Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 21 ile 34 arası

Konu: Karar değişikliği DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 95HP DUALOGIC almaya karar verdim

traki boy
    trakianboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar bu fiyata şöyle alıyorsunuz.
    en yakın tam teşekkülü bir devlet hastanesine başvurup heyete giriyorsunuz. sizdeki fiziksel kusurlar gerekli yüzdeyi sağlıyorsa vergi inidiriminden faydalanma hakkı veren heyet raporunuz oluyor.sonrada gidip vergi indirimli araba alabiliyorsunuz.bu indirim bedelini bedavaya elektrikli testereyle kendinize yapabilirsiniz!! )

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

hayatta sahip olunabilecek en değerli şey SAĞLIKTIR... 10 kuruş fazla ödeyin ama SAĞLIKLI olun, gerisi teferruat çünkü.
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

A.T.y Tay
    AhesteGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı HarbiAslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatta sahip olunabilecek en değerli şey SAĞLIKTIR... 10 kuruş fazla ödeyin ama SAĞLIKLI olun, gerisi teferruat çünkü.
    bu söz bu silahtan daha etkili oldu

ti ner
    tiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 44

Aykut arkadaşım,
    Hayata ne kadar pozitif bakıyorsun. Takdir etmemek elde değil. Allah neşeni, pozitifliğini eksik etmesin.

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

ah be kardeşim, bende kafayı yiyordum yemin ederim =) arkadaş ben en fazla 4.000 bilemedin 4.500 tl indirim yaptırıyorum Evo larda. O kadar indirimi alsam oooooooo =))

Ozgur Symnoglu
    ozgurse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 64

Alıntı AhesteGP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bayide ki bayan telefonda ısrarla punto evo almam konusunda diretti vede başarılı oldu ÖTV indirimli fiyatı 27000 TL ( pazarlıksız ) 1.3 Multijet ve 95 otomatik vites araç + kit ekletmeyi düşünmüyorum çünkü bütçeyi zorluyor bu haliyle bile sizce nasıl bir tercih ÖTV indirimiyle bu fiyatı bile cazip geliyor mu?
    - 3000 TL peşinat verip aracın gelmesini bekliyicem + olarak nisan ayında indirim olursa sözleşmemiz indirimli fiyat üzerinden geçerli olacak eğer artış olursa anlaştığımız fiyattan ücretlendirilecek yani nisan ayı benim için dönüm noktası olabilme yolunda
    yorumlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler
    Merhaba Arkadaşım,

Bende aralık ayı sonunda Dynamic 1.4 77 hp dualogic + asisst kit + pop kit + skydome olan aracımı 22.750 TL 'ye almıştım. Benim aldığım fiyatta o dönemde baya uygun bir fiyattı. Ancak 27000 TL bana biraz yüksek gibi geldi.

Syg,
    Konu ozgurse tarafından (31/03/2011 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

murat kahramanoglu
    karamurat4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    41 DT 764
    Edilen teşekkür: 49

75 multıjet esp hılholder dınamıc aldım bende aynı arkadaşımızın dediği nitelikte 23 bine kapattım kasko dahil saygılar. cam tavan yok ancak siyah kaplama yaptırıyorum yakında

levent karakuş
    saricizmelimemetaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    48RS868
    Edilen teşekkür: 9

siz eminmisiniz benim araba 31 / 12/ 2010 faturalı nah fatura önümde fiat punto evo 1.3 mj dynamic ama kitlerin hepsi mevcut 32.977.14 lira kasko hariç cam tavan hilholder blue me+ hava yastıkları kapı çitaları tampon kaplamaları tomtom hazırlık bagaj çitası yan camların çitaları ne bileyim daha birçok şey... ama bu fiata bulduysan uaçarak gidip almanı tercih ederim...saygılarımla

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı ozgurse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşım,

Bende aralık ayı sonunda Dynamic 1.4 77 hp dualogic + asisst kit + pop kit + skydome olan aracımı 22.750 TL 'ye almıştım. Benim aldığım fiyatta o dönemde baya uygun bir fiyattı. Ancak 27000 TL bana biraz yüksek gibi geldi.

Syg,
    sizin aldığınız araçla arkadaşın alacağı araç arasında 6000 TL kadar fark var motordan ötürü.sizin ekstradan aldığınız ekipmanlarda aralık indirimine tekabül ediyor.normal yani o fiyat.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı saricizmelimemetaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz eminmisiniz benim araba 31 / 12/ 2010 faturalı nah fatura önümde fiat punto evo 1.3 mj dynamic ama kitlerin hepsi mevcut 32.977.14 lira kasko hariç cam tavan hilholder blue me+ hava yastıkları kapı çitaları tampon kaplamaları tomtom hazırlık bagaj çitası yan camların çitaları ne bileyim daha birçok şey... ama bu fiata bulduysan uaçarak gidip almanı tercih ederim...saygılarımla
    ÖTV indirimli(%37 vergi)vermiyecek ham fiyat üzerinden birde %37 nin KDVsinide ödemiyeceği için size göre yaklaşık %40 ucuz alacak aracını arkadaşımız.
    Her araçta bu avantajı olduğu için uçarak almak gibi gereksinimi yok mesala yakın fiyatlara astra clasic dizel otamatikte alabilir arkadaşımız.yada bravo tjet dualogic dynamic v.s v.s
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Cihan Can
    HarbiAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar aralık ayında fiyatlar çok çok uygundu ancak ocak 15'ten sonra fiyatlar ciddi derecede arttı. şuan bayiler burunlarından kıl aldırmıyor pazarlık konusunda. ne de olsa hedefler de kotalarda tuttu, satışlar tavan yaptı. şimdi 1000 lira pazarlık yapıyorsan iyi sayılır. ben 12 ocakta evo 1.4 77hp dualogic dynamic+assist kit için 21.000 tl fiyat aldım üstelik metalik renk. ancak kredim çıkmadığı için o zaman alamamıştım. 15-20 gün önce hesaplattığımda evo 1.4 dualogic dynamic+assist kit 22900 fiyat verdiler beyaz renk için.
    "Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer, içsende tükenir, içmesende..." Neyzen TEVFİK

Grande Punto 1.4 / 77hp / S&S / E5 / Dualogic / 2011 - Beyaz

A.T.y Tay
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar bayide baya uzun soluklu bir beklemedeydik görüşmelerimiz süresince 1 tane tam istediğim özellikte araç bulundu opsiyon girilip ayırması yapılırken sistem kilitlendi ve araç kısmet olmadı eğer olsaydı 5 gün içinde bütün işlemleri hallolup elimde olacaktı. belli bir tarih veremedikleri için bende ogün ki stressle ve bayi ve bankayla görüşmelerim canımı sıktığı için fiat punto evo dan şuan vazgeçmiş konumdayım ve fiyat artışı geldi nisan ayıyla birlikte araç haziran sonlarına doğru elime geçecekti ve haziran sonunda ben daha farklı bir üst model alabilecek konuma gelebilecektim o yüzden bekleme süresininde verdiği moral bozukluğuyla kısmet diyelim punto evo sayfası şuan için kapandı bakalım kısmet belli olmaz benim işime

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Hayırlı uğurlu olsun Aykut, bence fiyat harika, bende sipariş verdim, EVO 1.3 5K DYNAMİC 95 DUALOGİC, OPAK BEYAZ + SKYDOME + EVO KİT bilmiyorum kaç ay sonra gelir

A.T.y Tay
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

8 haftayı gözden çıkart kardeşim maalesef ki elindeki stoklarda ve otoparklarında araç yksa 8 hafta süre veriyorlar bana çok uzun geldiği için aracı almadım hafta sonu maçım vardı onun stresi işlerimin yoğunluğu bankayla olan anlaşmamın istediğim yönde sonuçlanmaması ve bekleme süresi beni evo dan soğuttu aracımızı test edin dediler yok saolun içime sinmiyor şu vakitlerde dedim, gerçekten can sıkan bir gündü kader kısmet artık herşeyin hayırlısı ve en uygun zamanlısı olsun hepimiz için yinede punto aşkı bir başka

Sayfa 2/2 İlkİlk 12