Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
111 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: 1.4 Fire neden 8 valf

irfan karagülle
    optech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Aslında geçmişe dönelim sene 98 fiat yine aynı zihniyet ile eski teknoloji motorlar ile yeni kasa araçlar üretti piyasaya sürdü ee sonuç ne oldu = fiyasko, nerde istikrarlı bir modeli, şimdide palio ve albea yı yenileyip makyajlayıp satmak yerine piyasada tutmuş olmasına karşın üretimini durdurdular ve insanları mağdur ediyorlar piyasada dolaşan ve yeni modeli üretilmeyen ama halk tarafından tutulmuş ilgi görmüş modeller dolaşacak, bir megane a bakın kasa imaj değişikliği ile üretime devam etti çünkü marka ve model yaratmak hiçte sanıldığı kadar kolay iş değil, fiat ise görünümüm ve iç tasarıma gösterdiği ilgiyi performanslı ve az tüketim yapan motorlar üretmeye harcamıyor 8 valf motor ne şehiriçinde nede şehirdışında hiçbir fayda sağlamaz 16 v teknolojiyi tr ye ilk getiren kim bir düşünün fadıl akgündüz ve proton... adam milletin gözünü açmaya çalıştı ama alaşağı ettiler.

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Alıntı optech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiat ise görünümüm ve iç tasarıma gösterdiği ilgiyi performanslı ve az tüketim yapan motorlar üretmeye harcamıyor 8 valf motor ne şehiriçinde nede şehirdışında hiçbir fayda sağlamaz 16 v teknolojiyi tr ye ilk getiren kim bir düşünün fadıl akgündüz ve proton... adam milletin gözünü açmaya çalıştı ama alaşağı ettiler.
    İnsanlar fire motoru ekonomik olduğu için tercih ediyor. Fire motorun ekonomik olduğu ise aksi iddia edilemeyecek kadar gerçek. Performans için 77 bg 1.4 fire motorlu punto alan duymadım ben daha. Kaldı ki performans yönündende hız sınırlarına uyduğunuz sürece gayet yeterli bir motor. Zaten 8v düşük hızlarda etkili bir motor. Şehirlerarasında ben 110 u geçmiyorum, şehir içinde 70 le gitmeye gayret ediyorum o halde napim 170 bg, 16v arabayı ben.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Aslında geçmişe dönelim sene 98 fiat yine aynı zihniyet ile eski teknoloji motorlar ile yeni kasa araçlar üretti piyasaya sürdü ee sonuç ne oldu = fiyasko, nerde istikrarlı bir modeli, şimdide palio ve albea yı yenileyip makyajlayıp satmak yerine piyasada tutmuş olmasına karşın üretimini durdurdular ve insanları mağdur ediyorlar piyasada dolaşan ve yeni modeli üretilmeyen ama halk tarafından tutulmuş ilgi görmüş modeller dolaşacak, bir megane a bakın kasa imaj değişikliği ile üretime devam etti çünkü marka ve model yaratmak hiçte sanıldığı kadar kolay iş değil, fiat ise görünümüm ve iç tasarıma gösterdiği ilgiyi performanslı ve az tüketim yapan motorlar üretmeye harcamıyor 8 valf motor ne şehiriçinde nede şehirdışında hiçbir fayda sağlamaz 16 v teknolojiyi tr ye ilk getiren kim bir düşünün fadıl akgündüz ve proton... adam milletin gözünü açmaya çalıştı ama alaşağı ettiler.

8v nin tüketim açısından işe yaramadığını nereden çıkardın
    honda da i vitec teknolojisi aracın motoru performanssız kullanıldığında 8 v çalıştırılmasına performanslı kullanımda 16 v çalıştırılmasına dayanıyor mesala kalkıpta 8 v ekonomi sağlamaz derseniz bilginizden olduğu kadar aklınızdan mantığınızdan şüphe ederim

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

4. Bu mesajı için 4 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Kronik sıkıntı
    TSİ Jetta.

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

Alıntı gp coskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8v nin tüketim açısından işe yaramadığını nereden çıkardın
    honda da i vitec teknolojisi aracın motoru performanssız kullanıldığında 8 v çalıştırılmasına performanslı kullanımda 16 v çalıştırılmasına dayanıyor mesala kalkıpta 8 v ekonomi sağlamaz derseniz bilginizden olduğu kadar aklınızdan mantığınızdan şüphe ederim
    nokta

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

ÖÖÖÖFF SIKTI BU FİRE ı kötüleme söylemleri yaaa...adam puntosunu satmış hala 77 likten bahsediyor...ben memnunum kardeşi,m satsam yine aynısından alırım. var mı bir depoyla şehir içi 700 km yapan benzinli. hem de basa basa...KONUŞMAYACAKSIN O ZAMAN.
    Gezgin Gp.

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

ya arakdaşım biz mi araç kullanmayı bilmiyoruz milletmi çözemedim?
    aracım 77 bey.daha 230 km de...
    araç daha 50 km ye gelmeden e5 te 120-130 yaptım hiç zorlanamdı yakıt sarfiyatı arttı sadece.....
    araç 230 km de sadece şehir içi kullandım anlık ortalam yakıt tüketim 6.5 buda fire ekonomik değil dyenlere kapak olsun......
    kartaldan mertere geçtim trafik açikken ortalama 5.9 u gördü ortalama 90km ile gittim....

ya millet araba kullanmayı bilmiyor yok araç rampa çıkmıyor yok araç boğuluyor...
    ya kardeşim araç sollıycaksan dip gaz yap araç zaten senin devir istediğini algılıyor vites yükseltmiyor...yoka raç eco da 50 km de 5. viteste zaten çıkamaz rampayı 150beygir aracım var desen yine rampada tıkanır...zaten dualogic direkt manuel kullanım izni veriyor..vitese ileri doğru birkez dokun vites küçültsün ???????????
    Konu since1453 tarafından (09/01/2012 Saat 09:39 ) değiştirilmiştir.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam.oncelıkle para performans ılıskısıne bakıp bır aracı degerlendırmek cok yalnıs ozzy ye katılıyorum. hem palıo da hem dobloda hem lıneada hem brawo da hem puntoda ayrıca hemde evo da bu 77 bg lık aracı fıat nasılda satıyor anlamıyorum bu sekılde baska bır fırmada yok... fıestada oaln motor focusta yok... corsadakı motor vectrada yok getz dekı motor elentrada yok fabıadakı motor octavıada yok... fiatın alt sınıf aracı albea ve palıo onlarda bu motora tamam... ama bu aracta mınımum 1.6 motor ve en azından 100 bg cıvarı benzınlı motor kullanılmalı...starjet tjet falan bunlar gercekten hıkaye arkadaslar... bu aracın en az bg gucu zaten 100bg cıvarı olmalı 1.4 era 100 bg.. cok yakıyo dıyebılırız ama sırf az yakıyor ve ucuz dıyemı alacagız bu arabayı.... bazı arkadasların dedıgı gıbıde bu arac hıcde alt devırlerde serı bır arac degıl...180 falan yapanlar varmıs... slx 1.6 ı ede yapıyor 180 yokusta bır kamyonun arkasından ıkıncı vıtese cekıp sollamaya cıkın bakalım sıze bu arac cekısı gostersın... ben bu aracı ınsanlara sadece dıs gorunusuyle bırasda dynamıc wersıyon ve ustunuu opsıyonuyla onerırım...77 bg lık bu arac aynı zamanda aynı satıs stratejısıyle 1.4 8 v olarak symboldede kullanılıo... ayrıcada yanma odası da buyuse cooook eskı bır teknolojı...ben neden 16 valf sorusunu bu arac ıcın neden 1.6 degıl dıye duzeltıyorum yada neden fıat 1.6 motor kullanmıyor bu araclarda.... CEWAP ACIK PEUGEOT VE FIATIN SATIS STRATEJISI AYNI: BOL SEKIL AZ KALITE... SIMDI SATAYIM DA ILERISI ALLAH KERIM....
    ümite bey araç bilginize hayram kaldım yakında ordinaryus mertebesine erişirsiniz 1.4 motor neredeyse bütün markalarda mevcut olan bir motor
    golf un 1.4 motoru 1,4 lt TSI 160 PS Tiptronik DSG 160 beygir ve o aracı kullandım....senin o 1.6 ların araksından nal toplar ancak

serilik senin sürüşünle alakalı br durum düşük vites yüksek devir kullan
    bide anlamadığım kafana silah mı dayadılar aracı alırken yade benim kine
    zaten almamda 2-3 etken vardı

1)o fiyata bulunacak max.konfor +estetik+güvenlik paketleri
    2)ekonomik yakıt sarfiyatı
    3)vergi kolayliği

bide elntra ile getzin motorunu kıyaslamişsiniz sizi tekrardan tebrik ediyorum...
    b segment hundai nin en lüx aracı ile türkiyedeki b segmentlerin en ucuz ve kalitesiz olanı getz....

1elentra=3 tane getz

sizin bu kıyaslamanız bravo-panda kıyaslaması
    Konu since1453 tarafından (09/01/2012 Saat 09:52 ) değiştirilmiştir.

Cüneyt T
    Oz Büyücüsü Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 558

hahaha yorumlara bak yaa
    Oz Büyücüsü

Serhat SİPAHİOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942

Alıntı Luc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha yorumlara bak yaa
    n'oldu Cüneyt?
    Senin t-jet' e çok yakıyor o beygire bu yakış, yapışınca da kurtuluşun yok derlerse sen de yorum yaparsın.
    adamlar bindiğimiz arabayı kötülemekten kendilerini alamıyor ya...
    çok enteresan tipler var..en uyuz olduğum da adam grandeyi satmış bilmem ne kamyonet almış bizim gp yi kendi sitemizde yerin dibine sokacam diye uğraşıyor.
    yönetim buna bir çare bulsun arkadaş.
    Gezgin Gp.

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Luc

Cüneyt T
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    n'oldu Cüneyt?
    Senin t-jet' e çok yakıyor o beygire bu yakış, yapışınca da kurtuluşun yok derlerse sen de yorum yaparsın.
    çok enteresan tipler var..en uyuz olduğum da adam grandeyi satmış bilmem ne kamyonet almış bizim gp yi kendi sitemizde yerin dibine sokacam diye uğraşıyor.
    Olan şu: T-Jet'ten önce Gp Fire Dynamic Dualogic aracım vardı 8v. Ben hiç bu yok gitmiyor, yok bayırda kalıyor, yok performansı düşük falan diye sürekli yazıyorlar ya. Hiç bu şekilde sorunlarla karşılaşmadım. Performans'sa performans, az yakıtsa az yakıt. Bayırda da bayılma falan yok yani. Hatta Karadeniz'den gelirken arka arkaya dip dibe giden 2 tırı aynı anda geçmişliğim var. Trafikte çoğu aracın eline vermişliğim var vs vs. Çok uzun liste tamamını yazamayacağım o yüzden ama;

Gp fire'a kötü diyen adam, kanımca ne arabadan anlıyordur ne de şöfördür. Sadece öyle sanıyordur kendini.

Zira benim dynamic aracımda yok yoktu nerdeyse. Dijital klimadan tutunda, hi-fi müzik sistemine kadar zaten hepimiz biliyoruz. Bugün çoğu benim diyen araçta yok bu özellikler.

Ben daha çok performans ve sportif sürüş keyfi için T-Jet aldım. Ondan da gayet memnunum. Ha Fire 5 litre yakıyordu, tjet 7,5 - 8 yakıyor o ayrı Mesela benim kardeşimde Audi S3 var, o benim tjet'tende çok yakıyor.

Ama ben isteklerim ve beklentilerime göre yaptım tercihimi.

Anlamadığım şey bu arabayı nasıl bu kadar karalıyorlar. Yok firelar neden 8v imişte 16v değilmiş. E adam yapmış kardeşim 95 Beygir 16v olanı da git ondanal değil mi ?

Önemli olan ne istediğini bilmek.
    Oz Büyücüsü

15. Bu mesajı için 4 kişi Luc'ye teşekkür etti:

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

n'oldu Cüneyt?
    serhat bey ben bu milleti çözemedim.aracı almadan form da epey dolandım neredeyse almaktan vazgeçicektim.
    1)dualogicler ggeri kaçiriyormuş hill holder işe yaramiyormuş
    -yalaaaaan 1cm bile kaçmiyor.
    2)nerdeyse araç içindeyken kaldırımda biri yere tükürse sesini duyuyoruz izalasyon sıfır diyorlardı
    e5 te 90-100km de içeri ses vermedi,
    3)77 beygir gitmiyor sakın alma diye basbas bağirdilar.
    -120km yaptım banamasın demedi sadece motor bağirdi oda dip gaz yaptim -aniden hızlandı gayet normal
    -sadece vitese 1 kez manuel müdeale ettim,oda eco mod açik e5 ten bağlantiya girdim 50 km hızla 5.vites sıfır şeklince yay çizen rampa yukarıı
    4)dualogic sapıtıyor sakın alma dediler.
    -otomatikten daha zeki çıktı dip gaz yaptımmı anlıyor devir istediğimi vites yükseltmiyor.sadece rampa çıkarken vites yükseltip bayılma riski var oda gaz oranını artırdığında zaten devir yükseliyor vites artmıyor
    5)başka hangi 33000 tl ye alınan sıfır bir araçta sesle media playerı kontrol edebiliyorsunuz,dahili bluetotth bağlantısı var,4 airbag var,çelik jant,ön arka sis farı,karartılmış cam,deri direksiyon vites topuzu var,

walla benim 250 km bile olmadi aracı alalı gayet rahat aliştim.millet yıllarca kullanmış hala gitmiyor diyorlar.bunların altına porshe dan aşağisi tatmin etmez
    ????????????????????????????????
    Konu since1453 tarafından (09/01/2012 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

1.4 8v 77bg. üretim amacına son derece uygun bir motor.Gücü yeterli, ekonomik, uzun ömürlü ve sorunsuz bir makine.Bu verilere sahip bir motor ne sunarsa fire de onu sunmakta.Bu yüzden motoru kötülemek yerine beklentilerimize uygun farklı bir motor seçmek çok daha mantıklı,

Bu arada t-jet çok yakar denmesine de karşıyım.Kullanım tarzı da çok önemli.Ben hiçbir depomda 7.5 , 8 lt lik bir ortalama görmedim.Şehir dışı 5lt lere kadar düşmekte.1 depoyla 600km rahat gitmekte...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat SİPAHİOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942

Alıntı jakabo_ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu benzin değerleri harbi gerçekmi. bugün fulledim 30 kuruş yakmış. 8 litre civarı ve inanın yakacak diye nerdeyse inip ben itecem arabayı. o kadar sakin kullanıyorum. gerçi şehir içi ve ankara trafiği düşünülürse çok değil gibi geliyor bana. lpg araştırıyorum
    aracı yanlış devirlerde kullanıyor olabilirsiniz.

tarzını da önemli. biz 120- 90 70 ve yoğunlukla dur kalk gidiyoruz 6.8 lerde.
    Gezgin Gp.

Cüneyt T
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla benim 250 km bile olmadi aracı alalı gayet rahat aliştim.millet yıllarca kullanmış hala gitmiyor diyorlar.bunların altına porshe dan aşağisi tatmin etmez
    ????????????????????????????????
    hahahaha aynen katılıyorum.

Aşağıda ki resim benim eski Fire'dan kalma. Sakarya dönüşü

Fire gitmiyor diyenlere kapak olsun. 77 Beygir dualogic şanzıman bir de
    Konu Luc tarafından (09/01/2012 Saat 16:33 ) değiştirilmiştir.
    Oz Büyücüsü

21. Bu mesajı için 3 kişi Luc'ye teşekkür etti:

Serhat SİPAHİOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942

Alıntı Luc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olan şu: T-Jet'ten önce Gp Fire Dynamic Dualogic aracım vardı 8v. Ben hiç bu yok gitmiyor, yok bayırda kalıyor, yok performansı düşük falan diye sürekli yazıyorlar ya. Hiç bu şekilde sorunlarla karşılaşmadım. Performans'sa performans, az yakıtsa az yakıt. Bayırda da bayılma falan yok yani. Hatta Karadeniz'den gelirken arka arkaya dip dibe giden 2 tırı aynı anda geçmişliğim var. Trafikte çoğu aracın eline vermişliğim var vs vs. Çok uzun liste tamamını yazamayacağım o yüzden ama;

Gp fire'a kötü diyen adam, kanımca ne arabadan anlıyordur ne de şöfördür. Sadece öyle sanıyordur kendini.

Zira benim dynamic aracımda yok yoktu nerdeyse. Dijital klimadan tutunda, hi-fi müzik sistemine kadar zaten hepimiz biliyoruz. Bugün çoğu benim diyen araçta yok bu özellikler.

Ben daha çok performans ve sportif sürüş keyfi için T-Jet aldım. Ondan da gayet memnunum. Ha Fire 5 litre yakıyordu, tjet 7,5 - 8 yakıyor o ayrı Mesela benim kardeşimde Audi S3 var, o benim tjet'tende çok yakıyor.

Ama ben isteklerim ve beklentilerime göre yaptım tercihimi.

Anlamadığım şey bu arabayı nasıl bu kadar karalıyorlar. Yok firelar neden 8v imişte 16v değilmiş. E adam yapmış kardeşim 95 Beygir 16v olanı da git ondanal değil mi ?

Önemli olan ne istediğini bilmek.

e işte bu. ağzına sağlık ta bizi isyana bağladı lüzumsuz şahsiyetler. Bu motorla ilgili ne yazsak adamlar üşenmiyor bizi yalancılıkla suçlamak için konu başlığı araması yapıyor. KİA Hyundai seat gibi markalara geçmiş halen buradan kopamamış.ya kardeşim sen benden daha mı iyi bileceksin kullandığım aracı? yada sen kullanmayı bilmiyorsan ben ne yapayım?
    Gezgin Gp.

23. Bu mesajı için 2 kişi gurik'ye teşekkür etti:

Serhat SİPAHİOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam.oncelıkle para performans ılıskısıne bakıp bır aracı degerlendırmek cok yalnıs ozzy ye katılıyorum. hem palıo da hem dobloda hem lıneada hem brawo da hem puntoda ayrıca hemde evo da bu 77 bg lık aracı fıat nasılda satıyor anlamıyorum bu sekılde baska bır fırmada yok... fıestada oaln motor focusta yok... corsadakı motor vectrada yok getz dekı motor elentrada yok fabıadakı motor octavıada yok... fiatın alt sınıf aracı albea ve palıo onlarda bu motora tamam... ama bu aracta mınımum 1.6 motor ve en azından 100 bg cıvarı benzınlı motor kullanılmalı...starjet tjet falan bunlar gercekten hıkaye arkadaslar... bu aracın en az bg gucu zaten 100bg cıvarı olmalı 1.4 era 100 bg.. cok yakıyo dıyebılırız ama sırf az yakıyor ve ucuz dıyemı alacagız bu arabayı.... bazı arkadasların dedıgı gıbıde bu arac hıcde alt devırlerde serı bır arac degıl...180 falan yapanlar varmıs... slx 1.6 ı ede yapıyor 180 yokusta bır kamyonun arkasından ıkıncı vıtese cekıp sollamaya cıkın bakalım sıze bu arac cekısı gostersın... ben bu aracı ınsanlara sadece dıs gorunusuyle bırasda dynamıc wersıyon ve ustunuu opsıyonuyla onerırım...77 bg lık bu arac aynı zamanda aynı satıs stratejısıyle 1.4 8 v olarak symboldede kullanılıo... ayrıcada yanma odası da buyuse cooook eskı bır teknolojı...ben neden 16 valf sorusunu bu arac ıcın neden 1.6 degıl dıye duzeltıyorum yada neden fıat 1.6 motor kullanmıyor bu araclarda.... CEWAP ACIK PEUGEOT VE FIATIN SATIS STRATEJISI AYNI: BOL SEKIL AZ KALITE... SIMDI SATAYIM DA ILERISI ALLAH KERIM....
    satıyor Ümit bey kardeşim satıyor. hem de peynir ekmek gibi.Çünkü millet akıllı.devir optimum ekonomi ve performans yani fiyat fayda devri.
    Gezgin Gp.

Serhat SİPAHİOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942

tamamen yanlış bilgi veriyorsunuz yada zaten bilgisizsiniz.İrfan bey Fiat markası dünyaca ünlü bir motor ve karoser üreticisidir. ürettiği motor teknolojisi ferrari alfa maserati opel ve daha birçok firmanın araçlarında kullanılır. Siiz 8 valf olayını 1945 lerde bırakmışsınız sanırım. bence bilginizi güncelleyin yada yorum yapmayın. bu arada bu yıl ödül alan multiair motor da F.İ.R.E (FULL İNTEGRATED ROBOTİZED ENGİNE)V1.4 8 valfin devamıdır 105 beygirdir. ne olacak şimdi? millet manyak mı bu motora ödül veriyor?
    Konu gurik tarafından (09/01/2012 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.
    Gezgin Gp.

kıvanç çiftçi
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

tamamen yanlış bilgi veriyorsunuz yada zaten bilgisizsiniz.İrfan bey Fiat markası dünyaca ünlü bir motor ve karoser üreticisidir. ürettiği motor teknolojisi ferrari alfa maserati opel ve daha birçok firmanın araçlarında kullanılır. Siiz 8 valf olayını 1945 lerde bırakmışsınız sanırım. bence bilginizi güncelleyin yada yorum yapmayın. bu arada bu yıl ödül alan multiair motor da 1.4 8 valfin devamıdır 105 beygirdir. ne olacak şimdi? millet manyak mı bu motora ödül veriyor?
    ağzina sağlık ya böyle boş boş atanlar yüzünden aracın 2.değeri hakettiğinin altındaaa
    anlasalarda yorum yapsalar ?

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

irfan karagülle
    optech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Ben eski teknolojiye para ödemem kusura bakmayın alacağım araba 1.2 motor bile olsa 16 v olmalı, mesala beğenilmeyen çin arabalarına bakın chery kimo arabada 1.3 motor 16 valf 85 bg motor var punto bu araba kadar olamıyorsa istemem kalsın

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon