18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Yardım ederseniz sevinirim

evren dal
    fireman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Standart Yardım ederseniz sevinirim

arkadaslar merhaba bugun esim misafirleri otogara bıraktıktan sonra gp miz ile cıkarken park halindeki bir golf ü hafif sıyırmış bizim aracta bisey yok ama golf camurluk kenarından hafif gocmus ve sıyrıklar ilk kez basımıza geldiği için eşim cok korkmuş sahibi gelmiş adam da üzülmüş tabi ama olan olmuş ben telefonla konuştum adamla sorun deil servise gideriz neyse verirsiniz dedi bende tamam dedim yarın wv servisine gidecez fakat orda ne kadar bir meblağ çıkar bilmiyorum hasarsızlık indirimi için kasko çok aklıma gelmedi ama çok yüksek çıkarsa ozaman ne olacak bir de diyelim kasko ödesin dedim nasıl bi yol izlemem lazım bugün pazar olduğu için acenteyle konusamadım daha once boyle bisey basına gelen varmı ne yapmamız lazım kasko allianz sigorta 1050 liraya yaptırmıştım bi daha ki hasarsızlık indirimi ne kadar olur mesela yani değermi kaskoyla uğraşmaya

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

geçmiş olsun..
    TSİ Jetta.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

vw servisinde fiyat yüksek çıkar kaskoyu bozdurun bence...
    Keyif BMW'Dir...

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Standart kaza

geçmiş olsun ilk önce arabacılıkta malesef oluyor.sigortacınızı hemen arayın gereken yönlendirmeyi yapacaktır.arac servise gideceği için süpriz le karşılaşabilirsiniz dışarıya göre ..rapor tutma işlemi inş yapmışsınızdır resim çekip bunlar hazır olursa servisin durumuna göre daha rahat hareket edersiniz. sigortacınız sizin herzaman ulaşabileceğiniz mesafede olmasının çok yararı var...

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Geçmiş olsun. WV servisine giderseniz mini onarım yapmayacakları için size verecekleri fiyat 300 TL civarında olacaktır.
    En iyisi özel serviste ya da kaskonunuzun mini onarım hizmeti olan anlaşmalı serviste yaptırmanız olacaktır. Tabi diğer araç sahibi yanaşmayabilir illa servis diye tutturabilir. Serviste yaptırmak zorunda kalırsanız artık hasarsızlık indirimi ile meblağ arasında bir tercih durumunda kalırsınız. Kasko zaten böyle günler için çok da üzülmeyin..
    Burada asıl sorun başka bir aracla muhattap olmak. Duvara sürtseniz daha iyi olurdu.. Kendi gönlüze göre yaptırırdınız. Yalnız mini onarım tarzı bişey karşı tarafın da işine gelecektir. Servis gereksiz boya, değişim vs yapmak isteyecektir..
    Konu reddragon tarafından (17/04/2011 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

geçmiş olsun. kaskoyu bozdurun gitsin. yarın öbür gün ufak bir hasar daha olursa (ki inşallah olmaz) o zaman şimdi kaskoyu bozdurmayıp cebinizden yaptırdığınıza çok üzülürsünüz-benim başıma geldi. Tutanakları hazırlayıp imzalayın, sizin gitmenize bile gerek yok.

Mehmet ÇEVİK
    Opel Astra H 1.6 Enjoy Sp m_cevik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 55

Mahmut Bey öncelikle geçmiş olsun,kötü bir durum.Ama kendi kaskonuzu neden bozduracaksınız ki,trafik sigortanız bu tarz olaylar için var zaten.Zorunlu trafik sigortanız hatalı siz olduğunuz için karşı tarafın masraflarını karşılayacaktır.Tutanak tutulmadıysa bile sorun değil kendi aranızda tutun tutanağı verin yetkili servise.Yetkili servisle anlaşması yoksa bile meblağ ödenir,ödenen tutar sigorta şirketi tarafından ödeyen kişiye iade edilir daha sonra.Gerekli belgeler,araçların resmi,iki tarafın sigorta ve ruhsat fotokopileri ve tutanak.Hem sizin kaybınz olmaz hem karşı taraf istediği yerde yaptırır aracını.
    Allah daha beterinden korusun.Bununla geçmiş olsun.

mobidik 64
    mobidik64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı m_cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahmut Bey öncelikle geçmiş olsun,kötü bir durum.Ama kendi kaskonuzu neden bozduracaksınız ki,trafik sigortanız bu tarz olaylar için var zaten.Zorunlu trafik sigortanız hatalı siz olduğunuz için karşı tarafın masraflarını karşılayacaktır.Tutanak tutulmadıysa bile sorun değil kendi aranızda tutun tutanağı verin yetkili servise.Yetkili servisle anlaşması yoksa bile meblağ ödenir,ödenen tutar sigorta şirketi tarafından ödeyen kişiye iade edilir daha sonra.Gerekli belgeler,araçların resmi,iki tarafın sigorta ve ruhsat fotokopileri ve tutanak.Hem sizin kaybınz olmaz hem karşı taraf istediği yerde yaptırır aracını.
    Allah daha beterinden korusun.Bununla geçmiş olsun.

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

aynen bence de bu tür durumlar için trafik sigortası var yani ondan faydalanabilirsiniz...kasko olayı ise bozdurun bence hem kasko yaptırcam o kadar para vercem hem de hasarsızlık indirimi olsun diye ufak tefek kazalrı ben karşılıcam bence saçma bozdurun kaskoyu çünkü servis fiyatı mutlaka yüksek çıkacaktır
    kArŞIYAkA çARŞı

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

aynen sizin sigortanızın karşılaması lazım..

yasin duzenli
    SeaMaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 TN 6268
    Edilen teşekkür: 54

karsı tarafın hasarını sizin kaskonuz karsılamaz.karsı tarafın hasarını sizin zorunlu trafik sigortanız karsılar. kendi aracınızdaki hasarı kaskonuzdan yaptırabilirsiniz... tutanak tutun ruhsat fotokopinizle servise gidin resimlerini bile onlar ceker trafik sigortanızdan halleder... gecmiş olsun

evren dal
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok

arkadaslar cok tesekkur ederim ya ilginiz alakanız için ilk kez başıma geldiği için tutanak falan hiç bişey tutulmadı ama ben hazırlarım şimdi servise gitmeden durumuda anlatırım aracın sahibine anlayışlı insanlar onlarda problem çıkacağını zannetmiyorum anladığım kadarıyla tutanak fotoğraf ruhsat fotokopisi ile servise gidersem problem yok trafik sigortası karşılar demişsiniz çok teşekkur ederim arkadaşlar çok sağolun kendi aracımız 0 ama ne yapalım olur boyle seyler ama en cok karsı tarafın aracına üzüldük durduk yere iş açtık adamlara sağlık olsun ne yapalım bizimkinide auto king de yaptırırız artık

evren dal
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok

ayrıca geçmiş olsun dilekleriniz için de çok teşekkur ederim arkadaşlar

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

aynı şey benim başıma geldi aracım park halinde iken biri gelip çarptı hemen trafik hasar tutanagı düzenledik servisin yolunu tuttuk hasarın parasını ben ödedim serviste sonra sigorta şirketi bana parayı yatırdı. trafik tutanagı düzenleyin ister karşı taraf servisi ödesin isterseniz siz ödeyin sigorta paranızı yatırdıgınızda alırsınız normalde hasar gören taraf ödüyor parayı sigorta onun adına yatırıyor ama siz öderseniz onun adına yatar para sigortadan buna dikkat edin bir sorunuz olursa ulaşın yardımcı olayım.
    Özkan 0541-648-02-52
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

evren dal
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok

tamam özkan o meseleyi bilmiyodum karşı tarafında başına ilk kez gelmiş böyle bir olay karşı tarafa sen öde desem ödemez zannetmiyorum gitmeden önce sigortaya da bir uğrayayım diyorum bişey unutmamak için

Derin Derin
    Jege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 10

gecmis olsun,belli bir miktara kadar zorunlu trafik sigortasindan halledebilirsiniz arkadaslarin dedigi gibi,
    allah beterinden saklasin,

evren dal
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok

arkadaşlar bugün servise gittik dediğiniz gibi hemen tutanak tuttuk fotograf ve ehliyet ruhsat fotokopileri işlem tamam ne kadar tutar diye sordum servis müdürüne 300 lira civarı bir rakam soyledi ufacık yer için tavandan çamurluğa kadar boyayacaklarmış halbuki sadece çamurluk hizasına lokal boya işlemi uygulansa yeterdi bence ama araç sahibi çok anlamıyo gibiydi ne yapalım can sağ olsun o istedi servise gitmeyi değerli önerileriniz için hepinize teşekkür ederim

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Alıntı fireman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün servise gittik dediğiniz gibi hemen tutanak tuttuk fotograf ve ehliyet ruhsat fotokopileri işlem tamam ne kadar tutar diye sordum servis müdürüne 300 lira civarı bir rakam soyledi ufacık yer için tavandan çamurluğa kadar boyayacaklarmış halbuki sadece çamurluk hizasına lokal boya işlemi uygulansa yeterdi bence ama araç sahibi çok anlamıyo gibiydi ne yapalım can sağ olsun o istedi servise gitmeyi değerli önerileriniz için hepinize teşekkür ederim
    300 Lira normal wv servisi için ucuz bile. Aynısını fiatta 300 dediler. Renk tutturmak için kompile boyuyorlar gereksiz yere...