17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Evo mun genel değerlendirmesi.

zafr gvn
    zafer0060 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 14

Standart Evo mun genel değerlendirmesi.

aracımı aldım 1 depo mazot ile 680 km yol yaptım. Aracımda memnun oluğum noktalar özellikle performansı gercekten cok atik hızlı bi arac olmuş performansı cok iyi ,yol tutusuda güzel, frenleri ve süspansiyon olarakta gayet başarılı ,yolcuyu ve sürücüyü rağatsız edicek herhangi bişey olmadı,sürüş olarakta cok zevkli bi sürüşü var direksiyonu fln cok hafif ve hızlandıkca sertleşiyor ve daha konforlu olmasını sağlıyor,saga ve sola dönüşlerdeki gece görüşlerini kolaylastırmak icin yapılmıs ısık cok yarar sağlıyor,klima teyp yol bilgisayarı cok fonksiyonel ve kullanısı basit fakat teypteki kolonlar birazdaha kaliteli olabilirmis kolonları begenmedim değiştircem en kısa zamanda.. Beğenmediğim baska bir nokta ise topido gözü ve sol taraftaki menu tuslarının alt kısmındaki ufak göz hiç kullanışlı değil özellikle de topidoya hiç bişey koyamıyosun koysan kapatamıyosun,birde bagaj soför kısmından acılmıyo illa arka fiat logosundan acmak gerekiyo yada otomatik anahtarla .. simdilik yazacaklarım bukadar herkeze saygılar sunuyorum ..

2. Bu mesajı için 2 kişi zafer0060'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

torpidoda bagaj açma düğmesi yokmu
    yoksa eğer
    demekki logodan açılanlara içten açma butonu koymamaışlar
    bence büyük bir eksiklik
    aslında içten açmalı depo kapağı bile koymaları lazım ama nerdeeee

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

zafr gvn
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Kirmizi

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa eğer
    bence büyük bir eksiklik

bazı ince detayları pek önemsemiyolar sanırım... mesela arac ın kullanım kılavuzu garanti belgesi olan bi kac kitapcık verdiler kitapcıkları koydukları klasör tarzı plastik sey dandik bişey hemen yırtıldı.. diğer markalarda bu kitapcıkları özel fermuarlı kaliteli klasorlere koyuyorlar ve uzun süre muhafaza edilebiliyo.. buda fiatın ayıbı tabi..

TOLGAYOZKAN
    Ziyaretçi TOLGAYOZKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çoşkun abi yavaş yavaş geliştirecekler, birden olmaz ağir gelir abi..

cihangir şengezer
    chngrrrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 AEZ 07
    Edilen teşekkür: 215

ben dün multiarla deneme sürüşü yaptım
    alt devirler o da zayıf geldi bana
    ancak şu yol bil.ekranında 3000 devir bandında yanan shift plus(klavyede artı işaretini bulamadım) ışığı çok güzel geldi bana
    ekonomik kullanmaya yöneltiyo insanları
    ama multiair hakkaten ağırkanlı gb geldi bana

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

Alıntı zafer0060 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracımı aldım 1 depo mazot ile 680 km yol yaptım. Aracımda memnun oluğum noktalar özellikle performansı gercekten cok atik hızlı bi arac olmuş performansı cok iyi ,yol tutusuda güzel, frenleri ve süspansiyon olarakta gayet başarılı ,yolcuyu ve sürücüyü rağatsız edicek herhangi bişey olmadı,sürüş olarakta cok zevkli bi sürüşü var direksiyonu fln cok hafif ve hızlandıkca sertleşiyor ve daha konforlu olmasını sağlıyor,saga ve sola dönüşlerdeki gece görüşlerini kolaylastırmak icin yapılmıs ısık cok yarar sağlıyor,klima teyp yol bilgisayarı cok fonksiyonel ve kullanısı basit fakat teypteki kolonlar birazdaha kaliteli olabilirmis kolonları begenmedim değiştircem en kısa zamanda.. Beğenmediğim baska bir nokta ise topido gözü ve sol taraftaki menu tuslarının alt kısmındaki ufak göz hiç kullanışlı değil özellikle de topidoya hiç bişey koyamıyosun koysan kapatamıyosun,birde bagaj soför kısmından acılmıyo illa arka fiat logosundan acmak gerekiyo yada otomatik anahtarla .. simdilik yazacaklarım bukadar herkeze saygılar sunuyorum ..

aynen katılıyorum.
    menü tuşlarının altındaki göz'e dikkat et,çekmece elinde kalabiliyor,onun için iki kere servise gittim.

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Okadarı da olsun artık ufak tefek şeylere katlanıcaz.Böyle güzel yorumlar duymak insanı gerçekten motive ediyor güle güle kazasız belasız kullanın

VOLKAN TARAN
    byfestival - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Mavi
    Edilen teşekkür: 26

Mutlu

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa eğer
    bence büyük bir eksiklik

depo açma kapağını kontak anahtarı ile açılmakta nedeni ise araç çalışırken depo açılıp tehlike arzetmesin

Sercan Çelik
    Evo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06EVA03
    Edilen teşekkür: 73

torpidosu bana da baya dar geldi depoyu kaça doldurdun benim aldığım yer 3-5 litre bana kaktırdı gibi geldi depo 45 lt, hadi hiç mazot yok de ibre baya dipteydi çünkü 146 tllik mazot aldı araç bu da 48 küsür litre yapar mazotun litresi 3,03tü. Şimdi 610 kmdeyim araç daha depo lambasını yakmadı ama 20-25 kmye yakar herhalde. şehir içi şehir dışı karışık veri bu.

Gp gp
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Benzinciyi değiştirin bence hemen 48 litre alması gerçekten zor dibine kadar kullansanız bile 45 lt ama yedek depo dahilmi bu 45 in içine bilmiyorum..

Sercan Çelik
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06EVA03

Alıntı KaGaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzinciyi değiştirin bence hemen 48 litre alması gerçekten zor dibine kadar kullansanız bile 45 lt ama yedek depo dahilmi bu 45 in içine bilmiyorum..
    AOÇ kavşağına gelmeden sağdaki OPET bilginiz olsun, ben de mecbur olduğumdan aldım oradan

Gp gp
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Ben son 3 aydır opetten vazgeçtim artık gop shellden alıyorum şuana kadar yakıtla ilgili bir sıkıntım olmadı.İşallah ileride sıkıntı çekmem..

İlker ESENER
    ilkrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 4

sercan selam
    küçük torpido gözümüzde bugün farklı bir bölme farkettim
    dikkatli bakmamışım üst tarafta içine harita vb ıvır zıvır koyulacak büyüklükte bir alan açılıyor biliyormuydun?

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

zafr gvn
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Kirmizi

Alıntı Evo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    torpidosu bana da baya dar geldi depoyu kaça doldurdun benim aldığım yer 3-5 litre bana kaktırdı gibi geldi depo 45 lt, hadi hiç mazot yok de ibre baya dipteydi çünkü 146 tllik mazot aldı araç bu da 48 küsür litre yapar mazotun litresi 3,03tü. Şimdi 610 kmdeyim araç daha depo lambasını yakmadı ama 20-25 kmye yakar herhalde. şehir içi şehir dışı karışık veri bu.

benimde ısık yanıyodu sanırım 3-4 litre mazot vardı. tam 130 liraya doldu ilk full depoyla 680 km yaptım karısık verii tabi..

bugun menu tuslarının altında olan küçük göz kapagı kapanmıyodu sinirdenn kırdım yaa nalet olsun o kapağa nası dandik bişey yaa servise gidicem söylüycem birde arkada ki punto yazısındaki T harfinin üst çizgisi düstü ıns bulurum
    Konu GP COSKUN tarafından (01/02/2010 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

Sercan Çelik
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    06EVA03

Alıntı ilkrin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sercan selam
    küçük torpido gözümüzde bugün farklı bir bölme farkettim
    dikkatli bakmamışım üst tarafta içine harita vb ıvır zıvır koyulacak büyüklükte bir alan açılıyor biliyormuydun?
    Hemen bakayım İlker teşekkürler sanırım o ortada fırın tepsisini andıran bi bölme var orası da çıkabiliyo ama kırarım diye hiç şansımı denemedim siz de denemeyin...

Zafer senin arabaya nazar değmiş kardeşim ya desene, çizgiyi bulman bir kaç ayı bulabilir ama parçayı kaybetmediysen yendien tutturma şansın olabilir. Bu arada bi depoyla gerçekten iyi yol yapmışsın, kaza bela olmasın da ufak tefek parçaları bulursun canın sağolsun

mehmet öztürk
    kaptann20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 5

Alıntı zafer0060 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı ince detayları pek önemsemiyolar sanırım... mesela arac ın kullanım kılavuzu garanti belgesi olan bi kac kitapcık verdiler kitapcıkları koydukları klasör tarzı plastik sey dandik bişey hemen yırtıldı.. diğer markalarda bu kitapcıkları özel fermuarlı kaliteli klasorlere koyuyorlar ve uzun süre muhafaza edilebiliyo.. buda fiatın ayıbı tabi..
    İyi sizinkinde dandikte olsa bir yere koymuşlar çorlu haliç otodan aldımz araçta ne kullanım klavuzu vardı nede ses sistemi anlatan kitap bana benzini opeten alcanda araban koruncak hikayeleri anlatan kitap vardı sadece sonra başvurduk ettik test aracınınkini gönderdiler oda kullanılmış eski püskü bişi sen yat kalk haline şükret
    Konu kaptann20 tarafından (03/02/2010 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

zafr gvn
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Evo Kirmizi

Alıntı kaptann20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi sizinkinde dandikte olsa bir yere koymuşlar çorlu haliç otodan aldımz araçta ne kullanım klavuzu vardı nede ses sistemi anlatan kitap bana benzini opeten alcanda araban koruncak hikayeleri anlatan kitap vardı sadece sonra başvurduk ettik test aracınınkini gönderdiler oda kullanılmış eski püskü bişi sen yat kalk haline şükret

hadi ya fiat ın bu ince detaylara önem vermesi gerekiyor umarım bi an önce bu detaylara önem verilir...