15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Arkadaşlar yeni araç alacağım yardım!!!

traki boy
    trakianboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Standart Arkadaşlar yeni araç alacağım yardım!!!

arkadaşlar kararlı bir şekilde dualogic GP alacaktım eşime ama forumda okuduklarım ben de endişe ve kararsızlık yarattı.
    Yanlış anlaşılmasın kararsızlığım PUNTO EVO mu alayım Grande Punto mu şeklinde!
    skydomelu fullkit metalik renk park sensörlü kolçaklı 1.4 dualogic grande puntoyu 29500 e veriyorlar. Bunun yerine mylife veya dinamik versiyon dulaogic benzinli sunroffu olmayan Punto evo ya mı bakayım. Bu saatten sonra GP almam mantıksız mı?
    Lütfen görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Can Çağrı Kara
    kornman887 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 26

Bence GP almak kesinlikle mantıksız değil, ben hala evo ya tercih ederim fakat iki aracıda benden uzun süre kullanan arkadaşların tecrübeleri daha realistik olacaktır.

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

dostum puntonun disini evonun icini begeniyor cogu arkadasimiz. evo distan hircin degil eve sempatik,ama ici harika ozellikle aksam iceride yanan estetik ic aydinlatma super. Benm aracim beyaz ici bordo evo bnce karar senin,sirin hos keyifli dersen evo al derim,sonucta daha guncel bir arac. Benm fikrim evo son karar senin...

bu arada evo icin tikirdiyo kapilari zor kapaniyo arka kapilar zor aciliyo vs vs diyen arkadaslarimiz var ama bunlarin hic birisini yasamadim henuz tabiki sikinti olabilir ama fikir olsun diye yazmak istedim. Araclar super
    Konu Scottie tarafından (24/03/2011 Saat 10:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: mesajlarınız birleştirilmiştir.

Koray Nalbant
    Punt∞ Evo.. EvoKoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 EV 0..
    Edilen teşekkür: 368

6. aydan sonra 2012 model olucak arabalar, ben güncel bir model seçmenizi öneririm Evo Active-Mylife arasında kalırsanız kesinlikle Mylife donanımı alın fiyatı sorun değilse biraz daha ekleyip rahatlık açısından Evo Dynamic tercih etmenizi öneririm
    2010-Nisan , Punto Evo 1.3 Multijet Dynamic

Can Çağrı Kara
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı EvoKoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6. aydan sonra 2012 model olucak arabalar, ben güncel bir model seçmenizi öneririm Evo Active-Mylife arasında kalırsanız kesinlikle Mylife donanımı alın fiyatı sorun değilse biraz daha ekleyip rahatlık açısından Evo Dynamic tercih etmenizi öneririm

Kesinlikle, şimdi ekonomik bakımdan biraz sıkıntı yaratsa dahil alabildiğiniz en donanımlı aracı tercih edin, çoğu şey ileride taktırılamıyor ve taktırılsa bile bir servet ödemek zorunda kalabiliyorsunuz, orjinali gibi olmuyor vs...

Standart oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama kesinlikle kaç para ise verip ESP olan paketi alın. Yüzyılın buluşu bence otomotivde.

traki boy
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz

Sevgili punto kardeşlerim,
    Allah'a şükür maddi durum var ama malum para kolay kazanılmıyor.
    İnanın ne minik araçlar baktım eşim kullancak diye. İkinci elde baktım ama kesin bir yamuk bende patlar şansıma küseyim.
    Burdaki bayiide evo dinamik vardı eşim beğenmişti ama eşime alacağım için uygun fiyatlı olur nasıl olsa benziyorlar diye grandeye niyetlendim.Amma velakin o seçenek yok bu yok derken satıcı birden 29500 tlye fullkit metalik evo grisi skydomelu 1.4 benzinli dualogic (park sensörü hediye) araca karar kıldık.Skydome işini de aklımda olmamasına rağmen kerhen kabul ettim Elbette aralık ayında muazzam kampanyalar olmuş ama onu düşün buna tüh de o zaman hiç araç almamak lazım.
    Netice itibariyle bu forumda okuduklarım ve bütçeyi de abartı şişirmemek kaydıyla ve de az önce satıcımdan duyduğum o cazibesine kapıldığım renk olan 'metalik beyaz var' sözünü duyunca PUNTO EVO 5K 1.4 BENZİNLİ DUALOGİC S&S DİNAMİK METALİK BEYAZ (İÇ DÖŞEME GRİ)ARACI 31000 TLYE ALDIM.
    My life için şuan dualogic bulamadılar o versionuda fiyat avantajından dolayı düşünüyordum tamponları parlak siyahmış diye ama dinamik tabiki iyidir.İç döşemede bordo olsundu ama kız tavlama aracı değil hanıma alıyoruz biraz oturaklı olsun dimi!
    EK KİT FALAN DA İSTEMEDİM. Yeter bütçe şişti!
    Grande puntonun yırtıcı görüntüsü ve skydomu feda ettim EVO sahibi olduk.
    Tabi hanımın haberi yok ve ben şehirdışına çıkıyorum artık hanım bayiye gidince şok olacak.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

tabii ki evo doğru tercih sonuçta güncel kasa...
    Keyif BMW'Dir...

traki boy
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Evo Beyaz

bu arada yan aynalar ve yan çıtalar dinamik veriyonda gövde renginde mi?
    popkit nedir?fiatın sitesinde görmedim de.

Anıl Egemen Doğan
    egeevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 65

dogru tercih, esiniz gule gule binsin kazasiz belasiz...

Can Çağrı Kara
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı trakianboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili punto kardeşlerim,
    Allah'a şükür maddi durum var ama malum para kolay kazanılmıyor.
    İnanın ne minik araçlar baktım eşim kullancak diye. İkinci elde baktım ama kesin bir yamuk bende patlar şansıma küseyim.
    Burdaki bayiide evo dinamik vardı eşim beğenmişti ama eşime alacağım için uygun fiyatlı olur nasıl olsa benziyorlar diye grandeye niyetlendim.Amma velakin o seçenek yok bu yok derken satıcı birden 29500 tlye fullkit metalik evo grisi skydomelu 1.4 benzinli dualogic (park sensörü hediye) araca karar kıldık.Skydome işini de aklımda olmamasına rağmen kerhen kabul ettim Elbette aralık ayında muazzam kampanyalar olmuş ama onu düşün buna tüh de o zaman hiç araç almamak lazım.
    Netice itibariyle bu forumda okuduklarım ve bütçeyi de abartı şişirmemek kaydıyla ve de az önce satıcımdan duyduğum o cazibesine kapıldığım renk olan 'metalik beyaz var' sözünü duyunca PUNTO EVO 5K 1.4 BENZİNLİ DUALOGİC S&S DİNAMİK METALİK BEYAZ (İÇ DÖŞEME GRİ)ARACI 31000 TLYE ALDIM.
    My life için şuan dualogic bulamadılar o versionuda fiyat avantajından dolayı düşünüyordum tamponları parlak siyahmış diye ama dinamik tabiki iyidir.İç döşemede bordo olsundu ama kız tavlama aracı değil hanıma alıyoruz biraz oturaklı olsun dimi!
    EK KİT FALAN DA İSTEMEDİM. Yeter bütçe şişti!
    Grande puntonun yırtıcı görüntüsü ve skydomu feda ettim EVO sahibi olduk.
    Tabi hanımın haberi yok ve ben şehirdışına çıkıyorum artık hanım bayiye gidince şok olacak.
    O zaman hayırlı olsundan başka diyecek birşey kalmıyor, hayırlı olsun.

Ailecek, kazasız belasız yolculuklar dilerim.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

hayırlı uğurlu olsun..

kunt ozveren
    Fiat 500X Multiair Turbo Mr.Freeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 277

Güle güle kullanın.
    Citroen C3 1.4 VTİ BMP

drive italian , kiss french

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

punto evo sahibiyim ama 2011 model grande punto tercih ederdim kronik sorunları en aza indirgenmiştir.
    punto evo yeni araç ve sorunları yavaştan yavaştan kendini gösteremeye başlıyor
    dış görünüş olarakta 3 kapı GP diyorum

edit:Evo tercih etmişsiniz
    Hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin
    Konu edelsang tarafından (24/03/2011 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

Fatih Ekrem BAHADIR
    febahadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 13

Hayırlı olsun efendim. Kazasız, belasız binersiniz inş.

Ben de aynı ikilemi yaşayanlardan biriyim. Evo'nun içini çok beğenirken GP'nin de dış görünüşünden vazgeçemiyorum.
    Bir de 30 bine 0 Punto Evo veya Grande Punto almaktansa o fiyata 2. el dolu bir VW Golf almayı düşünüyorum.

Adınızı düzgün giriniz. Soyadınızı düzgün giriniz.
    projist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 43

doğru tercih güle güle kullanın