10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Oto iç dış temizlik

isa isa
    asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

Standart Oto iç dış temizlik

Arkadaşlar bu gün internette bir ilan gördüm,ilan aynen şöyle

KIŞ GELDİ ARABAM KİRLENDİ VEYA KİRLENECEK DİYE DÜŞÜNMEYİN TÜRKİYE`NİN EN İYİ KAMPANYASI BAŞLADI

Beklediğiniz Sonucu Alamıyanlara Tüm Yapılan İşlemler Ücretsizdir ŞOK ŞOK ŞOK...
    Sanayide Yapılan İşçilikler İle Karıştırmayınız İstanbul Avrupa Yakası 3 Tek Bölge Bayisi Biziz...

BU KAMPANYAYI KAÇIRAN ÜZÜLECEKTİR... ŞOK ŞOK ŞOK
    BOYA KORUMA & BOYA PARLATMA & YÜZEYSEL ÇİZİK TEMİZLEME &PASTA CİLA & TEFLON KAPLAMA
    Otomobilinizin boyasının ilk günkü canlılık ve parlaklığını uzun süre koruması için yapılan bir Üründür.

Boya üzerine yapılan bu ürün ile; araç boyası güneşin zararlı UV ışınlarına,asit yağmurlarına,diğer aşındırıcı ve tahrip edici etkenlere karşı korunması sağlanır.

Bu sayede ileride yapılması gereken pasta-cila gereksiniminin önüne geçilerek pastanın aşındırıcı etkisinden de korunmuş olunur.

Würth Boya Koruma sistemi sadece boya parlaklığını korumakla kalmaz; bizzat boyanın kendisini de dış etkenlerden korur.
    220 TL DEĞİL SADECE 99 TL
    DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE KORUMA SİSTEMİ & STERLİZASYON
    Bu sistemde araçların tüm iç bölümleri, özel olarak üretilmiş Würth ürünleriyle temizlenir. Kullanılan Würth ürünleri, araç iç mekan malzemelerinin özelliklerine göre son teknoloji üretilmetedir.
    Araçların deri, kumaş, vinil; her tür tavan, koltuk, taban, bagaj, kokpit ve havalandırma ızgaralarına kadar tüm yüzeylere detaylı işlem uygulanır. Bu uygulama sonucu araç içi ilk günkü görünümüne kavuşur.
    En ince ayrıntısına kadar temizlenmiş araç içi mekanının ilk günkü görünümünü aylar boyu muhafaza etmesi için, özel olarak üretilmiş Würth İç Koruma Sistemi uygulanır.
    220 TL DEĞİL SADECE 99 TL
    DETAYLI MOTOR TEMİZLEME VE KORUMA SİSTEMİ
    Araçların zamanla motorlarında çalışma düzenine olumsuz yönde etki edebilecek şekilde kir, yağ tortuları ve oksidasyon oluşur.

Motoru ilk günkü görünüm ve temizliğine kavuşturmak klasik yöntemlerle çok zor, neredeyse imkansızdır.

Würth finalCare ürünleriyle, motorun temizlenmesi gereken noktaları detaylı olarak temizlenir. Bu temizlik esnasında elektronik aksamlar özel koruma altındadır.

Temizlik aşaması bittikten sonra motor parlatma ve koruma cilası uygulanır.

Böylece hem kalıcı bir temizlik hem de yeniden oluşabilecek kir birikimi ve oksidasyon engellenmiş olur.
    99 TL DEĞİL SADECE 39 TL
    3`LÜ KOMPLE PAKET İSTEYENLERE FIRSAT ÜSTÜNE FIRSAT
    549 TL DEĞİL SADECE 179 TL... + Su İtici, Koltuk Koruma Hediyemizdir..BİTMEDİ ÜSTELİK BONUS KARTLARA 12 AY TAKSİT AYDA 16 TL`ye ARACINIZI SIFIR YAPALIM BU FIRSAT 2011 İLK FIRSATI KAÇIRAN ÜZÜLECEKTİR... SAYILI RANDEVULARIMIZDAN HEMEN ARAYIP YARARLANIN

Adres: Bahçelievler ÖMÜR PLAZA KAT -3

AMERİKAN ÇİZİLMEZ 12 YIL GARANTİLİ CAM FİLMİ 249 TL YERİNE SADECE 79 TL HEMEN RANDEVU ALINIZ. FİYAT 5 CAM İÇİN GEÇERLİDİR

Daha öncesinde boyle kampanya yapan yerlerde bu işlemleri yapıp menmun kalmayan arkadaşlar vardı.Birde burayı deneyelım bakalım.Sonucu sizlere bildireceğim.Eğer işin hakkını verırlerse süper kampanya.....
    Konu asi tarafından (22/04/2011 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.

Umut K.
    Seat İbiza 1.2 TSİ DSG sundown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 242

reklam kokan bir başlık
    " Mazeret zayıfların silahıdır. Bahaneler daha çok batmak için iyi bir yöntemdir. Akıllılar buna başvurmaz"
    Osman PAMUKOĞLU

önder nurtekin
    luleburgazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939
    Edilen teşekkür: 150

reklamlar... heryerde var artık böyle kampanyalar sahibindende fırsat sitelerindede...
    Her TÜRK asker doğar

ti ner
    tiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 44

biliyorum burayı, reklam olmsın diye yazmıyorum. Fordums iç yaptırmıştım ve pekde birşey fark etmemişti.Üstelik içinde bir kısım yağlı gibi kalmıştı

uğur ural
    dexter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 142

hiç inandırıcı değil... Siz hiçbir sarrafın bağırdığını duydunuz mu?

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

ucuzetin yahnisi hesabı.. yapılan araçları gördük parlamasına güzel parlıyor ama çizik kapatmıyorlar araba yakından çizik olduğu belli oluyor ben gitmişim yaptırmışım arabam parlasa ne farkeder çizik kapanmadıktan sonra benim için hiçbir önemi yok..

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Cam filmi fiyati fena degilmis! Mekani biliyorum, wurth dedigine gore kotu biryer degildir; ama hesap sirf bu mesaji atmak icin acilmis gibi

Cem *
    Realtime xnode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 268

2. Mesaj, çarpıcı yerlerde büyük ve kalın puntolar, direkt adres vs.. Bana da reklam için açılmış hesap gibi geldi. Yanlış düşünüyorsam baştan özür dilerim ama genelde öyle olur
    Beneficium accipere libertatem est vendere

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

reklam var bence konu silinsin...
    Keyif BMW'Dir...

isa isa
    asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

yok yahu arkadaslar reklam amacı ıle koymadım.gıdecegım yakında gecen hafta gıdecektım gıdemedım bu haftaya kaldı.sahıbındencom sıtesınde vardı bu ılan.tanımam etmem neresı ıse gideyım bılgı verecem sıze uygun geldı bana eger ıyıse sızde gıdın dıyecem ama daha gıtmedım.