Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Duran arabanın üzerine göz göre göre atladı

ümit Fındıklı
    GP ÜMİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 132

Dikkat Duran arabanın üzerine göz göre göre atladı

Bursalılar bilir,gazcılar caddesini trafik çok yavaş ilerler.benim şeridim tıkandı yolun açılmasını bekliyorum.yolun kenarında bir adam var.geçmek için bekliyor ama yanımda akan şerit çok hızlı.adam hiç ummadık bir anda iki aracın arasına bir atladı,taksi şöförü vurmamak için acı bir fren yaptı.adam taksi vurmasın diye bizim duran arabanın üzerine attı kendini.taksi şöförü durmadı bile.adam benim yan cama vurdu,yere düştü.adam kilolu oldugu için omzunun üzerine düşmüş adamın omzu kırılmış.araçta birşey yok ama adam yerde kıvranıyor.insanlık namına ambulans çağardık.bu sefer poliste geldi.polis memuruna ben duruyordum adam geldi benim araca çarptı diyorum dinletemedim.aldılar beni nezarete,kardeşlerime falan haber vedim.hastaneye adamın yanına gönderdim.adamında hastaneye kardeşleri gelmiş.kardeşlerden biri davacı ol diye baskı yapıyormuş.nesye bizim hanım biraz para falan vermiş ihtiyaçlarını gidersinler diye orada muhabbet etmiş.adamın sağ gözü görmüyormuş.ifadesinde ben o arabanın orada durdugunu bile görmedim demiş.trafik poliside 20 metre ileride yaya geçidi oldugundan trafiği tehlikeye sokmaktan %100 adamı suçlu buldular.ama adamın akrabağları devamlı para istemeye başladılar.komiser tanıdıgım var ondan biraz bilgi aldım,kasko şirketindende bilgi aldım.elimdeki raporla mahkemeyede verseler birşey yapamazlar dediler.en sonunda tepem attı ulan geleceginiz duran aracıma vuracaganız oh ne güzel yaptın diye birde üstüne paramı verecegim len dedim.bir derdiniz varsa gidin dava edin beni dedim.artık çok şükür aramıyorlar.allah kaza bela vermesin.birde böyle terbiyesizlerle hiç karşılaştırmasın.birde polis memuru iyiki trafik tıkandıgında aracın yaya geçidi üzerinde durmuyordu.aracın yaya geçidinde durmuş olsaydı,ayıkla pirincin taşını dedi.o günden bu güne trafik tıkansa dahi geride duruyorum yaya geçidinin üzerinde aracımı durdurmuyorum.

2. Bu mesajı için 3 kişi GP ÜMİT'ye teşekkür etti:

Kadir Eryılmaz
    mavi-punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    38 S
    Edilen teşekkür: 48

büyük geçmiş olsun,böyle terbiyesizler her yerde var.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Çok çok geçmiş olsun inşallah bir daha buna benzer bir olayla karşılaşmazsın...
    Artık Fiorinolu

6. Bu mesajı için 2 kişi SpyHunter33'ye teşekkür etti:

ümit Fındıklı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı SpyHunter33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun inşallah bir daha buna benzer bir olayla karşılaşmazsın...
    tek beni değil kimseyi karşılaştımasın.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

gkn rncber
    novemberpasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 18

Hocam geçmiş olsun ne insanlar varyaaa

10. Bu mesajı için 2 kişi novemberpasali'ye teşekkür etti:

AYDIN GÜR
    gemlikli_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 288

cok geçmiş olsun allah daha beterinden hepimizi korusun

12. Bu mesajı için 2 kişi gemlikli_55'ye teşekkür etti:

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Çok geçmiş olsun. Bunlar çok üzücü ve moral bozucu durumlar. allah beterinden saklasın.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

geçmiş olsun.... benzeri bir olay dün benim başıma geldi... ama benim olayda şikayet yok. yaralanma yok... çok geçmiş olsun tekrar...

15. Bu mesajı için 2 kişi Scottie'ye teşekkür etti:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Geçmiş olsun ..İnsanın basına neler gelıyo bılınmez...

Sadakanız olsun
    I ' m c a p u l i n g . . .

17. Bu mesajı için 2 kişi Kriminal'ye teşekkür etti:

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

neler oluyor bu yayalara duran arabaın üzerine atlıyorlar.... allah allah..

19. Bu mesajı için 2 kişi Scottie'ye teşekkür etti:

ümit Fındıklı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.... benzeri bir olay dün benim başıma geldi... ama benim olayda şikayet yok. yaralanma yok... çok geçmiş olsun tekrar...
    ben bişey yapmadım ki benim aracım duruyordu.bendede şikayet yok.adamın polise ifadesinde taksi vuracaktı.ondan kurtulmak için karşıya attım kendimi, sağ gözüm görmüyor.ben o arabayı orada görmedim bile demiş.adamın para istediğide yok.bir tane kardeşi var o istiyor.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

Alıntı GP ÜMİT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bişey yapmadım ki benim aracım duruyordu.bendede şikayet yok.adamın polise ifadesinde taksi vuracaktı.ondan kurtulmak için karşıya attım kendimi, sağ gözüm görmüyor.ben o arabayı orada görmedim bile demiş.adamın para istediğide yok.bir tane kardeşi var o istiyor.

dün akşam da benim suçum yoktu allahtan kadına bir şey olmadı. yoksa anlat derdini kimse anlamazdı... suç kadında ama yine beni suçlu bulurlardı... kadının tipinden de tırstım.... açıkçası bundan sonra çok dikkatli olacağım....

Allah kimsenin başına vermesin...

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit Fındıklı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşam da benim suçum yoktu allahtan kadına bir şey olmadı. yoksa anlat derdini kimse anlamazdı... suç kadında ama yine beni suçlu bulurlardı... kadının tipinden de tırstım.... açıkçası bundan sonra çok dikkatli olacağım....

Allah kimsenin başına vermesin...
    araçta dursanda olacak mı oluyor.allah kaza bela vermesin,allah kötü insanlarla karşılaştırmasın.polisin demesine göre yakında yaya geçidi varsa,yaya geçidi haricinde allah göstermesin bir kaza meydana geldiği zaman.şöförde alkol,sürat yoksa (taşıt trafiğini tehlikeye sokmaktan) suç yayaya verilir dedi.
    fakat taşıt yaya geçidi üzerinde trafik sıkışıklığından dolayı bile dursa suç paylaşılacagını söyledi.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

bende bir sene önce başıma gelen olayı anlatayımda araçlardan çok yayalara dikkat etmemiz gerektiğini bütün arkadaşlarım anlasın hatta şu kadarını soyleyim bir arabaya çarpın arabalar pert olsun ama asla bir yayaya çarpmayın hatta sizin önünüze atlamaması için gözünüzü dört açın. yaşadığım bu olaydan sonra ap ayrı bir dikkat mekanizması geliştirdim farkında olmadan araç trafiğinden çok yaya trafiğini gözlemliyor bir arabanın veya kamyonetin minibusun arkasından birisinin fırlama ihtimali varsa kimse gorunmuyorsa dahi ordan durarark geçiyorum.

Aracımla sağ şeritte ilerliyordum hızım 50-60 civarındaydı solumda bir minibus vardı benim biraz onumdeydi minibus birden yavaşladı minibusle aynı hizaya geldiğimde önümde bir adam gordum, adam minibusun onune atmış kendini minibus frene bastığında benim onume kadar fırlamış olan adamla birkaç metre mesafedeydim frene basmamla adama çarpmam bir oldu adam kaputa vurdu kaput iki buklum, kaputtan fırladı on cama vurdu, on cam tuz buz, sonra tekrar havalandı arabanın tavanının arkasına dustu. adam oraya kadar geldiğinde araç anca durdu ve araba durduğunda adam arabanın ustunden onune yuvarlandı langur lungur (kabuslarıma giren en can alıcı sahne buydu) neysa adam yerde oturuyordu heryeri titriyordu alnı kanıyordu hemen ambulans çağırdık adamın kafasına pansuman yaptım, arabanın halini gordukce adamın birkaç dakika içinde öleceğini düşünüyordum sorgusuz sualsin 3 ay içeride yatacağım aklıma geliyordu. Neyse ben karakola adamda hastaneye gitti babamı adamın yanına yolladım ilgilenmesi için devlet hastanesinden alıp ozel hastaneye getirdik sadece sag bacağında dizin altında bir kırık çıktı başka hiçbirşeyi yoktu, (arabanın yayalara çarpmada yıldızı olması ne işe yarar boşa bu testler içinde para oduyoruz derdim aklıma bu geldi) hiçbir suçumuz olmadığı halde babam adamın durumuna ailesinin durumuna acımış butun masraflarını karşılamış ailesine erzak yarıdmı vs her turlu ihtiyacını görmüş. (jandarma bu tutumumuza kızmıştı hatta bunlar hep boyle yapıyor suçunu siz ödüyorsunuz demişti ama insan olanın içi el vermez dedik) bir sure sonra adamla telefonlaştık adamın akrabaları aramaya başladı yok gelip arada niye dolaşmıyorsunuz yok bu adam çalışamıyacak bir sure bunun zararı ne olacak vs para istemeler başladı vermedik kendini avukat diye tanıtanlarmı çıkmadı aile mahkemesi kurupda benim cezalandırılacağımı söyleyenler mi resmen tehdit etmeye dahi başladılar, sonunda onların anladığı dilden konuştuk birdaha rahatsızlık verirlerse bizde bildiğimizi yaparız dedik artık canımıza tak etmişti. uzun bir süredir ses çıkmıyor, ha yarın oburgun birileri topuklarıma sıkmazsa bilemem. Hakketten insan olmak bazen işe yaramıyormuş, orda devlet hastanesine gönderildikten sonra yuzune bile bakmamam en mantıklısı olacakmış ama nerden bilebilirdikki.

ümit Fındıklı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

senoryo seninle aynı hastaneye bir kere geldin.doktor ayarladın elimize biraz para verdin işin bitti şimdi aramıyorsun dediler.daha sonra bu adam çalışmıyor bu paralar ne olacak demeye başladılar.bende anlayacakları dilden konuştum.fakat aramızda bir fark var benim aracım hareket halinde değildi.birde televizyonda görüyoruz mobese kameralarından araç yayaya hızla vuruyor adam havada uçuyor.adama bir şey olmuyor.benim olayda adam duran arabaya kendi vuruyor omzu kırılıyor.

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Arkadaşımda çiğli köprü girişinde yayaya carptı aksam aradı benı gıttım kız yogun bakımdaydı...yuzde yuz kız sucluydu arabanın on kaput cam bayagı bır hasar vardı kasko karsıladı..
    Allahtan kız ölmedi ailesıne kendı ıstegımızle 200 tl verdık kızın kaza yerınde cep telefonunu calmıslardı benım kullanmadıgım cep telefonumu ona verdım cok fakır bır aıleydı babasıda yoktu allahtan temız insanlardı..Gerçi olmasada bısey olmazdı ama yınede tatlılıkla kapandı...
    I ' m c a p u l i n g . . .

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit Fındıklı
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Kriminal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımda çiğli köprü girişinde yayaya carptı aksam aradı benı gıttım kız yogun bakımdaydı...yuzde yuz kız sucluydu arabanın on kaput cam bayagı bır hasar vardı kasko karsıladı..
    Allahtan kız ölmedi ailesıne kendı ıstegımızle 200 tl verdık kızın kaza yerınde cep telefonunu calmıslardı benım kullanmadıgım cep telefonumu ona verdım cok fakır bır aıleydı babasıda yoktu allahtan temız insanlardı..Gerçi olmasada bısey olmazdı ama yınede tatlılıkla kapandı...
    bazı insanlar fırsat sanıyorlar şöför kazanın sokunda ne kaparsak kar gibisinden.şöför suçlu olmasada insanlık için birşeyler yapıyor.bu kendini suçlu görüyor ne koparırsak kar diye düşünüyorlar sanki.daha sonra yolmaya kalkanlar var.allah kaza bela vermesin kimseye

31. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

amin arkadaşlar. oyle iyi bir insana rastlasam hiç suçu olmadığı halde elimden geleni yaparım omrum boyunca yardım ederim elimden geldiğince, allah heryerde iyi insanları çıkarsın karşımıza her konuda...

33. Bu mesajı için 2 kişi ugurozer'ye teşekkür etti:

Serhat G
    eskibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 62

yuh ya terbiyesizliğin de bu kadarı artık.
    çok geçmiş olsun.Bugün forumdaki 2. ufak kaza haberi

35. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

yayaya uzayda da olsa bulaşmayacaksın.

37. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon