Sayfa 1/2 12 SonSon
40 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 0 Araç Teslimde başıma gelenler

Mustafa Orhan Geçen
    DooMAnfess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 10

Standart 0 Araç Teslimde başıma gelenler

Daha öncesinde forumda bir konu açmıştım . Aracımı aldığımda arka stopta çatlak olduğunu yazmış yorumlarınızı almıştım.
    0 Araç Hakkında Sorun

Şöyle bir durumla karşı karşıya kaldım değiştirmek için servise gittim başıma gelenleri baştan anlatayım . Bayi hakkında görüşlerimi bildireyim arkadaşlarda benim kaldığım durumda kalmasını önleyim istiyorum. Hemde olayı en başından anlatayım sizde bana yorumlarınızı yapın istiyorum.
    Aracın 30.12.2010 da gidip beğendik sağolsun 1 lira bile indirim yapmadılar araca kapora verdik bankamıza proforma faturamı götürdük başvurduk. Sağolsun arkdaş beni 100 kere armaıştır ne yaptınız ne yaptınız diye en son arayıp durmamasını zatne kapora vedim kredim çıktığında arancağını söyledim.Aramayı bıraktı. Kredim çıktı erteis gün banka fatura aslını istemiş paranın gönderilmesi için onlarda 5.1.2011 de bankaya faturayı yollamışlar. Para hesaplarına geçti bizde beklemeye başladık tabi bu zamana kadar bende velaketimi filan çıkarmıştım. 11.1.2011 de aracımı şu şekilde teslim aldım.
    Sürekli arıyorum gecikmedne dolayı en son salı günü 11.1.2011 de aradım aracın plakasını ruhsatının çıktığı akşama teslim edeceğini söyledi bende gündüz gözüyle arabayı almak istediğini yıkanmasada bir su tutulsun sorun varsa görülür zaten o şekilde alacağımı söyledim. tamam dedi yola çıktım iş yerimden öğle arası halledip çıkacağımı düşününerek . Tam bayinin önüne geldiğimde beni aradı arabanın hazır olmadığını smart ını çözüleceğini uzun süreceğini söyledi. Bekleyeceğimi söyledim ve aracı 2.5 saat sonra getirdiler. baktık araca tamam dedik plakaları takacaktı plakalara bakmaya gitti. Sonra aracın plakasını bulamadılar basılmamış teneke bitmiş Orada tek başıma kaldım beni getiren arkdaşlarımda şirkete dönmüştü . Tamam dedim ve plakasız şekilde almayı kabul edip bindim ve benzinliğe gittim.Sağolsun oept card ı vermey unutmuş ilk benzini kaydettiremedim. Araca binecektim ki orada arka stopun çatlak olduğunu gördüm ve bayiye gittim cuma değiştirelebileceklerini söylediler. Bugün bayiye gittim ve servise indik bir kaç sorun daha vardı araçla ilgili onları belirttim. Sonrasında orada plakaları takan kontrol eden eleman bir den sizin aracınızın stop u çatlak değildi. Asıl üstündekine beklerken su kaçtığını sizinde bbayiye geldiğiniz için yetişmeyeceğinden dolayı başka bir araçtan çatlak olan stop lambasını taktığını söyledi. Çıldırdım tabiki peki bana neden iletmediniz diye sorduğumda biz zaten sizi arayacaktık dedi. ben böyle saçmalık görmedim neyse dedik.Adam o anda bana söylemiyor sonra beni arayacakmış . Görmesem töbe aramazlardı. Yine tamam dedik servisin içinde kapıdaki OK bandları çıkmamış bir arabadan açık gri olan bir evoydu ondan sağ arka stop lambası söküldü benim aracıma takıldı. . Sonrasında aracı yıkama faslına geçtik. Yine bekliyorum tabiki 3 saatten fazla o serviste bekledim. Motor koruma hediye edeceklerdi. ARaç yıkanıp geldi camdaki yapışkan izleri filan druyor üstünde hala mumlar duruyor arada motor koruma diye gelip motora göğse sıkılan süt tarzı bir şey sıkmışlar motor koruma yaptık diye geldiler . böyle bir şey yok, hayatımda görmedim . Aksesuarcının yanına gittim dedim motor koruma bu mu ? abi değilde bana bunu yapmamı söyledilr dedi. Aracı satan elemana sorduğum geniş bir vakitte gelip adam akıllı yıkatalım dedi. Yapacağınız işide dedim arabaya bindim gittim. Aracı zaten kurulamamışlar. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım iki kere görüştüm ve bana sonra dönüleceğini ilettiler. Kuyruğumuza baka baka geri döndük. Bayi zaten bomba orada bir eleman var beni tanıdı gel git adamın dediği laf benden almazsan böyle uğraşırsın.

Bir kaç yeri daha arayıp şikayet edeceğim çoğu fiat forumlarınada bu yazıyı yazacağım size tavsiyem uzak durun bu bayiden
    BAYİ ADI = ALİ UĞURLU
    Satış Elemanı = Salih UĞURLU

Teşekkürler yorumlarını bekliyorum. Uzun oldu ama aynen bu şekilde bir olay gelişti

2. Bu mesajı için 7 kişi DooMAnfess'ye teşekkür etti:

Adınızı düzgün giriniz. Soyadınızı düzgün giriniz.
    projist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 43

yazının ilk cümlelerinde hangi bayi olduğunu tahmin etmiştim aslında , çok şikayet var.

yeni aracını hayırlı olsun bu arada. en büyük sorununuz bu olur umarım
    Konu projist tarafından (14/01/2011 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

keşke biraz sesinizi çıkartsaydınız o zaman adam olurlardı...
    ali uğurlu evimin tam karşısında bir defa bravo bakmaya gittim bir daha da asla gitmem tabir i caizse berbat bir bayi...

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

geçmiş olsun
    malesef böyle bayiler sayesinde herkes arabasından nefret eder oldu
    şikayet etsenizde birşey fark etmiyor hani bir söz vardır ya camii ne kadar büyük olursa olsun imam bildiğini okur diye aynen böyle bizimkide

Mustafa Orhan Geçen
    DooMAnfess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 10

Bana aracı satan 1986 çocuk bildiğin akrabası değilim filan diyor ama inanmıyorum. Yaptıkları sahtekarlık bana neden bildirmediniz dediğimde ali uğurlu bu isim abi güveneceksin diyor daha forumlarda sorduğumda bir kere düzgün bir şey diyen görmedim. Oradayken 4*5 kişiyle görüştüm müşteri hepsi şikayetçi . Ama edebildiğim kadar er yere şikayet edeceğim

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

ilgisiz bayiler cidden insanı arabadan soğutuyor sanki bedava veriyorlar aracı....

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

gerekenin yapılacağından emin olabilirsiniz...

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Allahtan sorun büyük değil

Umut Çetin
    ucs33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 24

geçen gün servis danışmanıyla sohbet ederken, ali uğurlunun elinden fiat yetkisinin alındığını duymuştum =S
    2008 Grande Punto 1.3 Multijet 75 HP Active & 2011 Bravo 1.6 Multijet 105 HP Dynamic Plus

Let the music play!

Mehmet Sç
    υпвεʟıεναвʟε edelsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 KoLeRa 23
    Edilen teşekkür: 243

Adamı kanser ediyorlar yeminlen

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Daha önce başka bir konuda yazmıştım,seneler önce aldığımız Fiat-Tofaş marka bir aracın sol iki kapısına otopark alanında tır vurmuştu,bize ruhsat çıkmadı dedilerdi,aracın 2 kapısını o halde görünce deliye dönmüştüm,hemen başka bir aracın sol 2 kapısını söküp benim aracıma takmışlardı,diğer arabanın sahibinede çekiçlenmiş ve boyanmış kapıları kakalamışlardı...
    Bu bayi İstanbul'daki en büyük Fiat bayisi üstelik,Zincirlikuyu'da yeri...

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

lanet olsun böyle bayilere...

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Aracımı alırken bütün ana bayilerle bizzat giderek görüştüm Ali Uğurlu gerçekten iyi bir bayi değil Ana bayi değilde daha çok seviyesiz oto galerileri tarzında bir hava ve ilgileniş biçimi hissettim Diğer bayilerde de mutlaka sıkıntı vardır ama ben görmedim Ama ali uğurlu ya bir kez gidin gereksiz bir yer olduğunu hissedersiniz

BARIS ATABEY
    predator_ant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 BHA 87
    Edilen teşekkür: 77

Alıntı ademtahir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    malesef böyle bayiler sayesinde herkes arabasından nefret eder oldu
    şikayet etsenizde birşey fark etmiyor hani bir söz vardır ya camii ne kadar büyük olursa olsun imam bildiğini okur diye aynen böyle bizimkide
    Çok doğru bi laf etmiş kim ettiyse.

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

Allah nasil biliyorsa oyle yapsin... Daha ne diyebilirimki...
    Sizde de ne sabir varmis sasirmamak elde degil...
    Multijet Grande Punto 1.3 75 hp -> 95 HP
    Multijet Grande Punto 1.3 90 hp -> 125 HP
    Multijet Bravo 1.6 105 hp -> 135 HP
    Clio RS 190 HP
    ve Şimdi...
    Multijet BRAVO GT1544 STAGE 2 180+ hp...

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Fiat beni soğuttun, belli standartları yakalayamamış bayilerinle, habire sıfır araba fiyatlarıyla oynamanla. Habire tekrar ediyormuşum gibi olacak ama arabamı çok seviyorum ama fiat ı sevmiyorum.

Toyota da Toyan ı bir kez şikayet ettik. Oda mail attık. Genel merkezi tam 3 defa aradı. Şikayet ettiğimiz bayi aradı özür diledi.

İşte biri Toyota biri Fiat.

Serhat Serhat
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok

ali uğurlunun karşısında okul var onun bahçesinin bir kısmı ise fiat mitsubishi ortak depo araçların tırdan inerken altlarının vurulduğuna kaç kez şahit oldum çiziği olan sıfır araca bile denk geldim büyük ihtimal ali uğurlunun deposu ve yine büyük bir ihtimal çiziği olan aracı boyayıp sıfır diye satıyorlar...

hayri yılmaz
    hayriyilmaz2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Aynı Ağaçlı gibi ciddiyetsizler

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı. Sanırım biraz da sizinle muhatap olan satış temsilcisiyle alakalı. Servisinin berbatlığıyla nam salan Eski Üstün Otodan almıştım arabamı. Orda Olcay bey vardı benimle ilgilenen. Sağolsun çok ilgiliydi. Orası kapandıktan sonra belki de Yeni açılan Tan Otoya geçmiştir.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Size hasarlı,eksık,veya soz verılıpte yapılmayan bır sey varsa su andan sikayetvar.com a yazınız sıte yetkılılerı dırekt fıatla gorusup sorununuzu cozuyorlar
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Sayfa 1/2 12 SonSon