Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Hırsızlık için cam patlatma

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Standart Hırsızlık için cam patlatma

Herkese merhaba; dün işyerimin oradaki park halindeki aracıma eli kolu kırk yerinden kırılası ******** biri hırsızlık için sol ön kelebek camımı patlatıp oradan da o uzun elini kolunu sokup aracın kapısını açarak içine girmiş. Torpido, kolçak ve bagajı karıştırmış ama kayda değer bişey bulamayınca öylece bırakıp gitmiş. Akşam iş çıkışı aracın yanına giderken uzaktan bir haller olduğunu hissettim aracın başına gidince çok kötü oldum camı ve aracı o halde görünce. Üç kuruş para biriktirip kesemize uygun araçlar alıyoruz ama bazı ********ler 30sn. yapacağını yapıyor. Allahtan hiçbirşeyi almamış zaten alsa alsa birtek koltuk altı bass vardı onuda görmemiş kolçakta akbil vardı bagajda matkap çekiç tornavida takımı vardı onlarıda almamış ne *** yemeye girmiş artık bilmiyorum araca ********..

Aracı ellemeden tutanak için polisi çağırdım ama sağolsunlar gelen ekipler tutanak tutmuyormuş karakola gidip beyanda bulunmamız gerekiyormuş eğer istersem orada parmak izide alırlarmış. Aracın o hali zaten canımı oldukça sıkmıştı birde karakola gidip tutanak tutturacam diye canım dahada sıkılmasın diye gitmedim ancak benim bu noktada kafama takılan bir soru var;
    Biz ekip çağırdıktan sonra eğer karakola gitmemiz gerekiyor ise araç başında neden ekip bekliyoruz?
    Karakolda tutanak tutturacağımız zaman parmak izide istersek eğer zaten bir aracı kullanmak için elimizi sürdüğümüzden mevcuttaki parmak izlerine de zarar vermiş olmuyormuyuz?

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Çok geçmiş olsun malesef bu şekilde kendini bilmezler olacaktır bularada yapacak hiç bir şey yok Görsek bile amann uzak durun boşverin.

Tutanağı polis karakolu ekip göndererek tutması gerekliydi ama siz bir şey çalınmadı demişseniz kaideye alamış olacaklardır .. benimde başıma gelmişti bu olay biraz sert çıkınca gelmişlerdi ..

mustafa tamer
    mustelf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 62

geçmiş olsun

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

geçmiş olsun üzücü bir olay

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

MURAT ÖZÇELİK
    MURAT34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34FAR04
    Edilen teşekkür: 58

geçmiş olsun benimde tek kapı aracım var ona arka sol camdan girdiler bagajdaki tesisatı alıp gitmişler tutanak falan boş polis birşey yapmıyor umrundada değil zaten...

güneş akbulut
    jrgakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 91

oncelikle geçmiş olsn benimde başima gelmişti aracta o kadar şey varken teypin kumandasını çalmişlardi eski aracımda

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Polisler çalınan bişeyiniz varmı diye sordular bende kontrol ettim onların gözetiminde herşey yerinde duruyordu çalınan bişeyim yok deyince tutanak istiyorsanız karakola gitmeniz lazım dediler bende çalınan bişeyim yok gitsem sanki parmak izi alıpta hırsızı bulabilecekmisiniz sanki tarzında konuşunca pek hoşlaşmadılar tavrımdan sanırım ısrarla karakola gitmemi söylediler bende gitmedim.

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Bu tür suçlar adi suç diye tabir ediliyor sanırım kanunda, ve polis gerçekten bunları önemsemiyor.

Bir polisin arabasına girsinler, gider iki saat sonra hırsızı elleriyle koymuş gibi bulurlar ama...

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

sertaç bey sonuna kadar haklısınız geçmiş olsun...
    TSİ Jetta.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

geçmiş olsun...
    Keyif BMW'Dir...

cem yalçın
    taret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 69

geçmiş olsun

Mustafa Temiz
    Fiat Tipo Slx 1.6 ie / AC Scratch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı skystar37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı ellemeden tutanak için polisi çağırdım ama sağolsunlar gelen ekipler tutanak tutmuyormuş karakola gidip beyanda bulunmamız gerekiyormuş eğer istersem orada parmak izide alırlarmış. Aracın o hali zaten canımı oldukça sıkmıştı birde karakola gidip tutanak tutturacam diye canım dahada sıkılmasın diye gitmedim ancak benim bu noktada kafama takılan bir soru var;
    Biz ekip çağırdıktan sonra eğer karakola gitmemiz gerekiyor ise araç başında neden ekip bekliyoruz?
    Karakolda tutanak tutturacağımız zaman parmak izide istersek eğer zaten bir aracı kullanmak için elimizi sürdüğümüzden mevcuttaki parmak izlerine de zarar vermiş olmuyormuyuz?

Burası Türkiye

Geçmiş olsun..
    Konu Scratch tarafından (19/04/2011 Saat 18:56 ) değiştirilmiştir.
    Rakı - şarap gâvurluksa,
    Deniz gâvurluksa, ve karşısında batarken izlemek güneşi..
    Aşk gavurluksa, ve sevdiğinin elini tutarak kordonda dolaşmak,
    İzmir'lilik gavurluksa, ve özgürlüğe düşkün olmak, kimse tarafından kısıtlanmak istememekse
    Ben gavurun önde gideniyim, yazın en büyük harflerle.BEN İZMİRLİYİM...

burhan arslan
    barslan112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 28

çok geçmiş olsun

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Polisler çalınan bişeyiniz varmı diye sordular bende kontrol ettim onların gözetiminde herşey yerinde duruyordu çalınan bişeyim yok deyince tutanak istiyorsanız karakola gitmeniz lazım dediler bende çalınan bişeyim yok gitsem sanki parmak izi alıpta hırsızı bulabilecekmisiniz sanki tarzında konuşunca pek hoşlaşmadılar tavrımdan sanırım ısrarla karakola gitmemi söylediler bende gitmedim.
    Ramazan gecmıs olsun benımde komsumun basına geldı karakolu aradık calınan bısey varmı yok dedık ozaman karakola gelın dedıler bende cınayet ıslesem yınede karakolamı gelın dıyeceksınız dıye bayagı bır kavga ettım sonra 155 ı aradım (155 gelen ıhbara mecbıren bakmak zorunda olduklarını bıldıgımden) 20 dk sonra sıvıl ekıp geldı adam bı baktı 10 arac boyle yanyana hepsıde calınan bısey yoksa karakola gıdelım dedı calınan varsa bıseye dokunmayın olay yerı cagıracam dedı bızde calınan olmayınca karakola gıdıp tutatnak tutturup kasdkodan cam parasını aldık.
    Bu arada ısın komık tarafı su kaskolarımız kelebek camını karsılıyor fakat hırsızlık oldugu ıcın kasko bozuluyor hırsız eger yan camı kırmıs olsa hırsızlıga gırmıyor ve kaskonuz bozulmadan cam hakkınızdan karsılanıyor bu arada kelebek camı arka ve on yan camlardan daha pahalı
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Ziyaretci037
    Ziyaretçi Ziyaretci037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok geçmiş olsun..

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Polismi Polis gelir bakar ve gider,bastırırsan tutanak tutar,yalandan parmak izi alıyor gibi yapar sonra iz yok der. Doğan'ım varken aracım çalındı.155 i aradım sonra aracı kendim buldum paspaslara kadar almışlardı.Geldiklerinde yukardaki yalandan uygulamalar vs vs.Polis gittikten sonra sanayide bir baktım ki tüm mahalleliyi soymuşlar,hemde kamyonetle dolaşa dolaşa Sevmediğimiz Abd'nin polisi hırsıza bam güm,canını tehlikeye atarak girişirken bizimkiler tırnağı kırılmasın arabası çizilmesin,fazla mesai yapmasın derdinde.Çünkü orda Belediyeye bağlı özel kuvvet bizde devlet memuru.Allah'tan kasko diye birşey var.

Grey Goose ...

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Zeynel polisi bende 155'den çağırdım hatta iki defa yanımdan jet hızı ile geçip gittiler sonrada telefon edip biz sizi ve aracı göremedik diyince yangından mal kaçırır gibi geçtiniz gittiniz yanımdan ben sizi çok iyi gördüm el ettim ama göremediniz falan diye biraz ters konuşunca geldiklerinde illa karakola gideceksiniz diye kıllığına diyorlar sandım ama ne yazıkki sistem işlerine geldiği gibi işliyor. Çalınan bişey yok diye üstelemedim zaten camıda bugün gittim cebimden taktırdım sabah kasko şirketi ile tekrar görüşücem çok büyük ihtimalle benden fatura isteyecekler ve kasko klozlarına göre hasarım 100TL üzerindeyse %2o muafiyetle yararlanabiliyorum bakalım sabah ola hayrola...

uğur cin
    ucin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

geçmiş olsun

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Zeynel polisi bende 155'den çağırdım hatta iki defa yanımdan jet hızı ile geçip gittiler sonrada telefon edip biz sizi ve aracı göremedik diyince yangından mal kaçırır gibi geçtiniz gittiniz yanımdan ben sizi çok iyi gördüm el ettim ama göremediniz falan diye biraz ters konuşunca geldiklerinde illa karakola gideceksiniz diye kıllığına diyorlar sandım ama ne yazıkki sistem işlerine geldiği gibi işliyor. Çalınan bişey yok diye üstelemedim zaten camıda bugün gittim cebimden taktırdım sabah kasko şirketi ile tekrar görüşücem çok büyük ihtimalle benden fatura isteyecekler ve kasko klozlarına göre hasarım 100TL üzerindeyse %2o muafiyetle yararlanabiliyorum bakalım sabah ola hayrola...
    Ramazan egm veya valılıge sıkayet ederım ben o polıslerı vatandasın ısı dusunce basıp gıtmelerı ıcınmı devlet mass verıyor polıse.;Fransada polısı telefonla aryıp trafıkte bır surucuyu sıkayet edersen 10 gun ıcınde sana iadeli tahutlu mektup gelıyor sızın ıhbarınız ıcın tesekuer ederız duyarlılıgınız ıcın sıkayetınıze karsın su su ıslemler yapılmıstır surucuye su kadar ceza kesılmıstırdıye gerı donus yapıyorlar adamlar ondan gelısmıs zaten
    Konu ZAK1980 tarafından (19/04/2011 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür suçlar adi suç diye tabir ediliyor sanırım kanunda, ve polis gerçekten bunları önemsemiyor.

Bir polisin arabasına girsinler, gider iki saat sonra hırsızı elleriyle koymuş gibi bulurlar ama...
    keşke öyle olsa....

Sayfa 1/2 12 SonSon