Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
114 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İnsan olmayan biriyle kaza yaptım

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Standart İnsan olmayan biriyle kaza yaptım

Günaydınlar,

Dün beylikdüzü içerisinde çok sıkışık bir trafikte "hayvan" olarak adlandırabileceğimiz bir insana benzeyen yaratık arkadan tamponuma dokundu. Birşey varmı diye aşağı indiğimde de üstüme saldırdı ve suratıma yumruk attı. Hiçbirşey olmadı şanstan ufak bir acı hissettim okadar. Hiç karşılık vermedim olay çok büyüyecekti çünkü anlamaz aptal herif daha türkçe konuşmayı bilmiyordu altındada yeni model bmw 5 kasa. Nişanlımda yanımdaydı hiç olay büyümesin diye yediğim yumrukla çektim gittim. Arabada da birşey yok. Tatsız bir akşam yaşadım. Nekadar iğrenç saçma sapan bir ülkede yaşadığımı tekrar anladım. Plakasını alsaydım keşke dedim ama çok geç kaldım adam bastı gitti o sinirlede pek akıl edememiştim. Sağlık olsun umarım onunda canı bir gün çok fena yanar.

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Çok fazla sakin ve ılımlısın,geçmiş olsun...

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

valla sakin olmakta fayda en iyisini yapmışsın.. delikli demir çıkalı delikanlılık öldü.... ben hiç tartışmaya girmiyorum.. bu yüzden ölen insanlar var.. geçmiş olsun...

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

sakinliğin için seni canı gönülden tebrik ediyorum.. ben olsam ya hastane ya karakolda biterdi..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

Serkan Küçük
    serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 410

abicim helal olsun sana iyi sabır varmış... ve ayrıca geçmiş olsun, böle bişiye denk geldiğin için...

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar,

Dün beylikdüzü içerisinde çok sıkışık bir trafikte "hayvan" olarak adlandırabileceğimiz bir insana benzeyen yaratık arkadan tamponuma dokundu. Birşey varmı diye aşağı indiğimde de üstüme saldırdı ve suratıma yumruk attı. Hiçbirşey olmadı şanstan ufak bir acı hissettim okadar. Hiç karşılık vermedim olay çok büyüyecekti çünkü anlamaz aptal herif daha türkçe konuşmayı bilmiyordu altındada yeni model bmw 5 kasa. Nişanlımda yanımdaydı hiç olay büyümesin diye yediğim yumrukla çektim gittim. Arabada da birşey yok. Tatsız bir akşam yaşadım. Nekadar iğrenç saçma sapan bir ülkede yaşadığımı tekrar anladım. Plakasını alsaydım keşke dedim ama çok geç kaldım adam bastı gitti o sinirlede pek akıl edememiştim. Sağlık olsun umarım onunda canı bir gün çok fena yanar.
    mustafa abinnin dediği gibi çok sakin çok ılımlısın aynı zamanda çok medeni davranmışsın tam tersini yapsaydın nişanlına çok ayıp olurdu bir bayanın yanında asla kavga edilmemesi gerektiğini düşünüyorum hiç canının sıkma çok guzel bir davranış çok medeni davrandın

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Nasıl okadar sakin oldum ve karşılık vermedim kendime inanamıyorum. Bütün akşam içim içimi yedi bir tanede ben yapıştırsaydım ona diye ama işte bu adamları bilemezsin arabasında silahta olur bunların. Çeker vurur saçma sapan gidersin sonra hiç deymez. En sevdiğim arabalardan biriydi yeni kasa bmw 5, şimdi gördükçe sinirlerim tepeme çıkıyor.

Çok saolun.

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Kimse kusura bakmasın,Mercedes ve BMW tarzı araçlar uzun senelerdir kıro arabası olarak görülüyor,bu yüzden param olsa bile gidip almam...
    Not:KIRO dan kastım etnik ayrımcılık veya memleket ayrımcılığı yapmak değildir.Benim gözümde bütün magandalar ve 2 ayaklı AYI'lar KIROdur...

9. Bu mesajı için 6 kişi USTA'ye teşekkür etti:

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

o zaten hayvan.onun seviyesine düşmemişsin tebrik ediyorum.

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

sizin yanınızda nişanlınız varmış. bir adamın yanında bir bayan karısı çolugu çocugu varsa haklı bile olsam alttan alırım, diger tarafı erkek adama yakışmaz... demişsin ya içten bir şekilde onunda umarım bir gün canı çok fena yanar diye... o adam bu kafayla giderse merak etme bir gün canı umdugundan bile fazla yanar...sizede geçmiş olsun diyorum kafana takma salla gitsin...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Sabrına hayran kaldım..O sanırım suçunu bastırmak ıstemıs...

ya karaca ahmette yada karakolda bıterdı
    I ' m c a p u l i n g . . .

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

ee normal istanbulda gecekonduda yaşayanların arazisine tapu verilince o arazilerede binalar siteler yapılınca bütün dingiller mal mülk sahibi oldu.. e şimdi kahveden çıkmayan tesbih sallayıp okey oynamaktan başka birşey bilmeyen amelenin böyle davranmasını yadırgamamak lazım.. daha çok sayardımda yazıp yazıp sildim.. bu kadar yumuşatabildim.. Allah ından bulsun.. Yanında hanım olan biriyle tartışmak delikanlı adama yakışmaz..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ismail DEMİRCİ
    Bravo07 style07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 ACY 50
    Edilen teşekkür: 188

Çok geçmiş olsun sabrınız gerçekten tekdire değer ben sizin gibi yapamazdım kavgayı sevmiyorum ama haksızlığa hiç gelemiyorum Antalyada o magandalardan çok var ve hepte beni bulurlar allah sonumuzu hayırlı etsin tekrar geçmiş olsun.
    SPORTS STYLE 1.6 MULTIJET 120 HP +(SAFETY PLUS KIT,ASSIST KIT,SKYDOME,XENON FARLAR VE FAR YIKAMA SİSTEMİ)

Kemal Aktan
    Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 13

Adama bak hem suçlu hem de yumruk atıyor.... Sabrınızdan dolayı ben de sizi tebrik ediyorum. Bu ülkede cinnete 5 kala yaşıyoruz. Her an katil olabilir ya da öldürülebiliriz. Hiç kavga etmeye değmez.

Ozan Özcan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Çok saolun. Bu ülkedeki eşitsizliğin sonuçları bunlar. Benim canım çıkıyor para kazanmak için, senelerce okuyoruz çalışıyoruz zar zor alıyoruz arabalarımızı, bu adamlar ne yaptıda aldı o bmw'yi, birde sokaklarda eşkiyalık yapıyor. İşte Türkiye böyle bir yer, mağara adamları sefasını çekiyor.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Suat ALEMDAR
    SUADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    54 SU@T 08
    Edilen teşekkür: 55

Sabrınıza hayran kaldım. Tebrikler. En zorunu ve en doğrusunu yapmışsınız. Bir çok arkadaşında dediği gibi; yumrukla başladıysa, sizde karşılık verseydiniz sonunda istenmeyen şeyler olabilirdi. Ne yazıkki trafikte bu tür sığırlara çok fazla rastlıyoruz, ne dövmeyle ne de sövmeyle bitecek gibi değil... Tekrar söylemek istiyorum Sabrınızdan dolayı sizi kutluyorum... O sığır ise Allahından bulur inşallah...

Erbil ÖZÜM
    erbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    59DF124
    Edilen teşekkür: 7

Çok büyük geçmiş olsun. Malesef böyle hayvanlar her yerde var o sebeple ben iş yerinde ve arabamda tekzenden 10TL ye aldığım biber gazını taşıyorum. Allah'ından bulması dileğiyle

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mobidik 64
    mobidik64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Geçmiş olsun kardeşim...

O tür danaların ben ****************************************

Fatih AKBIYIK
    TORnADO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 156

Bir köyde bir kabadayı varmış zamanın birinde,adamdan herkes korkarmış.Birgün birisi-kabadayıya düşman olan birisi- bir delikanlıya vermiş gazı,adamın üstüne salmış.Kabadayı kahvede oturyormuş,delikanlı gelmiş,adama küfürler,dayılanmalar,artistlikler...yapmış.En son da eşine küfür etmiş,kabadayı da çıkarıp delikanlıya 5 Lira vermiş.Delikanlı gitmiş,millet şaşırmış tabi ki.Kabadayı dedikleri adama bir delikanlı neler yaptı diye konuşur olmuş köylüler.Kabadayının da hanımı adama çatıp duruyormuş,bu muydu senin kabadayılığın? Adam demiş ki hanımına:" Ben en iyisini yaptım göreceksin." Delikanlı tabi kabadayıya yaptıkları ile daha da havalanmış,aynı şeyi başkalarına da yapmaya başlamış ve bir gün birisi çekip delikanlıyı vurup öldürmüş. Kabadayı da eşine demiş ki" Bak gördün mü hanım,belayı 5 Liraya savdık,yoksa ömrüm hapiste geçecekti."demiş.Umarım biraz rahatlamışsındır kardeş,iysini yapmışsın,belki sen onun ağzını burnunu dağıtırdın ama boş ver.Ben olsam da ya hapiste ya da hastanede biterdi bu işin sonu. Saygılarımla...
    Konu TORnADO tarafından (22/03/2011 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

TUNCAY BAKAL
    GRANDE_TURKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34TL6098
    Edilen teşekkür: 2

Geçmiş olsun arkadaşım.için içini yer biliyorum benımde başımdan geçti.mal kamyon solu kapatmıs gidemiyorum.2 selektör yaptım.geçmedi saga ben geçtim saga solladım ileridede ışıklarda durdum.ramazan vaktı nıyetlıyız.adam arkamda durdu ındı arabasından geldi yanıma.dedı ne selektör yapıyon.kapatma yolu dedım.sanane sen polismisin dedi.yuru git dedi ama argo konusuyo ayı.yeşıl yansın gideriz dedim imalı.gayet relaxsım ama, yeşil yandı.sındıremedım olayı başladım yakın takıbe kamyonu. Baktım bizim semte gidiyor takıp ettim epey sonra fark ettıler benı çektıler saga.onlarda tırstı bıraz gel gel dedıler derdın ne falan.dedım tamam mekanları bellı aklımdan binturlu şeygeçiyor keşke dedım sılahım yanımda olsa falan dıyorum 2 kısı olmasaydılar kesın olay çıkardı ben garibim tektım o yuzden yemedı.sonra eve gittim sabaha kadar hırsımdan kudurdum ama unuttum.ben plakasını almıştım peşini bırakmıycaktım ama degmez dedım hiç bir şey için degmez.allah sabır verdı.ramazan vaktı ınsanlar asabı oluyor biraz.gayet sakın bir ınsanım yanlış anlamayın lütfen kaba kuvveten yana kesinlikle degilim.herkesın bır erkeklık damarı vardır zaman zaman o atar işte.

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon