Sayfa 1/2 12 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 16-12-2006'dan bu yana GrandePuntoTR

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

Standart 16-12-2006'dan bu yana GrandePuntoTR

16-12-2006 tarih li kurulumumuzdan bu yana 4. ayı bitirmek üzereyiz... bu süreçte yaşadıklarınızı paylaşın....
    güzel dostluklar
    güzel muhabbetler
    adam gibi adamlar...
    İyiki varsın GrandePuntoTR....

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

gercekten bende yaklaşık 2 aydır üyeyim cok memnunun
    dostluk
    arkadaşlık
    paylaşım iyiki varsınız arkadaşlar

Erdem ÖZBAYOĞLU
    Made İn RİZE ErdeM53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34PYA53
    Edilen teşekkür: 7

Çok samimi ve dürüst bi ortam ve en önemlisi değişik illerden sıcak kanlı arkadaşlar edinme. Büyüksün grande punto.
    ***GFB***

Kadir K.
    kadoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 ** 0178
    Edilen teşekkür: 436

G.P ile ilk defa direksiyon başına geçmiş hele ki arabalardan hiç anlamayan biri olarak bu site bana çok şeyler kazandırdı, sitemiz 4 aydır faal ama öncesi yaklaşık 1 yıla dayanıyor bu süre zarfında buradaki paylaşım ortamından kendi adıma çok şeyler öğrendim herşeyden önce Vadi ninde dediği güzel dostluklar kazandık bu dostlukların ve paylaşım ortamının daimi olması dileğimdir. Ha bir zararı da forumun bağımlılık yapıyor olamsı heleki modifiye merakınızda varsa yandınız o virüs içinize bir girdimi çıkmak bilmiyor:flag: banada bu virüsden biraz bulaşdı galiba Ramo

Remzi Hasanbaş
    rhasanbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 DP 4734
    Edilen teşekkür: 0

Standart GP mu seviyorum...

Evet arkadaşlar bende 28 Şubat 2006 ta GP mi aldım (ilk alanlardan biriyim herhalde) 1 yıldır arabamdan, servisden sürekli şikayetçiydim çok başım ağrıdı. Ama yaklaşık 2 aydır siteye üyeyim ve bu andan sonra paylaşmak, arkdaşlık, aynı dilden birileri ile konuşabilmek gibi bir imkan sunduğu için aracımı çoooooooookkkkkk seviyorum. İyiki var, iyiki varsınız... :ok:

Murat ÖZDİLEK
    MOZDİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DB 6402
    Edilen teşekkür: 1

bende 1 aydır buradayım, gerçekten çok seviyeli ve samimi bir ortam var burada,çok güzel arkadaşlar kurulacağından eminim, en güzel yanlarından biri de hemen hemen Türkiye'nin her yerinden tanıdık arkadaşlarımız var artık
    bu sitenin yapımında ve işlemesinde emeği geçen herkese çok teşekkürler,

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Benim arabaydı modifiyeydi falan ilgim hiç olmadı. Hala da yok sayılır. Aracı alacağım zaman biraz araştırma yaptım. Koç indirimi bana iki seçenek verdi Fiesta ve GP. Ben o zaman GP yi seat leon havasında üst sınıf bi araba sanmıştım. Yollarda da çok olmayınca. Bi arkdaş şirkete geldiğinde aklıma soktu fiyatlara bakınca Fiestayla kafa kafaya olduğunu gördüm. Sonra ciddi bi araştırmaya girdim çünkü Fiestanın iç aksamı ve kaba yapısı bana hiç hoş gelmemişti. Hem bi de hanımın baskılarıyla az daha "MOR" Fiesta alıcaktık. (Hehe iyi ki punto da renk seçeneklerine koymamışlar) Vel hasıl biraz nette gezinirken buldum Donanım Haberdeki başlığı. Baktım adamlar arabayı iyisiyle kötüsüyle anlatıyor. Hoş bi muhabbet ortamı yakalamışlar. Bişiyler yapmaya gayret ediyorlar. Dedim dur bi üye olayım. Yaklaşım ve sıcak ortam hemen farkettirdi insanların diğer forumlardan farklı olduğunu. Zamanla site kurulması için sarfedilen emekler, insanların ceplerinden hiç tanımadığı adamlara sonsuz bi güvenle yolladıkları ufak katılım ücretleri... Vel hasıl bu forumun farklı bi forum olacağı o zamandan belliydi.
    Forum bana ne mi kazandırdı?
    SAğlam adam Yıldıray'ı, Dost Çağlar'ı, Üç kaatçı (Ama seviyorum terbiyesiz adamı) Vadi'yi, Taa Tekirdağ'dan sıcaklığını hissettiren büyük yüreğiyle Ghost'u (Ahmet abimi), Sıkılmadan bin tane isteğimi dinleyen Erdi'yi, ufak yaşına rağmen para pul işlerini olgunlukla üstlenen Ozzy'yi, içi dışı bir olan (Bu yüzden de diliyle başı belada olan) AWD (Kaan Kardeşimi), Yetenekli adam Oracle'ı, Temizlik adamı CivcivX i, Hamile eşini de peşine takıp şilelere yer bakmaya gelen ÇAğlarKa, yı, Flu'yu, Kadoku'yu, Search'ü, İkcihan'ı,En büyük Asker Padawantr'ı, Yaratıcı grafikerimiz Dexigner'ı, Avrupanın en güzel GP sinin sahibi Bülent'i, Henüz bekar 14'ünde yolcu Maviş'i , T-Shirt'lerin efendisi Polatı, Logo adam Canberk'i ....
    ismini teleffuz etmediğim arkadaşlar alınmasınlar akıldan ilk aşamada bu kadar çıktı...

yepyeni dostlukları ve sizleri kazandırdı. Hepinize teşekkürler.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Cem, bu camiadan ilk tanıdıgım arkadasım
    Can, ilk yay takanlardan az bulumadık Yarı ıtalyan ınsan
    Fatih, en becerikli gpci cam filmi ve bana aldıgı toz bezi ıcın bır kez daha tesekkur ederım.
    Yıldıray, arabayı arabayı yıkamak ıcın taaa eyup e gıttıgım adam gıbı adam kardesım
    Gökhan, dogal gaz tesisatcısı gelicem teyip bi türlü gidemediğim en bi gp ci organize işler muduru.
    Çağlar, Ferrariyle gezdirebilirim dediğinden beri en cok sevdiğim gp ci.. hala thinsulate izalasyon ıcın haber vermedi
    Ertan, izmirin en baba gp cisi saolsun her konuda gosustugum gp ci ..
    Kaan, ilkleden kardesim gibi severim arabasına ekzos takmıslıgım var
    Alper en bı 666 gp ci formula muhabbetinde tanıdıgım beline corse takan tek ankaralı sızın orda taksılerın neden arkası havada
    Bulent, En modifiyeli aşk bocuuuuu sayesinde hala eibach yay alamadım en kurba gp li.
    Sezgin, bursa mado da bana dondurma ismarlayan bursa ekibinide unutmamak lazım...
    Erdi, Ankaradan gelip beraber ortakoyde eğlendiğimiz en bi forumun her bişeyiyle urasa gp ci...
    Mete, maslak buşuşmalarının baş kahramanı ...
    Hatırladıkça buraya yazıcam !

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan, dogal gaz tesisatcısı gelicem teyip bi türlü gidemediğim en bi gp ci organize işler muduru.

Bir;
    Doğalgaz tesisatçısı diil (Endüstriyel Klima)
    İki ;
    Olum bak iki oldu akşam gelicez diyip gelmiyosunuz, bi soorakine Yasemin eve almııcak söyliyim.
    Konu erdiyilmaz tarafından (04/04/2007 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: kod hatası gideriLdi.

Oylum Girgin
    mavigitar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    JE468
    Edilen teşekkür: 3

Bir bayan üye olarak gerçekten bu foruma üye olduğum için hiç pişman değilim. ilk zamanlar tereddüt içindeydim. Acaba asılan, çeken, falan olur mu? Garip konuşmalar, yazışmalar başıma gelir mi diye ama asla öle bişiyle karşılaşmadım. O yüzden gerçekten çok düzeyli, seviyeli, tüm sorularıma anında cevap bulabildiğim, , birçok konu hakkında bilgi sahibi olduğum bir site.

İyi ki varsınız arkadaşlarım ....İyi ki gp sahibiyim
    * GP GÜZELİ*
    1905

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem, bu camiadan ilk tanıdıgım arkadasım
    Can, ilk yay takanlardan az bulumadık Yarı ıtalyan ınsan
    Fatih, en becerikli gpci cam filmi ve bana aldıgı toz bezi ıcın bır kez daha tesekkur ederım.
    Yıldıray, arabayı arabayı yıkamak ıcın taaa eyup e gıttıgım adam gıbı adam kardesım
    Çağlar, Ferrariyle gezdirebilirim dediğinden beri en cok sevdiğim gp ci.. hala thinsulate izalasyon ıcın haber vermedi
    Ertan, izmirin en baba gp cisi saolsun her konuda gosustugum gp ci ..
    Kaan, ilkleden kardesim gibi severim arabasına ekzos takmıslıgım var
    Alper en bı 666 gp ci formula muhabbetinde tanıdıgım beline corse takan tek ankaralı sızın orda taksılerın neden arkası havada
    Bulent, En modifiyeli aşk bocuuuuu sayesinde hala eibach yay alamadım en kurba gp li.
    Sezgin, bursa mado da bana dondurma ismarlayan bursa ekibinide unutmamak lazım...
    Erdi, Ankaradan gelip beraber ortakoyde eğlendiğimiz en bi forumun her bişeyiyle urasa gp ci...
    Mete, maslak buşuşmalarının baş kahramanı ...
    Hatırladıkça buraya yazıcam !
    VADİ: YÜREĞİ VE YÜZÜ TERTEMİZ, AMA UYKUCU
    VADİ CAN, VADİ ASLAN PARÇASI

DAHA NE DENİR Kİ

tüm arkadaşlar en güzel bu şekilde anlatılabilirdi.
    galiba gp kardeşliğinden ötesi yok.

Rengi
    Yok

"""Üç kaatçı (Ama seviyorum terbiyesiz adamı) Vadi'yi"""
    demek oyle haa Göhan bey, boşol, boşol, boşol !!!

Rengi
    Yok

hehe..
    Bütün buluşmalarda en az yarım saat geç gelmeni mi desem, Akşam fatoşla gelicez diyip eve gelmemelerini mi desem, o ohoo .. Ama seviyoruz işte kardeşim adamı. Şeytan tüyü mü vardır nedir.

Çağlar Barış Karaman
    CAGLARKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 4

her zaman otomobil hastası olmuşumdur ama bi arabayı bu kadar sevmemiştim. bunda pay sahibi de bu site ve dahası bu siteddeki arkadaşlar ve dostluk arkadaşlık. her meslek grubundan her karakterden, yöreden, yaştan güzel insanların olduğu bir topluluk burası iyiki varsınız iyiki birşeyler paylaşıyoruz.
    gökhan() ve kaan (awd) ile tanıştım, diğer arkadaşlarla tanışma fırsatım olmadı. ama diğer birçok arkadaşımızı da yıllardır tanıyor gibiyim. bu site birçok şey kattı. birçok şehirde bizi misafir edecek arkadaşlar tanıdım. ankarada her sabah açık büfe kahvaltı olduğunu öğrendim (femoli taş geliyo dikkat et) gökhanın yıldırayın karşılık beklemeden işlerini güçlerini bırakıp site için didindiklerini gördüm. inşallah bu dostluklar kalıcı olarak kalır ve daha iyi günler geçiririz
    Fiat Grande Punto 1,3 Multijet Active E.Kırmızı +......+......+......+......+

enis dilek
    jeoenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 46

4 ay önce kayıt olduğumda aklımda tek bir soru işareti vardı hangi arabayı alsam daha sonra üyesi olduğum donanımhaber sitesinde albea'yı (neredeyse albea alacaktım) araştırırken bu siteyi buldum. Zaten önceden görüp görünüşünü çok beğendiğim GP'yi sizler sayesinde daha çok sevdim ve GP'yi aldım. Araba dendimi hiçbir şey bilmezdim ama en azından birtaz bilgim var artık.siteye üyeliğimin 3. ayında büyük ankara buluşması oldu ve diğer site üyeleri ile tanıştım. çok iyi arkadaşlıklar kurdum. artık hemen hemen her hafta buluşuyoruz.
    4 aydır siteye üyeyim Ve Şu anda bana sorarsanız 2006 nın en iyi olayı nedir sence BENCE 2006'NIN EN İYİ OLAYI BU SİTEYE ÜYE OLMAMDIR.
    Konu jeoenis tarafından (04/04/2007 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

Gökhan GENÇ
    Electronics Engineer gokhan_genc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    59 SD 470
    Edilen teşekkür: 3

Tıpkı GP nin bize verdiği samimi hava gibi burada da çok samimi ve güzel bir hava var.İyi ki buradayız arkadaşlar.Bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler.Teşekkürler GP.Saygılar.
    ...because failure is not an option.

Elektronik Mühendisi @ BOTAŞ

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı gokhan_genc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler.

:ok:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

Alıntı dagored Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :ok:

+1

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

konu cok guzel benım ıcın bu sıte ve de daha oncesıde var guzel dostluklar guzel ınsanlar kazandırdı hersey ıcın tesekkurler musaade edersınız bende kendı adıma ekleyım

emre..forum sayesınde forum dısında bıcok sey paylastıgım gorustugum ve kardesm oldugu ınsan kardesm bnm ..

ali abim .. kendı abım gıbı gordugum cok sevdıgım tam bır adam gıbı adam ..

kaan.. bulusmada tanıdıgım dostlugumuz daha cok pekısecegı kardesim ..

yıldıray abı soyleyecek fazla sey yok yaptıklarıyla ortadadır

ve ismini sayamadıgım olusan ve de olusacak bı suru dostluk daha ne ısteyeyım ..

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

isim isim olarak yazmak istemiyorum herkez benim gözümde aynı(istisnalar var tabii ama girmeye gerek yok)
    herkezi çok seviyorum ve burda olup bu güzel ortamın oluşumuna katkıda bulunanlara teşekkürler.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Sayfa 1/2 12 SonSon