18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: 2009 Grande Punto iade

vedat güçük
    Phaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 43

Standart 2009 Grande Punto iade

Merhaba arkadaşlar aranıza 2008 ağustos aylarında katıldım aracımı 28 kasımda teslim aldım daha aracım gelmeden once sizler ve bu site sayesinde aracım gelmedene olsa tanıdım ancak aldığımın daha 5. gününden beri aracımı servislerden cıkaramadım ve nihayetinde bugun aracımı birmot zincirlikuyaya bıraktım ve yetkililer ile görüşerek aracımın iade işlemlerinin başlamasını istedim. Daha önce polo kullanıyordum ve (inanın beğenerek aldığım GP'den o kadar soğudum ki sakın yanlış anlamayın) eski aracımı arar oldum kısmet ise aracımın parasını geri aldığımda ya yeni kasa polo yada yeni kasa fiesta düşünüyorum fiat'tan canım o kadar yandıkı uzun bir süre daha kullanmam ve para yatırmam aracımı değiştirsemde sizin gibi değerli dostlarımın sürekli yorumlarını okumaya devam edeceğim herkese hayırlı günler hayırlı forumlar.

2. Bu mesajı için 2 kişi Phaser'ye teşekkür etti:

Turan Savas
    Mel00ner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 5

Üzücü bir durum, sikayetleriniz ne idi?
    Her şey gönlünüzce olsun..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

vedat güçük
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Dualogic Geri vitese geçişte cartlama yapıyor en büyük problemim buydu bunun dışında arka stoplar ve ön sisler buğu yapma problemi sürücü ve yolcu kemer takılma tokaları arızalı far ayarları bozuk rot balans tutmama paroblemi arka koltuk klit kırık çıkması ön difizör kırık bagaj kapağı kapanmama klima ayarının bozulması. bu tarz irili ufaklı bir çok problem var aracta. ve bu araba daha 5000 KM.de

ibrahim odabaşı
    ..:aranan adam:.. imdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BA -7-7
    Edilen teşekkür: 473

Alla Alla bu problemLerin bir kaçını bende yaşadım ama aracım 2006 modeL sizinki sıfır oLmasına rağmen bu şekiLde ise çok garip insanı soğutan şeyLer bunLar ama bir bakıma hakLısınız sıfır aracın bu şekiLde probLem vermesi insanı gerçekten rahatsız eden şeyLer iade değiLde değişim taLep edemezmisiniz şans eseri geLdiğini düşünüyorum bu aracın yoksa benim aracım eski modeL vede 2. eL aLmama rağmen çok şükür Allah nazarLardan sakLasın bu tip arızaLar hiç vermemiş vermedi sadece kuLLanım bozukLuğundan kaynakLanan geri vites cırtLaması yapıyor siz genede karamsarLığa düşmeyin imkanınız varsa değişim isteyin iade deiL şans beLki bu sefer sağLam bir GP verirLer ?? Bir puntocu oLarak herzaman sizi aramızda görmekten onur duyarız kısmet oLSada tüm puntocuLar aynı fikirde ve aynı pLatformda buLuşabiLsek misaL grandepuntotr.com
    Konu imdesign tarafından (01/06/2009 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Way way way bu nedir çok geçmiş olsun diyorum sanki gp nin bütün sorunları sizin araçta birlik beraberlik yapmış üzücü bir durum .. Tabiki haklısınız...

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

merve eagle
    merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 3

çok geçmiş olsun
    biri bunların şaka olduğunu sölesin...
    sıfır bi araçta bu kadar problem çıkması çok ilginç yaniii...
    umarım kimse böle problemler yaşamaz....

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

vedat güçük
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.

Alıntı merve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun
    biri bunların şaka olduğunu sölesin...
    sıfır bi araçta bu kadar problem çıkması çok ilginç yaniii...
    umarım kimse böle problemler yaşamaz....

bende ilk başlarda şaka gibi algıladım ama bir, iki, üç dedim artık yeter para iadesinde kararlıyım bugun cok net konuştuk fiat ile yarında noterden protesto çekiyorum iade için belki sizlerin dediği gibi şans bana denk geldi ama inanın soğudum artık istemiyorum. kararımı verdim ama dediğim gibi puntom olmasada bu sitenin yani sizlerin ortamı bana çok sıcak geldi. bir daha bırakamam başka araçta alsam sizlerleyim.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

en dogrusunu yaparsın

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

butun arızalar sizi bulmus uzucu bir durum aldıgınız karar en güzeli geri iade edip içinize sinen aracı alın

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

sızın sanstan yana buyuk sıkıntınız var.heralde sızın yasadıgını sorunları okuyan arkadaslar, artık basıt seyler ıcın kafa yormayacaklardır.onemlı olan olayın sızın ıcın ıyı bır sekılde sonuclanması.tekrar gecmıs olsun...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Geçmiş olsun çok doğru bir karar almışınız.İnsan sevmediği arabaya binemez zaten.

Berkant Atay
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 DBA 35
    Edilen teşekkür: 52

Ben de 6 ay önce 0 km almıştım benim oğlanı. Biraz önce 10 bin km bakıma götürdüm, oradan geliyorum (aslında GP'ların bakımları 20 bin km'de bir yapılır, ama ben biraz hassasım). Bugüne dek en küçük bir sorun, hata, arıza yaşamadım. Ayrıca Fiat servislerden olağandışı bir ilgi ve destek görüyorum.

Sizin için üzüldüm. Sanırım Punto sayfasını kapatmış görünüyorsunuz. Maalesef diğer otomobillere bakacaksınız artık.

Otomobiller ikiye ayrılır: "Punto'lar" ve "diğerleri"...

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mitat çetin
    mitat çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    33 EA O54-
    Edilen teşekkür: 9

Ben aracimdan son derece memunum siz kendinizi sevmeyi deneyin

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

Alıntı Phaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar aranıza 2008 ağustos aylarında katıldım aracımı 28 kasımda teslim aldım daha aracım gelmeden once sizler ve bu site sayesinde aracım gelmedene olsa tanıdım ancak aldığımın daha 5. gününden beri aracımı servislerden cıkaramadım ve nihayetinde bugun aracımı birmot zincirlikuyaya bıraktım ve yetkililer ile görüşerek aracımın iade işlemlerinin başlamasını istedim. Daha önce polo kullanıyordum ve (inanın beğenerek aldığım GP'den o kadar soğudum ki sakın yanlış anlamayın) eski aracımı arar oldum kısmet ise aracımın parasını geri aldığımda ya yeni kasa polo yada yeni kasa fiesta düşünüyorum fiat'tan canım o kadar yandıkı uzun bir süre daha kullanmam ve para yatırmam aracımı değiştirsemde sizin gibi değerli dostlarımın sürekli yorumlarını okumaya devam edeceğim herkese hayırlı günler hayırlı forumlar.

Dostum büyük geçmiş olsun, daha önce seninle bu konuda yazışmıştık. bende de duallogic sorunu vardı, robot değişmişti. Şükür bir daha sorun yaşamadım. aynı arızayı 2. defa yaşadım.inşallah 3. yü yaşamam.Arabamdan çok memnunum, inşallah sende memnun olacağın arabana kavuşursun.markası ne olursa olsun kafan ve için rahat olsun. BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.

Kemal Özsu
    plastro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90
    Edilen teşekkür: 786

Araba işi birazda şans işi yazmış olduğunuz arızaların hiçbiri bende olmadı geri vitese geçerken cartlama haricinde onunda çaresi az bekleyip öyle vitese atmak aracım 2008 model ve 55000 km'de, yazmış olduğunuz arızalar 5000 km içinde benimde başıma gelseydi bende soğurdum aracımdan ama iade yerine değiştirmelerini talep ederdim herhalde çünkü punto kullanmak gerçekten çok keyifli

cem özer
    llcemll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

bende aracımı 1 ay once satın aldım ve 3. gun 200 km deyken debrıyaj kılıtlendı ve yolda seyır halındeyken debrıyaj ıcınde kaldıı hala tam nedenını bılmıorum ama aracımı garantıden yaptılar ve suanda kullanıorumm..

yaşar k.
    GP61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 53

kim ne derse desin puntolar kalitesiz araçlar.her punto sahibi aracını sadece dış tasarımı nedeniyle tercih ediyor...inş. bir gün kaliteli oluşundan da tercih edilir...

cengiz akyol
    Buremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 278

Öncelikle geçmiş olsun tabii ki üzücü bir olay bu kadar hata bir arada size denk gelmiş umarım aradığınızı bulursunuz.

Diğer bir konu ise her insanın kalite ve memnuniyet anlayışı bir olmaz netice de olmuyorda.
    bazıları için mükemmel olan diğeri için nahoş olabiliyor ben özellikle puntoların fiyatı ve fiat markası adı altında olduğundan dolayı gayet te kaliteli buluyorum kaliteli bulmayanlarında hala neden bu araçları kullandığını bir türlü anlamış değilim

Hem 22-23 bin tl'ye punto alacaksın hem türkiyenin sayısız yerinde hizmetini alacaksın yok orası böyle şurası şöyle diye yaptırmadığın işlem kalmayacak hem de memnun olmayacaksın (ben çok kaliteli sorunsuz demiyorum,türkiyeye ayıpsız arabalar gelmiyorda demiyorum) ama kuş serisi muamelesinide haketmiyor canım...

herekese kazasız sorunsuz sürüşler .

27. Bu mesaj için teşekkür edenler: