Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 2007 model GP 107.000 KM

okan das
    DarkOne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Standart 2007 model GP 107.000 KM

arkadaşlar öncelikle selamlar. GP çok beğendiğim bir model ve almak istiyorum. bugün itibari ile detayları aşağıda olan bir GP buldum lakin km si beni ürkütüyor. yakıt türü benzin. fiyatı 16500 tl. düşüncelerinizi bekliyorum SeriPuntoModelGrande 1.4 Fire ActiveYıl2007 Km107000 RenkGümüş Gri
    Model : Grande 1.4 Fire Active
    Yıl: 2007
    Km. : 107.000

şimdiden teşekkürler

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

oncelıkle hosgeldınız.bahsettıgınız arac multıjet olsaydı, dusunmeden alın derdım ama, fıre motorlar hakkında pek bılgım yok...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı mustafaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oncelıkle hosgeldınız.bahsettıgınız arac multıjet olsaydı, dusunmeden alın derdım ama, fıre motorlar hakkında pek bılgım yok...
    teşekkürler iyi dilekleriniz için, inşallah GP aldığım zaman daha fazla sohbet edebiliriz. fiyatı nasıl peki böyle bir araç için. donanım olarak yok yok gibi bir şey.

Serhat GEDİK
    Yarasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 54

Maddi durum nedir bilemiyorum ama en az dinamic donanımı ve ek olarak güvenlik paketli bir GP sizi daha da tatmin edebilir. Active de boş bir araç değil tabikide.
    2006 Grande Punto 1.3 Multijet 90Bg 6ileri 195/55 R16 + (SP) Hi-fi Ses -> 26 EsEs

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Yarasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddi durum nedir bilemiyorum ama en az dinamic donanımı ve ek olarak güvenlik paketli bir GP sizi daha da tatmin edebilir. Active de boş bir araç değil tabikide.

bütcem 15000 tl civarına olmakla beraber 17000 tl ye kadar bakıyorum. benim merak ettiğim 107.000 km de ki bir GP ye güvenebilirmiyim ?

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

servıse goturup ekspertız raporu alırsınız, bakımları nerde nasıl yapılmıs ogrenırsınız, sorun yoksa guvenıp alabılırsınız.actıve'de donanım olarak ıyı sayılacak sevıde.yanı ısınızı gorecek seyler (klıma, ABS, Aırbag v.s.) mevcut...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı mustafaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servıse goturup ekspertız raporu alırsınız, bakımları nerde nasıl yapılmıs ogrenırsınız, sorun yoksa guvenıp alabılırsınız.actıve'de donanım olarak ıyı sayılacak sevıde.yanı ısınızı gorecek seyler (klıma, ABS, Aırbag v.s.) mevcut...

arabayı satan kişi en yakın arkadaşımın bir galerici arkadaşı satıyor. kendisi açıkcası kötü bir araç satmaz ama 107.000 km 2 senede yapılmış ve bu gözümü biraz korkuttu.
    bilgiler için teşekkürler

batu fes
    batuhann80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 615

biraz daha araştır derim...km si çokmuş.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ANIL GÜNAYDIN
    anlgnydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

bnm fikrim 2007 model için 107,000km biraz fazla.bnde gp alırken cok arastırdım ve o fiyatlarda 40-50.000 km'de bisürü gp bulmustum.
    bn 2007 dynamic full aldım 27.000km'de 19.000tl'ye ona göre araştırmanı yap derim

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

birde 2004 model dizel var. 66000 km de. değeri 15000 tl. dizel 2.el bir GP önerirmisiniz. ben ayda 200-300 km yi zor yapan bir insanım, zorlasam 400 km anca. araba artık bir zorunluluk olmaya başladı ve bu yüzden niyetlendim.

Mert Karaca
    Stalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 135

o kadar km için bence dizel değmez, ama az donanımı öyle yada böyle daha az yakan bir araca tercih edersen neden olmasın. Bence biraz daha araştır hemen karar verme, acelen yoksa daha iyisini bulabilirsin.. Hayırlısı.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

burda bilgi paylaşımında bulunan her kese çok teşekkür ediyorum. aracı akşam görmeye gidiyorum, hayırlısı artık ama acelem yok benim. 1 ayda beklerim 2 ayda. kısmet diğelim )

Suat Ahmet
    cpeloo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

ya hocam araç hakikaten dünyayı gezmiş gelmiş.bana sorarsan fiyat normal...ama ileride sana sorun cıkarırmı bilmem..alacaksan önce lastiklere bak 4 tane lastik neredeyse sana artı 1000 lira daha, baskısı balatası yağı,suyu,tuzu falan derken eğer birde plaka devir işlemleri falan filan derken neredeyse 2000-2500 lira da havaya verebilirsin bunları dikktate alarak düşün...18500 oldu.....acelen yok sa biraz daha bak derim kardeşim

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yılmaz yondemir
    detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 42

Bence bu kilometreye bu fiyat çok.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

değerli yorumlarınıza teşekkür ediyorum. arabayı yerinde gördüm. 2 adet var ellerinde. biri 107.000 diğeri 100.000. bunlar şirket arabaları, servis bakımlı. benim ilgilendiğim araba 100.000 km olan ve bu araba 98.000 km de servis bakımı yapılmış. 3 bölgede çok az boya var çiziklerden dolayı. 4 lastikde yenilenmiş. yapılacak tek masraf sis farı, alarm ve park sensörleri alınabilir. .en son 16250 tl ye bırakıyor ve ben kararsızım. 2 senede 100.000 km beni çok ürkütüyor onun dışında araba gerçekden çok temiz ve bakımlı, açıkcası çok hoşuma gitti. ah birde yapmış olduğu 100.000 km si olmasaydı

Yusuf DEMİR
    fgezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 19

Şirket arabalarını nasıl kullanıldığını bir görseniz. Benim 10 km geçmek istemediğim tümseklerde frene dokunmadan geçiliyor bu şirket araçlarıyla.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat KOCA
    EviLDoeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 42

Alıntı fgezgini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirket arabalarını nasıl kullanıldığını bir görseniz. Benim 10 km geçmek istemediğim tümseklerde frene dokunmadan geçiliyor bu şirket araçlarıyla.
    tamamiyle katılıyorum

özellikle İstanbul da gerçekten şirket arabaları çok umursamaz şekilde kullanılıyor. bence yine araştırırsan biraz da şansın varsa bencede daha uygun bişey bulursun yaklaşık 3-4 ay önce aracımı aldığımda 5500 km de 16.000 e buldum birde galerilerden çok direk 1. sahibinden aramayı denersen sanırım daha iyi olur senin için. hem uzlaşması da daha kolay olur.
    şimdiden arama konusunda iyi şanslar

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı EviLDoeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamiyle katılıyorum

özellikle İstanbul da gerçekten şirket arabaları çok umursamaz şekilde kullanılıyor. bence yine araştırırsan biraz da şansın varsa bencede daha uygun bişey bulursun yaklaşık 3-4 ay önce aracımı aldığımda 5500 km de 16.000 e buldum birde galerilerden çok direk 1. sahibinden aramayı denersen sanırım daha iyi olur senin için. hem uzlaşması da daha kolay olur.
    şimdiden arama konusunda iyi şanslar

çok teşekkürler değerli paylaşımın için.
    şuan bende beklemedeyim, acelem olmadığı için sakin bir şekilde aramama devam ediyorum. GP olmassa 206-307 yada Clio HB de olabilir.

YSN YSN
    byasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 35

Alıntı DarkOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle selamlar. GP çok beğendiğim bir model ve almak istiyorum. bugün itibari ile detayları aşağıda olan bir GP buldum lakin km si beni ürkütüyor. yakıt türü benzin. fiyatı 16500 tl. düşüncelerinizi bekliyorum SeriPuntoModelGrande 1.4 Fire ActiveYıl2007 Km107000 RenkGümüş Gri
    Model : Grande 1.4 Fire Active
    Yıl: 2007
    Km. : 107.000

şimdiden teşekkürler
    Yorumları okudum ve bu araca hiç bulaşmamanız kanısındayım.Çünkü %100 şirket aracı bunlar hergün bursaya felan gidip gelmiştir fiat bayi aracıysa tabi.Ne kadar bakımları felan düzgün yapılsada çok sorun çıkarır en azından araç yıpranmış ve yorgun bir halde size gelir.Bizim şirket araçlarımızın kullanım şeklini bi görseniz Opel bayisi olduğumuzdan bi corsa var 2007 model araba 170binde Bütçeniz el vermiyorsa puntodan vazgeçin dizel veya benzinli cliolar temiz fiestalar bulabilirsinizPejo ya hiç yanaşmayın derim parça fiyatları felan çok pahalı

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

okan das
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı byasin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumları okudum ve bu araca hiç bulaşmamanız kanısındayım.Çünkü %100 şirket aracı bunlar hergün bursaya felan gidip gelmiştir fiat bayi aracıysa tabi.Ne kadar bakımları felan düzgün yapılsada çok sorun çıkarır en azından araç yıpranmış ve yorgun bir halde size gelir.Bizim şirket araçlarımızın kullanım şeklini bi görseniz Opel bayisi olduğumuzdan bi corsa var 2007 model araba 170binde Bütçeniz el vermiyorsa puntodan vazgeçin dizel veya benzinli cliolar temiz fiestalar bulabilirsinizPejo ya hiç yanaşmayın derim parça fiyatları felan çok pahalı

şuan bi arabaya bakıyorum. skoda fabia 2006 model, 1.4 motor var, full donanım mevcut , dizel ve km si 46.000 de. renk metalik gri. arkadaşın babası satıyor, en azından bildik tanıdık bir insan. dediğin gibi şirket araçlarına bulaşmamak lazım. galeriden alıyosunuz temiz diye ama adamlar güzel süslüyorlar anlamıyosunuz ne olduğunu. bakalım fiyatını öğrenecek fabia'nın. bütceme uyarsa düşünecem artık.

Sayfa 1/2 12 SonSon