19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Gp alacağım hangi bayi?

StarJet Active 1.4 77Bg. dttafo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edilen teşekkür: 0

Standart Gp alacağım hangi bayi?

Yeni bir araba almayı düşünüyorum ve bu arabayı eşimde kullanacağından hem manuel hem otomatik kullanım sağlayan dualogic opsiyonlu GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP ACTIVE yada DYNAMİC almaya karar verdim ilk sorum GP'de bu tip vitesle problem yaşayan arkadaşlar oldumu?neler yaşadılar?ikinci sorum ise istanbul beylikdüzünde oturduğumdan ilk olarak burdaki birmota gidip fiyat aldım ve bana liste fiyatların aynısını söylediler.Yeni GP alan arkadaslar varsa hangi bayiden ne fiyata aldıklarını,ilk fiyattan ne kdr daha indirim yaptıklarını yazarlarsa çok sevinirim keza burda öğrendiklerimnden sonra bayilerin liste fiyatlarından 3 milyar daha aşşağı çektiklerini okudum fakat bu indirimleri banka kredisi kullanıldığındada yapıyorlarmı bilmiyorum,yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

StarJet Active 1.4 77Bg. dp5082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart selam

Pek ilgilenirmisin bilmem ama 2006 model grande punto active modeli 3 kapı 12500 de gerhangibir sorun yok düz vites 18500 e satmayı düşünüyorum cep tel 542 570 36 55 serkan

Standart GP

Teşekkür ederim,ilk mesajda yazdığım gibi 5 kapı ve dualogic vites opsiyonu olan bir versiyon düşünüyorum.umarım aracınızı istediğiniz fiyata satabilirsiniz.birde meraktan soruyorum 3 kapı kolay satılabilen bir seçenek değilken neden daha bu kadar az kilometre yapmışken satmak istiyorsunuz.

StarJet Active 1.4 77Bg. dp5082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Teşekkür

Aslında arabanmadn çok memnunum ama ihtiyaçtan satmak istiyorum.Herhangibir sorunum yok arabayla ilgili yakışından özellikle çok memnunum bide fiyatın çıkardığı en iyi araba diyebilirim.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

istanbul mahmut bey erkay otomotıv bırsen hanım la gorus benım adımı ver emın ol en ıyı fıyattan daha ıyı fıyat verıcek ve her konuda senın muhattabın olacaktır...

sayın cevabınız için teşekkür ederim yarın kendilerine ulaşmaya çalışcam ama forumda yeni olduğumdan üye isimlerini bilmiyorum dolayısı ile sizinde isminizi bilmiyorum

Hüseyin Koyak
    h k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 205

diğer forumda bir arkadaş sultanbeylideki bayinin (aldatmaz oto) en iyi fiyati verdiğini söylüyordu , kalabalık muhitlerdeki tok bayiler indirimde istekli olmayabilirler ama kıyıda köşede kalmış bayilerde daha agresif fiyatlar olabilir , bir deneyin isterseniz .

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

adım vadi...

bır arkadasımı erkay otomotıve yonlendırdım
    kendısı sıparısnı vermıs gecen gun
    emınım sende memnun olacaksındır
    ama genede tum bayılerden fıyat al...

Fatih Göncü
    ORACLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 88

Bende Topkapı Cevizlibağ Fırat otodan aldım.
    Oradan İbrahim Sevil ile görüşebilirsin.
    Benim ismim Fatih Göncü.
    İsmimi söylersen seninle iyi bir şekilde ilgilenecektir.
    Bende aracı alırken bir çok bayiden fiyat aldım.
    Buranın verdiği fiyatı kimse veremedi. Hatta şöyleki.
    Bizim patronun kardeşide bizimle çalışıyor ve patronun kardeşi olması itibari ile vede yapı itibari ile herşeyi ben bilirim edasında. Ben aracı alırken bana fiyatını sordu. Dedi benim tanıdıklar var onları arayalım. Kesin daha iyi fiyat alırız dedi. Yaptığı telefon görüşmesinde tanıdığı bayi aynen şunu söylemiş. Mükemmel bir fiyat almış hemen gitsin oradan alsın demiş.
    Konu ORACLE tarafından (18/12/2006 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Son nokta Maltepe EVSAN dır arkadaşlar. Koç indirimi ve 2006 Kampanyası ile Tek kapı 1.4 Active aracı 18.750 YTL ye aldım. Ama 2006 hala kaldımı bilemiyorum. Bir tek orada bulmuştum. 2006 model olması dışında başka bi dezavantajı yok. Yaklaşım ve samimiyet de oldukça iyi.

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

Bugün Cep telefonuma aracımı aldığım Koşuyolu(E5 kenarı)/Ortadoğu Otomotivden mesaj geldi Grande Puntolarda %22 ye varan indirimler den bahsediyor du çekinme ve bütün bayilerden fiyat al derim pazarlık etmekten hiç çekinme mutlaka istediğin fiyata bulursun, yıl sonu olduğu için kampanyalar da bol ayrıca ama 2007'ye bırakma derim..

giugiaro giugiaro
    GIUGIARO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34US3827
    Edilen teşekkür: 10

Alıntı kadoku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Cep telefonuma aracımı aldığım Koşuyolu(E5 kenarı)/Ortadoğu Otomotivden mesaj geldi Grande Puntolarda %22 ye varan indirimler den bahsediyor du çekinme ve bütün bayilerden fiyat al derim pazarlık etmekten hiç çekinme mutlaka istediğin fiyata bulursun, yıl sonu olduğu için kampanyalar da bol ayrıca ama 2007'ye bırakma derim..

ben bir FİAT Bayiinde Satış DanışmanLığı yapıyorum, yardımcı oLmaya çaLışırım.

giugiaro giugiaro
    GIUGIARO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34US3827

Alıntı dttafo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bir araba almayı düşünüyorum ve bu arabayı eşimde kullanacağından hem manuel hem otomatik kullanım sağlayan dualogic opsiyonlu GRANDE PUNTO 5K 1.4 FIRE 77 HP ACTIVE yada DYNAMİC almaya karar verdim ilk sorum GP'de bu tip vitesle problem yaşayan arkadaşlar oldumu?neler yaşadılar?ikinci sorum ise istanbul beylikdüzünde oturduğumdan ilk olarak burdaki birmota gidip fiyat aldım ve bana liste fiyatların aynısını söylediler.Yeni GP alan arkadaslar varsa hangi bayiden ne fiyata aldıklarını,ilk fiyattan ne kdr daha indirim yaptıklarını yazarlarsa çok sevinirim keza burda öğrendiklerimnden sonra bayilerin liste fiyatlarından 3 milyar daha aşşağı çektiklerini okudum fakat bu indirimleri banka kredisi kullanıldığındada yapıyorlarmı bilmiyorum,yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...
    HaLa bir araba aLmadıysan ben FİAT Bayiinde Satış DanışmanLığı yapıyorum yardımcı oLabiLirim...

ufuk şimşek
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34 GF 0401

ben daha yeni aldım peşinatımı yatırdım ayın 20 sini bekliyorum şuan plakamı arıyorlar 20.500 e aldım gp 14 active

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben daha yeni aldım peşinatımı yatırdım ayın 20 sini bekliyorum şuan plakamı arıyorlar 20.500 e aldım gp 14 active
    Çok iyi fiyat...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Nerden aldığınızı söyleyebilirmisiniz?Koç indirimi falan varmıydı?
    Saygılar

TOTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bİrmot Zİncİrlİkuyu

Bİrmot Z.kuyuya Gİtmenİ Tavsİye Ederİm.malİyetİne AraÇ Verecekler ÇÜnkÜ 2006 Yilindan Kalma AraÇlar Var Ellerİnde Tabİ AlacaĞin Zaman 2007 Model Olarak GeÇecek.satiŞ MÜdÜrÜ Fatİh Ersal Var Kendİsİ İle İrtİbata GeÇ.yardimci Olacaktir.Şİmdİden Hayirli Olsun.

Rengi
    Yok

birmot zincirlikuyuda 2007 model filo satıs yapılmıs fakat plakaları cıktıktan sonra satıs palıo olarak degıstırılmıs ellerınde 5 6 tane actıve vardı bı gorusmenı tavsıye ederım o sekıde arac alan arkadas forumda olabılır kendısıne sıte adresını vermıstım

ufuk şimşek
    ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34 GF 0401

benim aldığım araç 2006 dan kalma deyil 2007 model koç indirimi var topkapı frat otodan aldım İbrahim sevil le görüşe bilirsiniz ama dün otomatik vitesli puntoyla test surusune çıktım kullanım çok rahat ama otomatik olmasına rahmen yokuşlarda geriye kayıyor.ama genelde güzel diyile bilir,birde vites gecişlerinde biraz arabayı kasıyo gibi