Sayfa 1/4 1234 SonSon
69 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İtiraf ediyorum -Nasıl GP aldım?!.

Ömür Kuru
    omurkuru08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Plaka
    07HAN47
    Edilen teşekkür: 17

Araştırma Konusu İtiraf ediyorum -Nasıl GP aldım?!.

:ok: :ok: ocak ayında eski arabayı sattık ben araba arıyorum megan falan bi akşam balkondayım baktım bi punto bizim evin önüne geldi indim aşagı babamın arkadaşının arabası babam bak oğlum aldım arabayı senin için tam senlik dedi ben kavgaya tutuştum götürün istemiyorum dedim satan adam sırf benim için 22 milyardan 21,500 e inmiş ama yok ben hala bağrıyorum neticede babm arabayı aldı 1 hafta 2 hafta derken ben tabi arabaya binmiyorum araba toz çamur berbat nese dedim bineyim bi artık aldık ''!!! arabaya bindim mükemmel çöküyorum gidiyo ani dönüş yapıyorum of süper tam benlik şimdi meganı verseler sürmem valla bizim arabaların dışardan bi albenisi yok ama anlamadım beni puntoya bağlayan şeyi valla babamada söyledim iyi ettin die az daha megan yada hyundai ye binecektik çok iyi etmişiz almakla!!!!!!! :ok: :ok: :bigdance2:

benim hikaye bu ya sizinkiler?????????

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı emre.efe05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizim arabaların dışardan bi albenisi yok

emin misin???
    istersen arabanı yıkatıp bir daha bak

bence puntoların en güzel özelliklerinden birisi dış çizgileridir... :ok:

Viva GP.....
    Konu dagored tarafından (25/04/2007 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

:ok: gp

Grande punto..
    xtremetrx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

benim hikayem basit dış görünüm ve web sayfalarında biraz araştırma yapmak direk GP almama neden oldu

cevdet koç
    Cewo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 13

junıor maserati kardeşim

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

ben de ilk dobloyu servise götürdüğümde görmüştüm siyah punto. hiç aklımın ucundan geçmezdi aynısından benim de olacak diye

uMuT ..
    o(¤_¤)o jagar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    06 ** ****
    Edilen teşekkür: 362

Dikkat

bende palio alcaz diye gitmiştim showroom a gitmeden de internetten fiyatları özellikleri falan yoklamıştım palio ya bakarken puntoyu görmüştüm ilk internette sonra showroom da yakından gördüm hayran kaldım sağolsun satış temsilcisininde benimde gazımla puntoyu aldırdım çok mutluyum

OnLy Gp

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

tamamen tesadüf arabayı çok istiyordum özellikle tit grisi active ve benzinliye gücüm yetmez diyordum allah yüzüme güldü aynı renk dyn multijet aldım çok memnunum gücüm yetmiyor dediğim tamamen kendi paramla aldım borç harç yok

zeynep ...
    ... zeynepc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 ******
    Edilen teşekkür: 12

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen tesadüf arabayı çok istiyordum özellikle tit grisi active ve benzinliye gücüm yetmez diyordum allah yüzüme güldü aynı renk dyn multijet aldım çok memnunum gücüm yetmiyor dediğim tamamen kendi paramla aldım borç harç yok
    güle güle kullanın kazasız belasızjsmile:
    Orhun Kitabeleri Yıl 731
    Bilge Kül Kadir HAN
    "Ey TÜRK milleti işit;Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin devletini ve yasalarını kim bozabilir!
    Ey Türk Milleti TİTRE ve KENDİNE DÖN"...

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Ben tam 4 ay "satışa sunulsun diye", 2 ay da İtalya'dan gelsin diye bekledim.

İtalya'ya yazı bile yazmıştım, Türkiye'de ne zaman satılacak? diye. Bu kadar beklediğim bir arabayı almazsam ayıp olurdu

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

araba allmaya karar verdik. abimle gidip arabalara bakalım dedm. benm aklımda 206 wardı. neyse konya yolundan iniyoruz. abim dedi bi de fiat a bakalım. yok dedim fiattan araba almam. olm bi bak belki beenirsin fln. neyse girdik baktık. bi baktım beyaz bi araba yeni çıkmış gp. aa dedim n güzel fln. içine girdim hasta oldum. sonra pejo ya gittim beenmedim reno ya baktık clio bu ne dedim iirenç . gp ye hasta olmştum bi kere. bi de bundan 4-5 ay önce olan bi olay daha war. NFS most wanted ı bilmeyen yoktur herhalde. neyse orada da Gp war. oyunda gördüm seçtim arabayı. dedim ki kendi kendime. ya bu nasıl araba böle kim alır ki bu arabayı fiat gene berbat bi araba çıkarmış dedim. ama sonçç gp mi seviyorum. bugn gene araba alacak olsam bu gene gp olurdu.

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Güzelyalıda arkadası bekliyorum.Çay içicez muabbet edicez arkadas geldi işte olm gördünmü diyor bana.Neyi gördümmü dedim?Fiat punto çıkarmış dedi.O sıralarda bizde araba alıcaz aklımızdada corsa var.ozamanlar corsanın fiyatı 26.500 dü.Herneyse bu övdü etti iyi dedik gidelim bakalım.Gittik baktık arabanın içine oturduk araba harbiden araba yani..Hatta showroomda deniyorum aracı arabanın önünü göremiyorum.Arakdasa diyodum olm ben bu arabayı nasıl kullanıcam önünü göremiyorum muabbeti geçmişti

İyki almışız.Arabamı çok seviyorum.:ok:

Alper dağdemiR
    Auto engineeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06AD9158
    Edilen teşekkür: 504

benim hikayem de bu

Gördüğüm an aşık oldum sana
    Reklamların yokken piyasada
    Arkadaş olduk senle sonra
    Nasıl titrerdi kalbim yanında
    Dün gibi hatırlarım o günleri
    Ewimden kalkıp hergün yanına geldiğimi..

Peder dedim alalım bu kızı artık
    Uyuyamıyorum geceler karanlık
    Nihayet benimdin 3 ay sonra
    Tüm sewgimi werdim sana
    Olmasın ayrılık bundan sonra..

https://www.grandepuntotr.com/forum/...ead.php?t=1259

. .
    Korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 254

Alıntı civcivx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tam 4 ay "satışa sunulsun diye", 2 ay da İtalya'dan gelsin diye bekledim.

Aynen. Bayiye gelir gelmez inceledim arabayı sonra 1.4 Starjetin o an piyasada olmadığını ve 1 ay sonra satışa sunulucağını öğrenmiştim. Baya üzülmüştüm beklitecem diye. Neyse siparişi verdik 1ay 3 gün sonra aldım arabayı

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

active aracının dısarıdan albenılı olması senın elınde...

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

benim de hikayem şöyle arkadaşlar;babam ben ehliyet almadan önce 18 yaşımı yeni doldurduğumda beni alıp showroomları tek tek dolaştırdı,corsadır 206 dır cliodur swift polo jazz hepsine baktık sıra en son puntoya geldi..ilk bindiğim punto siyah 3 kapı 1.4 active di..daha önce eskisine baktığımız ve pek beğenmediğimiz için biraz önyargılıydım ama binince tam istediğim araba dedim..annemde de astra var babam astrayı sen al annene yeni alalım dedi tamam dedim..önce daihatsu terios aldık fakat test edince yolda gidişi ve benzinli oluşu pek içimize sinmedi,ayrıca annemde aracı hiç beğenmedi..fiat bayiini aradık babam soruyor bana ne olsun araçta ben sayıyorum 16 jant skydome spor paket hepsine var diyorlar..bir gittik ellerinde 4 tane punto var 3 tanesi active biri emotion o da 3 kapı granit gri spor paket skydome filan yok..sorduk ne iş diye euro yükseldi bayiiden araba gelmiyo dediler istediğiniz araç fabrikada var ama ne zaman gelir bilemeyiz dediler..neyse bize bi şekilde 3 kapıyı sattılar..tam eve dönüyoruz babamın içine sinmedi oğlum vazgeçelim dedi vazgeçtik..astra alırız 0km filan dedi babam bende opelden hiç haz etmiyorum..neyse ertesi gün tekrar gittik istediğimiz araç ne zaman gelir diye o sırada teşhirde şimdi kullandığım 1.3 emotion titanyum grisi aracı gördüm..bu satılık değilmi dedim sordular gerçektende satılıkmış..3 kapıyı aldığımız satış danışmanı onu satmak istemedi,bizde patrona çıktık adamın lafı direk hayırlı olsundu..sadece skydome ve spor paket yoktu,bende beklemek istemedim artık ve aldık,şimdi çok memnunum ama skydome olsada iyiydi
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

alpay erdoğmuş
    İzmir Grup Başkanı woyzeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 APS 38
    Edilen teşekkür: 19

benim hikayem de çok basit..pek araba alır gibi değil ama öyle oldu..bakıyorum diğer modellere.beraber çalıştığım bir abim var.o anlar bu işlerden.gel sıfır araba alalım sana dedi.palio olabilirdedim.sen grande puntoya bak dedi.palio diye gittim.gp'yi görünce aşık oldum."tamam budur" dedim ve aldım.iyi ki de almışım..
    Alpay.....

Levent ÖZTÜRK
    Black Diamond Lewent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DT 7831
    Edilen teşekkür: 8

Benzinli bi aracım wardı ( Citroen Xsara 2 ) tam da ekonomik olarak beni yok etmek üzereyken GP' yu fark ettim...
    Bu segmentte we dizel bi araç almaya niyetim wardı aslında ama 2006 sonunu beklemeyi düşünüyordum. Clio III we Ibiza' ya da bakıyodum bu arada... Birer test sürüşü yaptım hepsiyle ama GP bambaşkaydı, daha ilk görüşte aşık olmuştum ona
    Çewremde konuyu paylaştığım herkes Clio' yu al diyordu ama ben hiç beğenmemiştim we iyiki de almamışım ( sanki Fiat' a karşı bi önyargı war insanlarda ).
    Kararımı wermiştim we GP' yu daha yakından incelemeye başladım, her geçen gün benim gözümde albenisi arttı arabanın we en nihayetinde Xsara' yı babama werip aldım GP' mu.
    İnatla bu arabayı alıcam demiştim, bi ara eşim bile karşı çıktı ama ne kadar zewkli we haklı olduğumu bir kez daha gördüm :p şimdi herkes bayılıyo GP' ma :ok:
    İyi ki de almışım, çok sewiyorum arabamı.

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Can ne hikayeymiş seninki be

aa aa
    canberkkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

benim hikayem ; Ankara'dakıler iyi bilirler. Konya yolu uzerınde 2. el araç almak üzere ailemle yola çıktık, baktıgım yerlerden aklımda kalan 3 model vardı
    2. el alfa romeo tek kapı 147 altın rengi benzinli
    2. el palio gri dizel 2003 model
    ve en son araçımı incelemeye gittiğimizde resmen aşık oldum.bize sunulan fiyatta araca göre çok uygundu, sonunda budur ya dedim. ama keşke emotion ve 17 inch ekletseymişiz...

Sayfa 1/4 1234 SonSon