Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Yüksek sesle müzik dinleme cezası!

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Bunlarda bişeymi sene 1999 arkadaşımın aracıyla giderken polis çevirdi tesisattan yazdı o zamanın parası hatırlamıyorum ama ilk cezam oldugu için nedenini hatırlayabiliyorum ve megan aracımı ikinci el aldım 2008 de 2009 yaz aylarında sattım bursaya aracın plakası iptal oldugu için bir zarfta karayollarına ait bir mektup 4 adet ceza 3ü 2006 yılına ait biri 2007 yılına ait allahtan noterde yaptıgımız alış ve satış evraklarını atmamıştımda onları bu mektupla karayollarına geri gönderdim hala ses çıkmadı cezada 498 TL kaç yıl önceki cezalar az daha bana kalıyordu siz siz olun EVRAKLARI ne olursa olsun atmayın arkadaşlar 10 yıl sonra bile işinize yarayabilir hepinize saygılar paylaşmak istedim...
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

cihangir şengezer
    chngrrrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 AEZ 07
    Edilen teşekkür: 215

Bende müzik yüzünden ceza yedim teyp kapalı olduğu halde

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

yolda cıstak cıstak sesleri arasında disko gibi dolaşan arabalardan nefret ediyorum.
    müziği kendisisnden başka dışardaki insanlarında duyacağı kadar fazla açan insanlar bence ezik tiplerdir.
    başkalarını rahatsız etmeye kimsenin hakkı yoktur.
    burda ceza yiyen arkadaşlara geçmiş olsun, yazdıklarına bakılırsa bir yanlışlık sonucu ceza yemişler.
    ama yukarda, benim yazdığım sebeblerden ceza yiyenler varsa, onlara geçmiş olsun yerine, beter olun demek istiyorum.
    öfkelimiyim neyim?
    saygılarımla.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, trafikte plakaya arkadan ceza gönderilmesi olayına son verilmesini istedi.

Köksal, “Hata yapan ne suç işlediğini bilmeli ve bir daha yapmamalı. Gıyapta ceza istemiyorum, o işin tembelliğidir” dedi.

Bölge Trafik Değerlendirme Toplantısı dün, Emniyet Genel Müdürlüğü’nde, 20 ilin trafikten sorumlu emniyet müdür yardımcıları ile birim amirlerinin katılımıyla yapıldı. Köksal açılıştaki konuşmasında, Türkiye’de yaklaşık 15 milyon aracın, 20 milyonun üzerinde de ehliyetli insanın bulunduğunu, yayalar da dikkate alındığında trafik sorununun herkesi ilgilendirdiğini söyledi. Trafik kurallarına uyulduğunda kazaların olmayacağını, bunun da eğitimden geçtiğini vurgulayan Köksal, yaptıkları çalışmalarla son yıllarda ölümlü kaza oranlarında yüzde 15 azaldığını kaydetti.

Yaptığı hatayı unutuyor

Trafik polislerinin yollarda araçların plakasını alarak ceza kestiğini, cezaların sürücüye ulaşmasının yaklaşık 15 günü bulduğunu belirten Köksal, şöyle devam etti:

“Bu süre içinde sürücü hangi hatayı yaptığını bile unutuyor. ’Niye zamanında uyarmadınız?’ diyor. Göre-vimiz trafikteki hataları tespit etmektir. Sürücülere ne hata yaptıklarını anlatmalıyız. Kontrollerimizi yapalım, insanlar kurallara uysun, gerekirse hiç ceza yazmayalım. Hata yapan ne suç işlediğini bilmeli ve bir daha yapmamalı. Eğitimi kim iyi yapmışsa başarılı odur. Gıyapta ceza istemiyorum, o işin tembelliğidir.”
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

ceza yazılacaksa çevirilip yazılsın arkadan ceza gelmesine bende anlam veremiyorum
    ancak
    bir konuda haklı buluyorum kanunu oda yüksek seste müzik dinleme olayı. adam camları açıyor apaçi apaçi müziği dinleye dinleye sağa sola baka baka (sanki bir halt ediyormuş gibi) yavaş yavaş gidiyor. en ifrit olduğum şeydir bu. yüksek seste müzik dinleyeceksen kapat camını aç dinle. senin dinlediğin yobaz şarkıları başkası dinlemek zorunda değilki yahu

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Valla bizim puntoların orjinal ses sistemleri malum çok da aman aman bir sesi yok. ama şu var aracın bu konuda yalıtımı iyi araç sışardaki sesi içeri alıyor ama içerdekini dışarı vermiyor ben sesi açıyorum 28 civarlarında falan dımtıs dımtıs ama camlarımı kapatıyorum 1 cm kadar boşluk bırakıyorum. kimse de rahatsız olmamış oluyor ama aracın içi disco. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok tabi.
    Artık Fiorinolu

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Bana ses fazlaymış gibi gelmiyor, ama dikiz aynasına baktığımda görüntünün zıpladığını görürsem sesi biraz kısıyorum.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Alıntı Moosty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana ses fazlaymış gibi gelmiyor, ama dikiz aynasına baktığımda görüntünün zıpladığını görürsem sesi biraz kısıyorum.

dikiz yanasını sürekli zıplata zıplata dinliyorum.... ama polis arabası görünce hemen kısıyorum...

Umut Çetin
    ucs33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 24

işin aslı, benim garibime giden şey bu apaçi diye tabir ettiğiniz insanların ceza yememesi ve orada olmadığım halde ceza yemiş olmam =D

trafik cezaları konusunda ilginç bi dönemden geçiyoruz, bu yüzden dikkatli olun diye bu konuyu açtım

teşekkürler
    2008 Grande Punto 1.3 Multijet 75 HP Active & 2011 Bravo 1.6 Multijet 105 HP Dynamic Plus

Let the music play!

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Altun
    car_audio96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 21

Bu gidişle Arkada Plaka taşınmazzz )

Sayfa 2/2 İlkİlk 12