20 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Lukoil ve Alpet'te (Eurodizel 3.19 TL)

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Standart Lukoil ve Alpet'te (Eurodizel 3.19 TL)

Ankarada İstanbul yolundaki lukoil ve Alpet'te Eurodizel 3.19 TL. Kullanan var mı?

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

bende alpet teki eurodiesel fiyatını merak ediyodum sağol ibrehim abi ama kullanan varmı acaba?

Emre ..
    emtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 77

Lukoil'e guvenebilirsiniz, kullandiklari katki pahali tip katkilardan Alpet bildigim kadariyla katkisiz rafineden ciktigi gibi satiyor.

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

Alpet 95 oktan benzinden on derece memnunum. kurşunsuz süper çok temiz bir yanışı var. çekiş egzoz gazı süper. bir depo şehir içi 670 km rahat gidiyor.
    Gezgin Gp.

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

ben artık yeni açılan istasyon Full'den alıyorum. eurodiesel 3.15 TL. Arkasında ar holding sanırım, kuvvetli bir şirket varmış. Yakıtı opetle aynı yerden alıyorlarmış...

İkinci depomu aldım, şimdilik bir sorun yok...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

istanbul yolunda tam olarak nerde bu istasyonlar hafta içi mitsubishi bakmaya gidecem denk gelirsem alırım mazot

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

alpet 'ten mazot alan yok galiba?

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul yolunda tam olarak nerde bu istasyonlar hafta içi mitsubishi bakmaya gidecem denk gelirsem alırım mazot

Lukoil Carrefouru geçer geçmezsağdaydı galiba. Alpet ise şaşmaz kavşağını geçer geçmez sağda. Mitsubishi bakacağınız yere yakın lukoil

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

opet ve po dan şaşmam

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Arkadaşlar Benim Arkadaşım Aytemiz Petrollerinde Rafineri Tesis Müdürü Daha Dün Akşam Muhabbeti Geçti Bu Olayların. Bunların Alayı Aynı Yerden Yani Tüpraş'dan Alıyormuş Akaryakıtları Lukoil Dediğiniz Firma Bir Rus Firması Alpet de Eski Aytemiz Ortaklarından Bazı Bayiiler Direk Firmanın Kendisine Ait Olursa Bu Dediğiniz Rakamlar Çok Normalmiş. Full un Olayıda Bu Zaten Firmanın Kendi İstasyonu Tüpraşdan Alınan Yakıt Peşin Olursa Tüpraş Yüzde 8 İndirim Veriyor. Full de Kendi Bayileri Olduğu İçin Yüzde 7 sini Halka İndirim Olarak Sağlıyor Yüzde 1 i Cebine Kalıyor.

Ve Arkadaşımın Dediği Bu tip Firmalarda Yüzde 1 Bile Firmayı Zaten İhya Ediyor. Olay Budur. Kötü Mazot Veya Benzin Yoktur. Katkı Olayı Vardır Ve Sizlerin Dediği Yerler Öyle Abidik Gubidik Köy Yollarındaki Bir Petrol İstasyonu Değil Dikkatinizi Çekerim. Buraları Açmak Kolay Değil Kimsede Oralarda Böyle Birşeye İhtiyaç Duymaz. İçiniz Rahat Olsun.

Sadece LPG de Demirören Grubu Gaz İthal Ediyor Ondan Diğerlerine Göre Ucuz Gaz SAtıyor, Geriye Kalan Tüm Firmalar Tüpraş.

11. Bu mesajı için 3 kişi SRDR KRKC'ye teşekkür etti:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Evet dedikleriniz doğru. Bildiğim kadarıyla Tüpraş özelleştikten sonra kar oranının yüzdelik dilimini artırmış.Yani eskiden yüzde yirmi karla satıyorsa özelleştikten sonra yüzde 25 olmuş. Bu yüzde 5lik dilim geri alınsa mazot aynen 3 liranın altına iner ama nerdee.

Evet Lukoil rus. Moil de(emoil) rus firması.daha doğrusu ruslar satına aldı

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet dedikleriniz doğru. Bildiğim kadarıyla Tüpraş özelleştikten sonra kar oranının yüzdelik dilimini artırmış.Yani eskiden yüzde yirmi karla satıyorsa özelleştikten sonra yüzde 25 olmuş. Bu yüzde 5lik dilim geri alınsa mazot aynen 3 liranın altına iner ama nerdee.

Evet Lukoil rus. Moil de(emoil) rus firması.daha doğrusu ruslar satına aldı
    Bayilerin Karı Değilki Mesele Devletin Faiş Vergisi Hiç Diyorlarmı Vergide Yüzde 10 İndirime Gidelim ? Diyemezler Gelir Çok Büyük Akıllara Zarar. İddaa Oyunundan Devletin Aylık En Kötü Geliri 25 Milyar TL Yani 25 Trilyon Nerelere Gidiyor Bu Paralar Allah Kerim...

14. Bu mesajı için 2 kişi SRDR KRKC'ye teşekkür etti:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Elbette vergi çok fazla. Hatta verginin fazla olduğunu belirten bir mail atmıştım başbakanlığa cevap da gelmişti. Bunların vergi mergi indireceği yok.umudumuz tüpraşın karında

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Gene İstanbul yolunda Acity alışveriş merkezinin karşısındaki DAMLA petrolde eurodizel 3.14 TL

AHMET ERZURUMLU
    ahmet_erzurumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    06BJ3329
    Edilen teşekkür: 76

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpet 95 oktan benzinden on derece memnunum. kurşunsuz süper çok temiz bir yanışı var. çekiş egzoz gazı süper. bir depo şehir içi 670 km rahat gidiyor.
    arkadaşım cidden memnunmusun bende alpeti merak ediyorum şu anda 95 oktanı 3.34 den veriyolar diğerleri ile arasında neredeyse 60 kuruşluk fark var ondan dolayı soruyorum. alıp bir denemek lazım galiba
    Dar Ağacında da Olsak Son Sözümüz FENERBAHÇE...

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

acba dizeli lukoilden mi alsam arkadaslar yani bayağa ucuz diğerlerine göre

Onur Çoban
    Aktif Puntocu crunonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 6

yorumları okuyunca benimde bu markalarımı kullansam acaba diye içimden geçmedi değil....

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508

Lukoil den dizel alan varmı arkadaşlar

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Ya valla artık güvenemiyorum bu tarz firmalara Ankara/Elmadağ gibi köyden bozma bir ilçede yaşıyorum ve ilçenin içinde eskiden alpet vardı 5 liralık gazla 2km gidemeden stop etti araç direk hava basmışlar.. o 5 liralık gazı almamın nedenide opet e kadar beni götürebilmesi. Tabi haliyle opete kadar itmek zorunda kaldım arabayı temmuzun sıcağında. Şikayet ettim baya bir kaç kişide şikayetçiymiş bayiliği ellerinden alındı ve bu sefer Moil oldu sordum sahibi aynımı diye evet dedi pompacı hava basmaya devam o zaman hala dedim güldü... Bu kadar yüzsüzler ilçede tek olmanın avantajını kullanarak millet kazıklıyorlar bende inadına üşenmeden ilçenin 5 km dışındaki opetten almaya devam ediyorum!! Tamam bayinin hatası ama 3 krş. daha ucuza alıcam diye riske atamam kendimi en azından kafam rahat olur su katmamışlar veya hava basmamışlar diye.

ŞAFAK AKBIYIK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya valla artık güvenemiyorum bu tarz firmalara Ankara/Elmadağ gibi köyden bozma bir ilçede yaşıyorum ve ilçenin içinde eskiden alpet vardı 5 liralık gazla 2km gidemeden stop etti araç direk hava basmışlar.. o 5 liralık gazı almamın nedenide opet e kadar beni götürebilmesi. Tabi haliyle opete kadar itmek zorunda kaldım arabayı temmuzun sıcağında. Şikayet ettim baya bir kaç kişide şikayetçiymiş bayiliği ellerinden alındı ve bu sefer Moil oldu sordum sahibi aynımı diye evet dedi pompacı hava basmaya devam o zaman hala dedim güldü... Bu kadar yüzsüzler ilçede tek olmanın avantajını kullanarak millet kazıklıyorlar bende inadına üşenmeden ilçenin 5 km dışındaki opetten almaya devam ediyorum!! Tamam bayinin hatası ama 3 krş. daha ucuza alıcam diye riske atamam kendimi en azından kafam rahat olur su katmamışlar veya hava basmamışlar diye.

Çokl haklısın benımde boyle supheler aklıma gelıyor peki ankarada lukoil nerde var ve kullanan varsa bilgi verirse çok seviniriz 3,19 tl çok ıyı fiatı bence ama iyimi kullana sormak lazım