsiniz , ne güzel buna çok sevindim , benimde zaman zaman öneriye , fikir alışverişine ihtiyaç duyduğum anlar olabiliyor.Bende sizden yardım alabilirim tıkandığım zaman...Tekrar emekleriniz için teşekkürler , saygılar....

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Bence karşılıklı bir yanlış anlama söz konusu! Ne Vedat'ın mesajında, ne de Gül'ün mesajında kötü bir niyet yok!..

caglar yılmaz
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Çağlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 td 7732
    Edilen teşekkür: 0

evet arkadaşlar ortada bişi yok sadece fikir alış verişi olmuş

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

Arkadaşlar gerçekten sizi yürekten kutluyorum.
    Sizinle birlikte olmak gerçekten çok isterdim. Ancak foruma bile girmeye vakit bulamadığımdan bir katkıda bulunamadık. İnşallah devamında bir faydamız olur.
    Emeğinize yüreğinize sağlık

Rengi
    Yok

başarı hepimizin başarısıdır.
    başarı grandepuntotr nin başarısıdır.

VİVAAAAAA GP

ayhan edizer
    ayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Yok

Merhaba arkadaşlar ben Beden Eğitimi Öğretmeni Ayhan EDİZER bu haftasonu sizlerle tanışıp birlikte olduğum için çok mutlu ve gururluyum eğitim adına bu gönüllü davranışınız beni çok duygulandırdı keşke herkes sizin gibi ülkesinin sorunlarına duyarlı olabilse aranızdaki bu dostane ilişkiler beni özendirerek grubunuza üye olmama neden oldu şu anda grande punto olmasada bir fiat kullanıcısıyım
    sizlerle tekrar görüşmek üzere hoşçakalın
    Konu ayhan tarafından (22/05/2007 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

hocam hoşgeLdiniz. grande punto dışında bu tür sosyaL aktiviteLerde buLunmak bizLer açısından da çok mutLuLuk verici bir oLay. ileride mutLaka bu tür aktiviteLer oLacaktır.

forumdan keyif aLmanız diLegiyLe.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

ayhan edizer
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Yok

Erdicim teşekkür ederim ilk cevap senden geldi sizlerinde desteğiyle yılmadan ATATÜRK' üne ve CUMHURİYET ine sahip çıkan bireyler yetiştirmek için çalışmaya devam....

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Ayhan Hocam hoşgeldin,meslektaşız
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

ayhan edizer
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Yok

teşekkür ederim Ali hocam memnun oldum hoşbulduk.

ali mirac günerli
    mango turuncu AMG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Mango Turuncu
    Plaka
    10 F 9981

Mutlu allah razı olsun

öncelikle şunu söyliyim...sizler varya 10 numara insansınız...yaptıklarınız takdire
    şayan...hepinizden allah razı olsun.belki böyle konulara hep beraber eğilerek destek
    vermemiz lazım ama malum...çalışanlar ols,vakti olmayan olsun,bi türlü nasip
    olmuyo...bi daha ki sefere en azından bizimde çorbada tuzumuz olur...
    emeği geçen herkese tşk bi borç bilirim...
    Konu Linos tarafından (23/05/2007 Saat 07:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: Font Düzeltildi! (Lütfen forum kurallarını okuyalım!)
    :ok: AMG:ok:

Şahin Koban
    barraquda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 26

Arkadaşlar gerçekten sizi yürekten kutluyorum..inşallah bir dahaki sefere aktif olarak katılma imkanım doğar...ellerinize,yüreğinize sağlık...

Rengi
    Yok

hoş geldin aramıza ayhan hocam.
    sizlerle tanışmak bir onur bizler için.

siz ve sizin gibi öğretmenlerimizin emeklerinin hakkını asla ödeyemeyiz.

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

ayhan hocam aramıza hoşgeldin

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

Alıntı ayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben Beden Eğitimi Öğretmeni Ayhan EDİZER bu haftasonu sizlerle tanışıp birlikte olduğum için çok mutlu ve gururluyum eğitim adına bu gönüllü davranışınız beni çok duygulandırdı keşke herkes sizin gibi ülkesinin sorunlarına duyarlı olabilse aranızdaki bu dostane ilişkiler beni özendirerek grubunuza üye olmama neden oldu şu anda grande punto olmasada bir fiat kullanıcısıyım
    sizlerle tekrar görüşmek üzere hoşçakalın
    ayhan Hocam aramıza hoş geldınız sızınle daha öncede tanışmıştık kemalın arkadaşı vedat.
    umarım sitemızde hoşça vakıt geçirirsizniz aracınız veya araçlarla ılgılı merak ettığınız her türlü konu başta olmak üzere diğer tüm konulardada aktıf olmanız dıleğıyle

ayhan edizer
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Yok

sıcak karşılamanızdan dolayı tekrar teşekkür ederim hoşbulduk sagol vedat..

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon