18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Bu araba bu fiyata uygun mu?

berkant kaya
    mmetall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Bu araba bu fiyata uygun mu?

Fiat > Punto > 1.4 Emotion 16V > ACİL!!27000 KM`DE FULL+FULL GRANDE PUNTO EMOTİON #24586933 - sahibinden.com

Herkese selamlar!! Arkadaşlar uzun süredir gp arıyorum.İlanları gezerken bu araç dikkatimi çekti.Arcı ustama ve fiat servisine gösterdim.aracın tek kusuru 4 parçasında boya var (arka kapılar ve çamurluklar) bide istanbul plakalı.sizce fiyatı uygunmu?? Punto sahibi arkadaşların düşüncesi benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim saygılar...

Burak G
    BuRaK-BG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    BG
    Edilen teşekkür: 385

ben bu aractı herhalde bir ara niyetlenmiştim sahibinin kararsızlığı neticesinde irtibatımız kopmuştu.cıplak gözle bakınca aractaki boya net bir şekilde belli oluyor ton farkjı var.fiyatları konusunda tam bişi söyleyemem ama boya kusuruna göre yüksek gibi geldi.daha iyi bilen arkadaşlarımız vardır.km sinde oynama olabilir,istanbulda 2006 model araba 27.000 de kalamaz.ki zaten adam ilanında boya değişen yok demiş ama sen servise götürdüğünde çıkmış.dolayısıyla pek güven telkin etmiyor.

3. Bu mesajı için 3 kişi BuRaK-BG'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı BuRaK-BG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu aractı herhalde bir ara niyetlenmiştim sahibinin kararsızlığı neticesinde irtibatımız kopmuştu.cıplak gözle bakınca aractaki boya net bir şekilde belli oluyor ton farkjı var.fiyatları konusunda tam bişi söyleyemem ama boya kusuruna göre yüksek gibi geldi.daha iyi bilen arkadaşlarımız vardır.km sinde oynama olabilir,istanbulda 2006 model araba 27.000 de kalamaz.ki zaten adam ilanında boya değişen yok demiş ama sen servise götürdüğünde çıkmış.dolayısıyla pek güven telkin etmiyor.
    +1000
    tamamen katılıyorum

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

5. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

rahim dal
    DAL1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 47

Mutlu

Evet arkadasım fiyatına bi şey demiyorum ama km si çok tedirgin edici düşüklükte.dikkat et bence

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

berkant kaya
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Aracın km sini hem bakım kayıtlarından kontrol ettim hemde expertize kontrol ettirdim.Km yüksek ihtimal orjinal. 21000 e felanda bırakcak adam sanırım.Kararsız kaldım ya ne yalan söyliyeyim.Bide vatandaş arabayı yeni almış borcum çıktı ondan satıyorum felan diyo (klasik şeyler işte) boyadan haberinin olmamasını buna bağladım ben (çok mu iyi niyetliyim ne )
    boyalar dışında arabanın bi kusuru yok gözüküyo.napsak acaba

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Araba istanbul arabası km düşük.Istanbul gibi bir yerde kem pek düşük olmaz.Belki de gerçekten düşüktür ama bakımlarını servise yaptırdıysa yada benzinin opetten aldıysa km ile oynanıp oynanmadığı anlaşılabiri.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Boya iyi yapıldıktan sonra ve aracın büyük bir hasarı yoksa aslında çokta önemsenecek bir durum değil. Fakat işte satarken insanlara anlatamıyorsunuz. Bunu gözönünde bulundurarak kararı verebilirsiniz. Adam arabaya bakarken tamponunda ufak tefek çizikler var bile diyebiliyor. Km konusunda ise kesin emin olun derim. Km oynanmışsa almanızı istemem. Sonuçta adam kandırmaktır.

berkant kaya
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

üstat 2006 da 4000km de 2007 de 12000kmde 2008 basında 18000km demiydi neydi servis kaydı war arabanın.Ekspert arkadasta km orjinaldir diye imzasını attı raporun altına. Artık dahada orjinal değilse kaderimizde kandırılmak warmıs napalım

İrfan Demirer
    kaptan_ahab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 378

Boyaya içlerde olmaması kaydı ile pek takılacağını sanmıyorum ama aracı satarken rengin mavi olması,2006 model olması ve benzinli olması gibi koşulların satışını biraz daha ağırlaştıracağı ve size bir miktar zarar ettireceği kanısındayım.Emotion yerine 19-20.000-TL verip 2007-2008 dizel bir active daha cazip gibi geliyor.Araç satmak kadar almasıda bir bela tabiki.Ama biraz sabır ve iyi bir takip ile iyi bir araç bulunacağını düşünüyorum.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay Güldalı
    ExTReMe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 127

bence hiç girme o fiyata daha güzel temizlerini blursun boya yok dedyse warsa km de yalandır o zaman aman aman yalancı ınsandan kaçıcaksın

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

2006 model ve benzinli bir araç için bana da yüksek bir seçenek gibi geliyor arkadaşım. birde Ankaradasın ve ankarada çok daha temiz araçlar bulabileceğin kanısındayım. Arkadaşların da söylediği gibi 18-20bin TL gibi bir fiyata 2007 Active ( çok da abartılacak bir fark yok bana göre ) Dizel alabilirsin...
    Artık Fiorinolu

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Konyada 2008 dynamic vardı skydome lu ve beyaz renk ve hatasızdı 21500e bir arkadaş yazmıştı bence o daha değerlendirilesi bir araç.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

aslinda aksesuarina gore fiyati fena degil ama modeline gore biraz yuksek.benim t jetin yaninda pahali derim.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ertan GÜNDOĞDU
    Slow Down brabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455
    Edilen teşekkür: 230

bence pahalı güzelce araştır derim, Emotion'ın donanım seviyesi çok ama yine de bu kadar edeceğini düşünmüyorum, boyalı kazalı arabayı çok sorun etmem ama temiz yapılmış olmalı önemli ve satarken boyasıza göre her türlü en az 1000 TL ucuza gidecek. Arka Kapılarda ve arka çamurlukta boya var da bagajda yok mu? Bir de kmsi az ama araç 4 yaşında bundan dolayı km si az da olsa yakında aküsü bitebilir, lastik isteyebilir, 1-2 sene için de yıldan dolayı ağır bakım isteyebilir.

ben de 10 gün önce aldım 10 cm lokal boyalı, 3K, Starjet Dynamic, Siyah 2006 model, 53 binde aldım. İlk sahibinden tüm evrakları vs duruyoru full servis bakımlı. Spor paketi de var. 17 bine anlaştık.

erman uca
    EMOTİON leylex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ağrı
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    40 DE 690
    Edilen teşekkür: 8

Ilanda boya yok diyo ya çok komik gerçekten

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ertan GÜNDOĞDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455

Alıntı leylex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilanda boya yok diyo ya çok komik gerçekten
    biz bir arabayı incelemiştik çiziklerden dolayı 2 parça boyalı diyor. Arabayı inceledik ciddi kazası var, havayastıkları patlamış hatta perdeleri mi ne koymamış usta bir şeyler söyledi. Hiç güvenmemek lazım. Bir aracıdan galericiden vs malesef bu yüzden almıyorum.

berkant kaya
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.Yorumları okuduktan sonra aracı almaktan vaz geçtim.İlk arabamı alcam nasipse.Biraz daha bekliyelim bakalım bizede temiz bişeyler düşer herhalde tekrar teşekkürler...

Ertan GÜNDOĞDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455

Alıntı mmetall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.Yorumları okuduktan sonra aracı almaktan vaz geçtim.İlk arabamı alcam nasipse.Biraz daha bekliyelim bakalım bizede temiz bişeyler düşer herhalde tekrar teşekkürler...
    iyi yaptın yardımcı oluruz her zaman

29. Bu mesaj için teşekkür edenler: